ru
Feedback
Верста/Versta

Верста/Versta

Открыть в Telegram

Клуб велотуристів 🚴 🎒 ⛰️

Больше
Страна не указанаКатегория не указана
212
Подписчики
Нет данных24 часа
+27 дней
+230 день
Архив постов
Нас 5ро, і ми їдемо на каву Найстійкіші👌

Хто вже виїхав - поп'ємо кави і щось подумаємо🤝

13 ні 4 - так Покатушка відміняється, про можливий переніс повідомимо додатково

Друзі, надходять певні сумніви зі сторони учасників. Тому вирішимо все опитуванням яке триватиме годину. Пуща 25.10 :
Anonymous voting

Маленький дощ не зіпсує великі плани😏

Маршрут "Осіння казка та лісове озеро", на цю суботу 25.10 Маршрут не катаний, їду вперше, цікаво що за озера серед лісу. Пла
Маршрут "Осіння казка та лісове озеро", на цю суботу 25.10 Маршрут не катаний, їду вперше, цікаво що за озера серед лісу. Плануємо попити каву на березі серед листя🔥 По часу плануємо близько 3-4х годин, повернемось в місто засвітло. По перекусу - беріть з собою, але можемо зупинитися в Пущі купити по пиріжку. (лайфхак кому далеко до місця старту, в 10:30 прибуває електричка на м.Святошин, там АТБ, звідти до старту 7хв) З собою мати: -ремкомплект -велосвітло Ведучий - @Ilya_username Старт: 11:15 Старт/Фініш - сквер м.Академмістечко Маршрут: https://www.strava.com/routes/3415425886214764940

25.10 їдемо в Пущю Водицю, досліджувати казковий осінній ліс🙈

Виклали в інсту звіт/спогади про нашу першу осінню поїздку☺️ https://www.instagram.com/p/DP-zvsYCIY4/?igsh=MWx2djhiMGNnZnRrMg==

Так вийшло, що наша поїздка була в останній теплий і сонячний день😁 А тим, хто не боїться холоду і бруду - чекайте анонс пої
Так вийшло, що наша поїздка була в останній теплий і сонячний день😁 А тим, хто не боїться холоду і бруду - чекайте анонс поїздки грунтами через осінній ліс за пиріжками🚵‍♀

Обідаємо у гарних місцях
+1
Обідаємо у гарних місцях

Отже, анонсуємо: Старт: 11:30 кафе Cyclepoint. Над Велотреком. Маршрут: 64.5км в 1 сторону. Набір 297м. Загальний кілометраж 120км. (Назад можна електричкою, якщо сил буде мало) Ціль: п'ємо каву, милуємось Дніпром. Відпочиваємо. Темп: Їдемо 25км/год, чекаємо усіх Покриття: 95% асвальт Веде: @Ilya_username Strava: https://strava.app.link/a0tp5nqpTWb Будемо раді вас бачити на нашій першій осінній покатушці🤝

Цієї суботи, водночас з благодійними вихідними від GEMU відбудеться благодійний велопробіг нашого друга Вадима з Києва до Хар
Цієї суботи, водночас з благодійними вихідними від GEMU відбудеться благодійний велопробіг нашого друга Вадима з Києва до Харкова Підтримувати козака можна починати вже

Можливо хтось хтів би доєднатися ?)

Привідкрию завісу: Їдемо у Витачів на каву🌅 Осінню має бути дуже гарно, та атмосферно😍

Щось задумали на 27 вересня🌚

Вітання з велосотки, тримаємо руку на пульсі🫡
+1
Вітання з велосотки, тримаємо руку на пульсі🫡

Видеосообщение00:10

Нас багато👍

Видеосообщение00:08