Читацькі нотатки 📝
رفتن به کانال در Telegram
Про книжкове📚 Щирі і чесні враження Обговорення і спільні читання Зв'язатись зі мною ✉️ @l_drahan
نمایش بیشتر1 696
مشترکین
+1624 ساعت
+427 روز
+730 روز
آرشیو پست ها
1 697
Хочу щось максимально легке й без драми
Порадьте, будь ласка, ромком чи може просто комфортну історію без драми
Дуже дуже чекаю ваших рекомендацій ✨
1 697
Попався мені тредс✨
Ото і я іноді думаю "а чи не підмінили мені дитину в пологовому?"
1 697
+1
Читаю зараз "Не забувай писати" Сара Гудмен Конфіно📖
Приїжджає на КК прекрасна Женя - будемо обговорювати❤️
✨Так от, ця авторка пише дуже комфортно і дотепно👌
Стікери хочеться ліпити чуть чи не на кожне речення
Це друга книга авторки, яку читаю ✨Ось тут мій відгук на "За кожним хорошим чоловіком"
1 697
В шоці з своєї сили волі😇
Зайшла у віват глянути, що там є на акції і купила тільки одну книгу собі(яку мала у бажанках), і одну сину👌
1 697
📖 Захопити Тринадцятого
✍️ Хлої Волш
@ksd_bookclub
❤️романтична проза
Це той випадок, коли очікування/реальність зовсім не співпали в кращому його розумінні.
Коли видавництво КСД анонсували цю книгу - я нічого не знала про цю історію. Подивилась на об'єм книги, подивилась, що книга про підлітків і вирішила, що не буду читати.
Але ось я тут 👌
Я бралась за "Захопити тринадцятого" з думкою, що тут буде купа підліткового максималізму, і він тут є, але мені не було занадто. Тут підлітки в деяких моментах поводяться як підлітки, але і в силу обставин в деяких моментах стають дорослими.
Щодо головних героїв - до Шеннон питань нема, мені хотілось її обійняти від того, що вона пройшла/проходить. Також мені дуже імпонує, що вона "знає чого хоче" навіть якщо ціна за це дуже висока. Джонні моментами мене вибішував своєю зарозумілістю, але списую все на підлітковість.
Прекрасні другорядні персонажі - сформувалась чудова компашка. Дуже хочу читати історію про Джої💔
Не варто лякатись об'єму - книга читається дуже легко і швидко, прям залітає. При цьому тут піднімаються зовсім не легкі теми.
Було таке, що я читала і мені ставало сумно я плакала, а потім через кілька сторінок вже сміялась через жартики Гібсі.
Мені зайшло, хоча я очікувала зовсім інше - книга приємно здивувала. Продовження точно читатиму.
P.S. поки робила фото - трохи підкачала руку💪
✨ Моя оцінка: 8/10
#Читацькі_нотатки_відгук
1 697
+5
Зберігаю собі те, що хотілось би відвідати на книжковій країні✨
Додатково, чого нема на постерах✨
25 квітня
✨15:30-16:15 Автограф-сесія Аліса Корж
Локація: стенд УРОБОРОС (Б08)
✨19:00 — Розмова з Ілларіоном Павлюком про «Книгу Еміля»
Локація: Павільйон №4, зала 1
26 квітня
✨16:00 — Яким може бути українське фентезі: розмова з Павлом Дерев'янком
Локація: Павільйон №4, зала 1
Як то все встигнути🤦♀
1 697
Чоловік задивляється на мої книжкові полиці, дістає книгу "Я бачу вас цікавить пітьма"
- Нарешті збагнув, на що мені схоже от це от на обкладинці
- І на що?
- На хачапурі по-аджарськи
....
