Евроазијски пут
Открыть в Telegram
Добродошли у групу првог српског нерегистрованог евроазијског удружења! Ако подржавате евроазијску идеју и сматрате да је Србији место у Евроазијском савезу, на правом сте месту.
БольшеСтрана не указанаКатегория не указана
2 507
Подписчики
Нет данных24 часа
Нет данных7 дней
Нет данных30 день
Загрузка данных...
Похожие каналы
Нет данных
Возникли проблемы? Пожалуйста, обновите страницу или обратитесь к нашему support-менеджеру .
Облако тегов
Нет данных
Возникли проблемы? Пожалуйста, обновите страницу или обратитесь к нашему support-менеджеру .
Входящие и исходящие упоминания
---
---
---
---
---
---
Привлечение подписчиков
Нет данных
Возникли проблемы? Пожалуйста, обновите страницу или обратитесь к нашему support-менеджеру .
Посты канала
Да ли тебе још од јуче држи алкохол или је мамурлук у питању.
Заборави ону-важно је учествовати, није важан резултат.
Хоћете схватити да се једино резултат броји.
Шта је резултат за ове скоро две године?
| 2 | Мене само занима како се неко после можданог удара тако брзо опоравио и регенерисао пошто ми медицина није струка осим у лечењу животиња делимично затражио сам стручну помоћ од лекара у кући.
Или је мождани удар био глуматање као и она напрасна упала плућа ономад....
Али...нема кме кме кме да се нисмо шетали ко миражџинке по вашарима можда смо и могли нешто да урадимо,изговора нема. | 0 |
| 3 | Нет текста... | 0 |
| 4 | Kad smo kod hrvatijanaca, mi jednog takvog imamo u vrhu drzave. Pritom je nastran. | 0 |
| 5 | Замислите државу у којој се годинама не одржавају регуларни избори на различитим нивоима, него се заправо организује тзв. изборни инжењеринг ради сигурне победе и о(п)станка на власти једне политичке опције, којој је одавно прошао рок трајања и која је постала токсична за друштво у којем и даље делује, и тиме постала баласт за државу и већину њених грађана?
И сад, замислите још једном председника државе који у оваквим условима проглашава мизерну „победу“ своје политичке странке на локалним изборима, иако је он председник и представник свих грађана те државе и по Уставу представља државу и све њене грађане, а не само чланове своје странке из које се формално искључио због уставних ограничања која га обавезују да представља све грађане?
И да, свака сличност овакве државе са Србијом је случајна, а многи грађани који живе у оваквом апсурдистану ће и даље живети у убеђењу да председник те државе представља све њене грађане, да има право да држи конференције за медије о локалним изборима, о којима чак ни Републичка изборна комисија нема право да се прелиминарно оглашава, већ само једним збирним саопштењем након што локалне изборне комисије прогласе званичне резултате локалних избора на својој територији.
И немојте мислити да је ово врхунац апсурда у оваквом апсурдистану. У њему ускоро предстоје председнички, парламентарни и локални избори у оним општинама у којима скоро нису одржавани, па грађанима апсурдистана тек предстоје апсурди поводом ових избора који се ускоро очекују.
У државама у којима би било апсурдно о овоме уопште расправљати, зато што су у њима овакве апсурдности незамисливе, не могу да се начуде колико апсурда има у оваквом апсурдистану, који неодољиво подсећа на данашњу Србију и њене апсурдности.
Још је апсурдније што у оваквом апсурдистану многи не примећују овакве апсурдности или једноставно окрећу главу, сматрајући да је апсурдно да се баве оваквим апсурдностима. | 0 |
| 6 | Знало се и зна се.
Проблем је што поводом свега овога нема реакције ни власти ни опозиције а ни интересовања у народу.
Свако чудо за три дана и иде се даље.
Одсуство националног циља, плана, акције и импровизација у вођењу државе нам се увек обијала, обија и обијаће се o главу.
| @evroaz | @evroazp | | 0 |
| 7 | 👆👆👆
Great event 🎁 | 0 |
| 8 | Toр је спреман- ћацад навалите!!
|📚Канал|✏️Чет|🔝Појачај|
| @evroaz| @evroazp | | 0 |
| 9 | Ја сам одмах рекао да је ово игра | 0 |
| 10 | ❗️❗️❗️
Драга браћо и сестре, отац Војо Билбија је био у посети нашем Генералу Ратку у хашком казамату, исповедио га и причестио. Раније у току дана породици је достављена медицинска документација 7 дана након можданог удара након ког му се здравствено стање нагло погоршало.
Ми ћемо вас замолити, да ко год може и ко год је у прилици - нека се помоли за здравље нашем Хероју!
Живео Ратко Младић - српски херој!
🇷🇸🇷🇸 t.me/buntcg | 0 |
| 11 | ,,Већ четири дана Појас Пресвете Богородице налази се у Храму Светог Саве у Београду, а ред људи који желе да се поклоне истом се не смањује већ је из дана у дан све већи." | 0 |
| 12 | |📚Канал|✏️Чет|🔝Појачај|
| @evroaz| @evroazp | | 0 |
| 13 | Каква будалаштина !
И шта би радио са "нуклерним кодовима"???
Позвао Илона да их дешифрује ???
Ааа, да, сео би у Б-2 стратешки бомбардер па би поравнао Иран, пола Кине и четвртину Русије, па би дошао да у'апси
"Доминион неимара педера" и на крају би избомбардовао
Меланију у "хард кор" верзији "тајно" пред "широким аудиторијумом" на Епштајновом острву које организује "хуманитарни концерт-хазарске ноћи" са вокално инструменталним саставом "А сад Мосад, Биби холограм и Ћораве баке" ! | 0 |
| 14 | Нет текста... | 0 |
| 15 | https://www.youtube.com/live/-8nWqk6u-mM?is=UmhHKy90WmmERbIm | 0 |
| 16 | На жалост мало нас са ове стране Дрине зна нешто више о војсци Српске и њеној херојској и успешној борби. | 0 |
| 17 | Родитељи трче за конформизмом већина је искомплексирана децу нико не учи правим вредностима. | 0 |
| 18 | DW,Попов НВО,аутошовинисти?Шта је ово?Ја сам мислио да је ово патриотски канал... | 0 |
| 19 | То је то.
Ајд што то није урадио него је могао све зграде да прогласи као државно добро тада ни католичка црква не би могла да потражује зграде у Зр су узели три школе у центру | 0 |
| 20 | Govnar | 0 |
Уже доступно! Исследование Telegram 2025 — ключевые инсайты года 
