Читацькі нотатки 📝
الذهاب إلى القناة على Telegram
Про книжкове📚 Щирі і чесні враження Обговорення і спільні читання Зв'язатись зі мною ✉️ @l_drahan
إظهار المزيد1 707
المشتركون
+1024 ساعات
+527 أيام
+2130 أيام
أرشيف المشاركات
1 707
Нагадую, що вже в понеділок хтось з вас може отримати бажанку до 600 грн😱
Ще маєте шанс, тому обовʼязково беріть участь🤗☺️
1 707
Книжкові підсумки січня✨
Всі посилання на відгуки активні
✨Прочитано 9 книг 📖 (з них 2 збірки короткої прози)
1️⃣Елантріс - 9/10
2️⃣Незавершений рукопис - 9/10
3️⃣Викрадений спадкоємець - 7/10
4️⃣Трон в'язня - 9/10
5️⃣Чоловіки, які ненавидять жінок - 9/10
6️⃣Незавершені справи - 8/10
7️⃣Гемігвей нічого не знає - 10/10
8️⃣Змія та крила ночі- 7/10
9️⃣Гарний день,аби жити.Після перемоги - 8/10
Діліться своїм прочитаним у січні ✨
#Читацькі_нотатки_підсумки_місяця
1 707
73 сторінка, а Рейчел Прайс уже повернулась
Я щось не очікувала, до то так швидко буде 😱
1 707
Хто планує долучитись до спільночиту — дайтесь знати в коментарях, будь ласка ✨
І ще розкажіть - книга вже маєте чи тільки плануєте придбати?
Детальніше про спільночит ✨тиць сюди ✨
1 707
Вчора вночі почала трошки «Повернення Рейчел Прайс» Голлі Джексон📖
✨Це моє знайомство із авторкою. Серію "Посібник з убивства для хорошої дівчинки" не читала, вирішила почати знайомство з авторкою з одиночної книги
Хто вже читав розказуйте: як вам книга, зайшла чи ні?✨
1 707
Мені цікаво, бо бачу багато хто дивиться, а я от взагалі не в темі про що воно і чому таке популярне)
1 707
📖 Змія і крила ночі
✍️ Автор: Карісса Бродбент
📝 @vivatbookstore
◾️жанр: фентезі
🔖 Сюжет
Орея — звичайна людина, яку виростив король вампірів. Єдиний шанс вижити в світі вампірів - це перемогти в Кеджарі — смертельному турнірі, який влаштовує богиня смерті.
На цьому трунірі змігаються також вампіри із інших трьох вампірських домів. Щоб вижити і мати шанс на перемогу - Орея об’єднується з Рейном — вампіром і ворог її прийомного батька. Орея починає розуміти, що коли з’являються почуття, триматися мети важко...
💡 Мої враження
Якщо коротко: це хороше романтичне + трохи політичне фентезі і якби я не читала цикл "Із крові і попелу" - впевнена я була б в захваті.
Приблизно до середини книги я не могла зрозуміти власні враження. Вона сприймалась як мікс уже знайомих сюжетів: турнір, вампіри й боги, «обрана» дівчина, яку виховали вампіри. І я розумію, що це цілком нормально — книжок уже написано так багато, що важко не помічати схожих мотивів. І коли дочитала до кінця, все ж зрозуміла: мені скоріше сподобалося, ніж ні.
Мені сподобалось:
Гарні головні персонажі - Орея сильна і мужня, яка бореться навіть тоді, коли здавалось би нема сенсу боротись. Рейн - не всесильний мачо мен. Їхнє від ворогів до коханців було класне - вона його навіть убила Тут є сцени 18+, хоча позначки на книзі я не найшла.
Авторка створила цікавий світ із магією, божествами,вампірами, людьми.
Кінцівка для мене реально врятувала ситуацію - тільки через кінцівку мені хочеться читати продовження і я докинула один бал.
Ну, і варто відмітити прекрасне оформлення.
Мені не сподобалося:
Основна частина книги крутиться навколо турніру, і загалом неважко здогадатися, хто зрештою переможе. Через це я не відчувала напруги, хоча ближче до фіналу турніру інтрига все ж з’являється. Ну і як я вже писала - відчувалися відсилки до інших книг.
⭐️ Моя оцінка: 7/10
#Читацькі_нотатки_відгук
1 707
Repost from Стилет і стилос
КРУТЯНСЬКА ПІСНЯ
Спомʼянімо в пісні славу Крутів,
найсвятіше з наших бойовищ!
