fa
Feedback
AboutCryptoUA

AboutCryptoUA

رفتن به کانال در Telegram

Все про криптовалюти Українською мовою, Блокчейн, Ретродроп, Крипта, ICO, IDO, токен сейли, ноди, стейкінг, навчання. About Crypto UA Ваші пропозиції, пишіть @bigbju лінк для запрошень https://t.me/+h9YjhiKu8qY1MDYy Наш чат https://t.me/+rP_F9IidIf01MDcy

نمایش بیشتر
380
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
-37 روز
-130 روز
آرشیو پست ها
Ось і настав новий 2️⃣0️⃣2️⃣6️⃣ рік 🎄🎁🎄 Цей рік для крипти 💰👨‍💻 та ретродропів 🪂 був не самий найкращий. Що вам побажа
Ось і настав новий 2️⃣0️⃣2️⃣6️⃣ рік 🎄🎁🎄 Цей рік для крипти 💰👨‍💻 та ретродропів 🪂 був не самий найкращий. Що вам побажаю на наступний рік 🧞‍♀️ Нарешті альткоїн сезону 🔼🔼🔼🔼🔼🔼🔼🔼 Та справжнього бичачого ринку 🐃 Для України 🇺🇦 настання миру 🙏 Для підписників - Міцного Здоров"я 💪 та Вдачі 🍀 PS: Для мене це все ще 2025, але за якихось 10 годин також буде 2026 🤪 |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|

#monday #crypto #News 🗞 Всім понеділка 29 Грудня 2025🗓 На дворі зима ❄❄ Ринок все ще червоний. Перший день тижня має такі п
#monday #crypto #News 🗞 Всім понеділка 29 Грудня 2025🗓 На дворі зима ❄❄ Ринок все ще червоний. Перший день тижня має такі позначки 🔄. $BTC: торгується в районі 89900 💵 $ETH: торгується в районі 3000 💵 $MON торгується в районі 0.02379 💵 Капіталізація ринку 3.091 Трильйона 💵 Домінація BTC 💰 : 57.4% Домінація ETH 🪙 : 11.7% Місячний графік ТОП 100 показує індекс падіння🔽 📊 Середній GWEI ETH 🪙: ~1 індекс страху та жадібності: 3- (страх 😱) індекс альтесзону: 18🔽 📊 |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|

#monday #crypto #News 🗞 Всім понеділка 22 Грудня 2025🗓 На дворі зима ❄❄ Ринок червоний, що циклічно для цієї пори року. Пер
#monday #crypto #News 🗞 Всім понеділка 22 Грудня 2025🗓 На дворі зима ❄❄ Ринок червоний, що циклічно для цієї пори року. Перший день тижня має такі позначки 🔄. $BTC: торгується в районі 88600 💵 $ETH: торгується в районі 3000 💵 $MON торгується в районі 0.02009 💵 Капіталізація ринку 3.091 Трильйона 💵 Домінація BTC 💰 : 57.3% Домінація ETH 🪙 : 11.8% Місячний графік ТОП 100 показує індекс падіння🔽 📊 Середній GWEI ETH 🪙: ~1 індекс страху та жадібності: 29 (страх 😱) індекс альтесзону: 17🔽 📊 |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|

#monday #crypto #News 🗞 Всім понеділка 15 Грудня 2025🗓 На дворі зима ❄❄ Ринок червоний, що циклічно для цієї пори року. Пер
#monday #crypto #News 🗞 Всім понеділка 15 Грудня 2025🗓 На дворі зима ❄❄ Ринок червоний, що циклічно для цієї пори року. Перший день тижня має такі позначки 🔄. $BTC: торгується в районі 89400 💵 $ETH: торгується в районі 3100 💵 $MON торгується в районі 0.0212 💵 Капіталізація ринку 3.133 Трильйона 💵 Домінація BTC 💰 : 56.8% Домінація ETH 🪙 : 12.0% Місячний графік ТОП 100 показує індекс падіння🔽 📊 Середній GWEI ETH 🪙: ~1 індекс страху та жадібності: 24 (страх 😱) індекс альтесзону: 21🔽 📊 |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|

