fa
Feedback
[ C Y C L E _ P O I N T ]

[ C Y C L E _ P O I N T ]

رفتن به کانال در Telegram

Cycle Point - велоточка над велотреком. м.Київ. www.instagram.com/cyclepoint_kyiv www.instagram.com/cyclepoint_workshop -веломайстерня -велосендвічі -велопростір -велопиво -велокава

نمایش بیشتر
412
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
اطلاعاتی وجود ندارد7 روز
+1330 روز
آرشیو پست ها
!!!

Вже зʼявилась петиція проти забудови https://kd.kmda.gov.ua/l/dkF3yl_Ron

Львів приготуватись !

+1
Привіт, тут афіша та адаптація під інстаграм

Велодача під загрозою !

на вчорашньому голосуванні Киянівський передали під забудову🫠

Ми до речі з командою про вас зін зробили, зацініть
+5
Ми до речі з командою про вас зін зробили, зацініть

Народна творчість

Захід сонця над Дніпром, десь вдалині шумний Київ. Легендарний Витачів з ночівлею🏕 День 1 (сб 20.06) - Збір на 13:20 Екомарк
Захід сонця над Дніпром, десь вдалині шумний Київ. Легендарний Витачів з ночівлею🏕 День 1 (сб 20.06) - Збір на 13:20 Екомаркет Деміївка, їдемо 56км, піт-стоп Велмарт в Українці, приїздимо на місце кемпу, їмо булочки у пекарні, шукаємо місце під намет. Можливо купаємось. Орієнтовно будемо о 5й вечора. День 2- 49км, ранкова кава, набираємо води, поповнюємо запаси їжі, стартуємо на Київ. Орієнтовно будемо о 2й дня. Маршрут легкий, 90% асвальт, проїдуть всі. Нічого не мудрив, це той випадок, коли важлива фінальна точка, а не шлях. Трек: https://surl.li/mfpzks Їжа: На старті і на пітстопі супермаркет, біля кемпу сільмаг. Поки плануємо кожен собі, по місцю можемо закупити шашлик на всіх. Що взяти: світло, ремкомплект, готівка, палатка, спальник, каремат, вода, перекус. Усі питання - @ilya_username, бажано написати якщо плануєте бути щоб розуміти к-ть народу.

Відкриваємо нову локацію на Труханові ! Шукаємо людей в команду. Пишіть сюди

photo content

photo content

13/06 (субота) фінал благодійного заїзду в який вирушили наші друзі Вадим, Вова і Ярослав. У студії Rook відбудеться фінальна (третя) подія. Мета - підтримати Хижаків Висот

Щось погода така дивна, але whatever - на 20/21 червня плануємо поїздку з ночівлею. Подалі від Києва, орієнтовно 60-65км в 1 сторону. Маршрути в розробці🫡

photo content

Коли будете в Горганах, по промокоду "versta" знижка 10%

Розслідування

У шефа сперли велик на Подолі задача проста - найти і відпіздити !!! виставляю бецки і піваса Вам та вашим кінтам maze cycles
+2
У шефа сперли велик на Подолі задача проста - найти і відпіздити !!! виставляю бецки і піваса Вам та вашим кінтам maze cycles 28" фліп флоп *тіпуня відкрутив ключем болти на велопарковці в Готелі "Бурса" в 2 ночі з п'ятниці на суботу Розслідування триває 🕵️‍♀️