fa
Feedback
Напиши мені інтерфейс

Напиши мені інтерфейс

رفتن به کانال در Telegram

UX-райтерські будні. Розповідаю про тексти та інтерфейси, ділюся цікавими кейсами <3 Авторка: @Svitladivchinka

نمایش بیشتر
1 628
مشترکین
+324 ساعت
-17 روز
+930 روز
آرشیو پست ها
«Не повторюйте спробу. Це все, що нам відомо». Google, ти чо?🤣 Дуже сміюсь з цього кейсу, який мені підкинула подруга)
«Не повторюйте спробу. Це все, що нам відомо». Google, ти чо?🤣 Дуже сміюсь з цього кейсу, який мені підкинула подруга)

Новачкам привіт!🥰 А розкажіть, ви звідки?) Помітила, що за останні кілька днів додалося трошки людей. А я ніби нічого для цього не робила😄

UX-райтерські підсумки 2024: як воно було🎄 Я любителька усіляких підсумків: вони допомагають спостерігати свій прогрес. Цей рік був насиченим у професійному плані: – Запустила і провела свій перший курс Intro to UX writing в школі APOLLO. – Почала дослідження для книги про UX-райтинг і навіть почала її писати. – Звільнилась з ПриватБанку і почала працювати у dok.ua. – Провела 3 лекції з APOLLO поза курсами. – Взяла участь у подкасті. – Відвідала кілька мітапів KyivUXdesign community. – Провела місячну програму менторства восени. – З’їздила на Dysarium. А ще: – Багато спілкувалась з класним людьми зі сфери. – Боролася з робочими задачками. – Мала прикольні співпраці. – Постила багато постів. – Доростила канал до 1400+ підписників😱 Я дуже вдячна за цей неймовірно складний і цікавий рік. В першу чергу – вам, мої любі. Дуже радію, що у нас з вами виходить продуктивно спілкуватися на тему райтингу, а іноді і тягнути приколи🥰 В 2025 планую повернутися до активного навчання. Відчуваю потребу вийти на новий рівень своїх вмінь❤️ А у вас як? Діліться підсумками і планами в коментарях👇

Дякую за класний вечір☺️ Дуже класно поспілкувалися у блоці з запитаннями. І загалом все пройшло дуже затишно. Люблю таке❤️

Лекція вже за 2 години😍 Ще встигаєте запистись)

Ловіть знижку на лекцію☺️ Вже у четвер проведу лекцію на тему «Короткі тексти і комунікація з юзерами в UX райтингу» 📝 Про щ
Ловіть знижку на лекцію☺️ Вже у четвер проведу лекцію на тему «Короткі тексти і комунікація з юзерами в UX райтингу» 📝 Про що поговоримо: 1. Виклики короткої форми. Про що варто пам'ятати? 2. Як побудувати діалог з користувачем? 3. Розбираємо на прикладах: пуші, сповіщення, діалогові вікна тощо. ‍ Для кого буде корисно: Для UI/UX дизайнерів, дослідників, копірайтерів та всіх, хто відповідає за інтерфейсні тексти в продуктах. ‍ Для вас домовилась про знижку🤫👇 Зареєструватися

Анекдот про UX дизайнера, UX дослідника і UX райтера, що зайшли в бар…😅 Обіцяла – показую) Дякую за цю знахідку чудовій студ
Анекдот про UX дизайнера, UX дослідника і UX райтера, що зайшли в бар…😅 Обіцяла – показую) Дякую за цю знахідку чудовій студентці з попереднього набору курсу в APOLLO❤️‍🔥

А підтримаєте відео про курс Intro to UX writing 2.0 лайком?👀 https://vm.tiktok.com/ZMkFUYQSb/ Якщо не складно. Дякую☺️❤️ (А я вам за це UX райтерський анекдот принесу👀👀👀)

І трохи про важливість адекватного неймінгу кнопок…😅 Взяла тут.
І трохи про важливість адекватного неймінгу кнопок…😅 Взяла тут.

