fa
Feedback
Тезер

Тезер

رفتن به کانال در Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام Тезер

کانال Тезер (@macotezer) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 14 595 مشترک است و جایگاه 7 640 را در دسته رمزارزها و رتبه 4 116 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 14 595 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 26 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -189 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -11 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 10.37% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 6.52% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 1 514 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 952 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 12 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 27 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته رمزارزها تبدیل کرده‌اند.

14 595
مشترکین
-1124 ساعت
-217 روز
-18930 روز
آرشیو پست ها
Продовжуємо Шо по альтсезону? Буде чи ні? Для того щоб дати відповідь на це питання потрібно спотатку звернути увагу на те де дійсно сидять великі бабки Великі бабки це Американські фонди та інституційні інвестори - вони не будуть бігати за мемасами, децентралами та іншою фігньою яку буде шилити лисий з бінанс) Вони просто потихеньку накопичують, стабільно і великими обсягами. Подають заявки на нові ETF по крипто проектам, скуповують все що можна на ОТС і чекають свого часу. Вся ця нова мішура дає можливіть фондам закуповувати базовані проекти по низьким цінам поки хомяки чекають що далі буде шилити CZ або в пошуку того який новий мемас вистрілить на +100500%. Тому чи буде альтсезон? - звичайно буде і почнеться він швидко, тоді коли ніхто не буде очікувати. Якщо ви хочете бути в цій "лодці" звертайте свою увагу на спот і не розсіюйтесь на інший шум. "Тихіше їдеш - далі будеш" Обняв підняв❤️

Альтсезон Суто думки без індексів та інших даних. Альтсезон на який всі моляться ще з весни 2024року... Але давайте локально проаналізуємо 2025рік, він буде цікавішим. 1.Президентсво Трампа та його агресивна економічна політика яка рухала США в сторону дефолту 2. Старт ери ШІ агентів 3. Токени/меми Трампа та його сімейства 4. Розвиток дексів як повноцінних робочий платформ (HYPE, ASTER та інші децентрали на які пішли користувачі дякуючи Трампу і його мемам) 5. CZ який стабільно починає дуже агресивно шилити нові проекти Всі вище перераховані пункти в купі дали те що ліквідність не тримається на одному місці, і постійно перетікає. Перетік відбувається хаотично тому встигнути за всім абсолютно нереально. Але є багато але.... Давайте реацій і продовжую🔥

Йоу Дайте реакцій🔥 а я дам свою думку з приводу альтсезону Буде чи не буде, коли почнеться і тд

BTC Всім привіт, починаємо працювати🔥 По старому є ще каскад з ліміт супротиву до в діапазоні 117-119к тому є шанси туди дій
BTC Всім привіт, починаємо працювати🔥 По старому є ще каскад з ліміт супротиву до в діапазоні 117-119к тому є шанси туди дійти, мінімальні але вони є. Що стосується ліміток на покупку: 1. Перші лімітки стоять по 112-110к 2. Основний пул 106-104к Висновок поки один: Ліміти підставляються дуже низько тільки з розрахунком на дамп або агресивну корекцію яка може тривати 10+днів. Скоріш за все корекція може бути спричиненна закінченням шатдауну. (Памаєтаємо початок шатдауну - отримали лютий безвідкатний ріст) Також звератємо увагу на ріст який у нам вже є - ліква не перезнімається, просто агресивна тянучка вверх Торгую на біржі BingX😍

ТЕЗЕР VIP 🔥Автоматизовуємо роботу напрямку MARCET DYNAMIC🔥 Тепер кожен хто вступить в комюніті отримає доступ до програми я
+1
ТЕЗЕР VIP 🔥Автоматизовуємо роботу напрямку MARCET DYNAMIC🔥 Тепер кожен хто вступить в комюніті отримає доступ до програми яка буде дуже сильно допомагати відторговувати новини (лістинги і делістинги) Сьогодні комюніті уже тестує дану програму, трішки пізніше будемо ділитись результатами а фідбеком❤️ Хто бажає вступити за 35$ на місяць велком - @tezervipbot

ШІ та їх результати Нагадую - на старті кожному ші дали в управління по 10к$. Також можете глянути на їх відкриті угоди зараз
+3
ШІ та їх результати Нагадую - на старті кожному ші дали в управління по 10к$. Також можете глянути на їх відкриті угоди зараз Торгую нв біржі BingX😍

BTC Підійшли до основної поі суппотиву лімітного 114-116к Завтра вже буду вриватись в роботу Торгую на біржі BingX😍
BTC Підійшли до основної поі суппотиву лімітного 114-116к Завтра вже буду вриватись в роботу Торгую на біржі BingX😍

BTC Причина пампу : Китай готовий укласти торгову угоду з США (зі слів Бессета) Просто як вкидон виглядає, але ринок реагує р
BTC Причина пампу : Китай готовий укласти торгову угоду з США (зі слів Бессета) Просто як вкидон виглядає, але ринок реагує ростом Торгую на біржі BingX😍

Про "Хоббідогінг" вже всі чули? Лайкніть хто займається професійно "Хоббідепозитінгом" або "Хоббітрейдингом"/"Хоббітейкінгом"?😂 Торгую на біржі BingX😍

BTC Поки не подобається те що до вихідних не отримали доставку до 114к Тому скоріш за все діапазон 114-116к ми побачимо через
BTC Поки не подобається те що до вихідних не отримали доставку до 114к Тому скоріш за все діапазон 114-116к ми побачимо через тетс 109-110к. З найцікавішого: BTC сьогодні буквально трішки позеленів а альта вся червона🫠 Обємів та ліквідності в ринку дуже мало. Діч а не ринок Торгую на біржі BingX😍

Валютка по відношенню до долара полетіла в космос. Крипта поки стримано реагує Чекаємо Торгую на біржі BingX😍

🇺🇸 Core CPI (Sep) y/y = 3.0% (очікування 3.1% / попередній 3.1%) m/m = 0.2% (очікування 0.3% / попередній 0.3%) 🇺🇸 CPI (Sep) y/y = 3.0% (очікування 3.1% / попередній 2.9%) m/m = 0.3% (очікування 0.4% / попередній 0.4%) Bureau | Monthly | Special

В 15:30 опублікують дані по СРІ 23дні без новин і сьогодні перші дані На крипту також може достатньо сильно вплинути Тримайте руку на пульсі і обережно з відкритими позиціями❤️ Торгую на біржі BingX😍

BTC Опціони нажаль закрились в мінус Тієї волатильності якої очікував не дали. Зараз ціна рухається вверх достатньо технічно,
BTC Опціони нажаль закрились в мінус Тієї волатильності якої очікував не дали. Зараз ціна рухається вверх достатньо технічно, і дорога до 114к не має бути проблемною Ждемс Торгую на біржі BingX😍

Виступ закінчився Нічого цікавого

Лайв трансляція виступу Трампа

BTC Все як і казав в ранковому огляді💰 Хочу ще один вихід до 112к протягом наступних 5ти годин побачити І буде пушка ракета�
BTC Все як і казав в ранковому огляді💰 Хочу ще один вихід до 112к протягом наступних 5ти годин побачити І буде пушка ракета💰 Торгую на біржі BingX😍

Виступ Трампа з "ВАЖЛИВОЮ" заявою сьгодні о 22:00 Про що заява і в чому важливість поки хз Ждемс, якщо макро і Китай то на ринку буде волатильність

Локалльний огляд BTC ETH Торгую на біржі BingX😍