4 508
المشتركون
-224 ساعات
لا توجد بيانات7 أيام
-1930 أيام
أرشيف المشاركات
4 510
ja się dałem podkusić na tą arabię. szkoda, ale cieszę się że chociaż niektórzy pominęli i zagrali samą ligę mistrzów. dziękuję za dyszkę Kola 🫡💶✅
4 510
Doceniam 🤝, staram się jak mogę. Dzięki wielkie geembi za dwie dyszki i z maile słowa. pozdro 🤝✅💶
4 510
dziękuję za każde groszowe wsparcie ☕️
https://buycoffee.to/or-greg?utm_source=ZS&utm_medium=ZM
do jutra 😴
4 510
BEZPROBLEMOWO W KASIE PO RAZ KOLEJNY Z RZĘDU 🫡💶✅
573 osoby aż zaufały
dziękuję ponownie za tak duży odzew 🤯🤝
4 510
Taśma ??? 🎞️
ostatnio brakło gola w holandii...
znowu jeden 😅
jak będzie dzisiaj ??? 🍿
200 ❤️ i wrzucam
4 510
Jeżeli chodzi i inter to zdecydowałem się na kartki z 3 względów. Po pierwsze niesamowity sędzia który potrafi wyciągnąć kartki nie powiem skąd 😁 i za jakie głupoty. Ostatnio galate oglądałem i tam to dwóch kartek conajmniej nie powinno być. Dzisiaj spotykają się zespoły grające na 3 z tyłu wysoko więc spodziewam się sporo fauli taktycznych. Po drugie oba zespoły dalej walczą o punkty a jest to ostatnia kolejka w fazie grupowej. Po 3 pokrycia bo oba zespoły mają 10/10 po kartce w LM. Tak samo rogi, w obu przypadkach oba zespoły oraz ich rywale mieli min 2 rogi w LM:
10/10 2 rogi BVB w LM ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
10/10 2 rogi interu w LM ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
10/10 kartka BVB w LM ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
10/10 kartka Interu w LM ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
40/42 sędzia pokazał 2 kartki ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅❌❌
4 510
dodam jeszcze jak poza ligą od nowego sezonu atleti grało u siebie i to z lepszymi zespołami od Bodo. Formacja 4-4-2 jest idealna pod rogi w tym przypadku, a o celnych nawet nie mówię 😅
vs Real Madryt 6 celnych 9 rogów 1 gol ✅
vs Inter 6 celnych 7 rogów 2 gole ✅
vs Union 6 celnych 9 rogów 3 gole ✅
vs Frankfurt 12 celnych 5 rogów 5 goli ✅
vs Botafogo 5 celnych 9 rogów 1 gol ✅
4 510
Zaczynam od atletico które już doskonale znacie. Po pierwsze kurs 1,60 na tego superbetsa jest przesadzony i zapewne kurs spadnie. Nie znam zespołu aktualnie co gra tak dobrze u siebie co zespół z hiszpanii. Potrafią tak zdominować rywala swoim agresywnym stylem gry z odziwo wysokim pressingiem aż przyjemnie się ogląda. To nie jest to co kiedyś jak Godin z Gimenezem tankowali autobus szczególnie z takimi zespołami jak dzisiejsze Bodo Gmint. Zespół z Norwegii jak nie gra na swojej klasycznej sztucznej murawie to ciężko im się gra. Z city u siebie na sztucznej wygrali ale w hiszpanii widzę marne szanse na nawet posiadanie piłki w okolicach 35%. Pokrycia Atletico wyglądają idealnie:
10/10 u siebie atleti gol ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
10/10 min 6 celnych u siebie ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅(gramy jeden mniej)
9/10 min 5 rogów u siebie atletico ✅✅✅✅✅✅✅✅✅❌
7/7 Bodo straciło gola w LM na wyjeździe ✅✅✅✅✅
4/5 Bodo w LM na wyjeździe dało sobie oddać min 5 rogów ✅✅✅✅❌
5/5 bodo na wyjeździe dało sobie oddać w LM min 8 celnych ✅✅✅✅✅
4 510
siema ekipa, 🕺
na dzisiaj już przygotowany dubel 💶✅
lecimy po kolejny z rzędu 🥳
9:55 ⏳
4 510
siema ekipa, 🕺
dzisiaj całkowicie odpuszczamy.
ładujemy baterie na jutro 🔋
miłego dnia i do jutra 🌞
4 510
BOOOM 🤯🤯🤯
Ja tu piszę o groszach a tu taka wpłata. Dziękuję za miłe słowa oraz 50 zł Tobiii 💶✅
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
