1 352
المشتركون
+124 ساعات
+127 أيام
+2730 أيام
أرشيف المشاركات
1 351
Мені дуже сподобалось це місце, рекомендую.
Люди моляться тут, ритуалять 🤍🤍🤍
По карті ви його знайдете. Дуб Перуна
1 351
Так, ну якщо ділитися таким, то накидайте реакцій)
А то бувають ситуації.
Буду знати, чи вам цікаво
1 351
Розповідаю 😹
Зранку нам подзвонив головний адміністратор, який не дзвонив нам ці два дні (ми говорили з менеджерами).
Нічого нового там не казали, і я почала сваритися і орати, тому що психосоматичних хвороб мені не потрібно.
Ми поїхали з чоловіком попити каву в ресторан і зʼясувати вже до кінця, тому що ми дійсно дуже любимо ресторан, офіціантів і нянь!
Нас там добре знають і сервіс завжди там дуже гарний, їжа свіжа і смачна.
Ми би хотіли ходити туди і далі кожні вихідні.
Приїжджаємо, звемо адміна. Адмін - інтелігентна жіночка з заплаканими очима. (Вона сказала, має вже дорослих дітей, хоча сама тендітна).
Чоловіку моєму в момент стало дуже неловко, тому що він побачив, з ким говорив 😅тепер він відчуває почуття провини.
Спочатку ми також трошки посварилися, але не на повишенних тонах.
Потім, коли адмін побачила, що ми адекватні, зрозуміла всю ситуацію і принесла вибачення.
Сказала, що смм, який відповідав в інстаграм, більше там не працює.
Я також вибачилась, що кричала. Я би не кричала, якщо б її бачила наживо.
Те, що смм - хабалка і ситуація треш і стільці на соплях тримаються - це все факти, вони і досі є.
Подарувала адмінше квіти, тому що вона дуже засмутилася і ще о 9 ранку мене вислуховувала 😹😭
Але, я повністю довольна, почуття провини зовсім не відчуваю, на відміну від мого чоловіка, який в шоці 😹
Все, як треба, ресторани такого рівня себе не повинні так вести з постійними клієнтами.
Ну як вам історія? Що думаєте?
1 351
Апдейтів поки немає, я їх заблокувала, бо менеджер крінжі навалював далі :)
Чоловік їм подзвонив і потребував вибачень.
Авжеж, з чоловіком вони говорять по-іншому.
Їхати туди нам сьогодні стало лінь , але продовження буде 😹
1 351
А це ще про різницю цінностей для мене, я зрозуміла.
Тому що була на сімейному застіллі з Юлею Козачковою. І вона дуже сильна, цілеспрямована і амбітна жінка.
І я подумала, що маю велике коло таких розширюючих для мене людей.
Але іноді і орієнтуюсь на «звужуючих», на жаль.
Мелочных. Мелочность - не мое. Масштаб - это не слово из инстаграма. Это масштаб души.
Написать «заплати за кресло» - это не мелочно. Заплатить за кресло - не мелочно.
Оспорить оплату - так же не мелочно, если не честно.
Манипуляции, как выше - горько, мелочно, не мое.
И я же не про кресла, друзья, потому что все ситуации, они не про кресла, они про жизнь и наши уроки.
Мелочность <-> масштаб духа
1 351
Адміністратор сторінки Франко мені досі пише 😄
Ситуація треш, але подивлюсь на це з боку втомленої людини, яка весь день працювала в ресторані і також зі своїми тараканами і проблемами.
Яка вчиться жити, як і я.
Яка мені щось підсвітила.
Ця людина - не місце.
Завтра якщо піду туди знімати відео, як я роздираю стільці, я вам скину і все розповім.
Якщо потрібно хліба і зрелищ (і моїх роздумів і духовних висновків, що головне) ставте лайк 😭
1 351
Мені відгукнулася фраза, що вони займаються газлайтінгом.
Тому що я останні дні думаю, що також іноді буваю жертвою газлайтінгу :)
І в останні дні також.
Поясню дуже примітивно, що це таке.
Це коли людина каже: я була в кафе в суботу!
Через час ти їй говориш: памʼятаєш, ти казала, що була в кафе в суботу…
А вона каже: НІ, я такого не казала 🙂
Ось це класичний приклад.
Чи зіштовхувалися ви з газлайтингом, що є також видом абʼюзу?
Як знаходили вихід?
«Газлайтинг – це форма психологічної маніпуляції, коли одна людина намагається змусити іншу сумніватися в адекватності її сприйняття реальності, ставлячи під сумнів її пам'ять, логіку або здоровий глузд.»
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
