fa
Feedback
Читацькі нотатки 📝

Читацькі нотатки 📝

رفتن به کانال در Telegram

Про книжкове📚 Щирі і чесні враження Обговорення і спільні читання Зв'язатись зі мною ✉️ @l_drahan

نمایش بیشتر
1 714
مشترکین
+1224 ساعت
+667 روز
+3530 روز
آرشیو پست ها
📖 Аркан вовків ✍️ Автор: Павло Дерев'янко 📝 @starlev 🐺жанр: фентезі 💡 Мої враження Починаючи читати Аркан вовків, я вже ч
📖 Аркан вовків ✍️ Автор: Павло Дерев'янко 📝 @starlev 🐺жанр: фентезі 💡 Мої враження Починаючи читати Аркан вовків, я вже читала масу схвальних відгуків, тому я і очікувала, що це буде вау. І це було справді, ВАУ!😍 В основі сюжету маємо альтернативну Україну 1845 року. Тут поєднано епоху Гетьманщини разом із легендами та міфологією. Продумані персонажі і сюжет, Сірий орден характерників із своєю ієрархією та магією, відьми, люди - все це прекрасно поєдналось в цій історії. Головний герой Северин разом із друзями проходить обряд посвяти та ступають на небезпечну стежку характерника. У кожного із хлопців свої мотиви та прагнення - дехто втік від багатства та заможності, дехто, щоб догодити батькові. І, хоча, хлопці дуже різні за вдачею - випробування вони долають разом та стають близькими один одному.
- Учитель.. І завжди так буде важко? - Завжди. - Бо така наша стежка? - Бо така наша стежка.
Майже всю книгу я не розуміла, які стосунки були між Северином та Ігорем. Лише в кінці все стало на свої місця. Монолог Северина біля дуба Ігоря - для мене був дуже емоційний момент😢 Северин пробачає Ігоря та визнає, що такої долі не бажає своїм дітям💔 У цій книзі є все: дружба, обов’язок, випробування, втрати, кохання і віра ❤️ 📖 Є книги, які сподобались… але перечитувати їх не хочеться. 🐺 Але не ця! Цю історію я впевнена, що буду перечитувати декілька разів! ✨ Єдине, чого бракувало — невеличкого глосарію козацьких термінів, бо їх тут багато. І наостанок не можу не згадати цитату, яка, напевне, уже стала крилатою, адже вона надзвичайно влучно передає дух і головні мотиви
Навіщо ти зробив це, Северине? Щоб... захищати їх, - він указав на святкову юрбу. Хіба б не знайшлось іншого захисника? Якщо так думатиме кожен - захисників не стане.
⭐️ Моя оцінка:10/10 #Читацькі_нотатки_підсумки_відгук

🔥 Там у Readberry зараз просто класні знижки!
+2
🔥 Там у Readberry зараз просто класні знижки!

#Читацькі_нотатки_підсумки_місяця ✨ Книжкові підсумки жовтня 📖 Прочитано: 9 + 1 аудіо 📚 Оцінки: 🍁 Сестра місяця - 4.5/5 🍁
#Читацькі_нотатки_підсумки_місяця ✨ Книжкові підсумки жовтня 📖 Прочитано: 9 + 1 аудіо 📚 Оцінки: 🍁 Сестра місяця - 4.5/5 🍁 Сестра ночі - 4.25/5 🍁 Кістки серця - 4/5 🍁 Збирачі ягід - 4/5 🍁 Маленькі пташині серця (слухала в аудіо) - 4/5 🍁 Спіймана - 5/5 💗 (відгук був, але, здається, випадково видалила 🤦‍♀️) 🍁 Мова драконів - 4/5 🍁 Зловісний - 4.25/5 🍁 Умови контракту - 4.5/5 (було б 5/5, якби гг не був трохи мудак) 🍁 Єдина вціліла - 4/5 ох, у нас і обговорення було🔥 💬 Діліться своїм прочитаним у жовтні👇

✨ Цей день настав! ✨ Фінальне обговорення "Єдина вціліла" #читацькі_нотатки_спільночит 💬 Ділимось враженнями: 🔸 Чи сподобал
✨ Цей день настав! ✨ Фінальне обговорення "Єдина вціліла" #читацькі_нотатки_спільночит 💬 Ділимось враженнями: 🔸 Чи сподобалася книга загалом? 🔸 Що не сподобалося? 🔸 Чи справдилися ваші теорії? 🔸 Як вам фінал історії? Словом — не стримуйте себе! І нарешті можна зі спойлерами, бо всі учасники вже прочитали 😏