#monday #crypto #News 🗞 Всім понеділка 8 Грудня 2025🗓 На дворі зима ❄❄ Перший день тижня має такі позначки 🔄. $BTC: торгує
#monday #crypto #News 🗞 Всім понеділка 8 Грудня 2025🗓 На дворі зима ❄❄ Перший день тижня має такі позначки 🔄. $BTC: торгується в районі 91000 💵 $ETH: торгується в районі 3100 💵 $MON торгується в районі 0.02699 💵 Капіталізація ринку 3.182 Трильйона 💵 Домінація BTC 💰 : 57.1% Домінація ETH 🪙 : 11.8% Місячний графік ТОП 100 показує індекс падіння🔽 📊 Середній GWEI ETH 🪙: ~1 індекс страху та жадібності: 24 (страх 😱) індекс альтесзону: 19🔽 📊 |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|

#ATOM Щось зовсім мало активностей 👨‍💻 роблю останнім часом. Вчора поставив на Unstaking 50% $ATOM Що зараз роблю ❓ Трішки
#ATOM Щось зовсім мало активностей 👨‍💻 роблю останнім часом. Вчора поставив на Unstaking 50% $ATOM Що зараз роблю ❓ Трішки приторговую на Kuru 🔗 (увага дуже висока комісія). Мінчу NFT 🖼 в MONAD 🤝 лише там де маю WL. І просто моніторю ситуацію на ринку. |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|

#monday #crypto #News 🗞 Всім понеділка 1 Грудня 2025🗓 Вітаю з першим днем зими ❄️❄️ Перший день тижня має такі позначки 🔄.
#monday #crypto #News 🗞 Всім понеділка 1 Грудня 2025🗓 Вітаю з першим днем зими ❄️❄️ Перший день тижня має такі позначки 🔄. $BTC: торгується в районі 86800 💵 $ETH: торгується в районі 2800 💵 $MON торгується в районі 0.02446 💵 Капіталізація ринку 3.037 Трильйона 💵 Домінація BTC 💰 : 57% Домінація ETH 🪙 : 11.3% Місячний графік ТОП 100 показує індекс падіння🔽 📊 Середній GWEI ETH 🪙: ~1 індекс страху та жадібності: 20 (страх 😱) інедкс альтесзону: 24🔽 📊 |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|

#Telegram #Monad Цікаво - телеграм надіслав мені в подарунок 20 $MON Поділіться в коментарях, чи отримали ви свої подарунки ?
#Telegram #Monad Цікаво - телеграм надіслав мені в подарунок 20 $MON Поділіться в коментарях, чи отримали ви свої подарунки ? |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|

#monday #crypto #News 🗞 Всім понеділка 24 Листопада 2025🗓 На разі роблю лише ЕКО Монад, тому публікацій зовсім мало. PS:MAI
#monday #crypto #News 🗞 Всім понеділка 24 Листопада 2025🗓 На разі роблю лише ЕКО Монад, тому публікацій зовсім мало. PS:MAINNET 🤝 MONAD 24 ЛИСТОПАДА 2025 О 16:00 за Київським часом Перший день тижня має такі позначки 🔄. $BTC: торгується в районі 87500 💵 $ETH: торгується в районі 2800 💵 Капіталізація ринку 3.074 Трильйона 💵 Домінація BTC 💰 : 57.2% Домінація ETH 🪙 : 11.5% Місячний графік ТОП 100 показує індекс падіння🔽 📊 Середній GWEI ETH 🪙: ~1 індекс страху та жадібності: 12 (страх 😱) інедкс альтесзону: 23🔽 📊 |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|

#Monad Monad Mainnet 🤝 ✔️Готуємось до запуску ✅Додаємо мережу 🌐 тут 🔗 ✅Запуск о 16:00 за Київським часом 6:00 за Ванкуверо
#Monad Monad Mainnet 🤝 ✔️Готуємось до запуску ✅Додаємо мережу 🌐 тут 🔗 ✅Запуск о 16:00 за Київським часом 6:00 за Ванкувером. ⏰ ✅Торгуватись в день 1 буде на таких CEX біржах: байбіт кукоїн каркен та коінбейс ✅DEX Kuru - тут (і ще багато різних дексів) Інформація по стейкінгу та лендінгу тут ✖️ ✅Нативний брідж тут 🔗 PS:в перший день буде доступно 75+ проєктів на монад. |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|

