es
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Ir al canal en Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

Mostrar más
2 435
Suscriptores
Sin datos24 horas
+17 días
+730 días
Archivo de publicaciones
План дій на найближчий час: -дописати серію BTW -змонтувати серію BTW (Якщо я встигну добре, то вона буде готова вже післязавтра, тобто 21-го) -також 21-го квітня провести стрім по беті з дракончиком і нарешті його завалити -після цього, на наступний день, поїхати в село і провести там десь тиждень -повернутися назад і релізнути оновлення софт вінду Далі планувати немає сенсу, бо така в нас житуха на теперішній час😪 Щось таке 🤗

Вчора прилетів донат від Пана Володимира, я побачив тільки тепер👀 Дякую!🥇😊💞
Вчора прилетів донат від Пана Володимира, я побачив тільки тепер👀 Дякую!🥇😊💞

Продовження boku no natsyasumi :3 https://youtu.be/WnnXuBNyIg4 Я перезалив на другий канал також перші дві серії по цій грі, а на основі приховаю їх, якось так) До речі, там багато цікаво відбулося в цьому відео 😼

👆⛏️🌸
👆⛏️🌸

Насправді це не сильно складна гра, як виявилось👀 Типу є моменти на яких можна потупити, але здебільшого рівні пробігаються досить швидко🧘‍♂️ Навряд The Talos Principal ще колись буде на етерах, але в якості виключення і якогось різноманіття, було досить весело) До речі, дякую всім донатерам сьогодні ♥️

Я трохи набрехав, не буде відосу сьогодні, програма для монтажу якісь дивні помилки видає. Потім розберуся з цим звісно, але відео залишу на завтра. Але стрімчик сьогодні буде обов'язково, десь о 19:XX почнемо 🗣️

Насправді, я викопав собі базу біля лави в BTW саме для цього, а не для того, щоб там було все весь час освітлено🧘‍♂️
Насправді, я викопав собі базу біля лави в BTW саме для цього, а не для того, щоб там було все весь час освітлено🧘‍♂️

Mensaje de video00:54

Звернув увагу, що через збільшення якості контенту в Інтернеті, набагато більше почало витрачатись мобільних даних. Банально через те, що відоси і фото більше важать і опубліковані з кращим розширенням на них йде більше мб. Раніше (років 5 тому)мені мого тарифу вистачало на місяць активного користування мобільним інтернетом з головою. Зараз же десь на 2 тижні +-. Наче нічого критичного, але тариф від цього не подешевшав, а якраз навпаки виріс в ціні🧘‍♂️

О 19:XX почнемо стрім) продовжимо бету, може навіть підемо на дракона🗣️

До речі, ось як виглядатимуть жаби в наступному оновленні софт вінду 😇 Буде тільки один вид замість трьох (в ванілі три види
До речі, ось як виглядатимуть жаби в наступному оновленні софт вінду 😇 Буде тільки один вид замість трьох (в ванілі три види жаб для теплого, помірного і холодного клімату) І відповідно тільки один різновид жабосвітла (так, в ванілі є блок жабосвітла і його теж три види...)

Стосовно Софт Вінду: Час-від-часу в мене запитують про Soft Wind , типу "коли новий відос?" Я зараз активно працюю над версією beta 0.4 і там досить багато змін, деякі з них прямо серйозні. Грати на збірці в тому стані, в якому вона зараз просто неможливо, вона як гусениця, яка вже стала лялечкою, щоб потім бути метеликом) тому поки я не дороблю це оновлення, то і записати я нічого не зможу🙃 Ось такий ось замкнений круг виходить)

Блін, Ґедзь якийсь тоді прикольніший був, скотився чи шо?...

Едіт з амбасадором слова "silly" в Україні (взято з дс Софт Вінду) by тудивик 😇

зараз буде фокус

Ок, хаваєм 🥇
Ок, хаваєм 🥇