fa
Feedback
Читацькі нотатки 📝

Читацькі нотатки 📝

رفتن به کانال در Telegram

Про книжкове📚 Щирі і чесні враження Обговорення і спільні читання Зв'язатись зі мною ✉️ @l_drahan

نمایش بیشتر
1 698
مشترکین
+1024 ساعت
+527 روز
+2130 روز
آرشیو پست ها
Нагадую, що вже в понеділок хтось з вас може отримати бажанку до 600 грн😱 Ще маєте шанс, тому обовʼязково беріть участь🤗☺️

Книжкові підсумки січня✨ Всі посилання на відгуки активні ✨Прочитано 9 книг 📖 (з них 2 збірки короткої прози) 1️⃣Елантріс -
Книжкові підсумки січня✨ Всі посилання на відгуки активні ✨Прочитано 9 книг 📖 (з них 2 збірки короткої прози) 1️⃣Елантріс - 9/10 2️⃣Незавершений рукопис - 9/10 3️⃣Викрадений спадкоємець - 7/10 4️⃣Трон в'язня - 9/10 5️⃣Чоловіки, які ненавидять жінок - 9/10 6️⃣Незавершені справи - 8/10 7️⃣Гемігвей нічого не знає - 10/10 8️⃣Змія та крила ночі- 7/10 9️⃣Гарний день,аби жити.Після перемоги - 8/10 Діліться своїм прочитаним у січні ✨ #Читацькі_нотатки_підсумки_місяця

73 сторінка, а Рейчел Прайс уже повернулась Я щось не очікувала, до то так швидко буде 😱

Хто планує долучитись до спільночиту — дайтесь знати в коментарях, будь ласка ✨ І ще розкажіть - книга вже маєте чи тільки пл
Хто планує долучитись до спільночиту — дайтесь знати в коментарях, будь ласка І ще розкажіть - книга вже маєте чи тільки плануєте придбати? Детальніше про спільночит ✨тиць сюди

Вчора вночі почала трошки «Повернення Рейчел Прайс» Голлі Джексон📖 ✨Це моє знайомство із авторкою. Серію "Посібник з убивств
Вчора вночі почала трошки «Повернення Рейчел Прайс» Голлі Джексон📖 Це моє знайомство із авторкою. Серію "Посібник з убивства для хорошої дівчинки" не читала, вирішила почати знайомство з авторкою з одиночної книги Хто вже читав розказуйте: як вам книга, зайшла чи ні?✨

Мені цікаво, бо бачу багато хто дивиться, а я от взагалі не в темі про що воно і чому таке популярне)

Хто дивиться Бріджертонів?
Anonymous voting

📖 Змія і крила ночі ✍️ Автор: Карісса Бродбент 📝 @vivatbookstore ◾️жанр: фентезі 🔖 Сюжет Орея — звичайна людина, яку вирос
📖 Змія і крила ночі ✍️ Автор: Карісса Бродбент 📝 @vivatbookstore ◾️жанр: фентезі 🔖 Сюжет Орея — звичайна людина, яку виростив король вампірів. Єдиний шанс вижити в світі вампірів - це перемогти в Кеджарі — смертельному турнірі, який влаштовує богиня смерті. На цьому трунірі змігаються також вампіри із інших трьох вампірських домів. Щоб вижити і мати шанс на перемогу - Орея об’єднується з Рейном — вампіром і ворог її прийомного батька. Орея починає розуміти, що коли з’являються почуття, триматися мети важко... 💡 Мої враження Якщо коротко: це хороше романтичне + трохи політичне фентезі і якби я не читала цикл "Із крові і попелу" - впевнена я була б в захваті. Приблизно до середини книги я не могла зрозуміти власні враження. Вона сприймалась як мікс уже знайомих сюжетів: турнір, вампіри й боги, «обрана» дівчина, яку виховали вампіри. І я розумію, що це цілком нормально — книжок уже написано так багато, що важко не помічати схожих мотивів. І коли дочитала до кінця, все ж зрозуміла: мені скоріше сподобалося, ніж ні. Мені сподобалось: Гарні головні персонажі - Орея сильна і мужня, яка бореться навіть тоді, коли здавалось би нема сенсу боротись. Рейн - не всесильний мачо мен. Їхнє від ворогів до коханців було класне - вона його навіть убила Тут є сцени 18+, хоча позначки на книзі я не найшла. Авторка створила цікавий світ із магією, божествами,вампірами, людьми. Кінцівка для мене реально врятувала ситуацію - тільки через кінцівку мені хочеться читати продовження і я докинула один бал. Ну, і варто відмітити прекрасне оформлення. Мені не сподобалося: Основна частина книги крутиться навколо турніру, і загалом неважко здогадатися, хто зрештою переможе. Через це я не відчувала напруги, хоча ближче до фіналу турніру інтрига все ж з’являється. Ну і як я вже писала - відчувалися відсилки до інших книг. ⭐️ Моя оцінка: 7/10 #Читацькі_нотатки_відгук

КРУТЯНСЬКА ПІСНЯ Спомʼянімо в пісні славу Крутів, найсвятіше з наших бойовищ! Крути! Крути! - смолоскип в майбутнє. Підіймімо
КРУТЯНСЬКА ПІСНЯ Спомʼянімо в пісні славу Крутів, найсвятіше з наших бойовищ! Крути! Крути! - смолоскип в майбутнє. Підіймімо наші душі ввиш! Крути! Крути! Це за батьківщину стати муром, шанцем душ і тіл. Крути! Крути! Мужньо, воєдино Крути! Крути! Час розплати близько, вже червоний ворог кари жде. Крути! Крути! Вічне бойовисько за майбутній, за світліший день. Крути! Крути! Мужність і посвята, вірність, що міцніша понад смерть. Крути! Крути! Горда і завзята кличе пісня і веде вперед! Вірш Богдана-Ігоря Антонича зі збірки «Українська мілітарна поезія»

