fa
Feedback
Напиши мені інтерфейс

Напиши мені інтерфейс

رفتن به کانال در Telegram

UX-райтерські будні. Розповідаю про тексти та інтерфейси, ділюся цікавими кейсами <3 Авторка: @Svitladivchinka

نمایش بیشتر
1 628
مشترکین
+324 ساعت
-17 روز
+930 روز
آرشیو پست ها
Пані та панове UX writers, а ви б хотіли влаштувати здибанку у Києві? Виношую одну ідею. Хочу зрозуміти, наскільки вона актуальна)

Класна лекція про україномовний UX-райтинг відбудеться 7 травня❤️ Записатися

Триває набір на практичний інтенсив з UX-райтингу👀 - Команда «Новачки» стартує вже 14 квітня. Це лекційна частина курсу. - Команда «Джуни» починає 21 квітня. Це практична частина курсу. (дати можуть посунутись на тиждень) Що ви отримаєте? - Базу знань з UX-райтингу. - Практику на реальному проєкті від замовника. - Роботу в команді під моїм пильним менторством. Та купу іншого! Розберемо типи UX-текстів, темні патерни, Голос, Тон, інклюзивність у текстах і навіть флоу роботи райтера. Долучайтесь: замовник класнючий, працювати буде дуже цікаво💯 Детальніше або пишіть в особисті @Svitladivchinka

Збір для Тата❤️ Мій Тато служить в ППО під моїм рідним Запоріжжям. Там ледь не щоночі повітряні бої і смердючі шахеди ніяк не
Збір для Тата❤️ Мій Тато служить в ППО під моїм рідним Запоріжжям. Там ледь не щоночі повітряні бої і смердючі шахеди ніяк не хочуть відчепитися від міста та околиць. І для ще більш якісної роботи його підрозділу потрібен тепловізійний приціл. Тато пише: "Привіт, дитино. Зможете на приціл зібрати?" Відповідаю: "Та зберемо. Ти головне характеристики дай". Бо інших варіантів, крім як зібрати, не бачу. Шахеди під Запоріжжям влаштовують пекло. Татів розрахунок збив десяток завдяки теплаку і планшету, які ми з вами торік купили. Але ворог адаптується і пере/вигадує тактику терору. Тепер шахеди літають дуже високо, а потім швидко «падають» на ціль. Без додаткового тепловізійного прицілу батькова стара шведська гармата малоефективна — на координацію навідника і стрільця є лише декілька секунд. Тож я знову прошу вас задонатити на користь запорізького ППО, де ночами полює на довбаних іранських пташок мій Тато. Для кого: взвод ППО під Запоріжжям На що: тепловізійний приціл На коли: до 30.04 Скільки: 185 000 грн Реквізити збору: Банка: https://send.monobank.ua/jar/5LiEcSuNdh Картка Моно: 4441111122093358 Конверт Приват: https://www.privat24.ua/send/giq3l PayPal: julia.crowhouse@gmail.com Реквізити рахунків – моєї старшої сестри, вирішили акумулювати донати одразу у людини, яка буде замовляти прилад. Буду неймовірно вдячна за підтримку і репост. Я вкрай рідко пощу сюди збори, але таку особисту історію не можу не запостити. Бо зібрали для Тата на приціл треба прям вже❤️

Prostor рофлить з нас усіх🤣 Як вам такий пуш?) Надихає на легкий понеділок?😁 За цей і попередній скріни, до речі, дякую одн
Prostor рофлить з нас усіх🤣 Як вам такий пуш?) Надихає на легкий понеділок?😁 За цей і попередній скріни, до речі, дякую одній чудовій дівчині❤️

Дуже дивний креатив👀 У мене прям дуже змішані емоції від нього.
Дуже дивний креатив👀 У мене прям дуже змішані емоції від нього.

Шукаю фріланс👀 Якщо ви давно хотіли дати своє флоу в роботу UX-райтеру – це ваш шанс. Працюю швидко, аргументую рішення, адаптую тексти під ToV (і розробляю системи тонів та контент-гайди теж). Занурююсь у продукт по вуха і докопуюсь до правди🙂 Можу навести лад у текстах по всьому флоу та створити зручний порадник щодо написання текстів. І ще багато всього можу. І навіть проводжу корпоративні лекції та навчання🤝 Звертайтесь в особисті до @Svitladivchinka (це я)❤️ Беру в роботу україномовні флоу.

