AboutCryptoUA
前往频道在 Telegram
Все про криптовалюти Українською мовою, Блокчейн, Ретродроп, Крипта, ICO, IDO, токен сейли, ноди, стейкінг, навчання. About Crypto UA Ваші пропозиції, пишіть @bigbju лінк для запрошень https://t.me/+h9YjhiKu8qY1MDYy Наш чат https://t.me/+rP_F9IidIf01MDcy
显示更多380
订阅者
无数据24 小时
-37 天
-130 天
帖子存档
Ось і настав новий 2️⃣0️⃣2️⃣6️⃣ рік 🎄🎁🎄
Цей рік для крипти 💰👨💻 та ретродропів 🪂 був не самий найкращий.
Що вам побажаю на наступний рік 🧞♀️
Нарешті альткоїн сезону 🔼🔼🔼🔼🔼🔼🔼🔼
Та справжнього бичачого ринку 🐃
Для України 🇺🇦 настання миру 🙏
Для підписників - Міцного Здоров"я 💪 та Вдачі 🍀
PS: Для мене це все ще 2025, але за якихось 10 годин також буде 2026 🤪
|Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua|
|Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|
#monday #crypto #News 🗞
Всім понеділка 29 Грудня 2025🗓
На дворі зима ❄❄
Ринок все ще червоний.
Перший день тижня має такі позначки 🔄.
$BTC: торгується в районі 89900 💵
$ETH: торгується в районі 3000 💵
$MON торгується в районі 0.02379 💵
Капіталізація ринку 3.091 Трильйона 💵
Домінація BTC 💰 : 57.4%
Домінація ETH 🪙 : 11.7%
Місячний графік ТОП 100 показує індекс падіння🔽 📊
Середній GWEI ETH 🪙: ~1
індекс страху та жадібності: 3- (страх 😱)
індекс альтесзону: 18🔽 📊
|Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua|
|Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|
#monday #crypto #News 🗞
Всім понеділка 22 Грудня 2025🗓
На дворі зима ❄❄
Ринок червоний, що циклічно для цієї пори року.
Перший день тижня має такі позначки 🔄.
$BTC: торгується в районі 88600 💵
$ETH: торгується в районі 3000 💵
$MON торгується в районі 0.02009 💵
Капіталізація ринку 3.091 Трильйона 💵
Домінація BTC 💰 : 57.3%
Домінація ETH 🪙 : 11.8%
Місячний графік ТОП 100 показує індекс падіння🔽 📊
Середній GWEI ETH 🪙: ~1
індекс страху та жадібності: 29 (страх 😱)
індекс альтесзону: 17🔽 📊
|Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua|
|Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|
#monday #crypto #News 🗞
Всім понеділка 15 Грудня 2025🗓
На дворі зима ❄❄
Ринок червоний, що циклічно для цієї пори року.
Перший день тижня має такі позначки 🔄.
$BTC: торгується в районі 89400 💵
$ETH: торгується в районі 3100 💵
$MON торгується в районі 0.0212 💵
Капіталізація ринку 3.133 Трильйона 💵
Домінація BTC 💰 : 56.8%
Домінація ETH 🪙 : 12.0%
Місячний графік ТОП 100 показує індекс падіння🔽 📊
Середній GWEI ETH 🪙: ~1
індекс страху та жадібності: 24 (страх 😱)
індекс альтесзону: 21🔽 📊
|Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua|
|Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|
#monday #crypto #News 🗞
Всім понеділка 8 Грудня 2025🗓
На дворі зима ❄❄
Перший день тижня має такі позначки 🔄.
$BTC: торгується в районі 91000 💵
$ETH: торгується в районі 3100 💵
$MON торгується в районі 0.02699 💵
Капіталізація ринку 3.182 Трильйона 💵
Домінація BTC 💰 : 57.1%
Домінація ETH 🪙 : 11.8%
Місячний графік ТОП 100 показує індекс падіння🔽 📊
Середній GWEI ETH 🪙: ~1
індекс страху та жадібності: 24 (страх 😱)
індекс альтесзону: 19🔽 📊
|Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua|
|Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|
#ATOM
Щось зовсім мало активностей 👨💻 роблю останнім часом.
Вчора поставив на Unstaking 50% $ATOM
Що зараз роблю ❓
Трішки приторговую на Kuru 🔗 (увага дуже висока комісія).
Мінчу NFT 🖼 в MONAD 🤝 лише там де маю WL.
