Читацькі нотатки 📝
رفتن به کانال در Telegram
Про книжкове📚 Щирі і чесні враження Обговорення і спільні читання Зв'язатись зі мною ✉️ @l_drahan
نمایش بیشتر1 714
مشترکین
+1224 ساعت
+667 روز
+3530 روز
آرشیو پست ها
1 714
+3
🌌 Маленький фанат великої саги
Я подивилась вперше Зоряні війни уже в дорослому віці — десь у 25+
А от мій син (йому зараз 7) відкрив цю історію набагато раніше й просто фанатіє від цієї теми 😄😍
І сьогодні зранку він зробив мені подарунок — для моїх книжкових полиць 💛
Так мило 🥹
1 714
📸 Нарешті оновила фото каналу — не загубіть 😉
Взяла читати паралельно до книги на спільночит: 🐺 Аркан вовків Павла Дерев’янка від видавництва ВСЛ.
Про цю трилогію чула багато гарних відгуків, тож очікую 🔥
Хтось уже читав «Аркан вовків»? Як вам історія?
Якщо ні — діліться, що читаєте сьогодні? 💬📚
1 714
Ділимось першими враженнями від книги "Єдина вціліла"! 🔶
#читацькі_нотатки_спільночит деталі, як то відбувається ось тут
📚 Сьогодні обговорюємо перші 8 розділів! Зробила колаж до того, що прочитано — прошу пробачити мої дизайнерські таланти 😅
Я тільки вчусь 💛
А тепер — до вражень 👇
🔸Які перші враження від книги? Чи затягнула вона з перших сторінок/було нудно?
🔸 Був уже якийсь вау-сюжетний поворот? 😅Бо у мене так)
🔸 Які ваші відчуття щодо Кіт — здається надійною, травмованою чи загадковою?
🔸 І, нарешті, як вам атмосферка будинку? 👀
Нумо у коментарях ділитись своїми думками! 💬
1 714
Видавництво ☁️ Nebo BookLab Publishing анонсувало щось цікавеньке!
https://t.me/nebobooks/9306
📚 Рейтинг на Goodreads — 4.27! 🔥
Схоже, в мене буде +1 цикл, який треба зібрати😏
1 714
🎄 Нагадую про розіграш! 🎁
Розігрується книжкова новинка з різдвяною атмосферою — ідеально для затишних вечорів із какао та пледом ☕️✨
Беріть участь!
1 714
+1
💛 Дуже гарна ініціатива у @daphniasuggests!
Щомісяця організовуються збір книг для бібліотеки — і це чудова нагода дати нове життя прочитаним історіям 📚
Ось посилання на збір цього місяця. Хто має можливість - долучайтесь 💌
Підтримую збір і відправляю кілька книг сина і парочку своїх 💛
1 714
📖 Учора почала читати "Єдина вціліла" від ВСЛ на спільночит — і це дуууже інтригуюче 😏
Перші враження та інсайти:
🔸 Одну з персонажок (схоже, головну) звуть Кіт - Щоденник покоївки, привіт! 😉 До речі, Щоденник покоївки мені дуууже сподобалась👌
🔸Моторошна лічилочка з книги
В сімнадцять літ Ленора Гоуп Сестру повісила на стовп,🖤 Ножа у батька уп'яла,🔪 Життя у мами забрала.⚰️Сподіваюсь це буде і далі так атмосферно і інтригуюче! 📚 А як у вас справи із спільними читаннями - почали вже книгу чи ще ні? 👀
1 714
📚 У #книголав зараз дуже класні знижки -40%! 🔥
Тому ділюсь книгами цього видавництва, які читала й щиро рекомендую ❤️
1️⃣ Камінь. Ножиці. Папір - офігенний трилер! Гарантую, фінал вас шокує😱
2️⃣ Чоловік на ім'я Уве - щемка, добра історія про чоловіка, який після втрати дружини втрачає сенс життя. Обожнюю, як пише Бакман 🥹💛
3️⃣ Вбивайте усвідомлено - це просто посібник із життя 😄 (ну і трохи… вбивства 👀)
4️⃣ Порцеляновий місяць - історія про життя китайців у Франції у Першій світовій війні🔵
#уроки_економії💵
1 714
📖 Взяла собі читати паралельно до спільночиту — Умови контракту ✍️
Тут мій улюблений троп - вимушена близкість/фіктивні стосунки❤️
І що ви думаєте? 😅
Мені сьогодні цілу ніч снився Деклан Кейн 😂😏
У вас теж так буває, що книга не відпускає навіть уві сні? 😴💭
1 714
✨ Сьогодні стартує #читацькі_нотатки_спільночит по книзі Єдина вціліла 🔶
Дати обговорень та розділи 👆
📖 Як усе відбуватиметься:
🔸 Починаємо читати перші 8 розділів (приблизно до 100 сторінки).
