ch
Feedback
З душею, Міла

З душею, Міла

前往频道在 Telegram
9 802
订阅者
+1224 小时
-137
+2430
帖子存档
😭😭😭
😭😭😭

я в шоці з цього ажіотажу 😭 мені дуже приємно, що він досі не спадає просто хочу попередити, що в мене зазвичай запис за два місяці вперед і краще записатись заздалегідь, щоб місце було вже за вами 🩶 ще на наступний місяць залишилось пару місць і все, бо не хочу знов згоріти балансуємо 🤩

на імпульсі, це треба подивитись кожному.

ви не уявляєте на чию ауру завтра вийде розбір… максимально неочевидно 🤩

мої клієнти найкращі 🥹😭

Ураааа! Яка класна новина! Ти мені допомогла в свій час і це дійсно твоє призначення у світі! Памʼятаю і користуюся завжди твоїми порадами! Робота з людьми - потребує власного ресурсу та енергії. Тому мені допомагає від вигорання - помірність. Беру клієнтів , але трішки, не всіх на потік. І так поступово рухаюся далі! Чудова новина!!! 🌞🩷🔋🌱

подкаст, після якого ти згадаєш своє призначення. я нарешті відновлюю запис на свої послуги, чакродіагностику & занурення 😇✨🥳 запис та деталі тут: @aura_supporrt

в мене сьогодні для вас є новина 🥹 я знаю це багато хто чекав 🕉️

22.06 сон. я була наче в іншої реальності, але на нашої планеті. дивилась на мапу світу, і бачила інші контенти, додаткові якісь прям було відчуття, що вони і зараз є в нас, але просто під водою, а в тому світі вони прекрасно функціонують і там живуть люди познайомилась з двома людьми з того материку, і уві сні вони чомусь несли руйнування. це були близнюки. тобто буквально хтось до чогось доторкається і йде струм, вирубається світло, йде вода. по відчуттям ці близнюки просто енергетично дуже сильні, тому це не спеціально на половині сну починає підходити вода, починається затоплення. спочатку я думала, що це тільки в моєму дому, а потім побачила що і вся територія «країни» починає тонути в мене були вже часто сни з затопленням, до чогось готують може)) я вже без паніки, наче знаю що робити просто таке відчуття що цей процес неминучий і затоплення буде всюди, рано чи пізно хоч в інших світах, хоч в наших. але чомусь це потрібно такий сон :) чи не сон?

дякую всім! ми вийшли з бану.

Можете написати максимальну активність сюди 🙏🏼 я думаю ми зараз силою наміру вийдемо з бану

третє відео теж в бані 😭😭😭 хто знає що робити?

моя мрія здійснилась. https://youtu.be/fS7r9rRjfNE

давайте розфорсимо цей подкаст всюди, пересилайте його друзям, ставте реакції я хочу щоб про теорію снів знали всі.

теорія снів. що таке сон і куди ми літаємо кожну ніч ?
залишайте знизу свої запитання на цю тему, мені так легше розказувати 🌙
#подкаст

а ще мені просто взриває голову теорія снів просто це неймовірно.

моє головне правило для легких трансформацій: не заходити в коробочку
«коробочка» – це обмежений мозок, кліпове мислення, страхи, які не дають вийти в нове
якщо вже зміни неминучі, то найкраще що можна зробити – адаптуватись під нові енергії це те, що зараз очікує кожну людину, рано чи пізно 🌳 є тібецька мудрість: те шо не твоє – відпаде, якщо не будеш жити в коробочці зараз унікальна тільки енергія і вміння працювати зі своєю головою бо якщо ти не керуєш своєю коробочкою – то вона з радістю зробить це за тебе 🤩 а цьому, на щастя, можна навчитись

мій ранок: чай 1001 ніч, ношу останні капи, і дивлюсь готовий влог з випускного, який вийде вже завтра зранку 🕉️ зранку ще б
мій ранок: чай 1001 ніч, ношу останні капи, і дивлюсь готовий влог з випускного, який вийде вже завтра зранку 🕉️ зранку ще був дощ і таке повітря одразу чисте, навіть стан від цього +1000 🤍 просто вдячна що можу бути в своєму домі, в безпеці, сама налаштовую свій графік, роботу, і можу керувати своїм простором сама. ось це багатство.