📖 Поділилася своїм відгуком на Єдина вціліла Детальніше будемо говорити сьогодні о 21:00 🕐 Забігайте 💬

🔥ДАРУЄМО НЕЙМОВІРНУ НОВИНКУ «КНИГА ЕМІЛЯ»🔥 умови участі: 🔹 підписка на канали ЕВАНС ЧИТАЄ та ЧИТАЦЬКІ НОТАТКИ; 🔹 натисніт
🔥ДАРУЄМО НЕЙМОВІРНУ НОВИНКУ «КНИГА ЕМІЛЯ»🔥 умови участі: 🔹 підписка на канали ЕВАНС ЧИТАЄ та ЧИТАЦЬКІ НОТАТКИ; 🔹 натисніть кнопку «Брати участь» під оригінальним дописом; 🔹 перешліть цей допис друзям, яким теж було б цікаво взяти участь. Дата закінчення: 04.11 Оскільки триває передпродаж - книга поїде до переможця після закінчення передпродажу (17 листопада) Кількість переможців: 1 Дата закінчення: 04.11.2025 13:00

📖 Єдина вціліла ✍️ Автор: Райлі Сейґер 📝 @starlev 🕵️жанр: детектив/трилер 🔖 Про сюжет Кіт — працює доглядальницею, яка пі
📖 Єдина вціліла ✍️ Автор: Райлі Сейґер 📝 @starlev 🕵️жанр: детектив/трилер 🔖 Про сюжет Кіт — працює доглядальницею, яка після трагедії в минулому не має вибору, окрім як доглядати паралізовану жінку Ленору Гоуп у занедбаному маєтку Гоупів. Ленора — єдина вціліла після моторошної трагедії 1929 року, коли вся її родина загинула за загадкових обставин. Тоді її звинуватили у вбивствах, але довести провину не змогли, через брак доказів. З часом Кіт починає розплутувати таємницю минулого й розуміє, що трагедія Ленори приховує набагато більше, ніж усі уявляли. 💡 Мої враження Історія починається із лічилочки і ти абсолютно повністю поринаєш в моторошну атмосферу і хочеться скоріше дізнатись, що ж насправді сталось тієї ночі
В сімнадцять літ Ленора Гоуп Сестру повісила на стовп, Ножа у батька упʼяла, Життя у мами забрала.
Атмосферності додає також і сам маєток, який стоїть на бескиді і розсипається просто на очах. Мені дуже сподобався прийом із похилою підлогою - навіть цей факт викликав у мене підозри причетності до вбивства 😁 Трилер затягує з перших сторінок і тримає в напрузі до самого кінця. Автор поступово відкриває історію кожного із другорядних персонажів і він робить це настільки майстерно і влучно, що в якийсь момент починаєш підозрювати всіх. Сюжет закручений просто неймовірно: кількість ВАУ-поворотів зашкалює. І хоча пару моментів я й передбачила, але враження від читання це не зіпсувало. 👻 Читаючи про використанням дошки Віджа, мені згадався смішний момент із мого дитинства. 🕵️‍♀️Деякі питання у мене залишились до сюжету. Ось декілька з них: - яким чином ніхто не помітив підміни - наприклад, той самий детектив Вік - все таки пояснення Вірджинії, чому вона раніше не втекла нікуди для мене не переконливі Загалом мені сподобалось - це було динамічно, моторошно, інтригуюче і трішки містично. ⭐️ Моя оцінка: 8/10 #Читацькі_нотатки_підсумки_відгук

📚 Новий формат на каналі! Я тільки нещодавно вирішила ділитись тут тим, що читаю 📚 Але є книги, які мені дуууже подобаються
📚 Новий формат на каналі! Я тільки нещодавно вирішила ділитись тут тим, що читаю 📚 Але є книги, які мені дуууже подобаються, проте їх ви тут не побачите — бо вони вже давно прочитані 😉 Тому я вирішила показувати книги, які, на мою думку, варті прочитання. ✨ І перша з них — Що знає вітер Авторка: Емі Гармон Видавництво: Vivat 📖 Якщо мене запитати: Одна книга від тебе? — я без вагань назву саме цю. Для мене вона в саме серденько ❤️ У цій історії все, що я обожнюю: історичне підґрунтя та прекрасна любовна лінія 🥰 Це просто неймовірна історія! ✨ Якщо ще не читали — наполегливо раджу! І величезне дякую моїй любій @ks_chernysh, що колись порадила цю книгу😘 А у Вас є та сама книга, яку радите всім і кожному?👇