FYI: дата старту трошки посунулась - 14 квітня стартує лекційна частина. - 21 квітня стартує практична частина. Замовник вже є👀 Але поки чекаю «ОК» з його боку, щоб опублікувати назву компанії, вибамчте(

FYI: дата старту трошки просунулась: - 14 квітня стартує лекційна частина. - 21 квітня стартує практична частина. Замовник вже є👀 Але поки чекаю «ОК» з його боку, щоб опублікувати назву компанії, вибамчте(

ДТЕК, ти чого?🥲 Мені ж не одній це сповіщення від бота звучить пасивно-агресивно? Ось ці «сподіваємось, ви не забули», «якщо
ДТЕК, ти чого?🥲 Мені ж не одній це сповіщення від бота звучить пасивно-агресивно? Ось ці «сподіваємось, ви не забули», «якщо ви не…», «передавайте вчасно»👀 Розумію, що важливо підштовхнути людину вчасно передавати покази. Та від цього повідомлення я майже відчула, як мені в спину дихає тітонька, що прийшла перевіряти лічильник😄 Давайте нагадувати важливе трошки лагідніше❤️

Чому не варто використовувати слово «Вітаємо» замість «Привіт» в інтерфейсах😁 Взяла звідси. Це все жарти, насправді) Для укр
Чому не варто використовувати слово «Вітаємо» замість «Привіт» в інтерфейсах😁 Взяла звідси. Це все жарти, насправді) Для української мови слово «вітаємо» цілком окей. Просто і такого сприйняття, як на картинці, інколи не уникнути🙂

Україномовний UX-райтинг: практичний інтенсив🔥 Запрошую вас на квітнево-травневий інтенсив: На вас чекає: ✅Робота з реальним замовником. ✅Написання та покращення різних типів текстів. ✅Командна робота над флоу. ✅Застосування найкращих практик в інтерфейсних текстах. Та додаткові лекції для новачків. Є два типи команд: «Новачки» та «Джуни». Вибирайте вашу і застрибуйте. Будемо класно проводити час, вчитися та додамо ще 1 кейс у портфоліо❤️ Детальніше

Розбираю онбординг/навчання в Diлa👀 Випадково натрапила на ось таке навчання, коли замовляла аналіз крові на днях. Поїхали р
+6
Розбираю онбординг/навчання в Diлa👀 Випадково натрапила на ось таке навчання, коли замовляла аналіз крові на днях. Поїхали розбиратись) Загальні коментарі: - Забагато тексту. - Складнувата подача: можна простіше) - Заголовки можна прибрати. - Деінде потрібно пропрацювати кнопки. - Неконсистентність: Diла чи Діла?🤔 (9 чи 10, не чує баба😁) Мої пропозиції: 1 екран Змінюйте прізвище, номер та інші дані й налаштовуйте двофакторну автентифікацію тут. 2 екран Повторюйте попереднє замовлення в 1 клік. 3 екран Переглядайте рекомендації від лікарів-експертів Діла, сформовані на основі вибраних вами досліджень. 4 екран Знаходьте найближчі відділення на мапі: швидко та зручно. А кнопку варто переназвати на «Вибрати на мапі». 5 екран Застосовуйте промокоди та сертифікати онлайн одразу після вибору потрібних досліджень. Але тут мене хвилює, що кнопка називається «Далі», а в навчанні пишуть про знижки – краще тоді інформацію про знижки перенести на екран з оформленням замовлення. 6 екран Редагуйте набір замовлень або змінюйте відділення на більш зручне тут. 7 екран Залишити лише заголовок і назву кнопки змінити на «Закрити» або щось таке. Бо «Вдалого користування новими функціями» хоч і звучить супер-дружелюбно, але при цьому занадто урочисто. А кнопка «Продовжити роботу» ніби натякає на те, що ми працюємо в лабораторії😁 А ще мені показало весь цей флоу тоді, коли я зайшла в інтерфейс загалом вперше. Тому нагадування про те, що функції нові – не дуже окей для таких ситуацій) А ви що думаєте? Що б ще змінили або додали?

Трохи про життя👀 (+ інтерактив) З'являються сили знову активно вести цей канал і ділитися розборами флоу, інформаціює про пр
Трохи про життя👀 (+ інтерактив) З'являються сили знову активно вести цей канал і ділитися розборами флоу, інформаціює про професію, цікавими кейсами. Трошки пов'язую це з завтрашнім останнім днем на роботі. Поки не наблизилась впритул до цієї дати, не усвідомлювала, що дуже сильно вигоріла. І просто хочу подякувати вам, що ви тут, що читаєте мене і готові вступати в дискусії навколо райтингу. Дуже це ціную❤️ І принагідно кажу: якщо раптом щось давно цікавило вас в темі UX-райтингу, або ви хотіли б, щоб я розібрала якийсь кейс – не соромтесь писати. Я нарешті маю на це сили❤️ І для розминки інтерактив: Давайте спробуємо трошки покращити цей текст від Rozetka про доступ до камери. Впродовж дня напишу свій варіант🙂