Хороших чатів про дизай не буває забагато😊 Анатолій публікує класні приклади і кейси, і загалом, чат активний і живий. Дуже таке люблю! Долучайтеся: https://t.me/+jVcQDdZsdP4zYjYy

Repost from APOLLO 🪐
Запрошуємо на лекцію "Короткі тексти і комунікація з юзерами в UX райтингу" 📝 Про що поговоримо: 1. Виклики короткої форми.
Запрошуємо на лекцію "Короткі тексти і комунікація з юзерами в UX райтингу" 📝 Про що поговоримо: 1. Виклики короткої форми. Про що варто пам'ятати? 2. Як побудувати діалог з користувачем? 3. Розбираємо на прикладах: пуші, сповіщення, діалогові вікна тощо. ‍ Для кого буде корисно: Для UI/UX дизайнерів, дослідників, копірайтерів та всіх, хто відповідає за інтерфейсні тексти в продуктах. ‍ ‍Лектор: Дарина Кривохатько - UX Writer з досвідом роботи в компаніях ПриватБанк, Kyivstar, dok.ua, WOWBODY та на інших проєктах. Авторка телеграм-каналу «Напиши мені інтерфейс». 👉🏻 Купити квиток: https://www.apollo-school.com/event/lekciya-korotki-teksti-i-komunikaciya-z-yuzerami-v-ux-raytingu Запис буде

Чому я вибрала UX райтинг? Хочеться сказати, що це він вибрав мене. Але це буде і правда, і ні. Я довгий час шукала щось, що відчувалося б як «моя» справа. Це було складно: моя непосидючість, любов працювати у відомих і великих компаніях, моє прагнення робити зміни в українському суспільстві і моя любов до систематизації і розкладання всього по поличках довго не могли зійтись в одній точці. І коли я дізналась про цю професію, це сталося вже в процесі роботи на позиції стажерки-UX-райтерки. А я була така вигорівша від роботи на 1+1, що подумала: нехай! І сама не помітила, як у мене почало вдаватися і як я стала дізнаватися дедалі більше. Але ключовим став момент, коли я почала думати над тим, щоб свічнутись у дизайнери. Пішла для цього на курси в Продж. І зі здивуванням усвідомила, що саме цього бракувало, щоб усі пазли стали на свої місця і моє вміння і знання того, що роблю, еволюціонувало в любов до цієї справи і щире нею захоплення. Бо я це щиро люблю. Я люблю дослідження – до написання тексту і після нього. Я люблю взаємодію з юзерами через тексти. Я люблю розуміти, як кількома кліками клавіатури можу зробити зі страшного довгого тексту короткий та простий. І ви знаєте – це таке щастя, робити те, що справді любиш. Те, в чому впевнений, що хочеш розвиватися. Для мене це щоразу здивування, бо я справді дуже і дуже довго не відчувала такого до жодної справи. Пробуйте UX райтинг. Може, для вас теж це буде саме той ідеальний метч❤️

4.12 відбудеться корисний івент для дизайнерів, розробників, тестувальників та проджект менеджерів🧑‍💻 Ви дізнаєтесь, як уни
4.12 відбудеться корисний івент для дизайнерів, розробників, тестувальників та проджект менеджерів🧑‍💻 Ви дізнаєтесь, як уникнути типових помилок в роботі над проєктом, як зробити так, щоб дизайн ефективніше втілювався в код, результативно комунікувати та оптимізувати сам процес. Yehor Sokhan, Head of Design (12+ years of experience) розповість про свій досвід і поділиться практичними інструментами планування та ведення проєктів Реєстрація за донат на ЗСУ 👉🏻 https://tech-meetups.qarea.org/more-details-common-language-ux-dev-qa Кошти підуть на ремонт авто для вч 0451.

Анонсую курс😍 Для тих хто ждав, ждав і дождався😁 До вашої уваги «Intro to UX writing 2.0»🔥 Я трохи оновила та допрацювала програму, спираючись на досвід попередніх курсів і жовтневого менторства. Лекції планую робити трохи коротшими, а практичні – ще більш практичними. Домашки все ще буде дуже багато, тут вже вибачайте😅 Програма: 1. UX райтинг: база, яку потрібно знати. 2. Мікрокопі: види і правила. 3. Табу в UX райтингу: даркпаттерни та погані практики. 4. Голос і тон. 5. Як працює райтер: етапи роботи. 6. Інклюзивність у текстах: пишемо для всіх. 7. Бонусні лекції (анонс згодом). Для кого: Для початківців у темі UX райтингу: копірайтерів, UX дизайнерів, проджектів та тих, хто так чи інакше відповідає за тексти у продукті. Є повний тариф – з лекціями і практичними, є тариф слухача – тільки з записами лекцій і без домашки. Є можливість взяти курс в оплату частинами. Коротше, пісня) Старт: 20.01.2025, 19:00 Щоб увірватися в новий рік з ноги. Заняття будуть двічі на тиждень – понеділок і четвер. Дуже на вас чекаю❤️ Записатися

