ru
Feedback
Евроазијски пут

Евроазијски пут

Открыть в Telegram

Добродошли у групу првог српског нерегистрованог евроазијског удружења! Ако подржавате евроазијску идеју и сматрате да је Србији место у Евроазијском савезу, на правом сте месту.

Больше
Страна не указанаКатегория не указана
2 507
Подписчики
Нет данных24 часа
Нет данных7 дней
Нет данных30 день

Загрузка данных...

Похожие каналы
Нет данных
Возникли проблемы? Пожалуйста, обновите страницу или обратитесь к нашему support-менеджеру .
Облако тегов
Нет данных
Возникли проблемы? Пожалуйста, обновите страницу или обратитесь к нашему support-менеджеру .
Входящие и исходящие упоминания
---
---
---
---
---
---
Привлечение подписчиков
Нет данных
Возникли проблемы? Пожалуйста, обновите страницу или обратитесь к нашему support-менеджеру .
Посты канала
Да ли тебе још од јуче држи алкохол или је мамурлук у питању. Заборави ону-важно је учествовати, није важан резултат. Хоћете схватити да се једино резултат броји. Шта је резултат за ове скоро две године?

2
Мене само занима како се неко после можданог удара тако брзо опоравио и регенерисао пошто ми медицина није струка осим у лечењу животиња делимично затражио сам стручну помоћ од лекара у кући. Или је мождани удар био глуматање као и она напрасна упала плућа ономад.... Али...нема кме кме кме да се нисмо шетали ко миражџинке по вашарима можда смо и могли нешто да урадимо,изговора нема.
0
3
Нет текста...
0
4
Kad smo kod hrvatijanaca, mi jednog takvog imamo u vrhu drzave. Pritom je nastran.
0
5
Замислите државу у којој се годинама не одржавају регуларни избори на различитим нивоима, него се заправо организује тзв. изборни инжењеринг ради сигурне победе и о(п)станка на власти једне политичке опције, којој је одавно прошао рок трајања и која је постала токсична за друштво у којем и даље делује, и тиме постала баласт за државу и већину њених грађана? И сад, замислите још једном председника државе који у оваквим условима проглашава мизерну „победу“ своје политичке странке на локалним изборима, иако је он председник и представник свих грађана те државе и по Уставу представља државу и све њене грађане, а не само чланове своје странке из које се формално искључио због уставних ограничања која га обавезују да представља све грађане? И да, свака сличност овакве државе са Србијом је случајна, а многи грађани који живе у оваквом апсурдистану ће и даље живети у убеђењу да председник те државе представља све њене грађане, да има право да држи конференције за медије о локалним изборима, о којима чак ни Републичка изборна комисија нема право да се прелиминарно оглашава, већ само једним збирним саопштењем након што локалне изборне комисије прогласе званичне резултате локалних избора на својој територији. И немојте мислити да је ово врхунац апсурда у оваквом апсурдистану. У њему ускоро предстоје председнички, парламентарни и локални избори у оним општинама у којима скоро нису одржавани, па грађанима апсурдистана тек предстоје апсурди поводом ових избора који се ускоро очекују. У државама у којима би било апсурдно о овоме уопште расправљати, зато што су у њима овакве апсурдности незамисливе, не могу да се начуде колико апсурда има у оваквом апсурдистану, који неодољиво подсећа на данашњу Србију и њене апсурдности. Још је апсурдније што у оваквом апсурдистану многи не примећују овакве апсурдности или једноставно окрећу главу, сматрајући да је апсурдно да се баве оваквим апсурдностима.
0
6
Знало се и зна се. Проблем је што поводом свега овога нема реакције ни власти ни опозиције а ни интересовања у народу. Свако чудо за три дана и иде се даље. Одсуство националног циља, плана, акције и импровизација у вођењу државе нам се увек обијала, обија и обијаће се o главу. | @evroaz | @evroazp |
0
7
👆👆👆 Great event 🎁
0
8
Toр је спреман- ћацад навалите!! |📚Канал|✏️Чет|🔝Појачај| | @evroaz| @evroazp |
0
9
Ја сам одмах рекао да је ово игра
0
10
❗️❗️❗️ Драга браћо и сестре, отац Војо Билбија је био у посети нашем Генералу Ратку у хашком казамату, исповедио га и причестио. Раније у току дана породици је достављена медицинска документација 7 дана након можданог удара након ког му се здравствено стање нагло погоршало. Ми ћемо вас замолити, да ко год може и ко год је у прилици - нека се помоли за здравље нашем Хероју! Живео Ратко Младић - српски херој! 🇷🇸🇷🇸 t.me/buntcg
0
11
,,Већ четири дана Појас Пресвете Богородице налази се у Храму Светог Саве у Београду, а ред људи који желе да се поклоне истом се не смањује већ је из дана у дан све већи."
0
12
|📚Канал|✏️Чет|🔝Појачај| | @evroaz| @evroazp |
0
13
Каква будалаштина ! И шта би радио са "нуклерним кодовима"??? Позвао Илона да их дешифрује ??? Ааа, да, сео би у Б-2 стратешки бомбардер па би поравнао Иран, пола Кине и четвртину Русије, па би дошао да у'апси "Доминион неимара педера" и на крају би избомбардовао Меланију у "хард кор" верзији "тајно" пред "широким аудиторијумом" на Епштајновом острву које организује "хуманитарни концерт-хазарске ноћи" са вокално инструменталним саставом "А сад Мосад, Биби холограм и Ћораве баке" !
0
14
Нет текста...
0
15
https://www.youtube.com/live/-8nWqk6u-mM?is=UmhHKy90WmmERbIm
0
16
На жалост мало нас са ове стране Дрине зна нешто више о војсци Српске и њеној херојској и успешној борби.
0
17
Родитељи трче за конформизмом већина је искомплексирана децу нико не учи правим вредностима.
0
18
DW,Попов НВО,аутошовинисти?Шта је ово?Ја сам мислио да је ово патриотски канал...
0
19
То је то. Ајд што то није урадио него је могао све зграде да прогласи као државно добро тада ни католичка црква не би могла да потражује зграде у Зр су узели три школе у центру
0
20
Govnar
0