Крути! Крути! - смолоскип в майбутнє.
Підіймімо наші душі ввиш!
Крути! Крути! Це за батьківщину
стати муром, шанцем душ і тіл.
Крути! Крути! Мужньо, воєдино
Крути! Крути! Час розплати близько,
вже червоний ворог кари жде.
Крути! Крути! Вічне бойовисько
за майбутній, за світліший день.
Крути! Крути! Мужність і посвята,
вірність, що міцніша понад смерть.
Крути! Крути! Горда і завзята
кличе пісня і веде вперед!
Вірш Богдана-Ігоря Антонича
зі збірки «Українська мілітарна поезія»
1 707
Певно, ви вже читали, що книги пана Сандерсона збираються екранізувати 🎬
Я от радію, але не від щирого серця - бо я відкладала Хроніки Буресвітла десь на потім.
Чому? Бо тільки перші 5 книг - це не хвилиночку ✨6672 сторінок✨
Тепер трохи математики: якщо рахувати, що книга 450-500 стр. - то це 14 книг📚
Моя швидкість читання - 7-8 книжок в місяць, тобто мені 2 місяці треба читати тільки цей цикл🤌
Що ж… здається, час задуматись про те, щоб починати 📖
1 707
+4
Приїхало таке гарне видання "Сніжний ізюм" Аліни Дихман ✨
Як тільки відкрили передзамовлення на це прекрасне перевидання — я одразу побігла оформлювати, бо дуже вже хотілося отримати автограф авторки ✍️
Тішусь дуже 💙 💙
Залишу анотація від видавництва, можливо, комусь цікаво
Дівчина, яка не любить книжки, рятує їх зі зруйнованих бібліотек деокупованої Харківщини? Так, бо в засніженому Ізюмі може статися і не таке. А ліс, куди не можна ходити, ховає не тільки міни. І що таїться в тому лісі, знає лише мовчазний чоловік, який рятує не книжки — тварин. А, може, знають ще камінні половецькі ідоли на горі. Не ходи на ту гору. Бо можеш побачити те, що не забудеш
1 707
Repost from Читацькі нотатки 📝
Книжкового контенту багато не буває - тому ділюсь із вами текою книжкових каналів, яку ви можете забрати собі 📖
P.S Фото минулорічне #доканальне
1 707
Прочитала 250 сторінок «Змія та крила ночі» 📖
І поки, що відчуття таке, ніби це мікс "Голодних ігор" та "Із крові і попелу"
Ловлю легке дежавю 😁
Але інтрига все ж є — тож дочитаю до кінця, щоб сформувати для себе остаточне враження
1 707
1 707
Там видавництво Небо каже, що треба ставити нагадування про відкриття реєстрації на обговорення "Одне темне вікно"🖤
Книгу вже маю і сподіваюсь попасти на обговорення
✨ Так і зробила!
тут детальніше ✨ https://t.me/nebopublishing/58660
1 707
Ото знаєте, один із плюсів розіграшів у коментарях (плюсик це чи номер — байдуже) — це можливість побачити читацьку спільноту.
Наче маленьке знайомство 👋
1 707
Перед початком спільночиту
(а це буде трохи скло як я розумію) взяла собі щось почитати — щоб без сліз❤️
Спойлер: я дуже на це сподіваюся😁
Вже трошки надкусила ✨
1 707
🎁 Даруємо вашу книжкову бажанку до 600 грн!
Умови:
💚 бути підписаним на канал "Читацькі нотатки"
💚 бути підписаним на канал "Букток Кріс"
💚 поставити під оригінальним постом на каналі "Читацькі нотатки" порядковий номер, наступний за номером попереднього учасника.
Переможця визначимо рандомно у понеділок, 02 лютого о 20:00.
Нехай щастить!💫
1 707
Наступна книга для #читацькі_нотатки_спільночит обрана📖
Цього разу читаємо Тисяча осяйних сонць Видавництво Старого Лева🌟
Книга доступна в паперовому та електронному форматах, тож кожен може обрати зручний варіант.
Стартуємо читання: 2 лютого
Дати обговорень та розділи ✨
Як усе відбуватиметься✨
✨ Ви, як учасник спільночиту, починаєте читати книгу 2 лютого - читаємо до 25 розділу (230 стр)
✨ 7 лютого о 21:00 я публікую допис для першого обговорення - зручно влаштовуємось із улюбленим напоєм ✨ і ділимось враженнями
[Ось тут] можна подивитися як обговорювали ми попередню книгу
🫶 Запрошую всіх охочих приєднатись!
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