#Monad #Printr Якщо ви були активними в Monad 🤝 testnet Перевірте себе тут 🔗 Новина тут ✖️ |Долучайтесь до нашого каналу Ab
#Monad #Printr Якщо ви були активними в Monad 🤝 testnet Перевірте себе тут 🔗 Новина тут ✖️ |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|

#MONAD #PRESALE Розпочався 🤝 Monad Pre Sale Сейл триватиме 5.5 днів Проходить на coinbase тут 🔗 Я пішов в ліс по яблука да
#MONAD #PRESALE Розпочався 🤝 Monad Pre Sale Сейл триватиме 5.5 днів Проходить на coinbase тут 🔗 Я пішов в ліс по яблука да груші - Канада в блокуванні. Тому якщо у вас є бажання прийняти в сейлі - вважаю це смарт. (не фінансова порада) |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|

#monday #crypto #News 🗞 Всім понеділка 17 Листопада 2025🗓 На разі роблю лише ЕКО Монад, тому публікацій зовсім мало. PS:MAI
#monday #crypto #News 🗞 Всім понеділка 17 Листопада 2025🗓 На разі роблю лише ЕКО Монад, тому публікацій зовсім мало. PS:MAINNET 🤝 MONAD 24 ЛИСТОПАДА 2025 Перший день тижня має такі позначки 🔄. $BTC: торгується в районі 95300 💵 $ETH: торгується в районі 3100 💵 Капіталізація ринку 3.325 Трильйона 💵 Домінація BTC 💰 : 57.2% Домінація ETH 🪙 : 11.5% Місячний графік ТОП 100 показує індекс падіня📊 Середній GWEI ETH 🪙: ~1 індекс страху та жадібності: 17 (страх 😱) інедкс альтесзону: 32🔽 📊 |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|

🤝 MONAD Токен Сейл на Coinbase Токеноміка Monad тут 🔗 Деталі Сейлу Монаду тут Токеноміка 🤝 ✔️ Тепер основне ✅Що буде в обі
+1
🤝 MONAD Токен Сейл на Coinbase Токеноміка Monad тут 🔗 Деталі Сейлу Монаду тут Токеноміка 🤝 ✔️ Тепер основне ✅Що буде в обігу на Day 1, 10.8 млрд ✅10.8 млрд (10.8%) - реальний циркулюючий supply. ✅38.5 млрд (38.5%) - у Фонду (Ecosystem Development), анлокнуті, але не на ринку. ✅ Разом 49.4 млрд анлок, але циркулювання ≈10.8 млрд. Залочено: 50.6 млрд (50.6%) токенів: ✅Інвестори ✅Команда ✅Category Labs Treasury ✔️Token Public Sale ✅7.5 млрд по $0.025 Сейл буде проходити з 17 Листопада по 22 Листопада. Біржа сейлу Coinbase. PS: не знаю чи працює Coinbase з Українськимми документами |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|

#monday #crypto #News 🗞 Всім понеділка 10 Листопада 2025🗓 На разі роблю лише ЕКО Монад, тому публікацій зовсім мало. PS:MAI
#monday #crypto #News 🗞 Всім понеділка 10 Листопада 2025🗓 На разі роблю лише ЕКО Монад, тому публікацій зовсім мало. PS:MAINNET 🤝 MONAD 24 ЛИСТОПАДА 2025 Перший день тижня має такі позначки 🔄. $BTC: торгується в районі 106000 💵 $ETH: торгується в районі 3600 💵 Капіталізація ринку 3.67 Трильйона 💵 Домінація BTC 💰 : 57.6% Домінація ETH 🪙 : 11.9% Місячний графік ТОП 100 показує індекс падіня📊 Середній GWEI ETH 🪙: ~1 індекс страху та жадібності: 29 (страх 😱) інедкс альтесзону: 31🔽 📊 |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|

