fa
Feedback
Напиши мені інтерфейс

Напиши мені інтерфейс

رفتن به کانال در Telegram

UX-райтерські будні. Розповідаю про тексти та інтерфейси, ділюся цікавими кейсами <3 Авторка: @Svitladivchinka

نمایش بیشتر
1 628
مشترکین
+324 ساعت
-17 روز
+930 روز
آرشیو پست ها
Uklon вслід за Bolt запустив жіноче таксі❤️‍🔥 Тексти мені подобаються) Хоч я все ще не фанатка звертання на «ти», але загало
+2
Uklon вслід за Bolt запустив жіноче таксі❤️‍🔥 Тексти мені подобаються) Хоч я все ще не фанатка звертання на «ти», але загалом ToV Уклону дуже люблю.

Інтерактив: кидайте в коментарі скріни з текстами, до яких у вас є питання, а я буду робити розбори впродовж дня🥰 Накидайте мені крінжатінки, я прям дуже чекаю😁

Дуже-дуже корисні інсайти про досвід користувача👆

Трошки тез про тренди сучасного досвіду споживачів в Україні з конференції CX 2025 ☕️ Слово 2024 року – втома. Втома – це не
Трошки тез про тренди сучасного досвіду споживачів в Україні з конференції CX 2025 ☕️ Слово 2024 року – втома. Втома – це не тільки про емоційне виснаження, це про системне погіршення ефективності. Це вже стає небезпечним. 🏠Друге питання після сакраментального українського “Як ти?” – “А що ви робите, щоб тримати кукуху?”. Якщо ви думаєте, що ваших клієнтів, ваших замовників бентежить щось інше, то давайте не будемо будувати собі ілюзій. 🧶 Конституалізований сум. В емоційному профілі українців дуже сильно виріс сум. Що робити з сумом? Що купують сумні люди? Вони роблять імпульсивні покупки, щоб себе трішечки порадувати, купують солодощі, щось приємне, щось, що заїдається. Що робити з сумною людиною? Їй потрібна емоційна підтримка – при обслуговуванні, при комунікації. Не додавайте негативу. 🐡Криза бажання Для того щоб людина щось зробила, вона має бути вмотивована, має відчути, що в неї є ресурс. Мотивація з'їдається невизначеністю і підсвідомим блокуванням бажань. 🐨 Когнітивна завантаженість Це те, що ми намагаємось зрозуміти, запам'ятати, сконцентруватися. Це призводить до того, що якщо людина миттєво щось незрозуміла, вона це скіпає, тобто “іншим разом”. А іншого разу не буде. З докладів Олени Цисар та Катерини Ільченко

Іііі я знову шукаю замовника! Тепер вже на практичний інтенсив🥰 Тому якщо ви давно хотіли «протестувати» опцію UX-райтера у вашому продукті, це – чудова можливість! Від вас треба буде флоу, яке студенти вичитуватимуть. Пишіть мені – @Svitladivchinka – і ми обговоримо разом усі подробиці❤️

Друзі, а вам було б цікаво взяти участь в практичному інтенсиві з UX-райтингу? З реальним замовником, купою практики і командної роботи. Думаю над новим цікавим форматом як для новачків, так і для людей з базовим досвідом в UX-райтингу🥰 Передзапис до @Svitladivchinka в особисті👀

Чудова стаття про пуші (якщо раптом ще не бачили) https://dou.ua/forums/topic/52407/?from=toppost

Померла сова Дуо з Дуолінго😱 Маю підозру, що вони планують змінити Tone of Voice. Але побачимо. Загалом, цікава підводка до
Померла сова Дуо з Дуолінго😱 Маю підозру, що вони планують змінити Tone of Voice. Але побачимо. Загалом, цікава підводка до чогось нового) Але до чого там Dua Lipa?🤣 Побачила у них в твітері. upd: в коментарях пишуть, що це прикол (https://www.hotnewhiphop.com/884768-duolingo-trolls-drake-over-death-owl-mascot-hip-hop-news)

