es
Feedback
Тезер

Тезер

Ir al canal en Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Mostrar más

📈 Análisis del canal de Telegram Тезер

El canal Тезер (@macotezer) en el segmento lingüístico de Ucraniano es un actor destacado. Actualmente la comunidad reúne a 14 608 suscriptores, ocupando la posición 7 683 en la categoría Criptomonedas y el puesto 4 116 en la región Ucrania.

📊 Métricas de audiencia y dinámica

Desde su creación el невідомо, el proyecto ha mostrado un crecimiento acelerado, reuniendo a 14 608 suscriptores.

Según los últimos datos del 22 junio, 2026, el canal mantiene una actividad estable. En los últimos 30 días la variación de miembros fue de -222, y en las últimas 24 horas de -9, conservando un alto alcance.

  • Estado de verificación: No verificado
  • Tasa de interacción (ER): El promedio de interacción de la audiencia es 10.46%. Durante las primeras 24 horas tras publicar, el contenido suele obtener 6.53% de reacciones respecto al total de suscriptores.
  • Alcance de las publicaciones: Cada publicación recibe en promedio 1 529 visualizaciones. En el primer día suele acumular 954 visualizaciones.
  • Reacciones e interacción: La audiencia responde de forma activa: el promedio de reacciones por publicación es 13.
  • Intereses temáticos: El contenido se centra en temas clave como bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд.

📝 Descripción y política de contenido

El autor describe el recurso como un espacio para expresar opiniones subjetivas:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Gracias a la alta frecuencia de actualizaciones (últimos datos recibidos el 23 junio, 2026), el canal mantiene la vigencia y un amplio alcance. La analítica demuestra que la audiencia interactúa activamente con el contenido, lo que lo convierte en un punto de referencia dentro de la categoría Criptomonedas.

14 608
Suscriptores
-924 horas
-187 días
-22230 días
Archivo de publicaciones
EUR Локальні і глобальні таргети досягнута Реалізація дуже тупорила. Не рухи а одне розчарування Торгую зі знижкою на BitGet
+1
EUR Локальні і глобальні таргети досягнута Реалізація дуже тупорила. Не рухи а одне розчарування Торгую зі знижкою на BitGet

BTC ETH Скаміни люті Ще вчора давали хоча б щось заробити а сьогодні уже все укаталось. Інвалідували всі вчорашні виходи. Тре
+1
BTC ETH Скаміни люті Ще вчора давали хоча б щось заробити а сьогодні уже все укаталось. Інвалідували всі вчорашні виходи. Тренд який був по ефіру вже зламався, і ціна зайшла під основну поі яка могла хоча б якось утримувати ціну... На крипті все стабільно Торгую зі знижкою на BitGet

EUR 🔥🔥🔥 Правда пролили дуже швидко... Взагалі не дали шансу на монетизацію Торгую зі знижкою на BitGet
EUR 🔥🔥🔥 Правда пролили дуже швидко... Взагалі не дали шансу на монетизацію Торгую зі знижкою на BitGet

EUR Сьогодні буду розглядати через 4г фвг Таргети є локальний і глобальний в вигляді тижневого фракталу. Куди цілитись вирішу
EUR Сьогодні буду розглядати через 4г фвг Таргети є локальний і глобальний в вигляді тижневого фракталу. Куди цілитись вирішуйте самі) Торгую зі знижкою на BitGet

BTC ETH Поскальпили???? Гарно вийшли, імпульс тільки починається, побачимо чи ціна і надалі отримає підтримку чи буде десь зу
+1
BTC ETH Поскальпили???? Гарно вийшли, імпульс тільки починається, побачимо чи ціна і надалі отримає підтримку чи буде десь зупинка руху. Попереджав вас як міг) Торгую зі знижкою на BitGet

Repost from N/a
На завтра готуємось лонгувати валютку

BTC Шорт пози закриваються Поки ніхто не продає підвищуються шанси на ріст + збільшується відкритий інтерес і заходять нові п
+1
BTC Шорт пози закриваються Поки ніхто не продає підвищуються шанси на ріст + збільшується відкритий інтерес і заходять нові покупки. Тому можна розглядати від годинного блоку, або зараз під час пробиття наклонки з 500-100х поскальпити з невеликими таргетами Торгую зі знижкою на BitGet

ETH Зовсім трішки ціна не дійшла до поі і вже отримала реакцію Шортових факторів поки німа, краще придивлятись в сторону лонг
ETH Зовсім трішки ціна не дійшла до поі і вже отримала реакцію Шортових факторів поки німа, краще придивлятись в сторону лонгів Торгую зі знижкою на BitGet

ETH Поки так бачу Тренд уже сформовано, тому поки краще за трендом працювати. Ви вже бачили що угода між США та Іраном зриває
ETH Поки так бачу Тренд уже сформовано, тому поки краще за трендом працювати. Ви вже бачили що угода між США та Іраном зривається і вчора Іран знову закривав Ормузьку протоку. Я поки на нові закидони новин реагувати не планую, все розцінюю як звичайну спекуляцію. Торгую зі знижкою на BitGet

