ru
Feedback
АНХУ без цензури)

АНХУ без цензури)

Открыть в Telegram
1 351
Подписчики
+124 часа
+127 дней
+2730 день
Архив постов
Там вам посилання 🤍⬆️

Видеосообщение00:28

Мені дуже сподобалось це місце, рекомендую. Люди моляться тут, ритуалять 🤍🤍🤍 По карті ви його знайдете. Дуб Перуна
+2
Мені дуже сподобалось це місце, рекомендую. Люди моляться тут, ритуалять 🤍🤍🤍 По карті ви його знайдете. Дуб Перуна

Видеосообщение00:47

Видеосообщение01:00

Видеосообщение00:23

Моя рекомендация
+1
Моя рекомендация

Видеосообщение00:50

Я рада проживати дитинство зі своїми дітьми
+3
Я рада проживати дитинство зі своїми дітьми

Початок тут 😹

Видеосообщение01:00

Так, ну якщо ділитися таким, то накидайте реакцій) А то бувають ситуації. Буду знати, чи вам цікаво

+1
Розповідаю 😹 Зранку нам подзвонив головний адміністратор, який не дзвонив нам ці два дні (ми говорили з менеджерами). Нічого нового там не казали, і я почала сваритися і орати, тому що психосоматичних хвороб мені не потрібно. Ми поїхали з чоловіком попити каву в ресторан і зʼясувати вже до кінця, тому що ми дійсно дуже любимо ресторан, офіціантів і нянь! Нас там добре знають і сервіс завжди там дуже гарний, їжа свіжа і смачна. Ми би хотіли ходити туди і далі кожні вихідні. Приїжджаємо, звемо адміна. Адмін - інтелігентна жіночка з заплаканими очима. (Вона сказала, має вже дорослих дітей, хоча сама тендітна). Чоловіку моєму в момент стало дуже неловко, тому що він побачив, з ким говорив 😅тепер він відчуває почуття провини. Спочатку ми також трошки посварилися, але не на повишенних тонах. Потім, коли адмін побачила, що ми адекватні, зрозуміла всю ситуацію і принесла вибачення. Сказала, що смм, який відповідав в інстаграм, більше там не працює. Я також вибачилась, що кричала. Я би не кричала, якщо б її бачила наживо. Те, що смм - хабалка і ситуація треш і стільці на соплях тримаються - це все факти, вони і досі є. Подарувала адмінше квіти, тому що вона дуже засмутилася і ще о 9 ранку мене вислуховувала 😹😭 Але, я повністю довольна, почуття провини зовсім не відчуваю, на відміну від мого чоловіка, який в шоці 😹 Все, як треба, ресторани такого рівня себе не повинні так вести з постійними клієнтами. Ну як вам історія? Що думаєте?

Едем в ресторан, stay tuned

Видеосообщение00:03

Апдейтів поки немає, я їх заблокувала, бо менеджер крінжі навалював далі :) Чоловік їм подзвонив і потребував вибачень. Авжеж, з чоловіком вони говорять по-іншому. Їхати туди нам сьогодні стало лінь , але продовження буде 😹

Короче я вам всім дуже вдячна) Посміялася і відчула розуміння. ДЯКУЮ

А це ще про різницю цінностей для мене, я зрозуміла. Тому що була на сімейному застіллі з Юлею Козачковою. І вона дуже сильна, цілеспрямована і амбітна жінка. І я подумала, що маю велике коло таких розширюючих для мене людей. Але іноді і орієнтуюсь на «звужуючих», на жаль. Мелочных. Мелочность - не мое. Масштаб - это не слово из инстаграма. Это масштаб души. Написать «заплати за кресло» - это не мелочно. Заплатить за кресло - не мелочно. Оспорить оплату - так же не мелочно, если не честно. Манипуляции, как выше - горько, мелочно, не мое. И я же не про кресла, друзья, потому что все ситуации, они не про кресла, они про жизнь и наши уроки. Мелочность <-> масштаб духа

Адміністратор сторінки Франко мені досі пише 😄 Ситуація треш, але подивлюсь на це з боку втомленої людини, яка весь день працювала в ресторані і також зі своїми тараканами і проблемами. Яка вчиться жити, як і я. Яка мені щось підсвітила. Ця людина - не місце. Завтра якщо піду туди знімати відео, як я роздираю стільці, я вам скину і все розповім. Якщо потрібно хліба і зрелищ (і моїх роздумів і духовних висновків, що головне) ставте лайк 😭

Мені відгукнулася фраза, що вони займаються газлайтінгом. Тому що я останні дні думаю, що також іноді буваю жертвою газлайтінгу :) І в останні дні також. Поясню дуже примітивно, що це таке. Це коли людина каже: я була в кафе в суботу! Через час ти їй говориш: памʼятаєш, ти казала, що була в кафе в суботу… А вона каже: НІ, я такого не казала 🙂 Ось це класичний приклад. Чи зіштовхувалися ви з газлайтингом, що є також видом абʼюзу? Як знаходили вихід? «Газлайтинг – це форма психологічної маніпуляції, коли одна людина намагається змусити іншу сумніватися в адекватності її сприйняття реальності, ставлячи під сумнів її пам'ять, логіку або здоровий глузд.»