9 802
Подписчики
+1224 часа
-137 дней
+2430 день
Архив постов
9 802
я в шоці з цього ажіотажу 😭 мені дуже приємно, що він досі не спадає
просто хочу попередити, що в мене зазвичай запис за два місяці вперед
і краще записатись заздалегідь, щоб місце було вже за вами 🩶
ще на наступний місяць залишилось пару місць і все, бо не хочу знов згоріти
балансуємо 🤩
9 802
Repost from 🥦🧘🏽♀️ Wellness Journal
Ураааа! Яка класна новина! Ти мені допомогла в свій час і це дійсно твоє призначення у світі! Памʼятаю і користуюся завжди твоїми порадами!
Робота з людьми - потребує власного ресурсу та енергії. Тому мені допомагає від вигорання - помірність. Беру клієнтів , але трішки, не всіх на потік. І так поступово рухаюся далі!
Чудова новина!!! 🌞🩷🔋🌱
9 802
подкаст, після якого ти згадаєш своє призначення.
я нарешті відновлюю запис на свої послуги, чакродіагностику & занурення 😇✨🥳
запис та деталі тут: @aura_supporrt
9 802
22.06 сон.
я була наче в іншої реальності, але на нашої планеті. дивилась на мапу світу, і бачила інші контенти, додаткові якісь
прям було відчуття, що вони і зараз є в нас, але просто під водою, а в тому світі вони прекрасно функціонують і там живуть люди
познайомилась з двома людьми з того материку, і уві сні вони чомусь несли руйнування. це були близнюки. тобто буквально хтось до чогось доторкається і йде струм, вирубається світло, йде вода.
по відчуттям ці близнюки просто енергетично дуже сильні, тому це не спеціально
на половині сну починає підходити вода, починається затоплення. спочатку я думала, що це тільки в моєму дому, а потім побачила що і вся територія «країни» починає тонути
в мене були вже часто сни з затопленням, до чогось готують може))
я вже без паніки, наче знаю що робити
просто таке відчуття що цей процес неминучий і затоплення буде всюди, рано чи пізно
хоч в інших світах, хоч в наших. але чомусь це потрібно
такий сон :)
чи не сон?
9 802
Можете написати максимальну активність сюди 🙏🏼 я думаю ми зараз силою наміру вийдемо з бану
9 802
давайте розфорсимо цей подкаст всюди, пересилайте його друзям, ставте реакції
я хочу щоб про теорію снів знали всі.
9 802
теорія снів. що таке сон і куди ми літаємо кожну ніч ?
залишайте знизу свої запитання на цю тему, мені так легше розказувати 🌙#подкаст
9 802
моє головне правило для легких трансформацій:
не заходити в коробочку
«коробочка» – це обмежений мозок, кліпове мислення, страхи, які не дають вийти в новеякщо вже зміни неминучі, то найкраще що можна зробити – адаптуватись під нові енергії це те, що зараз очікує кожну людину, рано чи пізно 🌳 є тібецька мудрість: те шо не твоє – відпаде, якщо не будеш жити в коробочці зараз унікальна тільки енергія і вміння працювати зі своєю головою бо якщо ти не керуєш своєю коробочкою – то вона з радістю зробить це за тебе 🤩 а цьому, на щастя, можна навчитись
9 802
мій ранок: чай 1001 ніч, ношу останні капи, і дивлюсь готовий влог з випускного, який вийде вже завтра зранку 🕉️
зранку ще був дощ і таке повітря одразу чисте, навіть стан від цього +1000 🤍
просто вдячна що можу бути в своєму домі, в безпеці, сама налаштовую свій графік, роботу, і можу керувати своїм простором сама. ось це багатство.
Уже доступно! Исследование Telegram 2025 — ключевые инсайты года 