Розіграш закінчено 🥳🥳🥳🥳🥳 Вітаємо переможців!Результати можна подивитись по кнопці

Нагадуємо, що через 10 хвилин буде вибір переможців в розіграші. Не забудь взяти участь, якщо ти ще цього не зробив. Можливо саме тобі сьогодні повезе. https://t.me/ansttep/9134

⚠️⚠️⚠️ 📢 Екстрене включення з каналу “Читацькі нотатки” 📖 "Єдина вціліла" настільки затягнула учасників спільночиту, що ми
⚠️⚠️⚠️ 📢 Екстрене включення з каналу “Читацькі нотатки” 📖 "Єдина вціліла" настільки затягнула учасників спільночиту, що ми всі одностайно вирішили — не розтягувати інтригу 😅 🔥 Тож невеликий апдейт: 📅 Фінальне обговорення переносимо на 30 жовтня о 21-00🕐 Готуйте свої враження, теорії й улюблені моменти — буде гаряче! ❤️‍🔥

🎄 Нагадую про розіграш! 🎁 Розігрується книжкова новинка з різдвяною атмосферою — ідеально для затишних вечорів із какао та пледом ☕️✨ Сьогодні останній день, тому беріть участь!

🎨 Який жанр книг вам до душі?
Anonymous voting

📚 Вас стає більше, і мені дуже цікаво дізнатися, що читає моя аудиторія! Також хочу зрозуміти, на які книги вам було б цікаво бачити відгуки. 🗳 Проголосуйте в опитуванні нижче — можна обрати декілька варіантів! 👇

Десь так виглядає та моя писанина 😅 ні чорта не встигла( https://t.me/artbooks_ua/3770

Я вже чекаю початку диктанту, приєднуйтесь!
Я вже чекаю початку диктанту, приєднуйтесь!

Сьогодні День української писемності та мови! 💙💛 І традиційно цього дня відбувається радіо диктант національної єдності — с
Сьогодні День української писемності та мови! 💙💛 І традиційно цього дня відбувається радіо диктант національної єдності — символічна подія, яка вже стала частиною культурної традиції. 🕚 Початок — о 11:00. Слухати можна: ✔️ на хвилях Українського Радіо та Радіо Культура ✔️ на сайті та в ефірі Суспільне Культура ✔️ на YouTube-каналі Українського Радіо Я, на жаль, цього разу пропускаю через процедуру, але обов’язково чекатиму ваших вражень під цим дописом ⬇️ Книготерапія 📗Підписатись

Сьогодні друге обговорення #читацькі_нотатки_спільночит Ділимось враженнями від книги "Єдина вціліла"! 🔶 📚Обговорюємо 9-21
Сьогодні друге обговорення #читацькі_нотатки_спільночит Ділимось враженнями від книги "Єдина вціліла"! 🔶 📚Обговорюємо 9-21 розділи (до 219 сторінки) Готуйте собі улюблений напій ☕️ і чекаю у коментарях!💬 Обговорення обіцяє бути жвавим 🔥

📖 В Єдина вціліла є момент, де персонажі користуються дошкою Віджа 👻 Це така "магічна" дошка з літерами та покажчиком, чере
📖 В Єдина вціліла є момент, де персонажі користуються дошкою Віджа 👻 Це така "магічна" дошка з літерами та покажчиком, через яку, нібито, можна спілкуватися з духами. І от цей епізод одразу нагадав мені випадок із дитинства 😅 У мене є дві старші сестри — старші від мене на 6 і 7 років. Коли вони були підлітками, я ще була дрібнота. Якось вирішили вони "поговорити з духом". Намалювали на аркуші свою дошку Віджа — просто літери по колу,голка на нитці - є покажчиком, запалили свічку, вимкнули світло. Я попросилась до них, пообіцяла сидіти тихенько. І от починають: — Дух, ти тут? — Так. — Дух, як тебе звати? — Льоня. А нашого двоюрідного брата звати Леонід 😆 Я це чую і думаю, що дух — це той самий наш Льоня. Не довго думаючи, як закричу: "ЛЬОНЯ?!" 😱 Сестри — в крик, світло вмикають, і всі троє регочемо до сліз 🤣