ru
Feedback
Slow down, sister! 🇺🇦

Slow down, sister! 🇺🇦

Открыть в Telegram

18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba

Больше
235
Подписчики
Нет данных24 часа
-17 дней
-1230 день
Архив постов
Винесу свій тейк з коментарів. Я зіштовхуюся з тим, що люди (в основному мої співрозмовники за кордоном) не розуміють, чому ми ненавидимо всіх/майже всіх росіян, бо не усвідомлюють, що зло не рівномірне. Можна вбивати хохлів бо немає такого народу – і водночас надсилати всю свою зарплату в притулок для тваринок з інвалідністю, любити Туве Янсон і писати чудову романтичну поезію. І все ще бути монстром. А вони думають, що монстр це людина, жахлива в усьому :) і тому купляються на цивілізований фасад варламових, навальних та інших латиніних.

Росіяни – сучасна ілюстрація банальності зла.
Росіяни – сучасна ілюстрація банальності зла.

Repost from N/a
Чоловік дав добро написати. Сьогодні дивом оминули трагедії – в тому поїзді він мав їхати. Але в останні години перед посадкою закрили вокзал, перенаправили людей, дали буси до наступного міста. Його бус загруз в снігу. Поки виштовхали і доїхали – чули вибухи. Додому вже не їде, але цілий і неушкоджений, хіба змерз в очікуваннях. Пам'ять заглиблим. Співчуття родинам. І так, цинічно, але дроноводам на пнб. Бо чим краще оснащені наші військові, тим менше жертв в нас і більше в них. https://send.monobank.ua/jar/5fTNHh1Uax

Ці уйобки вдарили по пасажирському поїзду. В принципі, нічому дивуватися. Але якісь окремі трагедії, окремі акти ницості пробивають інколи ментальну броню і я знову дивуюся, як можна бути такими уйобками. Зараз репостну збір від Акели і теж піду звдоначу.

#рухомим_рядком про політику Увага! Настав цей день, коли зламаний словацький годинник показав правильний час! Дякую за увагу Фіцо відмовився доєднуватися до новоствореного квазіООН Трампа, хоча пишуть що це через бабло, а не через моральні принципи

Коротко про мою здатність розпізнавати та запам'ятовувати обличчя. Серіал, дві сюжетні гілки: в одній детектив інколи спілкується зі своєю начальницею, в другій показують день роботи прокурорки. Я до кінця серії була впевнена, що начальниця та прокурорка – одна людина, поки не виявилося, що прокурорка типу як пропала чотири роки тому. Вони навіть не дуже схожі. Просто мій мозок глючить. 😅

(але я ще не читала сам законопроєкт, у мене на то немає мозку поки)

У Раді зареєстрували законопроєкт, що позбавляє одностатеві пари юридичних прав 🤡 Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук та
У Раді зареєстрували законопроєкт, що позбавляє одностатеві пари юридичних прав 🤡 Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук та депутати від «Слуги Народу» внесли проєкт нового Цивільного кодексу (№14394), який фактично виключає одностатеві пари з правового поля України. Документ пропонує закріпити право на шлюб винятково як союз осіб протилежної статі та заборонити судам визнавати одностатеві пари фактичними сім'ями. ❗️Серед ключових обмежень: автоматичне розірвання шлюбу у разі «зміни статі» партнер_ом, визнання недійсними шлюбів, укладених українцями за кордоном, та ускладнення юридичного визнання батьківства при використанні репродуктивних технологій. ⚖️ Ці норми суперечать євроінтеграційним зобов'язанням України та повністю позбавляють ЛГБТ-громадян_ок можливості захищати свої сімейні права в судовому порядку. Зображення та джерело: ГО «Інсайт»

Та бляха.

Зробила я вашого хваленого "Метелика", бо весь день на нервах фізичний стан пиздець. Шо можу сказати. Хороша вправа, реально трошки пропускає. Але без навичок – ефект тримається недовго.

photo content

#музика #пісня_дня #Ірландія #інструментал Геть не спиться, тож хто теж така бідося чи зазирне вранці – тримайте дуже класний інструментал від гурту Bicurious, який я колись знайшла, а потім забула про нього. Погана пам'ять має свої переваги: радію як вперше. https://youtu.be/O2-kPNuB9ic?si=XIN8SZqZLAqoaGoD

#ніч_мемів
+3
#ніч_мемів

#Євробачення (да, уже) Люксембург: Джамало, можна надихнутися твоїм номером на Єб? Джамала: так, але не один в один, будь лас
#Євробачення (да, уже) Люксембург: Джамало, можна надихнутися твоїм номером на Єб? Джамала: так, але не один в один, будь ласка Люксембург:

Температура в кімнаті об'єднала котів настільки, що вони ділять один обігрівач. Як мінімум, поки Вів'єн не виявила що там від
+1
Температура в кімнаті об'єднала котів настільки, що вони ділять один обігрівач. Як мінімум, поки Вів'єн не виявила що там відбувається за її спиною

"Шо ти тут, маккофе п'єш? Мм, панятна, тобі треба кіт на руки"
"Шо ти тут, маккофе п'єш? Мм, панятна, тобі треба кіт на руки"

Якийсь безкінечний вінтер вандерленд

#музика Нову колабу між Жаданом та Кароль теж слухала, бзв. Не сподобалося. Текст шикарний, на цьому все.

#музика #Туніс #оріентал_метал Тим часом, Myrath випустили наступну пісню з майбутнього альбому Wilderness of Mirrors, і це... Балада. Не люблю балади в принципі, вони часто дуже солодкі. Але якщо вже шукати плюси в цій пісні – це непогана любовна лірика під фортепіано, яка підходить для того щоб повільно призвичаювати вашого улюбленого норміса до важкої музики, перш ніж хєрачити йому по нервах більш важкими композиціями типу "Duat". І ще цю пісню зручно волати в душі, там багато плавних нот. Нагадую, що новий альбом вийде 27 березня цього року, і на кілька днів весь цей канал перетвориться у суцільні оди чи плач стосовно нього. https://youtu.be/uKzppsPixlc?si=VrMKBczNGAn_bwUZ

Йобана блядь русня з їхньою тактикою виснаження цивільного населення Йобані блядь всі, для кого це все ще не війна на винищення народу, а "всієї правди ми не дізнаємося" І оскарівський русофільський комітет теж йобаний