ch
Feedback
Читацькі нотатки 📝

Читацькі нотатки 📝

前往频道在 Telegram

Про книжкове📚 Щирі і чесні враження Обговорення і спільні читання Зв'язатись зі мною ✉️ @l_drahan

显示更多
1 696
订阅者
+1624 小时
+427
+730
帖子存档
Хочу щось максимально легке й без драми Порадьте, будь ласка, ромком чи може просто комфортну історію без драми Дуже дуже чекаю ваших рекомендацій ✨

Попався мені тредс✨ Ото і я іноді думаю "а чи не підмінили мені дитину в пологовому?"
Попався мені тредс✨ Ото і я іноді думаю "а чи не підмінили мені дитину в пологовому?"

Читаю зараз "Не забувай писати" Сара Гудмен Конфіно📖 Приїжджає на КК прекрасна Женя - будемо обговорювати❤️ ✨Так от, ця авто
+1
Читаю зараз "Не забувай писати" Сара Гудмен Конфіно📖 Приїжджає на КК прекрасна Женя - будемо обговорювати❤️ ✨Так от, ця авторка пише дуже комфортно і дотепно👌 Стікери хочеться ліпити чуть чи не на кожне речення Це друга книга авторки, яку читаю ✨Ось тут мій відгук на "За кожним хорошим чоловіком"

Нема слів... Співчуття сім'ям загиблих🕯️

В шоці з своєї сили волі😇 Зайшла у віват глянути, що там є на акції і купила тільки одну книгу собі(яку мала у бажанках), і
В шоці з своєї сили волі😇 Зайшла у віват глянути, що там є на акції і купила тільки одну книгу собі(яку мала у бажанках), і одну сину👌

📖 Захопити Тринадцятого ✍️ Хлої Волш @ksd_bookclub ❤️романтична проза Це той випадок, коли очікування/реальність зовсім не с
📖 Захопити Тринадцятого ✍️ Хлої Волш @ksd_bookclub ❤️романтична проза Це той випадок, коли очікування/реальність зовсім не співпали в кращому його розумінні. Коли видавництво КСД анонсували цю книгу - я нічого не знала про цю історію. Подивилась на об'єм книги, подивилась, що книга про підлітків і вирішила, що не буду читати. Але ось я тут 👌 Я бралась за "Захопити тринадцятого" з думкою, що тут буде купа підліткового максималізму, і він тут є, але мені не було занадто. Тут підлітки в деяких моментах поводяться як підлітки, але і в силу обставин в деяких моментах стають дорослими. Щодо головних героїв - до Шеннон питань нема, мені хотілось її обійняти від того, що вона пройшла/проходить. Також мені дуже імпонує, що вона "знає чого хоче" навіть якщо ціна за це дуже висока. Джонні моментами мене вибішував своєю зарозумілістю, але списую все на підлітковість. Прекрасні другорядні персонажі - сформувалась чудова компашка. Дуже хочу читати історію про Джої💔 Не варто лякатись об'єму - книга читається дуже легко і швидко, прям залітає. При цьому тут піднімаються зовсім не легкі теми. Було таке, що я читала і мені ставало сумно я плакала, а потім через кілька сторінок вже сміялась через жартики Гібсі. Мені зайшло, хоча я очікувала зовсім інше - книга приємно здивувала. Продовження точно читатиму. P.S. поки робила фото - трохи підкачала руку💪 ✨ Моя оцінка: 8/10 #Читацькі_нотатки_відгук

Зберігаю собі те, що хотілось би відвідати на книжковій країні✨ Додатково, чого нема на постерах✨ 25 квітня ✨15:30-16:15 Авто
+5
Зберігаю собі те, що хотілось би відвідати на книжковій країні Додатково, чого нема на постерах✨ 25 квітня ✨15:30-16:15 Автограф-сесія Аліса Корж Локація: стенд УРОБОРОС (Б08) ✨19:00 — Розмова з Ілларіоном Павлюком про «Книгу Еміля» Локація: Павільйон №4, зала 1 26 квітня ✨16:00 — Яким може бути українське фентезі: розмова з Павлом Дерев'янком Локація: Павільйон №4, зала 1 Як то все встигнути🤦‍♀

Чергова важка ніч💔 Сподіваюсь ви всі в порядку

Чоловік задивляється на мої книжкові полиці, дістає книгу "Я бачу вас цікавить пітьма" - Нарешті збагнув, на що мені схоже от
Чоловік задивляється на мої книжкові полиці, дістає книгу "Я бачу вас цікавить пітьма" - Нарешті збагнув, на що мені схоже от це от на обкладинці - І на що? - На хачапурі по-аджарськи ....