🔸 24.10 о 21:00 — публікую допис для обговорення прочитаного (в коментарях до допису будемо обговорювати). Зручно вмощуємось із улюбленим напоєм ☕️ та ділимось враженнями 🫶
🔸 Аналогічні обговорення відбудуться 26.10, 28.10 та 01.11.
Запрошую всіх охочих приєднатись!
Якщо хтось має питання/уточнення - чекаю в коментарях💬
1 714
😢 Чергова жахлива ніч через кляту русню.
Сподіваюся, ви всі в порядку 🫂
Подбайте про себе — і про своє ментальне здоров’я 📚☕️🚶♀️
1 714
+3
📖 Зловісний
✍️ Автор: В. Е. Шваб
📝 @nebobooks
🔬жанр: фантастика
💡 Мої враження
Беручи читати цю книгу - я хотіла чогось із Геловінською атмосферою і повністю її отримала🎃
Арти просто нереальні! Хоча, в принципі, у видавництва Небо вони завжди такі 😍
Тут декілька часових ліній - вони виділені в окремі розділи і ти чітко розумієш, про який період часу ти зараз читаєш. Для мене це важливо, бо іноді декілька часових ліній не виділяються ніяк візуально і то важко читати.
Якщо мене б запитали про те, як описати цю книгу одним реченням - це було б так:
У цій грі хороших людей немаєВ центрі сюжету — боротьба двох ЕО-друзів (екстраординарних). Екстраординарні — це люди з надприродними здібностями: воскресіння мертвих, самозцілення, контроль болю... Їхня історія — це протистояння віри, помсти і межі між добром та злом. Елі відслідковує і убиває ЕО. Віктор хоче вбити Елі заради помсти. Тут нема позитивних персонажів, бо у кожного свої цілі і мотиви, які ними керують. Елі - виправдовує свої вчинки, керуючись своєю вірою в Бога. Віктор - жагою помсти. "Нотка позитиву" в цій історії - це те, що навіть такі темні, морально сірі люди можуть ставати для когось "острівцем" безпеки.
Безпека стала ВікторомІ хоча книга закінчуться логічно і "завершено", я точно буду читати продовження. І як добре, що воно вже чекає на мене на полиці 😌 ⭐️ Моя оцінка: 4.25/5 Якщо хто читав історію - діліться враженнями в коментарях💬 #Читацькі_нотатки_підсумки_відгук
1 714
🌲 ДАРУЄМО НОВИНКУ «ФЕРМА ЛАВЛАЙТ» 🌲
умови участі:
🌲 підписка на канали ANASSTEP та ЧИТАЦЬКІ НОТАТКИ;
🌲 натисніть кнопку «брати участь»;
🌲 перешліть цей допис друзям, яким теж було б цікаво взяти участь.
Кількість переможців: 1
Дата закінчення: 28.10.2025 17:00
1 714
📖 Мова Драконів
✍️ Автор: Вільямсон С.Ф.