Чи всім продуктам потрібен UX-райтер?🤔 Як UX-райтерка, я зобов'язана сказати «так»😅 Але давайте розбиратися. Все залежить від кількох факторів: 1️⃣Кількості місць з текстами у флоу. 2️⃣Глибини і складності продукту. 3️⃣Типовості/нетиповості рішень. 4️⃣Команди, яка працює над продуктом. З мого досвіду, існують застосунки та сайти, на яких немає UX-райтера, але які навряд можна назвати прям поганими з точку зору текстів. По-перше, якщо у вас коротке флоу з максимально стандартними екранами, функціями і виборами, вам буде достатньо класно дослідити конкурентів і скористатися доступними в мережі рішеннями. По-друге, завжди можна дивитися на західні аналоги і адаптувати їхні текстові рішення під ваші потреби. Звісно, я не кажу красти – але набиратися досвіду точно можна. По-третє, якщо у вас класні UX-дизайнери, UX-дослідники та маркетологи/копірайтери – вони можуть створювати непогані тексти для продукту. Але. Варто розуміти, що рішення, надані не UX-райтерами, навряд будуть ідеальними. Принаймні, вони мають більші шанси на якісь неточності або недопрацювання саме з точки зору UX-райтингу. Бо також з досвіду я знаю, що найкращі продукти виходять тоді, коли кожна людина в команді займається СВОЄЮ роботою. Авжеж, все має обговорюватися, затверджуватися і покращуватися разом. Але наявність відповідального за конкретну зону експерта ЗНАЧНО спрощує процес роботи. Адже UX-райтер в команді – це: - Джерело знань і аргументів щодо ухвалених рішень. - Експертний погляд на кожен текст. - Людина, яка може створювати, оптимізувати, модернізувати та притримуватися ToV і контент-гайдів компанії. Ну і завжди можна знайти UX-райтера на парттайм або фріланс, якщо у вас немає бюджету на постійну присутність такого спеціаліста в команді. Ви і ваш продукт від цього тільки виграєте❤️

🔥 Отримайте стипендію на безкоштовне відвідування конференції Growing in Content Пані та панове, я прийшла до вас із класною можливістю 🤩 13-15 травня пройде конференція Growing in Content. І на цю конференцію можна потрапити безкоштовно! Організатори надають таку можливість тим, кому з різних причин складно отримати доступ до професійного контенту. У нашому з вами випадку впливає війна, нестабільна економіка та нестача робочих місць для новачків. 🎓 Як податися на стипендію? Заповніть анкету до 30 березня. Не факт, що візьмуть кожного, але варто спробувати! В анкеті будуть питання на кшталт “чому ви подаєтеся на стипендію?” та “яку недорепрезентовану групу ви представляєте?” Будь ласка, не соромтеся тиснути на жалість — якщо через війну у вас стало менше грошей або проблеми з роботою, розкажіть як є. Росіяни і так багато в нас відібрали, то маємо право хоча б на якісь преференції. І ще — перший день конференції безкоштовний, тому завітайте в будь-якому разі 😌

Це прекрасно жахливо👀 Ставлю на те, що в системі забито лише один припустимий тип апострофа) Взяла отут.
Це прекрасно жахливо👀 Ставлю на те, що в системі забито лише один припустимий тип апострофа) Взяла отут.

#освітніколаби Якщо ви хочете спробувати затестдрайвити роботу з UX-Writer для свого проєкту – маємо чудову пропозицію. Детал
#освітніколаби Якщо ви хочете спробувати затестдрайвити роботу з UX-Writer для свого проєкту – маємо чудову пропозицію. Деталі тут https://www.kyivux.com/post/project-call-ux-writing

Тим часом я все ще шукаю замовника на практичний інтенсив👀

Я у пошуках роботи👀 Так-так, ваша покірна слуга знову відкрита до нових пропозицій співпраці🔥 Що шукаю? Цікавий український продукт на повну зайнятість або парт-тайм. Гарантую писати класні UX-тексти і глибоко занурюватись у ваші флоу❤️ Трошки про мене: - Майже 5 років досвіду в україномовному UX-райтингу. - Авторка та лекторка курсів та лекцій в школі APOLLO. - Авторка телеграм-каналу «Напиши мені інтерфейс». Люблю занурюватись у продукт, розбирати його на запчастинки і докопуватись до суті. Вірю, що якісні тексти можуть в рази покращити клієнтський досвід. Писати @Svitladivchinka За репости окрема подяка)