Артур Selfdotcom
Открыть в Telegram
2 435
Подписчики
Нет данных24 часа
+17 дней
+730 день
Архив постов
2 433
План дій на найближчий час:
-дописати серію BTW
-змонтувати серію BTW
(Якщо я встигну добре, то вона буде готова вже післязавтра, тобто 21-го)
-також 21-го квітня провести стрім по беті з дракончиком і нарешті його завалити
-після цього, на наступний день, поїхати в село і провести там десь тиждень
-повернутися назад і релізнути оновлення софт вінду
Далі планувати немає сенсу, бо така в нас житуха на теперішній час😪
Щось таке 🤗
2 433
Продовження boku no natsyasumi :3
https://youtu.be/WnnXuBNyIg4
Я перезалив на другий канал також перші дві серії по цій грі, а на основі приховаю їх, якось так)
До речі, там багато цікаво відбулося в цьому відео 😼
2 433
Насправді це не сильно складна гра, як виявилось👀
Типу є моменти на яких можна потупити, але здебільшого рівні пробігаються досить швидко🧘♂️
Навряд The Talos Principal ще колись буде на етерах, але в якості виключення і якогось різноманіття, було досить весело)
До речі, дякую всім донатерам сьогодні ♥️
2 433
Я трохи набрехав, не буде відосу сьогодні, програма для монтажу якісь дивні помилки видає. Потім розберуся з цим звісно, але відео залишу на завтра.
Але стрімчик сьогодні буде обов'язково, десь о 19:XX почнемо 🗣️
2 433
Насправді, я викопав собі базу біля лави в BTW саме для цього, а не для того, щоб там було все весь час освітлено🧘♂️
2 433
Звернув увагу, що через збільшення якості контенту в Інтернеті, набагато більше почало витрачатись мобільних даних. Банально через те, що відоси і фото більше важать і опубліковані з кращим розширенням на них йде більше мб.
Раніше (років 5 тому)мені мого тарифу вистачало на місяць активного користування мобільним інтернетом з головою. Зараз же десь на 2 тижні +-.
Наче нічого критичного, але тариф від цього не подешевшав, а якраз навпаки виріс в ціні🧘♂️
2 433
До речі, ось як виглядатимуть жаби в наступному оновленні софт вінду 😇
Буде тільки один вид замість трьох (в ванілі три види жаб для теплого, помірного і холодного клімату)
І відповідно тільки один різновид жабосвітла (так, в ванілі є блок жабосвітла і його теж три види...)
2 433
Вирвано з контексту 🙄
https://youtube.com/clip/UgkxPyF058B5CxFKfwwwsz1T0qoipTZxhfXA?si=ksIQgLFUBN12_-x3
2 433
Стосовно Софт Вінду:
Час-від-часу в мене запитують про Soft Wind , типу "коли новий відос?"
Я зараз активно працюю над версією beta 0.4 і там досить багато змін, деякі з них прямо серйозні. Грати на збірці в тому стані, в якому вона зараз просто неможливо, вона як гусениця, яка вже стала лялечкою, щоб потім бути метеликом) тому поки я не дороблю це оновлення, то і записати я нічого не зможу🙃
Ось такий ось замкнений круг виходить)
2 433
Едіт з амбасадором слова "silly" в Україні (взято з дс Софт Вінду)
by тудивик 😇
Уже доступно! Исследование Telegram 2025 — ключевые инсайты года 