І просто моніторю ситуацію на ринку.
|Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua|
|Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|
#monday #crypto #News 🗞
Всім понеділка 1 Грудня 2025🗓
Вітаю з першим днем зими ❄️❄️
Перший день тижня має такі позначки 🔄.
$BTC: торгується в районі 86800 💵
$ETH: торгується в районі 2800 💵
$MON торгується в районі 0.02446 💵
Капіталізація ринку 3.037 Трильйона 💵
Домінація BTC 💰 : 57%
Домінація ETH 🪙 : 11.3%
Місячний графік ТОП 100 показує індекс падіння🔽 📊
Середній GWEI ETH 🪙: ~1
індекс страху та жадібності: 20 (страх 😱)
інедкс альтесзону: 24🔽 📊
|Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua|
|Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|
#Telegram #Monad
Цікаво - телеграм надіслав мені в подарунок 20 $MON
Поділіться в коментарях, чи отримали ви свої подарунки ?
|Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua|
|Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|
#monday #crypto #News 🗞
Всім понеділка 24 Листопада 2025🗓
На разі роблю лише ЕКО Монад, тому публікацій зовсім мало.
PS:MAINNET 🤝 MONAD 24 ЛИСТОПАДА 2025 О 16:00 за Київським часом
Перший день тижня має такі позначки 🔄.
$BTC: торгується в районі 87500 💵
$ETH: торгується в районі 2800 💵
Капіталізація ринку 3.074 Трильйона 💵
Домінація BTC 💰 : 57.2%
Домінація ETH 🪙 : 11.5%
Місячний графік ТОП 100 показує індекс падіння🔽 📊
Середній GWEI ETH 🪙: ~1
індекс страху та жадібності: 12 (страх 😱)
інедкс альтесзону: 23🔽 📊
|Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua|
|Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|
#Monad
Monad Mainnet 🤝
✔️Готуємось до запуску
✅Додаємо мережу 🌐 тут 🔗
✅Запуск о 16:00 за Київським часом
6:00 за Ванкувером. ⏰
✅Торгуватись в день 1 буде на таких CEX біржах:
байбіт кукоїн каркен та коінбейс
✅DEX Kuru - тут (і ще багато різних дексів)
Інформація по стейкінгу та лендінгу тут ✖️
✅Нативний брідж тут 🔗
PS:в перший день буде доступно 75+ проєктів на монад.
|Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua|
|Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|
#Monad #Printr
Якщо ви були активними в Monad 🤝 testnet
Перевірте себе тут 🔗
Новина тут ✖️
|Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua|
|Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|
#MONAD #PRESALE
Розпочався 🤝 Monad Pre Sale
Сейл триватиме 5.5 днів
Проходить на coinbase тут 🔗
Я пішов в ліс по яблука да груші - Канада в блокуванні.
Тому якщо у вас є бажання прийняти в сейлі - вважаю це смарт. (не фінансова порада)
|Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua|
|Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|
#monday #crypto #News 🗞
Всім понеділка 17 Листопада 2025🗓
На разі роблю лише ЕКО Монад, тому публікацій зовсім мало.
PS:MAINNET 🤝 MONAD 24 ЛИСТОПАДА 2025
Перший день тижня має такі позначки 🔄.
$BTC: торгується в районі 95300 💵
$ETH: торгується в районі 3100 💵
Капіталізація ринку 3.325 Трильйона 💵
Домінація BTC 💰 : 57.2%
Домінація ETH 🪙 : 11.5%
Місячний графік ТОП 100 показує індекс падіня📊
Середній GWEI ETH 🪙: ~1
індекс страху та жадібності: 17 (страх 😱)
інедкс альтесзону: 32🔽 📊
|Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua|
|Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|
+1
🤝 MONAD Токен Сейл на Coinbase
Токеноміка Monad тут 🔗
Деталі Сейлу Монаду тут
Токеноміка 🤝
✔️ Тепер основне
✅Що буде в обігу на Day 1, 10.8 млрд
✅10.8 млрд (10.8%) - реальний циркулюючий supply.
✅38.5 млрд (38.5%) - у Фонду (Ecosystem Development), анлокнуті, але не на ринку.
✅ Разом 49.4 млрд анлок, але циркулювання ≈10.8 млрд.
