ru
Feedback
Девіанцев Євгенко

Девіанцев Євгенко

Открыть в Telegram
597
Подписчики
Нет данных24 часа
Нет данных7 дней
Нет данных30 день
Архив постов
але якщо серйозно то у нас там збір на дрони дайте грошей будь лавска https://send.monobank.ua/jar/8b23sj6aa5

Шо це таке? Війна на дворі, а він на комп збирає. 4090 не влаштовує? Гад!
Шо це таке? Війна на дворі, а він на комп збирає. 4090 не влаштовує? Гад!

ARC RaidersARC Raiders

поставив українську на зимню машину готовий качати гамнялшки https://www.twitch.tv/deviantsev
поставив українську на зимню машину готовий качати гамнялшки https://www.twitch.tv/deviantsev

Шось читаю коментарі до свмсунгів актуальних топових і сміюсь, тіпи в нових телефонах за 40к+ гривень пишуть що батарея тане на очах і навіть на день не вистачає

проходжу свою улюблену гру з улюбленими глядачами https://www.twitch.tv/deviantsev
проходжу свою улюблену гру з улюбленими глядачами https://www.twitch.tv/deviantsev

тір3, комусь щось треба?
тір3, комусь щось треба?

Ну в голосуванні очевидно виграє арк рейдерсь....

Тоді знову питання що завтра?
Anonymous voting

Ліля сказала що в наступну неділю чекайте гру астерікс і обеліск і косплей

Шо затвора?
Anonymous voting

ARC Raiders

СУПЕР ХАРДКОРНЕ ВИЖИВАННЯ АКАША В ЗИМУ

арк і машина об 11 https://www.twitch.tv/deviantsev
арк і машина об 11 https://www.twitch.tv/deviantsev

Онлайн

Шось інет мінус поки

НАЛАШТУВАВ КЕРМО ГОТОВИЙ ГАНЯТЬ https://www.twitch.tv/deviantsev
НАЛАШТУВАВ КЕРМО ГОТОВИЙ ГАНЯТЬ https://www.twitch.tv/deviantsev

Лілі щось скучно було взяла мені на телефоні всі додатки попереносила між екранами і місцями все змінила... Каже думала що я не знаю що де лежить і мені так не комфортно, хотіла зробити краще

Пішов гуляти з Ліля Побачимось завтра Проведіть вільний час від стріму з близькими

ТЕСТУЮ НОВУ МИШКУ finalmouse ULX. від зимньої мащини згоріла срака через налаштування керма