fa
Feedback
@STLST MODELS KYIV

@STLST MODELS KYIV

رفتن به کانال در Telegram

Канал створений для пошуку моделей на стрижки, фарбування, догляди.

نمایش بیشتر
1 022
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
-37 روز
-2230 روز
آرشیو پست ها
Візьму сьогодні модель на до та після «Каскад» або «Каре» з тонуванням в «холодний шоколад» Або без тонування. Пишіть)

Всім привіт! Запрошую на до після. Тонування + стрижка (це може бути будь що, головне, щоб була зміна) Пишіть пропозиції та ідеї🫂 На завтра)

Завтра на 10:00 до педагога на таку форму є місце 😉
Завтра на 10:00 до педагога на таку форму є місце 😉

Всім привіт 🙌🏻 В академії ERTEQOOB триває робота з чоловічими стрижками) Кому актуально звертатись @models_erteqoob_kiev

Моделі на тонування ++ (знайшлись нарешті ми всі)

Вітаю) завтра тонування: Блонд (9 рівень) Брюнет/Русий (6 рівень) З 12:00 до 14:00 Хто може на цей час, напишіть тут або мені.

Модель на пʼятницю шукаю, на рівний зріз. З 10:00 до 14:00 зайнятість, але буде швидше. Волосся нижче лопаток🙏🏻

Вітаю, по тонуванню моделі на сьогодні не виходить😔

Відписав всім, але не можуть. Можливо хтось зможе? Моделі на фарбування: Блонд (9 рівень) Брюнет\Русяве (6-7 рівень) В цю неділю на 13:30☺️

+1
Привіт! На 16.06 треба дві моделі на каскад. 3-4 довжина (лопатки, нижче лопаток) 2 довжина до плечей. Це буде індивідуальне навчання. Пишіть тут🙏🏻

Всім привіт! Шукаю модель на стрижку. Це буде класичний боб (каре) або розшарувальна форма + макіяж. Для зйомки відео на сторінку. З укладкою на браш і все інше. Буде професійна зйомка. Якщо хтось наважиться на коротку стрижку, також буду радий цьому🫂 Пишіть будь ласка тут плюси, та скидайте свої фото🙏🏻 Ось приклад:

Завтра знімемо ще два «До Після». В цьому місяці їх буде багато.

Шукаю моделей на тонування: БЛОНД (9 рівень світлоти) БРЮНЕТ (6 рівень світлоти) Скидайте фото тут🙏🏻

پیام صوتی00:15

Всім привіт! Чекаю вас на «До та Після» Хотілось би такі форми: - Боб (каре) - Корота стрижка (піксі) - Розшарувальна (Каскад) - Масивна лінія (рівний зріз, круглий) Чекаю ваше волосся тут🙏🏻 І ваші плюси. Завтра можемо почати☺️

Уточнення на 3-4 довжині

Вітаю) Потрібна одна модель на розшарувальну форму сьогодні о 13:00 на Володимирську 49а, курс підвищення кваліфікації 🤍

Вітаю) Хто хоче сьогодні на 10:00 на 10:30 безкоштовну стрижку?) Для до після. Звісно цікаві форми або якісь зміни, щоб зацікавити аудиторію і надати їм більше сміливості в своїх майбутніх рішеннях😌