BTC Вчора давав таку розмітку в комюніті Сьогодні ціна вже дійшла до 64к. Думаю сьогодні і до завтрашнього вечора ціна десь в
+2
BTC Вчора давав таку розмітку в комюніті Сьогодні ціна вже дійшла до 64к. Думаю сьогодні і до завтрашнього вечора ціна десь в цьому діапазоні і залишиться, а вже в понеділок дадуть більше ясності в майбутній напрямок Торгую зі знижкою на BitGet

GBP Гарно пішли Торгую зі знижкою на BitGet
+1
GBP Гарно пішли Торгую зі знижкою на BitGet

EUR Все як і писав 10дні назад Ціна вже зовсім близько до тижневого фрактала На денному тф показав зони через які цікаво буде
+1
EUR Все як і писав 10дні назад Ціна вже зовсім близько до тижневого фрактала На денному тф показав зони через які цікаво буде взяти позицію на продовження. Торгую на біржі BirGet

AGT Скальперам привіт🙂 Рівень 0.03 дуже жирний Обєми в розїдання даного рівня збираються цілий день Можна спокійно розторгув
AGT Скальперам привіт🙂 Рівень 0.03 дуже жирний Обєми в розїдання даного рівня збираються цілий день Можна спокійно розторгувати його Торгую зі знижкою на BitGet

Йоу йоу йоу 6 позицій 6стопів До понеділка торгівля для мене на стопі. Половина стопів була через рандомні новини по ситуації
+4
Йоу йоу йоу 6 позицій 6стопів До понеділка торгівля для мене на стопі. Половина стопів була через рандомні новини по ситуації між Іраном та США. Що стосується роботи над помилками і бла бла бла - я нічого не бачу, я б кожен раз відкривав точно такі самі позиції, все відкривалось згідно котексту по моїй тс. Тай такі справи. Хочеться бути відкритим і показувати що таке іноді буває і це частина роботи. Сама бісяча і неприємна частина роботи) але вже як є Торгую зі знижкою на BitGet

BTC Всі лімітні заявки на купівлю починаються нижче 62 000. Але по ліквідаціям цікавіше. Якщо розкинути два діапазони то можн
+2
BTC Всі лімітні заявки на купівлю починаються нижче 62 000. Але по ліквідаціям цікавіше. Якщо розкинути два діапазони то можна побачити пул на 67-68к зверху, і 62-61к внизу. Відмітив дані пули ліквідацій червоними лініями на графіку, ну і таи же показав план роботи. Сьогодні засідання ФРС, рішення по % ставці та перший виступ нового голови Кевіна Уорша. Його риторика може дати сильний вплив на крипту та форекс нв найближче майбутнє, а тому будемо уважно слухати Торгую зі знижкою на BitGet

Всім привіт) Скоро падаю за комп, дам розширену аналітику BTC, давно вже її не було. Хто вранці лонгував євро я був з вами)😠 Також пора б уже запланувати стрім. Думаю що в пятницю проведемо. Торгую зі знижкою на BitGet

EUR Стоп Поторгуємо вже завтра Як і писав - це вже 4й стоп в ряд Трішки важко переживаю ці стопи через те що це публічна торг
EUR Стоп Поторгуємо вже завтра Як і писав - це вже 4й стоп в ряд Трішки важко переживаю ці стопи через те що це публічна торгівля, і всі позиції я даю відкрито в комюніті. Але зараз поки так, сподіваюсь на те що найближчим часом картина стане для мене кращою і тейки будуть щоденно😉 Торгую зі знижкою на BitGet

EUR Набрав ось таку позицію RR 1/2.2 Оф гарний, все поки ідеально. Побачимо як відпрацює. Скажу чесно - поки що йду серією ст
EUR Набрав ось таку позицію RR 1/2.2 Оф гарний, все поки ідеально. Побачимо як відпрацює. Скажу чесно - поки що йду серією стопів. І сьогоднішня поза буде або 4м стопом в ряд або серія лузстріку закінчиться. Побачимо вже по факту відпрацювання Торгую зі знижкою на BitGet

EUR GBP Графіки ідентичні Зараз ціна близько до нижніх пулів ліквідності, але і зверху також залишається її дуже багато. Тому
+1
EUR GBP Графіки ідентичні Зараз ціна близько до нижніх пулів ліквідності, але і зверху також залишається її дуже багато. Тому поки сетапу не бачу, дочекаюсь якогось формування Торгую зі знижкою на BitGet

GBP Ліквідності тупо однаково Просто ціна зараз зажалась між двома пулами. Враховуючи лоеєкальний агресивний лонговий тренд я
+1
GBP Ліквідності тупо однаково Просто ціна зараз зажалась між двома пулами. Враховуючи лоеєкальний агресивний лонговий тренд я буду готовий працювати в шорт черезьлокальне перезняття зверху (показав на скріні) Торгую зі знижкою на BitGet