es
Feedback
Евроазијски пут

Евроазијски пут

Ir al canal en Telegram

Добродошли у групу првог српског нерегистрованог евроазијског удружења! Ако подржавате евроазијску идеју и сматрате да је Србији место у Евроазијском савезу, на правом сте месту.

Mostrar más
El país no está especificadoLa categoría no está especificada
2 508
Suscriptores
Sin datos24 horas
Sin datos7 días
Sin datos30 días

Carga de datos en curso...

Canales Similares
Sin datos
¿Algún problema? Por favor, actualice la página o contacte a nuestro gerente de soporte.
Nube de Etiquetas
Sin datos
¿Algún problema? Por favor, actualice la página o contacte a nuestro gerente de soporte.
Menciones Entrantes y Salientes
---
---
---
---
---
---
Atraer Suscriptores
Sin datos
¿Algún problema? Por favor, actualice la página o contacte a nuestro gerente de soporte.
Publicaciones del Canal
Repost from Евроазија
,,Већ четири дана Појас Пресвете Богородице налази се у Храму Светог Саве у Београду, а ред људи који желе да се поклоне истом се не смањује већ је из дана у дан све већи."

2
Да ли тебе још од јуче држи алкохол или је мамурлук у питању. Заборави ону-важно је учествовати, није важан резултат. Хоћете схватити да се једино резултат броји. Шта је резултат за ове скоро две године?
0
3
https://www.youtube.com/live/-8nWqk6u-mM?is=UmhHKy90WmmERbIm
0
4
Govnar
0
5
Zovite ljude iz Ginisa, ovo je za knjigu rekorda.....
0
6
Родитељи трче за конформизмом већина је искомплексирана децу нико не учи правим вредностима.
0
7
Sin texto...
0
8
Знало се и зна се. Проблем је што поводом свега овога нема реакције ни власти ни опозиције а ни интересовања у народу. Свако чудо за три дана и иде се даље. Одсуство националног циља, плана, акције и импровизација у вођењу државе нам се увек обијала, обија и обијаће се o главу. | @evroaz | @evroazp |
0
9
На жалост мало нас са ове стране Дрине зна нешто више о војсци Српске и њеној херојској и успешној борби.
0
10
Kad smo kod hrvatijanaca, mi jednog takvog imamo u vrhu drzave. Pritom je nastran.
0
11
Таквима треба забранити улазак у Србију и новчано казнити.
0
12
Sin texto...
0
13
Он једнако воли и лепога и ружнога, богатог и сиромашног. Само одозго од Бога постоји једнакост. А одоздо никада је није било, нити ће је бити. Јер Бог ствара људе са различитим бројем талената. Ко је више добио талената, тај је одговорнији, тај је строжије суђен. У деветнаестом веку, наши интелектуалци, нарочито у Русији су прихватили тај марксизам и уопште лево тумачење историје, тако да су корени комунизма у лоше схваћеном хришћанству, и у оним нацијама које су биле дубоко христијанизоване. Французи, Енглези и Немци већ су одавно били велики егоисти, још од средњега века. Њихови крсташки ратови немају никакве хришћанске идеале, него су то колонијалистичка пљачкања, сем првог, који је имао идеју ослобођења Јерусалима. И у том погледу њих нико није могао да заведе тако дехристијанизоване, као Русе и остале Словене који су у себи имали топлине и несебичне љубави према суседима, према заједници и хтели су да створе нешто, мислећи да човек може сам да створи рај на земљи. Ето зашто се корени комунизма јављају у дубоко укорењеним христијанизованим Словенима.
0
14
Каква будалаштина ! И шта би радио са "нуклерним кодовима"??? Позвао Илона да их дешифрује ??? Ааа, да, сео би у Б-2 стратешки бомбардер па би поравнао Иран, пола Кине и четвртину Русије, па би дошао да у'апси "Доминион неимара педера" и на крају би избомбардовао Меланију у "хард кор" верзији "тајно" пред "широким аудиторијумом" на Епштајновом острву које организује "хуманитарни концерт-хазарске ноћи" са вокално инструменталним саставом "А сад Мосад, Биби холограм и Ћораве баке" !
0
15
❗️❗️❗️ Драга браћо и сестре, отац Војо Билбија је био у посети нашем Генералу Ратку у хашком казамату, исповедио га и причестио. Раније у току дана породици је достављена медицинска документација 7 дана након можданог удара након ког му се здравствено стање нагло погоршало. Ми ћемо вас замолити, да ко год може и ко год је у прилици - нека се помоли за здравље нашем Хероју! Живео Ратко Младић - српски херој! 🇷🇸🇷🇸 t.me/buntcg
0
16
DW,Попов НВО,аутошовинисти?Шта је ово?Ја сам мислио да је ово патриотски канал...
0
17
Замислите државу у којој се годинама не одржавају регуларни избори на различитим нивоима, него се заправо организује тзв. изборни инжењеринг ради сигурне победе и о(п)станка на власти једне политичке опције, којој је одавно прошао рок трајања и која је постала токсична за друштво у којем и даље делује, и тиме постала баласт за државу и већину њених грађана? И сад, замислите још једном председника државе који у оваквим условима проглашава мизерну „победу“ своје политичке странке на локалним изборима, иако је он председник и представник свих грађана те државе и по Уставу представља државу и све њене грађане, а не само чланове своје странке из које се формално искључио због уставних ограничања која га обавезују да представља све грађане? И да, свака сличност овакве државе са Србијом је случајна, а многи грађани који живе у оваквом апсурдистану ће и даље живети у убеђењу да председник те државе представља све њене грађане, да има право да држи конференције за медије о локалним изборима, о којима чак ни Републичка изборна комисија нема право да се прелиминарно оглашава, већ само једним збирним саопштењем након што локалне изборне комисије прогласе званичне резултате локалних избора на својој територији. И немојте мислити да је ово врхунац апсурда у оваквом апсурдистану. У њему ускоро предстоје председнички, парламентарни и локални избори у оним општинама у којима скоро нису одржавани, па грађанима апсурдистана тек предстоје апсурди поводом ових избора који се ускоро очекују. У државама у којима би било апсурдно о овоме уопште расправљати, зато што су у њима овакве апсурдности незамисливе, не могу да се начуде колико апсурда има у оваквом апсурдистану, који неодољиво подсећа на данашњу Србију и њене апсурдности. Још је апсурдније што у оваквом апсурдистану многи не примећују овакве апсурдности или једноставно окрећу главу, сматрајући да је апсурдно да се баве оваквим апсурдностима.
0
18
|📚Канал|✏️Чет|🔝Појачај| | @evroaz| @evroazp |
0
19
Мене само занима како се неко после можданог удара тако брзо опоравио и регенерисао пошто ми медицина није струка осим у лечењу животиња делимично затражио сам стручну помоћ од лекара у кући. Или је мождани удар био глуматање као и она напрасна упала плућа ономад.... Али...нема кме кме кме да се нисмо шетали ко миражџинке по вашарима можда смо и могли нешто да урадимо,изговора нема.
0
20
👆👆👆 Great event 🎁
0