Monad MainNet Листопад 24 Анонс. Тут
Monad MainNet Листопад 24 Анонс. Тут

#News #Monad #Coinbase Coinbase анонсував про додавання $MON Новина тут ✖️ |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Та
#News #Monad #Coinbase Coinbase анонсував про додавання $MON Новина тут ✖️ |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|

#monday #crypto #News 🗞 Всім понеділка 3 Листопада 2025🗓 На разі роблю лише ЕКО Монад, тому публікацій зовсім мало. PS: очі
#monday #crypto #News 🗞 Всім понеділка 3 Листопада 2025🗓 На разі роблю лише ЕКО Монад, тому публікацій зовсім мало. PS: очікую мейн нет Монаду в першій частині Листопада Перший день тижня має такі позначки 🔄. $BTC: торгується в районі 108300 💵 $ETH: торгується в районі 3700 💵 Капіталізація ринку 3.721 Трильйона 💵 Домінація BTC 💰 : 58.1% Домінація ETH 🪙 : 12.2% Місячний графік ТОП 100 показує індекс падіня📊 Середній GWEI ETH 🪙: ~1 індекс страху та жадібності: (страх 😱) інедкс альтесзону: 27🔽 📊 |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|

#Monad Трішки напишу про нашу подорож з Monad 🤝 довжиною в 20 місяців Чому пишу про нашу ? Бо це був контрибют всієї нашої р
#Monad Трішки напишу про нашу подорож з Monad 🤝 довжиною в 20 місяців Чому пишу про нашу ? Бо це був контрибют всієї нашої родини 🤵‍♂️👩‍🍼 .
Що ми робили весь цей час?
20 Місяців щоденної роботи Стріми з ліпкою 🎨👩‍🎤 витрати на пластилін 217 баксів Стріми з Кулінарією 👩‍🍳👨‍🍳 на продукти десь 650-720 баксів, не зміг відокремити дещо. Інвентарь, мерчендайз , штативи, різні дрібнички 113 баксів. Разом ~ 980-1050 Баксів Витрати часу , те що можна вирахувати: на стріми ~45 годин підготовка до кожного кулінарного стріму 2-5 годин кожен стрім ~ година (так так - перед кожним нашим шоу, ми робили прогонку і засікали час та тестували колір страв). 7023 постів про монад ✖️!!! (зараз вже більше) 68К+ повідомлень в діскорді , і це лише дискорд Монад Тест нет - ознайомлення з екосистемою. Екосистемні проєкти - сотні годин. Завдяки цьому я знаю куди і як краще йти ❗️ Ось коротке саммарі що було зроблено за цей час
З приводу нагроди💵 Кожен активний учасник спільноти отримав свою унікальну кількість токенів $MON 🪙. Це вперше на мої пам"яті коли організували такий розподіл монет. Бокси - це окрема історія 📦 Чи задоволений я нагородою чи ні - покаже лише час ⏳. Що я думаю робити далі Ми й надалі будемо рухатись з Monad 🤝 Й будемо прихильниками проєкту ⏱ Чи буду я продавати токени ? Однозначно ні - можливо продам якусь дрібну частку (суто покрити витрати). Чи вірю я в проєкт ? ТАК ✅✔️ Але - сподіваюсь що Монад не чекатиме участь Бєри або інших нікому не потрібних L1 (котрі знаходяться в стадії стогнації). Офісники - це окрема історія, вони створили купу проблем звичайним користувачам (допис не про них). PS: дякую що дочитали до цього моменту! |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|

#Linea Якщо надавали ліквідність для Linea 👍 Йдемо сюди 🔗 та забираємо нагороди. можна заклеймити 40% з 27 жовтня 2025 року
#Linea Якщо надавали ліквідність для Linea 👍 Йдемо сюди 🔗 та забираємо нагороди.
можна заклеймити 40% з 27 жовтня 2025 року. Решта 60% будуть доступні поступово, щодня протягом наступних 45 днів після 27 жовтня 2025 року
PS: не продав ні токену - тепер трішки шкодую. |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|