fa
Feedback
Тезер

Тезер

رفتن به کانال در Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام Тезер

کانال Тезер (@macotezer) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 14 608 مشترک است و جایگاه 7 683 را در دسته رمزارزها و رتبه 4 116 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 14 608 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 22 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -222 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -9 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 10.46% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 6.53% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 1 529 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 954 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 13 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 23 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته رمزارزها تبدیل کرده‌اند.

14 608
مشترکین
-924 ساعت
-187 روز
-22230 روز
آرشیو پست ها
EUR Локальні і глобальні таргети досягнута Реалізація дуже тупорила. Не рухи а одне розчарування Торгую зі знижкою на BitGet
+1
EUR Локальні і глобальні таргети досягнута Реалізація дуже тупорила. Не рухи а одне розчарування Торгую зі знижкою на BitGet

BTC ETH Скаміни люті Ще вчора давали хоча б щось заробити а сьогодні уже все укаталось. Інвалідували всі вчорашні виходи. Тре
+1
BTC ETH Скаміни люті Ще вчора давали хоча б щось заробити а сьогодні уже все укаталось. Інвалідували всі вчорашні виходи. Тренд який був по ефіру вже зламався, і ціна зайшла під основну поі яка могла хоча б якось утримувати ціну... На крипті все стабільно Торгую зі знижкою на BitGet

EUR 🔥🔥🔥 Правда пролили дуже швидко... Взагалі не дали шансу на монетизацію Торгую зі знижкою на BitGet
EUR 🔥🔥🔥 Правда пролили дуже швидко... Взагалі не дали шансу на монетизацію Торгую зі знижкою на BitGet

EUR Сьогодні буду розглядати через 4г фвг Таргети є локальний і глобальний в вигляді тижневого фракталу. Куди цілитись вирішу
EUR Сьогодні буду розглядати через 4г фвг Таргети є локальний і глобальний в вигляді тижневого фракталу. Куди цілитись вирішуйте самі) Торгую зі знижкою на BitGet

BTC ETH Поскальпили???? Гарно вийшли, імпульс тільки починається, побачимо чи ціна і надалі отримає підтримку чи буде десь зу
+1
BTC ETH Поскальпили???? Гарно вийшли, імпульс тільки починається, побачимо чи ціна і надалі отримає підтримку чи буде десь зупинка руху. Попереджав вас як міг) Торгую зі знижкою на BitGet

Repost from N/a
На завтра готуємось лонгувати валютку

BTC Шорт пози закриваються Поки ніхто не продає підвищуються шанси на ріст + збільшується відкритий інтерес і заходять нові п
+1
BTC Шорт пози закриваються Поки ніхто не продає підвищуються шанси на ріст + збільшується відкритий інтерес і заходять нові покупки. Тому можна розглядати від годинного блоку, або зараз під час пробиття наклонки з 500-100х поскальпити з невеликими таргетами Торгую зі знижкою на BitGet

ETH Зовсім трішки ціна не дійшла до поі і вже отримала реакцію Шортових факторів поки німа, краще придивлятись в сторону лонг
ETH Зовсім трішки ціна не дійшла до поі і вже отримала реакцію Шортових факторів поки німа, краще придивлятись в сторону лонгів Торгую зі знижкою на BitGet

ETH Поки так бачу Тренд уже сформовано, тому поки краще за трендом працювати. Ви вже бачили що угода між США та Іраном зриває
ETH Поки так бачу Тренд уже сформовано, тому поки краще за трендом працювати. Ви вже бачили що угода між США та Іраном зривається і вчора Іран знову закривав Ормузьку протоку. Я поки на нові закидони новин реагувати не планую, все розцінюю як звичайну спекуляцію. Торгую зі знижкою на BitGet

BTC Вчора давав таку розмітку в комюніті Сьогодні ціна вже дійшла до 64к. Думаю сьогодні і до завтрашнього вечора ціна десь в
+2
BTC Вчора давав таку розмітку в комюніті Сьогодні ціна вже дійшла до 64к. Думаю сьогодні і до завтрашнього вечора ціна десь в цьому діапазоні і залишиться, а вже в понеділок дадуть більше ясності в майбутній напрямок Торгую зі знижкою на BitGet

GBP Гарно пішли Торгую зі знижкою на BitGet
+1
GBP Гарно пішли Торгую зі знижкою на BitGet

