fa
Feedback
TYPY GREGA

TYPY GREGA

رفتن به کانال در Telegram
4 508
مشترکین
-224 ساعت
اطلاعاتی وجود ندارد7 روز
-1930 روز
آرشیو پست ها
ja się dałem podkusić na tą arabię. szkoda, ale cieszę się że chociaż niektórzy pominęli i zagrali samą ligę mistrzów. dzięku
ja się dałem podkusić na tą arabię. szkoda, ale cieszę się że chociaż niektórzy pominęli i zagrali samą ligę mistrzów. dziękuję za dyszkę Kola 🫡💶✅

Doceniam 🤝, staram się jak mogę. Dzięki wielkie geembi za dwie dyszki i z maile słowa. pozdro 🤝✅💶
Doceniam 🤝, staram się jak mogę. Dzięki wielkie geembi za dwie dyszki i z maile słowa. pozdro 🤝✅💶

żeby tego było mało, singiel również w kasie 🤑💶✅
żeby tego było mało, singiel również w kasie 🤑💶✅

Ale wleciał 🤯. Wielkie dzięki szefu za 25 zł. Pozdrawiam 🫡💶✅
Ale wleciał 🤯. Wielkie dzięki szefu za 25 zł. Pozdrawiam 🫡💶✅

dziękuję za każde groszowe wsparcie ☕️ https://buycoffee.to/or-greg?utm_source=ZS&utm_medium=ZM do jutra 😴

BEZPROBLEMOWO W KASIE PO RAZ KOLEJNY Z RZĘDU 🫡💶✅ 573 osoby aż zaufały dziękuję ponownie za tak duży odzew 🤯🤝
BEZPROBLEMOWO W KASIE PO RAZ KOLEJNY Z RZĘDU 🫡💶✅ 573 osoby aż zaufały dziękuję ponownie za tak duży odzew 🤯🤝

21:00 🕘 🇪🇺

Taśma ??? 🎞️ ostatnio brakło gola w holandii... znowu jeden 😅 jak będzie dzisiaj ??? 🍿 200 ❤️ i wrzucam

Jeżeli chodzi i inter to zdecydowałem się na kartki z 3 względów. Po pierwsze niesamowity sędzia który potrafi wyciągnąć kart
Jeżeli chodzi i inter to zdecydowałem się na kartki z 3 względów. Po pierwsze niesamowity sędzia który potrafi wyciągnąć kartki nie powiem skąd 😁 i za jakie głupoty. Ostatnio galate oglądałem i tam to dwóch kartek conajmniej nie powinno być. Dzisiaj spotykają się zespoły grające na 3 z tyłu wysoko więc spodziewam się sporo fauli taktycznych. Po drugie oba zespoły dalej walczą o punkty a jest to ostatnia kolejka w fazie grupowej. Po 3 pokrycia bo oba zespoły mają 10/10 po kartce w LM. Tak samo rogi, w obu przypadkach oba zespoły oraz ich rywale mieli min 2 rogi w LM: 10/10 2 rogi BVB w LM ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅ 10/10 2 rogi interu w LM ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅ 10/10 kartka BVB w LM ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅ 10/10 kartka Interu w LM ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅ 40/42 sędzia pokazał 2 kartki ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅❌❌

dodam jeszcze jak poza ligą od nowego sezonu atleti grało u siebie i to z lepszymi zespołami od Bodo. Formacja 4-4-2 jest idealna pod rogi w tym przypadku, a o celnych nawet nie mówię 😅 vs Real Madryt 6 celnych 9 rogów 1 gol ✅ vs Inter 6 celnych 7 rogów 2 gole ✅ vs Union 6 celnych 9 rogów 3 gole ✅ vs Frankfurt 12 celnych 5 rogów 5 goli ✅ vs Botafogo 5 celnych 9 rogów 1 gol ✅

Zaczynam od atletico które już doskonale znacie. Po pierwsze kurs 1,60 na tego superbetsa jest przesadzony i zapewne kurs spa
Zaczynam od atletico które już doskonale znacie. Po pierwsze kurs 1,60 na tego superbetsa jest przesadzony i zapewne kurs spadnie. Nie znam zespołu aktualnie co gra tak dobrze u siebie co zespół z hiszpanii. Potrafią tak zdominować rywala swoim agresywnym stylem gry z odziwo wysokim pressingiem aż przyjemnie się ogląda. To nie jest to co kiedyś jak Godin z Gimenezem tankowali autobus szczególnie z takimi zespołami jak dzisiejsze Bodo Gmint. Zespół z Norwegii jak nie gra na swojej klasycznej sztucznej murawie to ciężko im się gra. Z city u siebie na sztucznej wygrali ale w hiszpanii widzę marne szanse na nawet posiadanie piłki w okolicach 35%. Pokrycia Atletico wyglądają idealnie: 10/10 u siebie atleti gol ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅ 10/10 min 6 celnych u siebie ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅(gramy jeden mniej) 9/10 min 5 rogów u siebie atletico ✅✅✅✅✅✅✅✅✅❌ 7/7 Bodo straciło gola w LM na wyjeździe ✅✅✅✅✅ 4/5 Bodo w LM na wyjeździe dało sobie oddać min 5 rogów ✅✅✅✅❌ 5/5 bodo na wyjeździe dało sobie oddać w LM min 8 celnych ✅✅✅✅✅

siema ekipa, 🕺 na dzisiaj już przygotowany dubel 💶✅ lecimy po kolejny z rzędu 🥳 9:55 ⏳

siema ekipa, 🕺 dzisiaj całkowicie odpuszczamy. ładujemy baterie na jutro 🔋 miłego dnia i do jutra 🌞

Z przyjemnością wypiję. Wielkie dzięki Jakub za dyszkę. Pozdro 🍺🤝✅
Z przyjemnością wypiję. Wielkie dzięki Jakub za dyszkę. Pozdro 🍺🤝✅

Zaczynam nie nadążać 😅. Dziękuję bardzo za dyszkę Jakob. 🫡💶✅
Zaczynam nie nadążać 😅. Dziękuję bardzo za dyszkę Jakob. 🫡💶✅

BOOOM 🤯🤯🤯 Ja tu piszę o groszach a tu taka wpłata. Dziękuję za miłe słowa oraz 50 zł Tobiii 💶✅
BOOOM 🤯🤯🤯 Ja tu piszę o groszach a tu taka wpłata. Dziękuję za miłe słowa oraz 50 zł Tobiii 💶✅

Nie może być inaczej 🫡. Dziękuję za dyszkę Dawid i pozdrawiam 🤝💶✅
Nie może być inaczej 🫡. Dziękuję za dyszkę Dawid i pozdrawiam 🤝💶✅

TYPY GREGA - آمار و تحلیل کانال تلگرام @typygrega