Читацькі нотатки 📝
رفتن به کانال در Telegram
Про книжкове📚 Щирі і чесні враження Обговорення і спільні читання Зв'язатись зі мною ✉️ @l_drahan
نمایش بیشتر1 714
مشترکین
+1224 ساعت
+667 روز
+3530 روز
آرشیو پست ها
1 714
📖 Аркан вовків
✍️ Автор: Павло Дерев'янко
📝 @starlev
🐺жанр: фентезі
💡 Мої враження
Починаючи читати Аркан вовків, я вже читала масу схвальних відгуків, тому я і очікувала, що це буде вау.
І це було справді, ВАУ!😍
В основі сюжету маємо альтернативну Україну 1845 року. Тут поєднано епоху Гетьманщини разом із легендами та міфологією.
Продумані персонажі і сюжет, Сірий орден характерників із своєю ієрархією та магією, відьми, люди - все це прекрасно поєдналось в цій історії.
Головний герой Северин разом із друзями проходить обряд посвяти та ступають на небезпечну стежку характерника. У кожного із хлопців свої мотиви та прагнення - дехто втік від багатства та заможності, дехто, щоб догодити батькові. І, хоча, хлопці дуже різні за вдачею - випробування вони долають разом та стають близькими один одному.
- Учитель.. І завжди так буде важко? - Завжди. - Бо така наша стежка? - Бо така наша стежка.Майже всю книгу я не розуміла, які стосунки були між Северином та Ігорем. Лише в кінці все стало на свої місця. Монолог Северина біля дуба Ігоря - для мене був дуже емоційний момент😢 Северин пробачає Ігоря та визнає, що такої долі не бажає своїм дітям💔 У цій книзі є все: дружба, обов’язок, випробування, втрати, кохання і віра ❤️ 📖 Є книги, які сподобались… але перечитувати їх не хочеться. 🐺 Але не ця! Цю історію я впевнена, що буду перечитувати декілька разів! ✨ Єдине, чого бракувало — невеличкого глосарію козацьких термінів, бо їх тут багато. І наостанок не можу не згадати цитату, яка, напевне, уже стала крилатою, адже вона надзвичайно влучно передає дух і головні мотиви
Навіщо ти зробив це, Северине? Щоб... захищати їх, - він указав на святкову юрбу. Хіба б не знайшлось іншого захисника? Якщо так думатиме кожен - захисників не стане.⭐️ Моя оцінка:10/10 #Читацькі_нотатки_підсумки_відгук
1 714
#Читацькі_нотатки_підсумки_місяця ✨
Книжкові підсумки жовтня
📖 Прочитано: 9 + 1 аудіо
📚 Оцінки:
🍁 Сестра місяця - 4.5/5
🍁 Сестра ночі - 4.25/5
🍁 Кістки серця - 4/5
🍁 Збирачі ягід - 4/5
🍁 Маленькі пташині серця (слухала в аудіо) - 4/5
🍁 Спіймана - 5/5 💗 (відгук був, але, здається, випадково видалила 🤦♀️)
🍁 Мова драконів - 4/5
🍁 Зловісний - 4.25/5
🍁 Умови контракту - 4.5/5 (було б 5/5, якби гг не був трохи мудак)
🍁 Єдина вціліла - 4/5 ох, у нас і обговорення було🔥
💬 Діліться своїм прочитаним у жовтні👇
1 714
✨ Цей день настав! ✨
Фінальне обговорення "Єдина вціліла" #читацькі_нотатки_спільночит 💬
Ділимось враженнями:
🔸 Чи сподобалася книга загалом?
🔸 Що не сподобалося?
🔸 Чи справдилися ваші теорії?
🔸 Як вам фінал історії?
Словом — не стримуйте себе!
І нарешті можна зі спойлерами, бо всі учасники вже прочитали 😏
1 714
📖 Поділилася своїм відгуком на Єдина вціліла
Детальніше будемо говорити сьогодні о 21:00 🕐
Забігайте 💬
1 714
Repost from еванс читає
🔥ДАРУЄМО НЕЙМОВІРНУ НОВИНКУ «КНИГА ЕМІЛЯ»🔥
умови участі:
🔹 підписка на канали ЕВАНС ЧИТАЄ та ЧИТАЦЬКІ НОТАТКИ;
🔹 натисніть кнопку «Брати участь» під оригінальним дописом;
🔹 перешліть цей допис друзям, яким теж було б цікаво взяти участь.
Дата закінчення: 04.11
Оскільки триває передпродаж - книга поїде до переможця після закінчення передпродажу (17 листопада)
Кількість переможців: 1
Дата закінчення: 04.11.2025 13:00
1 714
📖 Єдина вціліла
✍️ Автор: Райлі Сейґер
📝 @starlev
🕵️жанр: детектив/трилер
🔖 Про сюжет
Кіт — працює доглядальницею, яка після трагедії в минулому не має вибору, окрім як доглядати паралізовану жінку Ленору Гоуп у занедбаному маєтку Гоупів.
Ленора — єдина вціліла після моторошної трагедії 1929 року, коли вся її родина загинула за загадкових обставин. Тоді її звинуватили у вбивствах, але довести провину не змогли, через брак доказів. З часом Кіт починає розплутувати таємницю минулого й розуміє, що трагедія Ленори приховує набагато більше, ніж усі уявляли.
