fa
Feedback
🔖чули дзвін: книжкове

🔖чули дзвін: книжкове

رفتن به کانال در Telegram

непрофесійна читачка, професійна маркетологиня тут про те, що читаю сама і з сином📖 веде @nataliiakaniuka 📍Франківськ бажанки - https://rewish.io/VxIDAA/wishes#211220 канал про маркетинг - @chulydzvin

نمایش بیشتر
4 374
مشترکین
-224 ساعت
-127 روز
-5030 روز
جذب مشترکین
ژوئن '26
ژوئن '26
+27
در 8 کانال‌ها
مه '26
+26
در 12 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '26
+79
در 6 کانال‌ها
Get PRO
مارس '26
+563
در 17 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '26
+103
در 10 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '26
+22
در 8 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '25
+78
در 9 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '25
+1 496
در 22 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '25
+80
در 5 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '25
+41
در 5 کانال‌ها
Get PRO
اوت '25
+184
در 67 کانال‌ها
Get PRO
ژوئیه '25
+143
در 4 کانال‌ها
Get PRO
ژوئن '25
+264
در 9 کانال‌ها
Get PRO
مه '25
+200
در 8 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '25
+711
در 4 کانال‌ها
Get PRO
مارس '25
+69
در 2 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '25
+429
در 3 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '25
+82
در 3 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '24
+94
در 6 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '24
+850
در 9 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '24
+394
در 4 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '24
+134
در 8 کانال‌ها
Get PRO
اوت '24
+279
در 9 کانال‌ها
Get PRO
ژوئیه '24
+320
در 6 کانال‌ها
Get PRO
ژوئن '24
+435
در 4 کانال‌ها
Get PRO
مه '24
+525
در 6 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '24
+623
در 7 کانال‌ها
Get PRO
مارس '24
+977
در 8 کانال‌ها
تاریخ
رشد مشترکین
اشارات
کانال‌ها
23 ژوئن0
22 ژوئن+1
21 ژوئن0
20 ژوئن+1
19 ژوئن+3
18 ژوئن0
17 ژوئن+1
16 ژوئن0
15 ژوئن+2
14 ژوئن+3
13 ژوئن+1
12 ژوئن+1
11 ژوئن0
10 ژوئن+1
09 ژوئن+5
08 ژوئن+2
07 ژوئن+1
06 ژوئن0
05 ژوئن+1
04 ژوئن+1
03 ژوئن+1
02 ژوئن+1
01 ژوئن+1
پست‌های کانال
покажу вам дві своїх маленьких-тоненьких обновочки у бібліотеці👇🏻 🔖«Як Гітлер украв рожевого кролика» — це напівбіографічн
+5
покажу вам дві своїх маленьких-тоненьких обновочки у бібліотеці👇🏻 🔖«Як Гітлер украв рожевого кролика» — це напівбіографічна історія про 9-річну дівчинку, що тікає з дому через війну; історія, заснована на реальних подіях із життя авторки, яка спробувала розповісти дітям, що означає втратити дім і як попри все залишитися собою. перша частина трилогії. з красивим оформленням і актуальними для нас сьогодні теми. Лабораторія пише, що це янг едалт) почитаю і скажу 🔖«Цінність без ціни» дуже потрібна мені, як гуманітарію, щоб захищатися у час, коли, здається, у все вирішують ШІ, технології та економічні процеси. тоненька книжка від філософині про стан гуманітарних наук у світі. читатиму найближчим часом☺️ і додаю нагадайку: сьогодні остання доба акції 1+1 від Лабораторії та ВСЛ. можна заглянути, там багато цікавого)

2
🥳 Стартує передпродаж на новинку — Арчибальд Кронін «Іспанський садівник. Ґрейсі Ліндсі» 👉🏻 У повісті «Іспанський садівник
🥳 Стартує передпродаж на новинку — Арчибальд Кронін «Іспанський садівник. Ґрейсі Ліндсі» 👉🏻 У повісті «Іспанський садівник» (1950) видатний шотландський письменник Арчибальд Кронін (1896–1981) зобразив кілька місяців життя головних героїв – американського консула Гаррінґтона Бранда та його дев’ятирічного сина Ніколаса. На тлі ідилічного іспанського містечка Сан-Хорхе розвивається далека від ідилії історія їхніх взаємин із садівником Хосе. 🪄 Доля Ґрейсі Ліндсі – це шлях від «нестерпної легкості буття» до ядра сенсів людського життя. Драма молодої жінки розгортається в шотландському містечку початку ХХ ст., коли традиційна пуританська мораль дедалі більше поступається модерній свободі звичаїв. Але жодні збурення не збивають на манівці людей, які сповідують цінності й живуть згідно з ними. ✍🏻 переклали з англійської Олег Король і Юлія Наняк 🖌 обкладинка Марії Гумецької 312 с. 📌 Акційна ціна передпродажу: 408 ₴ (після виходу з друку — 480). Очікуємо у липні.
