fa
Feedback
Читацькі нотатки 📝

Читацькі нотатки 📝

رفتن به کانال در Telegram

Про книжкове📚 Щирі і чесні враження Обговорення і спільні читання Зв'язатись зі мною ✉️ @l_drahan

نمایش بیشتر
1 714
مشترکین
+1224 ساعت
+667 روز
+3530 روز
آرشیو پست ها
🌌 Маленький фанат великої саги Я подивилась вперше Зоряні війни уже в дорослому віці — десь у 25+ А от мій син (йому зараз 7
+3
🌌 Маленький фанат великої саги Я подивилась вперше Зоряні війни уже в дорослому віці — десь у 25+ А от мій син (йому зараз 7) відкрив цю історію набагато раніше й просто фанатіє від цієї теми 😄😍 І сьогодні зранку він зробив мені подарунок — для моїх книжкових полиць 💛 Так мило 🥹

📸 Нарешті оновила фото каналу — не загубіть 😉 Взяла читати паралельно до книги на спільночит: 🐺 Аркан вовків Павла Дерев’я
📸 Нарешті оновила фото каналу — не загубіть 😉 Взяла читати паралельно до книги на спільночит: 🐺 Аркан вовків Павла Дерев’янка від видавництва ВСЛ. Про цю трилогію чула багато гарних відгуків, тож очікую 🔥 Хтось уже читав «Аркан вовків»? Як вам історія? Якщо ні — діліться, що читаєте сьогодні? 💬📚

Ділимось першими враженнями від книги "Єдина вціліла"! 🔶 #читацькі_нотатки_спільночит деталі, як то відбувається ось тут 📚
Ділимось першими враженнями від книги "Єдина вціліла"! 🔶 #читацькі_нотатки_спільночит деталі, як то відбувається ось тут 📚 Сьогодні обговорюємо перші 8 розділів! Зробила колаж до того, що прочитано — прошу пробачити мої дизайнерські таланти 😅 Я тільки вчусь 💛 А тепер — до вражень 👇 🔸Які перші враження від книги? Чи затягнула вона з перших сторінок/було нудно? 🔸 Був уже якийсь вау-сюжетний поворот? 😅Бо у мене так) 🔸 Які ваші відчуття щодо Кіт — здається надійною, травмованою чи загадковою? 🔸 І, нарешті, як вам атмосферка будинку? 👀 Нумо у коментарях ділитись своїми думками! 💬

Видавництво ☁️ Nebo BookLab Publishing анонсувало щось цікавеньке! https://t.me/nebobooks/9306 📚 Рейтинг на Goodreads — 4.27! 🔥 Схоже, в мене буде +1 цикл, який треба зібрати😏

🎄 Нагадую про розіграш! 🎁 Розігрується книжкова новинка з різдвяною атмосферою — ідеально для затишних вечорів із какао та пледом ☕️✨ Беріть участь!

💛 Дуже гарна ініціатива у @daphniasuggests! Щомісяця організовуються збір книг для бібліотеки — і це чудова нагода дати нове
+1
💛 Дуже гарна ініціатива у @daphniasuggests! Щомісяця організовуються збір книг для бібліотеки — і це чудова нагода дати нове життя прочитаним історіям 📚 Ось посилання на збір цього місяця. Хто має можливість - долучайтесь 💌 Підтримую збір і відправляю кілька книг сина і парочку своїх 💛

📖 Учора почала читати "Єдина вціліла" від ВСЛ на спільночит — і це дуууже інтригуюче 😏 Перші враження та інсайти: 🔸 Одну з
📖 Учора почала читати "Єдина вціліла" від ВСЛ на спільночит — і це дуууже інтригуюче 😏 Перші враження та інсайти: 🔸 Одну з персонажок (схоже, головну) звуть Кіт - Щоденник покоївки, привіт! 😉 До речі, Щоденник покоївки мені дуууже сподобалась👌 🔸Моторошна лічилочка з книги
В сімнадцять літ Ленора Гоуп Сестру повісила на стовп,🖤 Ножа у батька уп'яла,🔪 Життя у мами забрала.⚰️
Сподіваюсь це буде і далі так атмосферно і інтригуюче! 📚 А як у вас справи із спільними читаннями - почали вже книгу чи ще ні? 👀

📚 У #книголав зараз дуже класні знижки -40%! 🔥 Тому ділюсь книгами цього видавництва, які читала й щиро рекомендую ❤️ 1️⃣ К
📚 У #книголав зараз дуже класні знижки -40%! 🔥 Тому ділюсь книгами цього видавництва, які читала й щиро рекомендую ❤️ 1️⃣ Камінь. Ножиці. Папір - офігенний трилер! Гарантую, фінал вас шокує😱 2️⃣ Чоловік на ім'я Уве - щемка, добра історія про чоловіка, який після втрати дружини втрачає сенс життя. Обожнюю, як пише Бакман 🥹💛 3️⃣ Вбивайте усвідомлено - це просто посібник із життя 😄 (ну і трохи… вбивства 👀) 4️⃣ Порцеляновий місяць - історія про життя китайців у Франції у Першій світовій війні🔵 #уроки_економії💵