📝 @readberry_ua
🧙жанр: фентезі
🔖 Про сюжет
Події розвиваються в Британії, де люди та дракони співіснують. Їх співіснування описано в Мирній угоді, яка, крім цього, запроваджує для людей класову систему.
Головна героїня Вів’єн - поліглотка, талановита перекладачка з драконівських мов. У неї спокійне і стабільне життя. Проте коли батьків Вів заарештовують, а її молодша сестра опиняється в небезпеці — дівчина прозріває, що світ не такий справедливий, як вона вбачала це у своїй «мильній бульбашці».
Заради порятунку близьких Вів, по-суті, вимушена укласти «угоду з дияволом» і разом із декількома рекрутами вони працюють над тим, щоб розгадати код драконів і перемогти у війні, що насувається.
💡 Мої враження
Загалом - це було добре. Перша половина книги була для мене важкувато йшла 😅 Читала її три дні й постійно хотілось потрусити Вів’єн, щоб вона отямилась і перестала бути такою егоїсткою 🙈
Але! Друга половина книги повністю врятувала ситуацію 🔥
Я проковтнула залишок історії за один вечір — настільки сюжет розігнався. Кінцівка просто 💥 — стільки ниточок закинуто на продовження! Маю припущення, що Атлас виживе… і в мене є божевільна теорія, що коріння Вів’єн — драконяче 🐉😁
Дуже сподобалося, як авторка показує значення мови — не просто як інструмент спілкування, а щось більше - це також і про емоціний звязок. Як можна зрозуміти із назви книги - мові тут відведено окремо місце і все буквально крутиться довкола мови. Відчувається, що авторка має філологічне підгрунтя🖊
Дракони🐉 класні, але мені їх було мало. Я б хотіла більше їхнього життя та побуту, сподіваюсь то все буде ще попереду в наступній книзі.
Є й романтична лінія ❤️ — вона гарна, але не основа сюжету.
📚 Атмосферна історія з чудовим світом, філологічними мотивами та натяком на велике продовження.
⭐️ Моя оцінка: 4/5 і не продаю🚫📚
#Читацькі_нотатки_підсумки_відгук
1 714
В будь якій незрозумілій ситуації - читаю!📖
📸 У сина сьогодні була клубна фотосесія — займається кіокушинкай карате 🥋
1 714
✨ В передчутті Хеллоуїну ✨
Взяла читати "Зловісний" від видавництва Небо 🖤
Зацініть dark атмосферку
А ви плануєте читати щось хеллоуїнське цієї осені? 👻📖
1 714
Дочитую «Мову Драконів» 🐉
Скоро повернусь із відгуком!
А з якою книгою сьогодні ваш вечір і які ваші враження? 📚☕️💫
1 714
#уроки_економії💵
У ARTBOOKS знижка мінус 30% на ВСЕ*!
Лише з 17 по 19 жовтня на сайті ARTBOOKS та у просторі @more.artbooks книжкове чаклунство у найкращому вигляді🕸📚
*НЕ застосовується до акційних наборів, книжок місяця та передзамовлень
1 714
📚 Наступна книга для спільночитання обрана!
Цього разу читаємо Єдина вціліла 🔶
Книга доступна в паперовому та електронному форматах, тож кожен може обрати зручний варіант.
📅 Стартуємо читання: 22.10
Я заклала трішки часу, щоб ми всі встигли дочитати поточні книжки, купити собі примірник або просто налаштуватись.
Дати обговорень та розділи 👆
☕️ Як усе відбуватиметься:
🔹 Ви, як учасник спільночиту, починаєте читати книгу 22.10 — перші 8 розділів (приблизно до 100 сторінки).
🔹 24.10 о 21:00 я публікую допис для обговорення перших 8 розділів — зручно влаштовуємось із улюбленим напоєм і ділимось враженнями
🫶 Запрошую всіх охочих приєднатись — буде цікаво й точно не без емоцій!
💬 Дайтесь знати у коментарях, хто читає з нами!
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