💡 Мої враження
Історія починається із лічилочки і ти абсолютно повністю поринаєш в моторошну атмосферу і хочеться скоріше дізнатись, що ж насправді сталось тієї ночі
В сімнадцять літ Ленора Гоуп Сестру повісила на стовп, Ножа у батька упʼяла, Життя у мами забрала.Атмосферності додає також і сам маєток, який стоїть на бескиді і розсипається просто на очах. Мені дуже сподобався прийом із похилою підлогою - навіть цей факт викликав у мене підозри причетності до вбивства 😁 Трилер затягує з перших сторінок і тримає в напрузі до самого кінця. Автор поступово відкриває історію кожного із другорядних персонажів і він робить це настільки майстерно і влучно, що в якийсь момент починаєш підозрювати всіх. Сюжет закручений просто неймовірно: кількість ВАУ-поворотів зашкалює. І хоча пару моментів я й передбачила, але враження від читання це не зіпсувало. 👻 Читаючи про використанням дошки Віджа, мені згадався смішний момент із мого дитинства. 🕵️♀️Деякі питання у мене залишились до сюжету. Ось декілька з них: - яким чином ніхто не помітив підміни - наприклад, той самий детектив Вік - все таки пояснення Вірджинії, чому вона раніше не втекла нікуди для мене не переконливі Загалом мені сподобалось - це було динамічно, моторошно, інтригуюче і трішки містично. ⭐️ Моя оцінка: 8/10 #Читацькі_нотатки_підсумки_відгук
1 714
📚 Новий формат на каналі!
Я тільки нещодавно вирішила ділитись тут тим, що читаю 📚
Але є книги, які мені дуууже подобаються, проте їх ви тут не побачите — бо вони вже давно прочитані 😉
Тому я вирішила показувати книги, які, на мою думку, варті прочитання.
✨ І перша з них — Що знає вітер
Авторка: Емі Гармон
Видавництво: Vivat
📖 Якщо мене запитати: Одна книга від тебе? — я без вагань назву саме цю.
Для мене вона в саме серденько ❤️
У цій історії все, що я обожнюю: історичне підґрунтя та прекрасна любовна лінія 🥰
Це просто неймовірна історія! ✨
Якщо ще не читали — наполегливо раджу!
І величезне дякую моїй любій @ks_chernysh, що колись порадила цю книгу😘
А у Вас є та сама книга, яку радите всім і кожному?👇
1 714
Розіграш закінчено 🥳🥳🥳🥳🥳
Вітаємо переможців!Результати можна подивитись по кнопці
1 714
Нагадуємо, що через 10 хвилин буде вибір переможців в розіграші.
Не забудь взяти участь, якщо ти ще цього не зробив.
Можливо саме тобі сьогодні повезе.
https://t.me/ansttep/9134
1 714
⚠️⚠️⚠️
📢 Екстрене включення з каналу “Читацькі нотатки”
📖 "Єдина вціліла" настільки затягнула учасників спільночиту, що ми всі одностайно вирішили — не розтягувати інтригу 😅
🔥 Тож невеликий апдейт:
📅 Фінальне обговорення переносимо на 30 жовтня о 21-00🕐
Готуйте свої враження, теорії й улюблені моменти — буде гаряче! ❤️🔥
1 714
🎄 Нагадую про розіграш! 🎁
Розігрується книжкова новинка з різдвяною атмосферою — ідеально для затишних вечорів із какао та пледом ☕️✨
Сьогодні останній день, тому беріть участь!
1 714
📚 Вас стає більше, і мені дуже цікаво дізнатися, що читає моя аудиторія!
Також хочу зрозуміти, на які книги вам було б цікаво бачити відгуки.
🗳 Проголосуйте в опитуванні нижче — можна обрати декілька варіантів! 👇
1 714
Repost from Книготерапія 📗
Сьогодні День української писемності та мови! 💙💛
І традиційно цього дня відбувається радіо диктант національної єдності — символічна подія, яка вже стала частиною культурної традиції.
🕚 Початок — о 11:00.
Слухати можна:
✔️ на хвилях Українського Радіо та Радіо Культура
✔️ на сайті та в ефірі Суспільне Культура
✔️ на YouTube-каналі Українського Радіо
Я, на жаль, цього разу пропускаю через процедуру, але обов’язково чекатиму ваших вражень під цим дописом ⬇️
Книготерапія 📗Підписатись
1 714
Сьогодні друге обговорення #читацькі_нотатки_спільночит
Ділимось враженнями від книги "Єдина вціліла"! 🔶
📚Обговорюємо 9-21 розділи (до 219 сторінки)
Готуйте собі улюблений напій ☕️ і чекаю у коментарях!💬
Обговорення обіцяє бути жвавим 🔥
1 714
📖 В Єдина вціліла є момент, де персонажі користуються дошкою Віджа 👻 Це така "магічна" дошка з літерами та покажчиком, через яку, нібито, можна спілкуватися з духами.
І от цей епізод одразу нагадав мені випадок із дитинства 😅
У мене є дві старші сестри — старші від мене на 6 і 7 років.
Коли вони були підлітками, я ще була дрібнота.
Якось вирішили вони "поговорити з духом".
Намалювали на аркуші свою дошку Віджа — просто літери по колу,голка на нитці - є покажчиком, запалили свічку, вимкнули світло.
Я попросилась до них, пообіцяла сидіти тихенько.
І от починають:
— Дух, ти тут?
— Так.
— Дух, як тебе звати?
— Льоня.
А нашого двоюрідного брата звати Леонід 😆
Я це чую і думаю, що дух — це той самий наш Льоня.
Не довго думаючи, як закричу: "ЛЬОНЯ?!" 😱
Сестри — в крик, світло вмикають, і всі троє регочемо до сліз 🤣
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
