fa
Feedback
Паблішер

Паблішер

رفتن به کانال در Telegram

Привіт, мене звати Андрій. Співзасновник в-ва «Атена», починав з в-ва "Прометей". Відкрив українську книгарню «Вуса Шевченка» у Празі. Тут про життя, роботу і мене.

نمایش بیشتر
3 138
مشترکین
-124 ساعت
-97 روز
-1830 روز
آرشیو پست ها
Я хотів сьогодні зранку потоксичити, але перенесемо це на пʼятницю. Сьогодні по контенту тільки квіточки😌
Я хотів сьогодні зранку потоксичити, але перенесемо це на пʼятницю. Сьогодні по контенту тільки квіточки😌

Шо ви, готові до великого розпродажу на нашому сайті? Вже працює
Шо ви, готові до великого розпродажу на нашому сайті? Вже працює

پیام ویدیو00:59

پیام ویدیو01:00

Може груба відповідь від книгарні, але так і є. Часто книгарня закордоном – дороге хоббі, куди приходять подивитися на книжки
+1
Може груба відповідь від книгарні, але так і є. Часто книгарня закордоном – дороге хоббі, куди приходять подивитися на книжки і замовити з інтернету. Не знаю чи ми довго втримуватимемо на плаву книгарню «Вуса Шевченка» у Празі, але точно розумію Шона Байзела, який писав про проблеми боротьби незалежних книгарень та Амазону. Книги не можуть бути по українських цінах, коли їх доставляєш, розмитнюєш, платиш оренду та зарплати не в гривні.

Завтра запускаємо акцію на книжечки у «Вусах Шевченка». Директ (якби ж) : Пу пу пум
Завтра запускаємо акцію на книжечки у «Вусах Шевченка». Директ (якби ж) : Пу пу пум

не пабішерське: працюю з дієтологом, схуд вже на 13 кг, втратив можливість заїдати стрес солодким і булочками, тепер не знаю шо робить. Знаркоманитися та скуритись не пропонуйте, я живу в Празі на жижкові, тут місцевий Лас Вєгас. Час від часу ходжу на хайкінг і по 30 км гуляю містом, думаю, може почати ходити на бокс🫩

Українська книгарня «Букля» закрилась у Мадриді
Українська книгарня «Букля» закрилась у Мадриді

Також буде акція вже з середи на книжечки. За купівлю однієї книги – 5% знижки, за купівлю двох – 10% знижки, за купівлю трьо
Також буде акція вже з середи на книжечки. За купівлю однієї книги – 5% знижки, за купівлю двох – 10% знижки, за купівлю трьох – 15% знижки, а ща купівлю чотирьох – 25% знижки на весь чек.

Довго обирав сьогодні якого котика обрати для банеру про підвищення цін🥲
+4
Довго обирав сьогодні якого котика обрати для банеру про підвищення цін🥲

Обожнюю передмови до наших видань пані Ірини Побідаш, почитайте передмову до "Енеіди" Вергілія❤️
Обожнюю передмови до наших видань пані Ірини Побідаш, почитайте передмову до "Енеіди" Вергілія❤️

Шо там по салону? Ремонт😌 Вирішив для себе, що як тільки завершу цей проєкт і запущу його в роботу, трохи заспокоюсь. Відкриття нового бізнесу – ще той квест і я відчуваю, що віддаю себе повністю: фінансово і емоційно. В мене, звичайно, в голові ще є пару концепцій: кондитерської і бару «Пʼяні вівці», але щось я втомився. Час пригальмувати і масштабувати те, що є.

Скромно🌝
Скромно🌝

Привіт, давайте обирати варіант майбутньої обкладинки до книги "Лялькова хатка". Нагадую, що це поки що ескізи, вони будуть д
+2
Привіт, давайте обирати варіант майбутньої обкладинки до книги "Лялькова хатка". Нагадую, що це поки що ескізи, вони будуть допрацьовуватись, шрифти та інші елементи приводитимуть в готовий вигляд. Наразі обираємо лише ілюстрацію до майбутньої обкладинки. Авторка: Софія Мокляк Серія світової класики "Роза вітрів" в-ва "Атена" Сподобалась обкладинка? Поставте лайк і поділіться з друзями :)

Шукаю ілюстратора/ку для видання про міфи та легенди Херсонщини в ось такій стилістиці. Якщо можете порадити, напишіть мені,
Шукаю ілюстратора/ку для видання про міфи та легенди Херсонщини в ось такій стилістиці. Якщо можете порадити, напишіть мені, будь ласка.

У всіх у нас є знайомі слони, в кого час від часу свербить у хоботі, та?🌝

Сьогодні у нас в гостях Євгенія, вона курує українські видання у нашій «Атені». По секрету: скоро буде прийом заявок на твори
+1
Сьогодні у нас в гостях Євгенія, вона курує українські видання у нашій «Атені». По секрету: скоро буде прийом заявок на твори до вампірської збірочки🧛 Але поза нонфікшеном та вампірами, Євгенія пише дитячі книжечки. Рік тому мав честь ознайомитись з цим рукописом, а тут *гоп* – і він вже надрукований. Тому залишаю дружню рекомендацію – «Як у слона в хоботі засвербіло». Я здогадуюсь з кого малювали обкладинку, але не можу цього довести 😁

Говоримо з колегою-видавцем телефоном, він якраз на «Книжковому Арсеналі». Матюкаємось, щось обговорюємо, сміємось як дві гієни, кажу: «Ти хоч не на сцені? Бо до такої панельної дискусії про проблеми книжкового ринку у 2026 році, аудиторія не готова»😁

Є чудові новини! Ви часто запитували за те, чи буде про Україну у серії "24 години". Ми бачимо статистику продажів та відгуків і щиро радіємо, що цю серію вже полюбили ви, наші читачі. В оригінальній серії наразі доступно лише 6 видань, ми вирішили подати запит до правовласника щодо можливості самостійного видання серійної книги в тому ж форматі та оформленні. Видавець погодив і щиро підтримав цю ідею, тож тепер ми працюватимемо і над сьомою книжкою з командою українських авторів та істориків. Неймовірно вдячні видавцю Michael O’Mara за співпрацю та підтримку у наших ідеях. Наразі думаємо про історичний період, який було б цікаво зобразити у цьому виданні. Просимо істориків, дослідників, а також небайдужих читачів написати у коментарях та запропонувати ваші варіанти, поки що думаємо про “24 години у Київській Русі”, "24 години на запорізькій Січі", "24 години у світі скіфів" (одне на вибір). На нас чекатимуть консультації з істориками щодо вибору теми та пошуки команди, але ми були б дуже раді почути вас.

Як я їх люблю😍
Як я їх люблю😍