Верста/Versta
Ir al canal en Telegram
Клуб велотуристів 🚴 🎒 ⛰️
Mostrar másEl país no está especificadoLa categoría no está especificada
212
Suscriptores
Sin datos24 horas
+27 días
+230 días
Archivo de publicaciones
Друзі, надходять певні сумніви зі сторони учасників. Тому вирішимо все опитуванням яке триватиме годину.
Пуща 25.10 :
Маршрут "Осіння казка та лісове озеро", на цю суботу 25.10
Маршрут не катаний, їду вперше, цікаво що за озера серед лісу. Плануємо попити каву на березі серед листя🔥
По часу плануємо близько 3-4х годин, повернемось в місто засвітло.
По перекусу - беріть з собою, але можемо зупинитися в Пущі купити по пиріжку.
(лайфхак кому далеко до місця старту, в 10:30 прибуває електричка на м.Святошин, там АТБ, звідти до старту 7хв)
З собою мати:
-ремкомплект
-велосвітло
Ведучий - @Ilya_username
Старт: 11:15
Старт/Фініш - сквер м.Академмістечко
Маршрут: https://www.strava.com/routes/3415425886214764940
Виклали в інсту звіт/спогади про нашу першу осінню поїздку☺️
https://www.instagram.com/p/DP-zvsYCIY4/?igsh=MWx2djhiMGNnZnRrMg==
Так вийшло, що наша поїздка була в останній теплий і сонячний день😁
А тим, хто не боїться холоду і бруду - чекайте анонс поїздки грунтами через осінній ліс за пиріжками🚵♀
Отже, анонсуємо:
Старт: 11:30 кафе Cyclepoint. Над Велотреком.
Маршрут: 64.5км в 1 сторону. Набір 297м. Загальний кілометраж 120км. (Назад можна електричкою, якщо сил буде мало)
Ціль: п'ємо каву, милуємось Дніпром. Відпочиваємо.
Темп: Їдемо 25км/год, чекаємо усіх
Покриття: 95% асвальт
Веде: @Ilya_username
Strava: https://strava.app.link/a0tp5nqpTWb
Будемо раді вас бачити на нашій першій осінній покатушці🤝
Repost from [ C Y C L E _ P O I N T ]
Цієї суботи, водночас з благодійними вихідними від GEMU відбудеться благодійний велопробіг нашого друга Вадима з Києва до Харкова
Підтримувати козака можна починати вже
Привідкрию завісу:
Їдемо у Витачів на каву🌅
Осінню має бути дуже гарно, та атмосферно😍
¡Ya disponible! Investigación de Telegram 2025 — los principales insights del año 