На що треба відгук
Anonymous voting

Вітаннячка Мала багато роботи - то була тут відсутня. Повертаюсь За цей час назбиралось кілька прочитаних книг✨ (тут ще має б
Вітаннячка Мала багато роботи - то була тут відсутня. Повертаюсь За цей час назбиралось кілька прочитаних книг✨ (тут ще має бути Кора Райлі "Пов'язані честю") Відгуків 📖 поки не писала, тому потрібна ваша допомога Нижче залишу опитування — на яку книгу писати відгук✨

З'явилась програма Книжкової країни🌟 https://book.vdng.ua/program/ Придивилась уже собі достатньо презентацій/подій, які хоч
З'явилась програма Книжкової країни🌟 https://book.vdng.ua/program/ Придивилась уже собі достатньо презентацій/подій, які хочу відвідати. Що вийде по факту - подивимось Хто планує бути на Книжковій країні?

Дочитала 📖 Прекрасна книга Стало зрозуміло, що і чому зображено на обкладинці книги Прекрасна мова твору сповнена діалектами
Дочитала 📖 Прекрасна книга Стало зрозуміло, що і чому зображено на обкладинці книги Прекрасна мова твору сповнена діалектами. Моментами мені згадувалась "Солодка Даруся" Марії Матіос Мені дуже сподобалося❤️

Христос воскрес! Вітаю всіх з Великоднем, хто сьогодні святкує
Христос воскрес! Вітаю всіх з Великоднем, хто сьогодні святкує

Взяла собі почитати "Микольцьове щастя" Мирослава Кирильчук - не знаю чому, але саме на Великдень захотілось цю історію читат
Взяла собі почитати "Микольцьове щастя" Мирослава Кирильчук - не знаю чому, але саме на Великдень захотілось цю історію читати 🌟 ✨Поки тривають останні великодні приготування - забирайте собі теку із книжковими каналами Тут зібрані книжкові канали на будь-який смак ✨Підписуйтесь Що ви там, пасочки вже маєте?🐣

"Захопити 13" - прочитано і мені сподобалося. Книга виявилась зовсім інакшою ніж я очікувала💔 Вибирала наступну книгу, яку п
"Захопити 13" - прочитано і мені сподобалося. Книга виявилась зовсім інакшою ніж я очікувала💔 Вибирала наступну книгу, яку почитати по принципу - "аби не ревіти". Сподіваюся не буду 🤦‍♀

📖 Забута ✍️ Ханна Бекерман @chitariumua 🏷 трилер В центрі сюжеті дві жінки: Анна - втратила пам’ять після автокатастрофи. Ї
📖 Забута ✍️ Ханна Бекерман @chitariumua 🏷 трилер В центрі сюжеті дві жінки: Анна - втратила пам’ять після автокатастрофи. Її світ обмежується чоловіком, який стає для неї єдиним джерелом інформації про її минуле. Лівві - нещодавно одружилась, вона знаходиться в декретній відпустці для доглядом за сином. І от коли Лівві хоче повертатись на роботу - у них із чоловіком з'являються розбіжності в цьому питанні Мої враження Я бралася за цю книгу як за психологічний трилер де присутні "ігри з пам'яттю" - і це все тут є, а на додачу отримала історію в якій авторка торкається дуже важливих тем. Історія розгортається повільно і більше схожа на психологічну драму про дві сім’ї. Розповідь від двох POV - головна фішка цієї книги. Інтрига, як авторка зведе ці сюжетні лінії, не відпускає і тримає у напрузі до кінця. Що мені дуже сподобалось - те, що авторка на прикладі історій цих двох жінок висвітлює важливі теми: залежність від чоловіка — коли ти змушений вірити людині просто тому, що в тебе немає іншого вибору. Також у книзі показуються реальні приклади того, як чоловік контролює та маніпулює жінкою, проявляє приховану агресію та фізичне насильство, і підкреслює, наскільки важлива підтримка близьких чи отуючих в таких ситуаціях. І коли живеш у своїй комфортній “бульбашці”, де таких речей не бачиш, читати про це — просто шок. Загалом: мені сподобалося - авторка гарно розкриває важливі соціальні теми, не зважаючи на те, що я здогадалась про головний сюжетний поворот. ✨ Моя оцінка: 8/10 #Читацькі_нотатки_відгук

Приїхало моє передзамовлення "Жінки" Крістін Генна❤️ Я очікувала після 10 отримати - приємно здивована, що так швидко
Приїхало моє передзамовлення "Жінки" Крістін Генна❤️ Я очікувала після 10 отримати - приємно здивована, що так швидко

Ну чисто я 😅 #мемне
Ну чисто я 😅 #мемне

Останні дні, якщо не тижні - життя несеться, що я не встигаю жити. Купа роботи, купа питань домашніх, які треба вирішити і си
Останні дні, якщо не тижні - життя несеться, що я не встигаю жити. Купа роботи, купа питань домашніх, які треба вирішити і син, який хоче уваги Але почитати вночі - то є обов'язково і життєвонеобхідно аби не тойво🤪 Так, от "Забута" Ханна Бекерман 🌼 дочитана - на днях буде відгук👌 І починаю "Захопити 13"🤦‍♀ Довго я опиралась і не бралась читати цю історію, але зорі зійшлись, коли: ✨було потроєння КСД коїнів ✨обрали із моїми любімками Книгошопоголіками на позакласне читання Знаю, що ця історія багатьом подобається. Розказуйте, читали уже?✨