333
3
день читання надворі. на сонці витримала десь хвилину, тоді швиденько переїхала в тінь від яблуні☺️ а от «Розмови колишніх» п+1
день читання надворі. на сонці витримала десь хвилину, тоді швиденько переїхала в тінь від яблуні☺️ а от «Розмови колишніх» прочитала вже більше 250 сторінок. тут вона старша за нього, фейкові стосунки, карʼєрний роман і двоє самотніх душ. поки все дуже мило, головний герой - суцільний грін флег, читається прекрасно) єдине, я помітила декілька «труднощів перекладу» або халтурок редактури. зазвичай, не звертаю на це уваги, а тут якось кинулося в очі. проте, враження це не псує, книга - гарний вибір для відпочинку у вихідний☺️ дякую, Ліка❤️
474
4
розкажу ще трохи про цю книжку. 🔖«Хто так жартує? Психологія гумору», Олександр Авдєєв, Анна Сідельникова почнімо з того, що тема гумору - це дуже цікаво. а ця тема, досліджена нашим автором, який розуміє всі контексти і ситуації і є практикуючим психотерапевтом, це скарб. отже, що ми тут маємо: ✅ класне пояснення типів гумору (коли жарти направлені на себе чи на стосунки з іншими; є добрими чи травмуючими) ✅ офіційний дозвіл Олександра Авдєєва ображатися на жарти. і пояснення, чому це - нормальна реакція і як відповідати на жарти, що ображають (4 способи, включно із вказанням напрямку руху😏🙂‍↕️) ✅ підтвердження того, що гумор може бути ефективним для розвитку стресостійкості, є інструментом для скидання напруги, тренером мозку і способом декатастрофізації того, що відбувається навколо нас. ✅ пропозиція дій, якщо жарт не вдався: від провалу рівня «серед друзів на кухні» до масштабу, що доходить до шакалячого експресу ✅ кроки та інструменти, як навчитися жартувати (якщо хочете, звісно😌). перший і базовий - надивленість. можете вмикати укрютуб і починати вже)) ще сподобалося, що до створення цього тексту залучені Ростислав Семків (як літературознавець), сучасні коміки та комікеси книжці, серед яких Антон Тимошенко, Настя Зухвала, Вася Байдак та інші. 👉🏻 загалом, мені сподобалося. класна книжка. йде на поличку «залишити у своїй бібліотеці і періодично повертатися») #чулидзвінвідгук
520
5
останній тиждень багато читаю Йогансена і про Йогансена аж ось, вирішила відволіктися, дочитати іншого українського автора, а+1
останній тиждень багато читаю Йогансена і про Йогансена аж ось, вирішила відволіктися, дочитати іншого українського автора, а тут таке😅🤪 це вже переслідування чи просто підтвердження феномену Баадера-Майнгофа?)