Шикарна вакансія🔥 Headway в пошуках UX Writer на Web до команди Nibble – EdTech продукту із bite-size уроками на різноманітні теми. Ваші UX тексти допомагатимуть користувачам з усього світу розвиватися, а ідеї напряму впливатимуть на метрики продукту. Великий плюс – у них сильне UX ком'юніті, ви будете працювати з гіпотезами та A/B тестувати копі. (по секрету скажу, такі можливості є далеко не скрізь) Headway посідають якесь особливе місце в моєму серці. Бо мені дуже подобаються люди, яких я звідти знаю, підхід до роботи і проєкти. Коротше – рекомендую! Хочете просувати український продукт та змінювати сферу EdTech? Пишіть @t_luda або @Yuliia_Hrml Деталі вакансії

#️⃣Робочі моменти Поки студенти робили завдання у групах, вирішила перевірити, як там пес в іншій кімнаті. Завтра якраз рівно два тижні, як він у мене, до речі. Ну як там пес? Зжер гірлянду, наробив ділов у лежанку і на підлогу, зжер фото мого коханого і поки я прибирала вимазав мене у все те. Сподіваюсь, мені вдалося зберегти пристойно-робочий фейс на завершенні практичної зі студентами... P. S. Вибачте за овершерінг, але хотіла поділитися цією ✨атмосферою✨ моєї роботи😅

Випав шанс затестити цей функціонал 🥰 Можна вітати!
+1
Випав шанс затестити цей функціонал 🥰 Можна вітати!

Телевізор, не роби мені боляче🥲 Як думаєте, що не так з цим текстом/попапом?)
Телевізор, не роби мені боляче🥲 Як думаєте, що не так з цим текстом/попапом?)

Вже за півтори години стартує курс. Не вірю, що час між потоками пройшов так швидко😱 Ви ще встигаєте доєднатися) А тариф «Вільний слухач» буде доступний впродовж усього курсу – тож хто не встигає зараз, у вас ще півтора місяці на покупку. Побажайте нам зі студентами класного курсу❤️

Мені було сьогодні років, коли я дізналась, що «Фора» входить в мережу Fozzy Group😱 То трохи поскрінила-порозбирала застосунок) Чекайте розбір найближчим часом. Але, можливо, вже після курсу «Intro to UX writing 2.0» – не хочу робити спойлери студентам😁😁😁

Розбираю невеликий кейс на сайті YASNO💡 Сталась у мене з місяць тому потреба повідомити, що світло вимкнули не за графіком.
Розбираю невеликий кейс на сайті YASNO💡 Сталась у мене з місяць тому потреба повідомити, що світло вимкнули не за графіком. Загалом, ставлюсь до таких ситуацій спокійно, але було цікаво пройти флоу) І ось цей екран трошки викликав бажання ввімкнути душнілу😅 1️⃣Трохи задовгий заголовок. При чому, тут збережено золотий стандарт – до 6 слів. Але за рахунок того, що слова довгі, трохи складніше зчитується. Можна точно ще трохи покрутити. 2️⃣«Зворотній», коли в українській мові правильно «зворотний». 3️⃣Чи точно нам треба одразу дякувати? Чи, все ж, важливіше сказати, що ми повідомлятимемо про статус у чат-боті? А подякувати вже наприкінці, або принаймні повідомити про те, що запит прийнято, замість цієї подяки, якщо нам конче треба залишити її на початку. + зайва кома перед «ми») 4️⃣Речення про те, що ще можна робити в чат-боті, як на мене, тут не потрібне. Розумію, що є потреба популяризувати чат-бот. Але чи те це місце? Люди, які доходять сюди, швидше за все роздратовані тим, що світло вимкнули не за графіком. Я б була трошки обережніша з саморекламою тут :) Ще і маю гіпотезу, що до цього ж люди якось стежили за графіком. Бо як тоді вони дізнались, що його вимкнули не за графіком?😅 5️⃣Загалом – багато складних слів і виразів. «...отримати інформування щодо часу поновлення світла», «Про статус виконання вашого запиту...» – тяжко-важко. Можна простіше😊 Здавалося б – малесенький екран, а скільки вийшло зауважень. Хоч за суттю своєю він цілком нормальний. Бачили набагато гірше😅 Але це не означає, що не варто прагнути кращого❤️