«Match Between the System and the Real World». або Співпадіння між системою та реальним світом. Продовжую розбирати евристики
+2
«Match Between the System and the Real World». або Співпадіння між системою та реальним світом. Продовжую розбирати евристики Нільсена в площині UX райтингу🤟 Ця евристика прямо говорить про те, що у інтерфейсі варто використовувати зрозумілі для ЦА мову, паттерни та компоненти. На простому прикладі: якщо ми в дизайні хочемо зобразити календар, він повинен виглядати +- як реальний календар у реальному світі. Що це означає для текстів? - Не вигадуємо нові слова для старих понять. Якщо людині треба натиснути кнопку – просимо її зробити саме це. Якщо мова про покупку, використовуємо знайоме з реального світу слово «Кошик». Перший скрін – приклад з ilMolino. У них вся ця історія має кастомну назву «Коробка». З одного боку – крута ідея. З іншого – збиває з пантелику, бо всі звикли додавати щось саме у кошик. Таке) - Слідкуємо за логікою. Інформацію викладаємо послідовно і відповідно до логіки речей в реальному світі. На прикладі другого скріна (застосунок Hedepy) можна побачити, що буває, коли цього не робити. Ну скажіть мені, хто б вибрав собі терапевта, який не підтримує у процесі відкриття важким емоціям і не зосереджується на конкретних цілях?)) Плюс ця дивна шкала, в якій є мінусові бали – як визначити, який саме поставити? - Послуговуємось лексикою ЦА і загалом не забуваємо бути «ближче до людей». Варто завжди оцінювати специфіку продукту. Наприклад, для Binance цілком нормально використовувати слово «ордер», позаяк юзери розуміють, що це. Але якщо це слово в українській версії почне юзати Rozetka, буде вже не айс, адже аудиторія ширша і має іншу специфіку. Наступною розберу евристику «User Control and Freedom» або ж «Користувацький контроль і свобода». Цього разу постараюсь зробити це раніше, ніж через півтора місяці після попереднього поста в серії😀

У мене для вас знижка😏 Вже 28 числа відбудеться лекція «Показники хорошого тексту в продукті: як створювати прості та зрозумілі тексти для користувачів»👨🏻‍💻 📌 Про що: 1. Що таке UX-райтинг та яка його цінність у продукті. 2. Важливість Tone of Voice для мікрокопі: приклади адаптації TOV для різних типів аудиторії. 3. Ключові елементи хорошого тексту за формулою S.U.C.C.E.S., та як використовувати їх на практиці. 4. Типові помилки у UX-текстах і шляхи їх уникнення. 5. Практичні завдання: застосування теорії на практиці для закріплення матеріалу. 📌 Для кого буде корисно: UX дизайнери, UX райтери та копірайтери ‍📌 Лектори: Ірина Гайдаренко, UX райтерка в Silpo. Анна Складановська, UX райтерка в LOKO. 👉🏻 Купити квиток зі знижкою: https://apolloitschool.pppromo.com.ua/uxwritingznyzhka Ціна зі знижкою: 169 грн замість 199 грн🔥 Запис буде‍

У мене для вас знижка😏 Вже 28 числа відбудеться лекція «Показники хорошого тексту в продукті: як створювати прості та зрозумілі тексти для користувачів»👨🏻‍💻 📌 Про що: 1. Що таке UX-райтинг та яка його цінність у продукті. 2. Важливість Tone of Voice для мікрокопі: приклади адаптації TOV для різних типів аудиторії. 3. Ключові елементи хорошого тексту за формулою S.U.C.C.E.S., та як використовувати їх на практиці. 4. Типові помилки у UX-текстах і шляхи їх уникнення. 5. Практичні завдання: застосування теорії на практиці для закріплення матеріалу. 📌 Для кого буде корисно: UX дизайнери, UX райтери та копірайтери ‍📌 Лектори: Ірина Гайдаренко, UX райтерка в Silpo. Анна Складановська, UX райтерка в LOKO. 👉🏻 Купити квиток: https://www.apollo-school.com/event/lekciya-pokazniki-horoshogo-tekstu-v-produkti-yak-stvoryuvati-prosti-ta-zrozumili-teksti-dlya-koristuvachiv Запис буде‍