469
6
я не пишу, бо не встигаю (між постингом і читанням у вільну хвилину обираю друге) але щовихідних читаю фентезійну збірку) Дар
я не пишу, бо не встигаю (між постингом і читанням у вільну хвилину обираю друге) але щовихідних читаю фентезійну збірку) Дарія Піскозуб «Кордон» це вже четверте прочитане оповідання з «Пісень світанку» і це👇🏻 27 сторінок дуже красивого тексту про кордон: спочатку знається, ніби про той, що між країнами, та з кожною новою сторінкою авторка занурює нас трохи глибше і показує й інші кордони. між людьми з різними досвідами. людьми, що бачили війну, й тими, які ні. я дивуюся цій збірці сильно і щиро: поки чотири (вже майже 5) текстів у ній - взагалі різні! абсолютно! у когось - щось ближче до епічного фентезі. хтось інший написав міську фентезійну історію. з іншим автором розгадуємо таємні убивства. все більше переходжу на сторону фентезі. попробуй втриматися, з такими текстами🙈
2 643
7
добрий ранок! ви просто гляньте на це: • «Гострі каблуки», яка реально моя настільна, з -30% • перші дві частини «Дептфортськ+5
добрий ранок! ви просто гляньте на це: • «Гострі каблуки», яка реально моя настільна, з -30% • перші дві частини «Дептфортської трилогії» з -40% • Кейт Фостер і «Пані Арета» з -50%! у Стретович шалено щедрий сейл, забігайте)
758
8
а що, #книголав перекладає Бакмана не з оригіналу? 🤔 це всі книги так, чи лише нову? я тільки зараз помітила
а що, #книголав перекладає Бакмана не з оригіналу? 🤔 це всі книги так, чи лише нову? я тільки зараз помітила
757
9
вчора, чи то від вайбу підготовки до події про ромкоми, чи то для щастя своєї романтичної душі, розгорнула «Найкраще “найгірш
вчора, чи то від вайбу підготовки до події про ромкоми, чи то для щастя своєї романтичної душі, розгорнула «Найкраще “найгірше”, що може статися» Юлії Лаби і не змогла відкласти аж поки не дочитала!) #чулидзвінвідгук з нею я постійно сміялась вголос, записувала подружці аудіо з цитатами і фоткала їх ж. а ще, не знаю, як так сталося, але в якийсь момент я ще й просльозилась🙈 а таке, щоб я плакала з книжкою, буває ну дуууууже рідко. отже, що тут маємо: • український сетинг, сучасний Київ і колоритна Одеса • окрім любовної лінії, де «він закохується першим», чудова доросла дружба (і дуже ржачні моменти, як в цю дружбу «втрапив» чоловік однієї з дівчат😁) • хороше зроблена історія відповідальної дівчини з синдромом старшої сестри. а жарти!!! які ж там жарти) життєві і знайомі всім нам) а відсилки на вірші Шевченка у ромкомах - я ще такого не бачила і мені ну дуже сподобалося!! тепер план такий: 1) співати оди цьому ромкому 2) співати оди стилю письма Юлії Лаби 3) перечитати «Усі персонажі вигадані. Або ні» у терміновому порядку😁
786
10
вчора, чи то від вайбу підготовки до події про ромкоми, чи то для щастя своєї романтичної душі, розгорнула «Найкраще “найгірш
вчора, чи то від вайбу підготовки до події про ромкоми, чи то для щастя своєї романтичної душі, розгорнула «Найкраще “найгірше”, що може статися» Юлії Лаби і не змогла відкласти аж поки не дочитала!) #чулидзвінвідгук з нею я постійно сміялась вголос, записувала подружці аудіо з цитатами і фоткала їх ж. а ще, не знаю, як так сталося, але в якийсь момент я ще й просльозилась🙈 а таке, щоб я плакала з книжкою, буває ну дуууууже рідко. отже, що тут маємо: • український сетинг, сучасний Київ і колоритна Одеса • окрім любовної лінії, де «він закохується першим», чудова доросла дружба (і дуже ржачні моменти, як в цю дружбу «втрапив» чоловік однієї з дівчат😁) • хороше зроблена історія відповідальної дівчини з синдромом старшої сестри. а жарти!!! які ж там жарти) життєві і знайомі всім нам) а відсилки на вірші Шевченка у ромкомах - я ще такого не бачила і мені ну дуже сподобалося!! тепер план такий: 1) співати оди цьому ромкому. 2) співати оди стилю письма Юлії Лаби 3) перечитати «Усі персонажі вигадані. Або ні» у терміновому порядку😁
53
11
це була не лише моя перша подія у книгарні Віват, а й водночас найсмішніша і найгучніша книжкова тусовка евер) як ми насміяли+5
це була не лише моя перша подія у книгарні Віват, а й водночас найсмішніша і найгучніша книжкова тусовка евер) як ми насміялися!! але про все по порядку. ✅згадати вайб ромкомів 2000х ✅порівняти типові ситуації і персонажок з тих часів з сьогоденням та нашими очікуваннями зараз ✅і найголовніше: створити власний ідеальний ромком. він у нас вийшов у Франківському сетингу і мав пряме відношення до створення моста на пасічну (обовʼязково потрібно робити trigger warning для місцевих🤣) дякую Жені за круті ідеї, чудовий шаблон нашого ромкому і наш ржач при підготовці)) дякую дуже кожній, хто прийшла. ви просто найкращі!! щирі, смішні, дуже різні і при цьому абсолютно прекрасні!