Про запрошених лекторів👇 На курсі «Intro to UX writig 2.0» у нас буде 2 гостьові лекції. І ви тільки подивіться, які круті у нас лектори!!! Лекцію про дослідження проведе Олена Потієнко: UX research methodologist, Co-owner «UX/CX Tandem» - 7 років як фокусуюсь виключно на дослідженнях користувачів та розбудові людиноцентричних продуктів та сервісів; - Пишу дисертацію на тему "Розробка клієнтоцентричних інновацій"; - Авторка та викладачка курсів з продуктових досліджень та сервіс-дизайну; - Фасилітаторка офлайн та онлайн воркшопів та стратегічних сесій; - Організаторка та менторка щорічного Legal Service Jam у Києві. Лекцію про англомовний UX-райтинг проведе Євгеній Борисов: - У минулому копірайтер та UX-райтер у ПриватБанку; - Зараз – UX-райтер застосунку Мій Київстар; - Більше 4 років досвіду у написанні текстів; - Лектор і просто класний чувак. В останній вагон можна застрибнути з 15% знижкою за промокодом LAST CHANCE. Залітайте🔥 Ось тут: https://www.apollo-school.com/kurs-intro-to-ux-writing

Про декомпозицію задач як спосіб боротьби з прокрастинацією (UX writing edition)👀 Початок року видався ще той: після відпустки доводиться дуже швидко вливатися в задачі, які були на «давай після свят». А моя тривожна натура панікує, коли бачить такі об'єми. І прокрастинує замість того, щоб робити бодай щось. З психотерапевткою вирішили: будемо декомпозувати великі проєкти на підсильні задачі. Що планую робити? 1️⃣Визначити основні пули роботи: це будуть мої «стовпи». 2️⃣Ретельно роздивлюсь кожен «стовп» і розділю кожен на «підстовпи». 3️⃣З увагою ставитимусь до своїх відчуттів: чи на достатньо малі шматочки я розбила задачі? 4️⃣Спробую не гнати поперед батька в пекло. І вчитимусь вміти в «less is more». Для себе зрозуміла, що до мого повільного (або не дуже) вигорання призводить не лише те, що у мене в роботі досить багато різноманітних проєктів – як в робочому, так і в особистому житті. А ще і те, що я не вмію підходити до таких періодів життя системно і врівноважено. На виході маємо: Дарина обожнює свою роботу, але дедалі частіше зовсім немає на неї сил і плаче від перевтоми – моральної, когнітивної і фізичної. Хочу зробити 2025 рік роком роботи в кайф. Знову отримувати насолоду від процесу, а не лише від результату. Такі пиріжки🥧🥧🥧 Чи вийде? Побачимо. Stay tuned)

Замовник знайшовся❤️‍🔥 А я повернулась з відпустки і обіцяю незабаром знову постити цікавий контент🫡

Шукаємо стейкхолдера на курс👀 На курс Intro to UX writing 2.0 потрібен замовник. Тому, якщо у вас є проєкт, на якому потрібно написати/відкоригувати тексти – пишіть @Svitladivchinka. Що потрібно? • Невелике флоу. • Зрозумілі цілі. • Час на 3 дзвінки: 1 зі мною та менеджеркою курсу, 2 ввідний зі студентами, 3 – презентація наших робіт. Пишіть! Усі подробиці обговоримо вже у переписці та на дзвінку ❤️ P. S. Якщо ви або ваші колеги планують прийти на курс, на жаль, ваша компанія не підійде для участі як стейкхолдер.

Знижка на курс 15% за промокодом NEWYEAR🤫 До 6 січня включно можна записатися на Intro to UX writing 2.0 ще вигідніше. Тож всі, хто думав, але ще не встиг – це ваш шанс. Дуже чекаю початку. Буде класно!❤️ Записатися: https://www.apollo-school.com/kurs-intro-to-ux-writing