ru
Feedback
обрубки і пеньочки

обрубки і пеньочки

Открыть в Telegram

мій тєлєграмчик, днєвнічок, отдушина я марина, будем знайомі

Больше
712
Подписчики
Нет данных24 часа
-37 дней
-230 день
Архив постов
вау програма у дніпрі!
вау програма у дніпрі!

ехххх
ехххх

photo content
+1

Repost from N/a
Pulse (dir. Kiyoshi Kurosawa)
+8
Pulse (dir. Kiyoshi Kurosawa)

photo content

ми найшли

пришли шукать, найшли, боїмся підходить
пришли шукать, найшли, боїмся підходить

Repost from N/a
Кто хочет сходить на море в 6 утра и познакомиться с ним - пишите. Пойдём вместе

Repost from N/a

Як виживають на вулиці? 🧟 Люди, які мають домівку та стабільний дохід, часто уявляють безпритульність як щось далеке, маргінальне, те, що існує повністю поза межами суспільного життя. Але навіть у ситуації крайнього виключення безпритульні люди не перестають бути його частиною. Ба більше, вони вибудовують власні соціальні структури і форми організації повсякдення, створюють неформальні ієрархії та практики взаємодопомоги. Як виглядає цей поглинений бідністю і вразливістю соціальний світ, уже кілька років досліджує соціологиня Марина Я — учасниця колективу Street Aid Daily, яка працює з безпритульними людьми в Одесі через пряму допомогу, творчі практики та політичну освіту. У сьогоднішній статті дослідниця пропонує переглянути життя на вулиці, розгледівши там складний соціальний світ, який може багато розповісти про нерівність, владу та солідарність у суспільстві загалом.

photo content

photo content

photo content

photo content
+1

Цей маленький зін - кишеньковий архів нашого аутрічу. Усередині зібрані малюнки людей, з якими ми зустрічаємося щонеділі біля
+1
Цей маленький зін - кишеньковий архів нашого аутрічу. Усередині зібрані малюнки людей, з якими ми зустрічаємося щонеділі біля центрального вокзалу Одеси. Замальовки створили Катя, Серьога, Марія Плехата, Таня, Люба, Маша, Олександр Лозовський, Олейник С. А. та інші учасники й учасниці, які захотіли залишитися анонімними. Цей зін нагадує про те, що поруч із нами живуть різні люди, які продовжують малювати, вигадувати й створювати щось своє. Соціально-економічний статус чи відсутність дому не позбавляють людину здатності мріяти і залишати після себе щось важливе. Ціна: 300 гривень (або можемо обговорити ціну, якщо вона для вас зависока). Відправляємо Новою Поштою або передаємо особисто в Одесі. Усі кошти з продажу зіну підуть на нашу банку, з якої ми купуємо необхідне для аутрічів. @marynaioio

Repost from ЖКС Одеси
#миттєвості
#миттєвості

люблю тг-канал одеських комунальщиків