1 697
Вітаннячка
Мала багато роботи - то була тут відсутня. Повертаюсь
За цей час назбиралось кілька прочитаних книг✨ (тут ще має бути Кора Райлі "Пов'язані честю")
Відгуків 📖 поки не писала, тому потрібна ваша допомога
Нижче залишу опитування — на яку книгу писати відгук✨
1 697
З'явилась програма Книжкової країни🌟 https://book.vdng.ua/program/
Придивилась уже собі достатньо презентацій/подій, які хочу відвідати. Що вийде по факту - подивимось
Хто планує бути на Книжковій країні?
1 697
Дочитала 📖
Прекрасна книга
Стало зрозуміло, що і чому зображено на обкладинці книги
Прекрасна мова твору сповнена діалектами. Моментами мені згадувалась "Солодка Даруся" Марії Матіос
Мені дуже сподобалося❤️
1 697
Взяла собі почитати "Микольцьове щастя" Мирослава Кирильчук - не знаю чому, але саме на Великдень захотілось цю історію читати 🌟
✨Поки тривають останні великодні приготування - забирайте собі теку із книжковими каналами
Тут зібрані книжкові канали на будь-який смак ✨Підписуйтесь
Що ви там, пасочки вже маєте?🐣
1 697
"Захопити 13" - прочитано і мені сподобалося. Книга виявилась зовсім інакшою ніж я очікувала💔
Вибирала наступну книгу, яку почитати по принципу - "аби не ревіти". Сподіваюся не буду 🤦♀
1 697
📖 Забута
✍️ Ханна Бекерман
@chitariumua
🏷 трилер
В центрі сюжеті дві жінки:
Анна - втратила пам’ять після автокатастрофи. Її світ обмежується чоловіком, який стає для неї єдиним джерелом інформації про її минуле.
Лівві - нещодавно одружилась, вона знаходиться в декретній відпустці для доглядом за сином. І от коли Лівві хоче повертатись на роботу - у них із чоловіком з'являються розбіжності в цьому питанні
Мої враження
Я бралася за цю книгу як за психологічний трилер де присутні "ігри з пам'яттю" - і це все тут є, а на додачу отримала історію в якій авторка торкається дуже важливих тем. Історія розгортається повільно і більше схожа на психологічну драму про дві сім’ї.
Розповідь від двох POV - головна фішка цієї книги. Інтрига, як авторка зведе ці сюжетні лінії, не відпускає і тримає у напрузі до кінця.
Що мені дуже сподобалось - те, що авторка на прикладі історій цих двох жінок висвітлює важливі теми: залежність від чоловіка — коли ти змушений вірити людині просто тому, що в тебе немає іншого вибору.
Також у книзі показуються реальні приклади того, як чоловік контролює та маніпулює жінкою, проявляє приховану агресію та фізичне насильство, і підкреслює, наскільки важлива підтримка близьких чи отуючих в таких ситуаціях.
І коли живеш у своїй комфортній “бульбашці”, де таких речей не бачиш, читати про це — просто шок.
Загалом: мені сподобалося - авторка гарно розкриває важливі соціальні теми, не зважаючи на те, що я здогадалась про головний сюжетний поворот.
✨ Моя оцінка: 8/10
#Читацькі_нотатки_відгук
1 697
Приїхало моє передзамовлення "Жінки" Крістін Генна❤️
Я очікувала після 10 отримати - приємно здивована, що так швидко
1 697
Останні дні, якщо не тижні - життя несеться, що я не встигаю жити. Купа роботи, купа питань домашніх, які треба вирішити і син, який хоче уваги
Але почитати вночі - то є обов'язково і життєвонеобхідно аби не тойво🤪
Так, от "Забута" Ханна Бекерман 🌼 дочитана - на днях буде відгук👌
І починаю "Захопити 13"🤦♀
Довго я опиралась і не бралась читати цю історію, але зорі зійшлись, коли:
✨було потроєння КСД коїнів
✨обрали із моїми любімками Книгошопоголіками на позакласне читання
Знаю, що ця історія багатьом подобається. Розказуйте, читали уже?✨
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
