fa
Feedback
[ C Y C L E _ P O I N T ]

[ C Y C L E _ P O I N T ]

رفتن به کانال در Telegram

Cycle Point - велоточка над велотреком. м.Київ. www.instagram.com/cyclepoint_kyiv www.instagram.com/cyclepoint_workshop -веломайстерня -велосендвічі -велопростір -велопиво -велокава

نمایش بیشتر
412
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
اطلاعاتی وجود ندارد7 روز
+1330 روز
آرشیو پست ها
Поділ приготуватись !

Запускаємо рентал наших файних велосипедів Він насправді вже існує і друзі беруть-катаються. Але як буде погода - буде більше інформації !

я зроблю якусь фотку

поцілунок від тебе на прайс місяць?

photo content

Так Запускаю акцію - фото-відео для Велоточки. Хто на зміні - знімає коротке, стильне, привабливе відео, або фото для її Інстаграм. Можна кидати сюди, або постити у себе і відмічати Точку. Автор контенту, яке набере найбільше лайків на сторінці Точки - отримає у кінці заохочувальний приз ! (По бажанню звісно, майстри можуть теж брати участь)

Половина є польот нормальний.

Отже, перший велопохід з ночівлею на природі. Максимально легкий, чудова можливість протестувати спорядження, сумки. Збір: 14
Отже, перший велопохід з ночівлею на природі. Максимально легкий, чудова можливість протестувати спорядження, сумки. Збір: 14:59 сквер Феодори Пушиної, біля АС "Дачна". Покриття: Проїхати мають всі, але будував як "гравійний". Асвальт, грунти. Дистанція: 64км загалом, по 32км в день. З собою мати: набір для сну (спальник, палатка/гамак, каремат), сухі речі, світло (!), ремкомплект, готівка. План: приїдемо засвітло, десь о 6й, розбиваємо табір, збираємо дрова, ватра. По їжі - на розсуд групи, або мясопівососіски, або сублімати кожен собі. Захід сонця о 21:01. Долина річки Ірпінь як на долоні, в сонячному сяйві. Прокидаємось хто як, але в 10 планую старт на Київ, бо о 1й дня дощ. Питання/пропозиції - @ilya_username Маршрут: https://www.komoot.com/tour/3006748707?ref=aso&share_token=at3D4vZi1F4RHG9pvMKaA6BrEICB4m5Ss29BtPWPWEnGyeUXSj&t_s=referral&t_cid=route_share

Верста їде у похід!

Вчора почалося літо! Завтра починаємо працювати в розширеному графіку - ср-нд !

Завтра день Києва З театру Сузір'я запросили на Золоті (біля метро). Будуть грати-співати військові 12:00

Завтра 18:00 КІНО! Якщо буде багато народу – будемо системно показувати велокіно для вас все ЛІТО!

+3
IMG_9983.PNG2.17 MB

У день Києва, 31го травня

photo content
+1

нас пропустили

photo content

photo content

На цю суботу планую незвичний формат райду. На точку старту десантуємось електричкою - назад велосипедами. Небагато, 65км. Отож є до вас питання. 1. Виїзд о 9:26 чи в 10:53 2. Як зазвичай по завантаженості електричка Київ-Козятин?