Залочено:
50.6 млрд (50.6%) токенів:
✅Інвестори
✅Команда
✅Category Labs Treasury
✔️Token Public Sale
✅7.5 млрд по $0.025
Сейл буде проходити з 17 Листопада по 22 Листопада.
Біржа сейлу Coinbase.
PS: не знаю чи працює Coinbase з Українськимми документами
|Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua|
|Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|
#monday #crypto #News 🗞
Всім понеділка 10 Листопада 2025🗓
На разі роблю лише ЕКО Монад, тому публікацій зовсім мало.
PS:MAINNET 🤝 MONAD 24 ЛИСТОПАДА 2025
Перший день тижня має такі позначки 🔄.
$BTC: торгується в районі 106000 💵
$ETH: торгується в районі 3600 💵
Капіталізація ринку 3.67 Трильйона 💵
Домінація BTC 💰 : 57.6%
Домінація ETH 🪙 : 11.9%
Місячний графік ТОП 100 показує індекс падіня📊
Середній GWEI ETH 🪙: ~1
індекс страху та жадібності: 29 (страх 😱)
інедкс альтесзону: 31🔽 📊
|Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua|
|Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|
#News #Monad #Coinbase
Coinbase анонсував про додавання $MON
Новина тут ✖️
|Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua|
|Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|
#monday #crypto #News 🗞
Всім понеділка 3 Листопада 2025🗓
На разі роблю лише ЕКО Монад, тому публікацій зовсім мало.
PS: очікую мейн нет Монаду в першій частині Листопада
Перший день тижня має такі позначки 🔄.
$BTC: торгується в районі 108300 💵
$ETH: торгується в районі 3700 💵
Капіталізація ринку 3.721 Трильйона 💵
Домінація BTC 💰 : 58.1%
Домінація ETH 🪙 : 12.2%
Місячний графік ТОП 100 показує індекс падіня📊
Середній GWEI ETH 🪙: ~1
індекс страху та жадібності: (страх 😱)
інедкс альтесзону: 27🔽 📊
|Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua|
|Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|
#Monad
Трішки напишу про нашу подорож з Monad 🤝 довжиною в 20 місяців
Чому пишу про нашу ?
Бо це був контрибют всієї нашої родини 🤵♂️👩🍼 .
Що ми робили весь цей час?
20 Місяців щоденної роботи Стріми з ліпкою 🎨👩🎤 витрати на пластилін 217 баксів Стріми з Кулінарією 👩🍳👨🍳 на продукти десь 650-720 баксів, не зміг відокремити дещо. Інвентарь, мерчендайз , штативи, різні дрібнички 113 баксів. Разом ~ 980-1050 Баксів Витрати часу ⏱, те що можна вирахувати: на стріми ~45 годин підготовка до кожного кулінарного стріму 2-5 годин кожен стрім ~ година (так так - перед кожним нашим шоу, ми робили прогонку і засікали час та тестували колір страв). 7023 постів про монад ✖️!!! (зараз вже більше) 68К+ повідомлень в діскорді , і це лише дискорд Монад Тест нет - ознайомлення з екосистемою. Екосистемні проєкти - сотні годин. Завдяки цьому я знаю куди і як краще йти ❗️ Ось коротке саммарі що було зроблено за цей часЗ приводу нагроди💵 Кожен активний учасник спільноти отримав свою унікальну кількість токенів $MON 🪙. Це вперше на мої пам"яті коли організували такий розподіл монет. Бокси - це окрема історія 📦 Чи задоволений я нагородою чи ні - покаже лише час ⏳. Що я думаю робити далі ❓ Ми й надалі будемо рухатись з Monad 🤝 Й будемо прихильниками проєкту ⏱ Чи буду я продавати токени ? Однозначно ні ❌ - можливо продам якусь дрібну частку (суто покрити витрати). Чи вірю я в проєкт ? ТАК ✅✔️ Але - сподіваюсь що Монад не чекатиме участь Бєри або інших нікому не потрібних L1 (котрі знаходяться в стадії стогнації). Офісники - це окрема історія, вони створили купу проблем звичайним користувачам (допис не про них). PS: дякую що дочитали до цього моменту! |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|
#Linea
Якщо надавали ліквідність для Linea 👍
Йдемо сюди 🔗 та забираємо нагороди.
можна заклеймити 40% з 27 жовтня 2025 року. Решта 60% будуть доступні поступово, щодня протягом наступних 45 днів після 27 жовтня 2025 рокуPS: не продав ні токену - тепер трішки шкодую. |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