4 501
12
це була не лише моя перша подія у книгарні Віват, а й водночас найсмішніша і найгучніша книжкова тусовка евер) як ми насміяли
це була не лише моя перша подія у книгарні Віват, а й водночас найсмішніша і найгучніша книжкова тусовка евер) як ми насміялися!! але про все по порядку. ✅згадати вайб ромкомів 2000х ✅порівняти типові ситуації і персонажок з тих часів з сьогоденням та нашими очікуваннями зараз ✅і найголовніше: створити власний ідеальний ромком. він у нас вийшов у Франківському сетингу і мав пряме відношення до створення моста на пасічну (обовʼязково потрібно робити trigger warning для місцевих🤣) дякую Жені за круті ідеї, чудовий шаблон нашого ромкому і наш ржач при підготовці)) дякую дуже кожній, хто прийшла. ви просто найкращі!! щирі, смішні, дуже різні і при цьому абсолютно прекрасні!
1
13
بدون متن...
1
14
بدون متن...
1
15
بدون متن...
1
16
پیام ویدیو
390
17
«Печеру ідей» Хосе Карлоса Сомоси так хвалили всі навколо, що я, коли почула про презентацію його нової книги «Дама номер 13»+3
«Печеру ідей» Хосе Карлоса Сомоси так хвалили всі навколо, що я, коли почула про презентацію його нової книги «Дама номер 13», побігла слухати☺️ кажуть, що це - інтелектуальний трилер, де є повторювані сни, у яких трапляються вбивства за вбивствами. а ще, що жодна фігура у цьому тексті - не випадкова. ну цікаво, цікаво🤓
2 006
18
Залишилося ще пару годин до презентації, і ви ще встигаєте прийти, якщо досі не планували! Передають дощ, але вірю, що Юля за
Залишилося ще пару годин до презентації, і ви ще встигаєте прийти, якщо досі не планували! Передають дощ, але вірю, що Юля застосує свою магію, і нас омине🦇 Будемо говорити про те, які способи можна застосовувати, аби втекти від питань: «А коли заміж?», «А де твій хлоп?», «Нащо відьмам кеди?» та багато іншого. Тож запрошуємо на 17:00 в Сенс на Промприладі. Готуйте свої книжки до підпису, а посмішки — для фото :)
424
19
замовила дитині на гроші з нацкешбеку декілька книжок. і, якщо з «Миш і кріт» і «Малюками-динозаврами» все ясно (других Бодя+7
замовила дитині на гроші з нацкешбеку декілька книжок. і, якщо з «Миш і кріт» і «Малюками-динозаврами» все ясно (других Бодя одразу забрав собі), то ось ця блакитна енциклопедія «Чи хочеш ти знати про все на світі?» здивувала навіть мене. подивіться, скільки там всього і яке воно гарне😍 небагато тексту, класні малюнки, цікаві теми. ціна радості у цьому випадку - 449 грн. (і безкоштовна доставка). батьки, це реально мій рекомендасьйон💪🏻
577
20
я ще не встигла заспокоїтися після прекрасної презентації, як знову тішуся, як дитя. тепер - цим двом новинкам! «Грімзнащо» Я+4
я ще не встигла заспокоїтися після прекрасної презентації, як знову тішуся, як дитя. тепер - цим двом новинкам! «Грімзнащо» Ярини Кендзьо, міське фентезі (головні героїні - студентки зі Львова! майже як я колись), космос, магічна криза на карликових планетах. це звучить, як щось дуже нове і свіже! буду читати) 28.06 авторка презентуватиме книгу в ІФ😉 «Війноборець» дядька Сандерсона, товстунка епічна фентезійна історія про політичні інтриги, війни, напругу у королівському дворі і двох сестер, які мають (сподіваюся) розібратися з цим хаосом)) там 758 сторінок збільшеного формату. але, дуже ймовірно, це 758 сторінок абсолютного кайфу від читання)
544