fa
Feedback
@STLST MODELS KYIV

@STLST MODELS KYIV

رفتن به کانال در Telegram

Канал створений для пошуку моделей на стрижки, фарбування, догляди.

نمایش بیشتر
1 022
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
-37 روز
-2230 روز
آرشیو پست ها
Якщо б ви потрапили на відео «До та Після» яку б стрижку ви б хотіли отримати але ніяк не наважуєтесь?🤔

Вітаю )🙌🏻 Завтра в академії є місце на 10:00 чоловічу стрижку на іспит до майстра писати @models_erteqoob_kiev

Привіт! Хтось хоче каре і тотал блонд? Ну от прям щоб все поєднати? Треба для відео🥹

Вітаю! Завтра візьму дві моделі на укладку «Браш». На 10:00 є час На 18:00 є час Треба довжина до плечей і нижче лопаток. Бажано гарне щільне волосся. Хвилясте. Пишіть тут або скидайте фото, я вам напишу.

Вітаю! А є зараз хтось у Варшаві? Кому треба еіртач? Дуже крута колористика їде з майстер-класом у Варшаву. Логінова, з Одеси.

Добрий вечір ☺️ Завтра є місце показової моделі до педагога о 10:00 на градуйовану форму на 2й довжині (форму виконує Павло Марущинець )

Привіт) Треба моделі на укладку на браш) Довге пористе волосся. Та середня довжина також пористе. Якщо воно хвилясте то ще краще) Пишіть мені тут під цим постом і скидайте фото) Це будуть експертні відео, в яких буде домонстрація укладки) Дяяяякую🫂

Дівчата, привіт )🙋‍♀️ Кому актуально, писати @models_erteqoob_kiev
Дівчата, привіт )🙋‍♀️ Кому актуально, писати @models_erteqoob_kiev

І ще: Розшарувальна форма на довгому волоссі. Будь яка структура волосся, але головне, щоб трохи нижче лопаток волосся. Шукаємо, мріємо, сподіваємось🥹 Пишіть + і ваше фото🙏🏻

Читаю опрацьовую скоро звʼяжусь🙏🏻

Тут будемо всі робити до та після. Сьогодні вже зробив одне відео.

Дякую за відгуки під останній пост. На завтра є можливість «До та Після» Можу поглянути будь який варіант. Але без кінчиків😌

Всім привіт! Шукаю три моделі на укладку браш (для себе). 1. Довге волосся 2. Середня довжина 3. Коротке Це буде експертне відео😌

Привіт. Звертається автор каналу. Вже уточнюю бо бачу як багато постів від академії (нагадую про себе). Шукаю для себе модель
Привіт. Звертається автор каналу. Вже уточнюю бо бачу як багато постів від академії (нагадую про себе). Шукаю для себе модель, з будь-якою довжиною волосся, але не з будь-яким бажанням. Буду стригти форму на другій довжині (до плечей). Якщо є бажання ставте «+» і не забувайте про фото.

Дівчата, привіт) А академії ERTEQOOB відкритий запис на розшаруванні стрижки на 3-4 довжині ) Кому актуально надсилайте фото волосся на сторінку @models_erteqoob_kiev

Візьму на «До та Після» дівчинку 8-10 років. Якщо ваша онука або донька хоче підстригтись, або ви хочете щоб вона підстриглась, і готові щоб я виставив процес розмови та результату після в інстаграм, ставте + і скидайте фото волосся. Думаю, що це буде або каре або розшарувальна форма. Позавчора, бабуся привела онуку, ми прибирали довжину (достатньо багато) але в процесі розмови я зрозумів, що це може бути дуже цікавий експіріанс. Побачити як працює дитяча психологія в момент роботи щ волоссям і чим відрізняється від дорослої. І чому я вважаю, що дитяча стрижка найскладніша.

Чудово! Бачу вже всі з ERTEQOOB познайомились🫂

Наступний рівний зріз буде 13 травня на 13:00 Кругла лінія(фронтальна градація) 5 та 6 травня о 13:00

Добрий день ) Сьогодні в академії ERTEQOOB є місця на рівний зріз на 13:30

Пошук моделі продовжується 🙏🏻 Потрібне рівне густе волосся