📖 Взяла собі читати паралельно до спільночиту — Умови контракту ✍️ Тут мій улюблений троп - вимушена близкість/фіктивні стос
📖 Взяла собі читати паралельно до спільночиту Умови контракту ✍️ Тут мій улюблений троп - вимушена близкість/фіктивні стосунки❤️ І що ви думаєте? 😅 Мені сьогодні цілу ніч снився Деклан Кейн 😂😏 У вас теж так буває, що книга не відпускає навіть уві сні? 😴💭

✨ Сьогодні стартує #читацькі_нотатки_спільночит по книзі Єдина вціліла 🔶 Дати обговорень та розділи 👆 📖 Як усе відбуватиме
✨ Сьогодні стартує #читацькі_нотатки_спільночит по книзі Єдина вціліла 🔶 Дати обговорень та розділи 👆 📖 Як усе відбуватиметься: 🔸 Починаємо читати перші 8 розділів (приблизно до 100 сторінки). 🔸 24.10 о 21:00 — публікую допис для обговорення прочитаного (в коментарях до допису будемо обговорювати). Зручно вмощуємось із улюбленим напоєм ☕️ та ділимось враженнями 🫶 🔸 Аналогічні обговорення відбудуться 26.10, 28.10 та 01.11. Запрошую всіх охочих приєднатись! Якщо хтось має питання/уточнення - чекаю в коментарях💬

😢 Чергова жахлива ніч через кляту русню. Сподіваюся, ви всі в порядку 🫂 Подбайте про себе — і про своє ментальне здоров’я 📚☕️🚶‍♀️

📖 Зловісний ✍️ Автор: В. Е. Шваб 📝 @nebobooks 🔬жанр: фантастика 💡 Мої враження Беручи читати цю книгу - я хотіла чогось і
+3
📖 Зловісний ✍️ Автор: В. Е. Шваб 📝 @nebobooks 🔬жанр: фантастика 💡 Мої враження Беручи читати цю книгу - я хотіла чогось із Геловінською атмосферою і повністю її отримала🎃 Арти просто нереальні! Хоча, в принципі, у видавництва Небо вони завжди такі 😍 Тут декілька часових ліній - вони виділені в окремі розділи і ти чітко розумієш, про який період часу ти зараз читаєш. Для мене це важливо, бо іноді декілька часових ліній не виділяються ніяк візуально і то важко читати. Якщо мене б запитали про те, як описати цю книгу одним реченням - це було б так:
У цій грі хороших людей немає
В центрі сюжету — боротьба двох ЕО-друзів (екстраординарних). Екстраординарні — це люди з надприродними здібностями: воскресіння мертвих, самозцілення, контроль болю... Їхня історія — це протистояння віри, помсти і межі між добром та злом. Елі відслідковує і убиває ЕО. Віктор хоче вбити Елі заради помсти. Тут нема позитивних персонажів, бо у кожного свої цілі і мотиви, які ними керують. Елі - виправдовує свої вчинки, керуючись своєю вірою в Бога. Віктор - жагою помсти. "Нотка позитиву" в цій історії - це те, що навіть такі темні, морально сірі люди можуть ставати для когось "острівцем" безпеки.
Безпека стала Віктором
І хоча книга закінчуться логічно і "завершено", я точно буду читати продовження. І як добре, що воно вже чекає на мене на полиці 😌 ⭐️ Моя оцінка: 4.25/5 Якщо хто читав історію - діліться враженнями в коментарях💬 #Читацькі_нотатки_підсумки_відгук

🌲 ДАРУЄМО НОВИНКУ «ФЕРМА ЛАВЛАЙТ» 🌲 умови участі: 🌲 підписка на канали ANASSTEP та ЧИТАЦЬКІ НОТАТКИ; 🌲 натисніть кнопку «
🌲 ДАРУЄМО НОВИНКУ «ФЕРМА ЛАВЛАЙТ» 🌲 умови участі: 🌲 підписка на канали ANASSTEP та ЧИТАЦЬКІ НОТАТКИ; 🌲 натисніть кнопку «брати участь»; 🌲 перешліть цей допис друзям, яким теж було б цікаво взяти участь. Кількість переможців: 1 Дата закінчення: 28.10.2025 17:00