Певно, ви вже читали, що книги пана Сандерсона збираються екранізувати 🎬 Я от радію, але не від щирого серця - бо я відклада
Певно, ви вже читали, що книги пана Сандерсона збираються екранізувати 🎬 Я от радію, але не від щирого серця - бо я відкладала Хроніки Буресвітла десь на потім. Чому? Бо тільки перші 5 книг - це не хвилиночку ✨6672 сторінок Тепер трохи математики: якщо рахувати, що книга 450-500 стр. - то це 14 книг📚 Моя швидкість читання - 7-8 книжок в місяць, тобто мені 2 місяці треба читати тільки цей цикл🤌 Що ж… здається, час задуматись про те, щоб починати 📖

Приїхало таке гарне видання "Сніжний ізюм" Аліни Дихман ✨ Як тільки відкрили передзамовлення на це прекрасне перевидання — я
+4
Приїхало таке гарне видання "Сніжний ізюм" Аліни Дихман ✨ Як тільки відкрили передзамовлення на це прекрасне перевидання — я одразу побігла оформлювати, бо дуже вже хотілося отримати автограф авторки ✍️ Тішусь дуже 💙 💙 Залишу анотація від видавництва, можливо, комусь цікаво
Дівчина, яка не любить книжки, рятує їх зі зруйнованих бібліотек деокупованої Харківщини? Так, бо в засніженому Ізюмі може статися і не таке. А ліс, куди не можна ходити, ховає не тільки міни. І що таїться в тому лісі, знає лише мовчазний чоловік, який рятує не книжки — тварин. А, може, знають ще камінні половецькі ідоли на горі. Не ходи на ту гору. Бо можеш побачити те, що не забудеш

Книжкового контенту багато не буває - тому ділюсь із вами текою книжкових каналів, яку ви можете забрати собі 📖 P.S Фото мин
Книжкового контенту багато не буває - тому ділюсь із вами текою книжкових каналів, яку ви можете забрати собі 📖 P.S Фото минулорічне #доканальне

Прочитала 250 сторінок «Змія та крила ночі» 📖 І поки, що відчуття таке, ніби це мікс "Голодних ігор" та "Із крові і попелу"
Прочитала 250 сторінок «Змія та крила ночі» 📖 І поки, що відчуття таке, ніби це мікс "Голодних ігор" та "Із крові і попелу" Ловлю легке дежавю 😁 Але інтрига все ж є — тож дочитаю до кінця, щоб сформувати для себе остаточне враження

Тиск…якого не уникнути… 🤣
Тиск…якого не уникнути… 🤣

Вітаю👋 Прийшла з нагадуванням ✨ ✨2 лютого стартуємо спільні читання книги 📖 "Тисяча осяйних сонць" Детальніше [ось тут] ✨На каналі триває розіграш книжкової бажанки🎁 Детальніше [ось тут]

Там видавництво Небо каже, що треба ставити нагадування про відкриття реєстрації на обговорення "Одне темне вікно"🖤 Книгу вж
Там видавництво Небо каже, що треба ставити нагадування про відкриття реєстрації на обговорення "Одне темне вікно"🖤 Книгу вже маю і сподіваюсь попасти на обговорення ✨ Так і зробила! тут детальніше ✨ https://t.me/nebopublishing/58660

Ото знаєте, один із плюсів розіграшів у коментарях (плюсик це чи номер — байдуже) — це можливість побачити читацьку спільноту. Наче маленьке знайомство 👋

Перед початком спільночиту (а це буде трохи скло як я розумію) взяла собі щось почитати — щоб без сліз❤️ Спойлер: я дуже на ц
Перед початком спільночиту (а це буде трохи скло як я розумію) взяла собі щось почитати — щоб без сліз❤️ Спойлер: я дуже на це сподіваюся😁 Вже трошки надкусила ✨

🎁 Даруємо вашу книжкову бажанку до 600 грн! Умови: 💚 бути підписаним на канал "Читацькі нотатки" 💚 бути підписаним на кана
🎁 Даруємо вашу книжкову бажанку до 600 грн! Умови: 💚 бути підписаним на канал "Читацькі нотатки" 💚 бути підписаним на канал "Букток Кріс" 💚 поставити під оригінальним постом на каналі "Читацькі нотатки" порядковий номер, наступний за номером  попереднього учасника. Переможця визначимо рандомно у понеділок, 02 лютого о 20:00. Нехай щастить!💫

Наступна книга для #читацькі_нотатки_спільночит обрана📖 Цього разу читаємо Тисяча осяйних сонць Видавництво Старого Лева🌟 К
Наступна книга для #читацькі_нотатки_спільночит обрана📖 Цього разу читаємо Тисяча осяйних сонць Видавництво Старого Лева🌟 Книга доступна в паперовому та електронному форматах, тож кожен може обрати зручний варіант. Стартуємо читання: 2 лютого Дати обговорень та розділи Як усе відбуватиметься✨ ✨ Ви, як учасник спільночиту, починаєте читати книгу 2 лютого - читаємо до 25 розділу (230 стр) ✨ 7 лютого о 21:00 я публікую допис для першого обговорення - зручно влаштовуємось із улюбленим напоєм ✨ і ділимось враженнями [Ось тут] можна подивитися як обговорювали ми попередню книгу 🫶 Запрошую всіх охочих приєднатись!