fa
Feedback
Девіанцев Євгенко

Девіанцев Євгенко

رفتن به کانال در Telegram
597
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
اطلاعاتی وجود ندارد7 روز
اطلاعاتی وجود ندارد30 روز
آرشیو پست ها
але якщо серйозно то у нас там збір на дрони дайте грошей будь лавска https://send.monobank.ua/jar/8b23sj6aa5

Шо це таке? Війна на дворі, а він на комп збирає. 4090 не влаштовує? Гад!
Шо це таке? Війна на дворі, а він на комп збирає. 4090 не влаштовує? Гад!

ARC RaidersARC Raiders

поставив українську на зимню машину готовий качати гамнялшки https://www.twitch.tv/deviantsev
поставив українську на зимню машину готовий качати гамнялшки https://www.twitch.tv/deviantsev

Шось читаю коментарі до свмсунгів актуальних топових і сміюсь, тіпи в нових телефонах за 40к+ гривень пишуть що батарея тане на очах і навіть на день не вистачає

проходжу свою улюблену гру з улюбленими глядачами https://www.twitch.tv/deviantsev
проходжу свою улюблену гру з улюбленими глядачами https://www.twitch.tv/deviantsev

тір3, комусь щось треба?
тір3, комусь щось треба?

Ну в голосуванні очевидно виграє арк рейдерсь....

Тоді знову питання що завтра?
Anonymous voting

Ліля сказала що в наступну неділю чекайте гру астерікс і обеліск і косплей

Шо затвора?
Anonymous voting

ARC Raiders

СУПЕР ХАРДКОРНЕ ВИЖИВАННЯ АКАША В ЗИМУ

арк і машина об 11 https://www.twitch.tv/deviantsev
арк і машина об 11 https://www.twitch.tv/deviantsev

Онлайн

Шось інет мінус поки

НАЛАШТУВАВ КЕРМО ГОТОВИЙ ГАНЯТЬ https://www.twitch.tv/deviantsev
НАЛАШТУВАВ КЕРМО ГОТОВИЙ ГАНЯТЬ https://www.twitch.tv/deviantsev

Лілі щось скучно було взяла мені на телефоні всі додатки попереносила між екранами і місцями все змінила... Каже думала що я не знаю що де лежить і мені так не комфортно, хотіла зробити краще

Пішов гуляти з Ліля Побачимось завтра Проведіть вільний час від стріму з близькими

ТЕСТУЮ НОВУ МИШКУ finalmouse ULX. від зимньої мащини згоріла срака через налаштування керма