پیام ویدیو00:31

📖 Мова Драконів ✍️ Автор: Вільямсон С.Ф. 📝 @readberry_ua 🧙жанр: фентезі 🔖 Про сюжет Події розвиваються в Британії, де люд
📖 Мова Драконів ✍️ Автор: Вільямсон С.Ф. 📝 @readberry_ua 🧙жанр: фентезі 🔖 Про сюжет Події розвиваються в Британії, де люди та дракони співіснують. Їх співіснування описано в Мирній угоді, яка, крім цього, запроваджує для людей класову систему. Головна героїня Вів’єн - поліглотка, талановита перекладачка з драконівських мов. У неї спокійне і стабільне життя. Проте коли батьків Вів заарештовують, а її молодша сестра опиняється в небезпеці — дівчина прозріває, що світ не такий справедливий, як вона вбачала це у своїй «мильній бульбашці». Заради порятунку близьких Вів, по-суті, вимушена укласти «угоду з дияволом» і разом із декількома рекрутами вони працюють над тим, щоб розгадати код драконів і перемогти у війні, що насувається. 💡 Мої враження Загалом - це було добре. Перша половина книги була для мене важкувато йшла 😅 Читала її три дні й постійно хотілось потрусити Вів’єн, щоб вона отямилась і перестала бути такою егоїсткою 🙈 Але! Друга половина книги повністю врятувала ситуацію 🔥 Я проковтнула залишок історії за один вечір — настільки сюжет розігнався. Кінцівка просто 💥 — стільки ниточок закинуто на продовження! Маю припущення, що Атлас виживе… і в мене є божевільна теорія, що коріння Вів’єн — драконяче 🐉😁 Дуже сподобалося, як авторка показує значення мови — не просто як інструмент спілкування, а щось більше - це також і про емоціний звязок. Як можна зрозуміти із назви книги - мові тут відведено окремо місце і все буквально крутиться довкола мови. Відчувається, що авторка має філологічне підгрунтя🖊 Дракони🐉 класні, але мені їх було мало. Я б хотіла більше їхнього життя та побуту, сподіваюсь то все буде ще попереду в наступній книзі. Є й романтична лінія ❤️ — вона гарна, але не основа сюжету. 📚 Атмосферна історія з чудовим світом, філологічними мотивами та натяком на велике продовження. ⭐️ Моя оцінка: 4/5 і не продаю🚫📚 #Читацькі_нотатки_підсумки_відгук

В будь якій незрозумілій ситуації - читаю!📖 📸 У сина сьогодні була клубна фотосесія — займається кіокушинкай карате 🥋
В будь якій незрозумілій ситуації - читаю!📖 📸 У сина сьогодні була клубна фотосесія — займається кіокушинкай карате 🥋

✨ В передчутті Хеллоуїну ✨ Взяла читати "Зловісний" від видавництва Небо 🖤 Зацініть dark атмосферку А ви плануєте читати щос
✨ В передчутті Хеллоуїну ✨ Взяла читати "Зловісний" від видавництва Небо 🖤 Зацініть dark атмосферку А ви плануєте читати щось хеллоуїнське цієї осені? 👻📖

Дочитую «Мову Драконів» 🐉 Скоро повернусь із відгуком! А з якою книгою сьогодні ваш вечір і які ваші враження? 📚☕️💫
Дочитую «Мову Драконів» 🐉 Скоро повернусь із відгуком! А з якою книгою сьогодні ваш вечір і які ваші враження? 📚☕️💫

#уроки_економії💵 У ARTBOOKS знижка мінус 30% на ВСЕ*! Лише з 17 по 19 жовтня на сайті ARTBOOKS та у просторі @more.artbooks
#уроки_економії💵 У ARTBOOKS знижка мінус 30% на ВСЕ*! Лише з 17 по 19 жовтня на сайті ARTBOOKS та у просторі @more.artbooks книжкове чаклунство у найкращому вигляді🕸📚 *НЕ застосовується до акційних наборів, книжок місяця та передзамовлень

📚 Наступна книга для спільночитання обрана! Цього разу читаємо Єдина вціліла 🔶 Книга доступна в паперовому та електронному
📚 Наступна книга для спільночитання обрана! Цього разу читаємо Єдина вціліла 🔶 Книга доступна в паперовому та електронному форматах, тож кожен може обрати зручний варіант. 📅 Стартуємо читання: 22.10 Я заклала трішки часу, щоб ми всі встигли дочитати поточні книжки, купити собі примірник або просто налаштуватись. Дати обговорень та розділи 👆 ☕️ Як усе відбуватиметься: 🔹 Ви, як учасник спільночиту, починаєте читати книгу 22.10 — перші 8 розділів (приблизно до 100 сторінки). 🔹 24.10 о 21:00 я публікую допис для обговорення перших 8 розділів — зручно влаштовуємось із улюбленим напоєм і ділимось враженнями 🫶 Запрошую всіх охочих приєднатись — буде цікаво й точно не без емоцій! 💬 Дайтесь знати у коментарях, хто читає з нами!