EUR Все як і писав 10дні назад Ціна вже зовсім близько до тижневого фрактала На денному тф показав зони через які цікаво буде
+1
EUR Все як і писав 10дні назад Ціна вже зовсім близько до тижневого фрактала На денному тф показав зони через які цікаво буде взяти позицію на продовження. Торгую на біржі BirGet

AGT Скальперам привіт🙂 Рівень 0.03 дуже жирний Обєми в розїдання даного рівня збираються цілий день Можна спокійно розторгув
AGT Скальперам привіт🙂 Рівень 0.03 дуже жирний Обєми в розїдання даного рівня збираються цілий день Можна спокійно розторгувати його Торгую зі знижкою на BitGet

Йоу йоу йоу 6 позицій 6стопів До понеділка торгівля для мене на стопі. Половина стопів була через рандомні новини по ситуації
+4
Йоу йоу йоу 6 позицій 6стопів До понеділка торгівля для мене на стопі. Половина стопів була через рандомні новини по ситуації між Іраном та США. Що стосується роботи над помилками і бла бла бла - я нічого не бачу, я б кожен раз відкривав точно такі самі позиції, все відкривалось згідно котексту по моїй тс. Тай такі справи. Хочеться бути відкритим і показувати що таке іноді буває і це частина роботи. Сама бісяча і неприємна частина роботи) але вже як є Торгую зі знижкою на BitGet

BTC Всі лімітні заявки на купівлю починаються нижче 62 000. Але по ліквідаціям цікавіше. Якщо розкинути два діапазони то можн
+2
BTC Всі лімітні заявки на купівлю починаються нижче 62 000. Але по ліквідаціям цікавіше. Якщо розкинути два діапазони то можна побачити пул на 67-68к зверху, і 62-61к внизу. Відмітив дані пули ліквідацій червоними лініями на графіку, ну і таи же показав план роботи. Сьогодні засідання ФРС, рішення по % ставці та перший виступ нового голови Кевіна Уорша. Його риторика може дати сильний вплив на крипту та форекс нв найближче майбутнє, а тому будемо уважно слухати Торгую зі знижкою на BitGet

Всім привіт) Скоро падаю за комп, дам розширену аналітику BTC, давно вже її не було. Хто вранці лонгував євро я був з вами)😠 Також пора б уже запланувати стрім. Думаю що в пятницю проведемо. Торгую зі знижкою на BitGet

EUR Стоп Поторгуємо вже завтра Як і писав - це вже 4й стоп в ряд Трішки важко переживаю ці стопи через те що це публічна торг
EUR Стоп Поторгуємо вже завтра Як і писав - це вже 4й стоп в ряд Трішки важко переживаю ці стопи через те що це публічна торгівля, і всі позиції я даю відкрито в комюніті. Але зараз поки так, сподіваюсь на те що найближчим часом картина стане для мене кращою і тейки будуть щоденно😉 Торгую зі знижкою на BitGet

EUR Набрав ось таку позицію RR 1/2.2 Оф гарний, все поки ідеально. Побачимо як відпрацює. Скажу чесно - поки що йду серією ст
EUR Набрав ось таку позицію RR 1/2.2 Оф гарний, все поки ідеально. Побачимо як відпрацює. Скажу чесно - поки що йду серією стопів. І сьогоднішня поза буде або 4м стопом в ряд або серія лузстріку закінчиться. Побачимо вже по факту відпрацювання Торгую зі знижкою на BitGet

EUR GBP Графіки ідентичні Зараз ціна близько до нижніх пулів ліквідності, але і зверху також залишається її дуже багато. Тому
+1
EUR GBP Графіки ідентичні Зараз ціна близько до нижніх пулів ліквідності, але і зверху також залишається її дуже багато. Тому поки сетапу не бачу, дочекаюсь якогось формування Торгую зі знижкою на BitGet

GBP Ліквідності тупо однаково Просто ціна зараз зажалась між двома пулами. Враховуючи лоеєкальний агресивний лонговий тренд я
+1
GBP Ліквідності тупо однаково Просто ціна зараз зажалась між двома пулами. Враховуючи лоеєкальний агресивний лонговий тренд я буду готовий працювати в шорт черезьлокальне перезняття зверху (показав на скріні) Торгую зі знижкою на BitGet