Аналізую тексти в CleanMyMac👀 Одразу скажу: я дуже люблю і поважаю MacPaw. Робити проєкти світового рівня – це круто. Тим па
+3
Аналізую тексти в CleanMyMac👀 Одразу скажу: я дуже люблю і поважаю MacPaw. Робити проєкти світового рівня – це круто. Тим паче такі якісні! Але от на днях зазирнула до хлопця у CleanMyMac, а там... Розбираю по скрінах: 1. Знайдено, знайдено, знайдено... Для того, щоб урізноманітнити текст і привернути увагу до кожного пункту окремо, краще переформатувати ці заголовки і почати їх з цифр: 59 свіжих дублікатів, 27 великих схожих зображень... І за аналогією далі. Чому? Краще і швидше сприйматиметься, + уникаючи повторів, ми допомагаємо людині концентруватися більше, а не просто пропускати все, що починається зі знайомого слова. 2. «Успішно встановлено» і кнопка «ОК». По-перше, ми або щось встановили, або ні – не можна ж встановити щось неуспішно. Тобто: варто писати або «Встановлено» або «Не встановлено». А слово «Успішно» у цьому випадку додає ефект «масло масляне». По-друге, кнопка «ОК» – це поганий тон у світі UX райтнгу. Всі гайди і книжки говорять про те, що варто називати її за цільовою дією. Навіть якщо ми просто щось розповідаємо і не вимагаємо від людини дії, кнопка «Зрозуміло» буде доречнішою. 3. Скріни 3, 4 – загалом усе окей. Але без «але» не обійдеться🙃 Трохи відчувається, що ніби англійська мова була основною і потім з неї робили локалізацію. Це зрозуміло – все ж, англомовна авдиторія для цього софта є базовою. Але хотілося б трошечки більше питомих для української мови конструкцій. Тобто – по факту помилок немає. Та є відчуття, що це могло виглядати ще крутіше і адаптованіше під український ринок. Загалом – нічого критичного. Просто я трошки душніла в темі UX райтингу😅 І я дуже вболіваю за якісні інтерфейсні тексти в україномовному середовищі❤️ А ви що скажете?

Принесла вам справді круту вакансію: UX writer в Headway🔥 Це крута можливість, бо: - Велике і класне ком'юніті райтерів у компанії. - Працювати будете всередині кросфункційних команд. - Працюватимете над справді цікавим продуктом, яким користуються мільйони людей по всьому світу🤩 Особисто знайома з кількома людьми, які працювали або зараз працюють у Headway. Чула тільки хорооше – а це рідкість. І особисто моя думка – тут можна справді круто розвиватися і прокачувати свої скіли в дуже екологічному середовищі. І при цьому вносити свою частку у масштабний проєкт. Як на мене – звучить як ідеальне місце роботи)) Подавайтесь. Вам сподобається❤️ Подивитись вакансію

Цього тижня остаточно закінчилася моя менторська програма з UX райтингу🙂 Всі домашки перевірені, все лекції та практичні від
+3
Цього тижня остаточно закінчилася моя менторська програма з UX райтингу🙂 Всі домашки перевірені, все лекції та практичні відведені. І я перебуваю у стані змішаної ейфорії і прострації. Це було круто! Мені пощастило на неймовірно крутих менті. Було багато людей з топових українських компаній, і від цього усвідомлення я бігаю по стелі. І дуже вдячна за таку довіру! Було багато роботи: години теорії, практики, 1-2-1 зустрічей і переписок у чатах. Кропітка робота менті над ДЗ і моя захоплена їх перевірка. Були і провтики – свої побажання на майбутнє студенти залишили мені у формі зворотного звʼязку і я обовʼязково врахую їх у наступних потоках. Але можу сказати точно: це був абсолютно шикарний досвід. Тому що вдалося зібрати дуже класних людей і створити круту атмосферу, в якій навчання відбувається в кайф. Йду з цим досвідом і замітками, що можу покращити. І ще раз дякую безмежно кожному і кожній менті за ці круті 5 тижнів разом❤️‍🔥