ru
Feedback
Аронець Live

Аронець Live

Открыть в Telegram

Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

Больше
9 318
Подписчики
-524 часа
-337 дней
-11030 день
Архив постов
Минулого тижня ви підсилили кулеметників з 5 ОШБр на Бахмутському напрямку. Передали воїнам L200. Частину коштів на авто зібр
Минулого тижня ви підсилили кулеметників з 5 ОШБр на Бахмутському напрямку. Передали воїнам L200. Частину коштів на авто зібрали самі хлопці, а ми з вами зібрали понад 220тис.грн. Хлопці дуже задоволені елькою, оскільки транспорт рятує життя і допомагає в повсякденних задачах. Величезне дякую ще раз і ще раз усім! А зараз рощпочинаємо збір на авто для морпіхів з 37 бригади. Скоро оприлюдню відео. Там пекло, то ж дуже потрібна ваша допомога донатом 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Центр Нової Каховки. Терористи, вбивці, нелюди.
Центр Нової Каховки. Терористи, вбивці, нелюди.

Хронологія теракту від російських терористів. Або як обісратись і розмазати гівно собі по обличчу. О другій годині ночі, росіяни підривають Каховську ГЕС, але не бачать наскільки сильно. Не дуже видно, а світити і прилетіти може. 1. Росіяни ще думають, що вони акуратно підірвали невелику частину ГЄС і підтоплюють наших військових на островах. Гауляйтер Нової Каховки Леонтьев о 6:06 ранку каже що підрив ГЄС це бред. Ну типу ми не знаємо чого там піднялась вода. Ось посилання Ріа новості https://archive.is/aTyK8 2. Російське OSINT розвідувальна спільнота Рибарь, підхоплює тезу і каже, підрив невеликого участка о 6:51 Посилання https://archive.ph/flapa 3. О 6: 51 в новій Каховці бачать що дамбі повна срака, до мамкіних стратєгов починає доходити, що вони влипли. Гауляйтер Нової Каховки різко змінює риторику і каже, підрива не було, то вже був обстріл з боку ЗСУ. Посилання https://archive.ph/LFFKF 4. Але пропагандони які ще не знають що скоїлась срака продовжують працювати по методичках і продовжують закидувати в інформпростір, про дамбу, які раніше обстрілювали, а потім вона сама трохи втомилась і трохи поламалась. Ось пост пропагандиста Подолякі https://archive.ph/DgQIV. І пропагандистського каналу війна з фейками https://archive.ph/GRN55 5. Інші телеграм канали що співпрацюють з військовими радісно скачуть на одній ножці, ура, через підрив каховської дамби позиції ЗСУ на островах підтоплює, ЗСУ намагаються евакуюватись і спаситись, далі публікують радісні відоси, як вони наносять ураження позицій наших хлопців на островах. 08:25 Посилання https://archive.ph/c0iHL 6. Тут потроху до русні доходить що вони створили масштабну техногенну екологічну катастрофу, за обсягом майже як Чорнобиль. І вони починають включати задню. Російський вплив на інформпростір різко змінює тональність. Вони миттєво переобуваються і починають звинувачувати українську сторону в провокаціях. Типу це операція Банкової Посилання на ту ж саму "войну з фейками", яка казала що дамба якось сама розрушилась.... https://archive.ph/x8uwT Але навіть у своїх відмазках рашисти все одно налажали. То дамбу підірвали, то обстріляли з РЗСО Ольха.... https://archive.ph/uF0Xm Хоча будь який спеціаліст саперної справи дасть сто відсоткову гарантію, що зовні неможливо зробити такі руйнування, тут пошкодження методом закладки вибухівки Ну і далі вони вже починають дотримуватись цієї тези, бо те що вони накоїли, це величезна міжнародна трагедія, особливо у екологічному сенсі. Поширте будь ласка цей допис.

+1
Російські терористи підірвали дамбу Каховської ГЕС. Дамбу можна було підірвати лише зсередини. Ніякі авіабомби не змогли б зруйнувати дамбу. Черговий доказ, що окупанти прийшли на українську землю чинити геноцид української нації.

+1
На Білгородщині відбувається справжній цирк і демонстрація нікчемності влади росії. "Нова Таволжанка порожня. Тут знаходяться лише бійці РДК, іншої влади в цьому регіоні немає. Якщо Гладков не може контролювати свою територію, ми розмовлятимемо з його керівниками, які перебувають у Москві", — РДК "Мы пока туда войти не можем", —губернатор Бєлгородської області Гладков підтвердив, що російська армія не контролює Нову Таволжанку

На Білгородщині після удару БПЛА палав енергооб'єкт.
На Білгородщині після удару БПЛА палав енергооб'єкт.

За кого сьогодні вболіваємо? Гражданская вайна на росії все ближче 😈 ❗️ "Вагнерівці" взяли в полон підполковника російської армії, який обстріляв їхній автомобіль під час відходу з Бахмута , — прес-служба Пригожина

Гражданская война на росії набирає обертів 🔥

Гражданская вайна!
Гражданская вайна!

Наприклад, РДК вже вільно шастає по Білгородській Слобожанщині)))

Це жарт. Але БНР вже заільняється від сторічної окупації 🫡🔥

ЗСУ підходить до Москви. Але тссс 🤫

У Бердянську та Мелітополі вибухи. Русня смажиться

Бачили, як Саакашвілі базанув про спільний грузинсько-український кордон по річці Псоу? Плюси/мінуси/підводні камені?)
Бачили, як Саакашвілі базанув про спільний грузинсько-український кордон по річці Псоу? Плюси/мінуси/підводні камені?)

Прекрасна тенденція!
Прекрасна тенденція!

+1
А ось відео від легіона "Свобода росії", де ми бачимо, як армія рф з авіації та артилерії знищує будинки цивільних на Бєлгородщині. Прекрасна новина. російська армія бомбить російські міста. Саме так і закінчиться російсько-українська війна, а саме, коли росіяни будуть бомбити Москву.

Файна бавовна в Бердянську 😈

В порту т.о. Бердянська файний бабах 🫡

Ахаха))) кацапи радіють що "захопили" мій чат))) 140к повідомлень)) І це все на що ви здатні?))
Ахаха))) кацапи радіють що "захопили" мій чат))) 140к повідомлень)) І це все на що ви здатні?))

Після розголосу влада дала задню. Але це не остання спроба, я впевнений...
Після розголосу влада дала задню. Але це не остання спроба, я впевнений...