Аронець Live
Ir al canal en Telegram
Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Mostrar más9 318
Suscriptores
-524 horas
-337 días
-11030 días
Archivo de publicaciones
9 318
Минулого тижня ви підсилили кулеметників з 5 ОШБр на Бахмутському напрямку. Передали воїнам L200. Частину коштів на авто зібрали самі хлопці, а ми з вами зібрали понад 220тис.грн.
Хлопці дуже задоволені елькою, оскільки транспорт рятує життя і допомагає в повсякденних задачах.
Величезне дякую ще раз і ще раз усім!
А зараз рощпочинаємо збір на авто для морпіхів з 37 бригади. Скоро оприлюдню відео. Там пекло, то ж дуже потрібна ваша допомога донатом
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 318
Repost from Рыженко Константин
Хронологія теракту від російських терористів. Або як обісратись і розмазати гівно собі по обличчу.
О другій годині ночі, росіяни підривають Каховську ГЕС, але не бачать наскільки сильно. Не дуже видно, а світити і прилетіти може.
1. Росіяни ще думають, що вони акуратно підірвали невелику частину ГЄС і підтоплюють наших військових на островах. Гауляйтер Нової Каховки Леонтьев о 6:06 ранку каже що підрив ГЄС це бред. Ну типу ми не знаємо чого там піднялась вода. Ось посилання Ріа новості https://archive.is/aTyK8
2. Російське OSINT розвідувальна спільнота Рибарь, підхоплює тезу і каже, підрив невеликого участка о 6:51 Посилання https://archive.ph/flapa
3. О 6: 51 в новій Каховці бачать що дамбі повна срака, до мамкіних стратєгов починає доходити, що вони влипли. Гауляйтер Нової Каховки різко змінює риторику і каже, підрива не було, то вже був обстріл з боку ЗСУ. Посилання https://archive.ph/LFFKF
4. Але пропагандони які ще не знають що скоїлась срака продовжують працювати по методичках і продовжують закидувати в інформпростір, про дамбу, які раніше обстрілювали, а потім вона сама трохи втомилась і трохи поламалась. Ось пост пропагандиста Подолякі https://archive.ph/DgQIV. І пропагандистського каналу війна з фейками https://archive.ph/GRN55
5. Інші телеграм канали що співпрацюють з військовими радісно скачуть на одній ножці, ура, через підрив каховської дамби позиції ЗСУ на островах підтоплює, ЗСУ намагаються евакуюватись і спаситись, далі публікують радісні відоси, як вони наносять ураження позицій наших хлопців на островах. 08:25 Посилання https://archive.ph/c0iHL
6. Тут потроху до русні доходить що вони створили масштабну техногенну екологічну катастрофу, за обсягом майже як Чорнобиль. І вони починають включати задню. Російський вплив на інформпростір різко змінює тональність. Вони миттєво переобуваються і починають звинувачувати українську сторону в провокаціях. Типу це операція Банкової Посилання на ту ж саму "войну з фейками", яка казала що дамба якось сама розрушилась.... https://archive.ph/x8uwT
Але навіть у своїх відмазках рашисти все одно налажали. То дамбу підірвали, то обстріляли з РЗСО Ольха.... https://archive.ph/uF0Xm Хоча будь який спеціаліст саперної справи дасть сто відсоткову гарантію, що зовні неможливо зробити такі руйнування, тут пошкодження методом закладки вибухівки
Ну і далі вони вже починають дотримуватись цієї тези, бо те що вони накоїли, це величезна міжнародна трагедія, особливо у екологічному сенсі.
Поширте будь ласка цей допис.
9 318
Російські терористи підірвали дамбу Каховської ГЕС.
Дамбу можна було підірвати лише зсередини. Ніякі авіабомби не змогли б зруйнувати дамбу.
Черговий доказ, що окупанти прийшли на українську землю чинити геноцид української нації.
9 318
На Білгородщині відбувається справжній цирк і демонстрація нікчемності влади росії.
"Нова Таволжанка порожня. Тут знаходяться лише бійці РДК, іншої влади в цьому регіоні немає. Якщо Гладков не може контролювати свою територію, ми розмовлятимемо з його керівниками, які перебувають у Москві", — РДК
"Мы пока туда войти не можем", —губернатор Бєлгородської області Гладков підтвердив, що російська армія не контролює Нову Таволжанку
9 318
За кого сьогодні вболіваємо? Гражданская вайна на росії все ближче 😈
❗️ "Вагнерівці" взяли в полон підполковника російської армії, який обстріляв їхній автомобіль під час відходу з Бахмута , — прес-служба Пригожина
9 318
Бачили, як Саакашвілі базанув про спільний грузинсько-український кордон по річці Псоу?
Плюси/мінуси/підводні камені?)
9 318
А ось відео від легіона "Свобода росії", де ми бачимо, як армія рф з авіації та артилерії знищує будинки цивільних на Бєлгородщині.
Прекрасна новина. російська армія бомбить російські міста. Саме так і закінчиться російсько-українська війна, а саме, коли росіяни будуть бомбити Москву.
9 318
Ахаха))) кацапи радіють що "захопили" мій чат)))
140к повідомлень))
І це все на що ви здатні?))
¡Ya disponible! Investigación de Telegram 2025 — los principales insights del año 
