ПНД #протоукртґ
رفتن به کانال در Telegram
авторський гумористичний контент зроблений як сатира з частотою постингу раз в високосний тиждень будь якi збiги з реальнiстю на диво випадковi алло
نمایش بیشتر355
مشترکین
+124 ساعت
+127 روز
+1430 روز
آرشیو پست ها
огляд на Медовуху "Бандерівська" придбану біля колії в м. Яремче
ціна: Savage!
загалом 100 гривнів за 0.3 (НЕ ХУЙОВОГО) сорокаградусника це хороший цінник навіть з урахуванням націнки за туристичну локацію
смак: Anarchic!
явно не розбавлена спиртягою водичка, йде файно, запивати не треба - але й не надто легко щоб алкоголю не відчути а потім проснутись десь в Микуличині. смак медовий як має бути, не хімозний і не пізда який виражений
пакування: SSSensational!!!
кожна єдина деталь фляшки - то є золото. надпис без лапок дефолтним верхнім текстом в шрифті Roboto який є майже найдефолтнішим після Calibri i Times New Roman - це сама по собі прекрасна деталь, але вона стає тільки кращою в тандемі зі стоковими пнгшками прапору УПА і кліпарта меда. Ви не уявляєте наскільки дохуя в Яремчі серед етикеток товарів аі-слопа, тому така рукотворна наліпка робить кожну чарку лиш смачнішою. Вишенька на торті - їбучий надпис "HD" на склі, медовуха Full HD блядь від якої не те шо сліпнеш а прозріваєш нахуй
от я дивлюсь на це пакування і навіть якось ображаюсь що до цієї хуйні додумався не я
сукаааа я опять забув з відкладених забрати пост який я тримаю для легкого доступу в отложку
мужики я їбу чи ви це робили деревяною сокирою чи лопатою чи просто палкою я грав на іванофранківському сервері кіберсало вам взагалі не пронюхати галичанського індастріалкрафта на 1.3.2
...мені було тоді тринадцять років. Виходю, бля нахуй, з бункера - дивлю на кордон, блядь - бандитів куча, повно-повно блядь. Я ж, блядь, взуваю, нахуй, свої кирзові чоботи, шнурки - пиздилиньк, зав'язав на три банти, блядь!
Біжу, нахуй. Стріляють блядь! Киселя по коліна, курячий окорочок, блядь, в мене такий жарений ахуєнний був, а вони його вирвали нахуй з кісткоу, блядь, підараси йобані!
Та то хуйня!
Я ж, блядь, одбивався-одбивався, та й думаю, ну його нахуй! З'єбався за prop_btr, беру btr, блядь, сідаю на нього. В мене prop_knife маленький є, сів на btr та й їду.
Махав тим knife, махав… Не повезло!
Єбанув - prop_btr взірвався нахуй!
Зліз нахуй з того btr. Бачу - пізда! Повзе один нахуй ,на мене прямо!
Я йому тіки балаклаву на очі пиздилиньк! Ховфана як дав… ну пизда карочє… очі повистрелювали, плащ-пальто погнуло ,руки-ноги повідривало…
Шо робити?!
Тут ше толпа вилазе, нахуй… Я тіки гля, блядь - Грім на 5.45 з кармана достав, два патрона, блядь, з рюкзака-пиздик, і та-та-та-та-та...
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
