ПНД #протоукртґ
رفتن به کانال در Telegram
авторський гумористичний контент зроблений як сатира з частотою постингу раз в високосний тиждень будь якi збiги з реальнiстю на диво випадковi алло
نمایش بیشتر355
مشترکین
+124 ساعت
+127 روز
+1430 روز
در حال بارگیری داده...
کانالهای مشابه
اشارات ورودی و خروجی
---
---
---
---
---
---
جذب مشترکین
ژوئن '26
ژوئن '26
+15
در 3 کانالها
مه '26
+9
در 3 کانالها
Get PRO
آوریل '26
+2
در 2 کانالها
Get PRO
مارس '26
+1
در 1 کانالها
Get PRO
فوریه '26
+20
در 2 کانالها
Get PRO
ژانویه '26
+6
در 7 کانالها
Get PRO
دسامبر '25
+8
در 5 کانالها
Get PRO
نوامبر '25
+2
در 2 کانالها
Get PRO
اکتبر '25
+6
در 4 کانالها
Get PRO
سپتامبر '25
+8
در 2 کانالها
Get PRO
اوت '25
+56
در 14 کانالها
Get PRO
ژوئیه '25
+5
در 2 کانالها
Get PRO
ژوئن '25
+38
در 11 کانالها
Get PRO
مه '25
+27
در 4 کانالها
Get PRO
آوریل '25
+5
در 2 کانالها
Get PRO
مارس '25
+5
در 1 کانالها
Get PRO
فوریه '25
+5
در 2 کانالها
Get PRO
ژانویه '25
+20
در 7 کانالها
Get PRO
دسامبر '24
+20
در 3 کانالها
Get PRO
نوامبر '24
+15
در 10 کانالها
Get PRO
اکتبر '24
+3
در 0 کانالها
Get PRO
سپتامبر '24
+8
در 4 کانالها
Get PRO
اوت '24
+21
در 4 کانالها
Get PRO
ژوئیه '24
+161
در 10 کانالها
| تاریخ | رشد مشترکین | اشارات | کانالها | |
| 23 ژوئن | 0 | |||
| 22 ژوئن | +1 | |||
| 21 ژوئن | 0 | |||
| 20 ژوئن | 0 | |||
| 19 ژوئن | 0 | |||
| 18 ژوئن | +11 | |||
| 17 ژوئن | 0 | |||
| 16 ژوئن | 0 | |||
| 15 ژوئن | 0 | |||
| 14 ژوئن | +1 | |||
| 13 ژوئن | 0 | |||
| 12 ژوئن | 0 | |||
| 11 ژوئن | 0 | |||
| 10 ژوئن | 0 | |||
| 09 ژوئن | 0 | |||
| 08 ژوئن | 0 | |||
| 07 ژوئن | +1 | |||
| 06 ژوئن | 0 | |||
| 05 ژوئن | 0 | |||
| 04 ژوئن | 0 | |||
| 03 ژوئن | 0 | |||
| 02 ژوئن | +1 | |||
| 01 ژوئن | 0 |
پستهای کانال
| 2 | بدون متن... | 25 423 |
| 3 | بدون متن... | 612 |
| 4 | огляд на Медовуху "Бандерівська" придбану біля колії в м. Яремче
ціна: Savage!
загалом 100 гривнів за 0.3 (НЕ ХУЙОВОГО) сорокаградусника це хороший цінник навіть з урахуванням націнки за туристичну локацію
смак: Anarchic!
явно не розбавлена спиртягою водичка, йде файно, запивати не треба - але й не надто легко щоб алкоголю не відчути а потім проснутись десь в Микуличині. смак медовий як має бути, не хімозний і не пізда який виражений
пакування: SSSensational!!!
кожна єдина деталь фляшки - то є золото. надпис без лапок дефолтним верхнім текстом в шрифті Roboto який є майже найдефолтнішим після Calibri i Times New Roman - це сама по собі прекрасна деталь, але вона стає тільки кращою в тандемі зі стоковими пнгшками прапору УПА і кліпарта меда. Ви не уявляєте наскільки дохуя в Яремчі серед етикеток товарів аі-слопа, тому така рукотворна наліпка робить кожну чарку лиш смачнішою. Вишенька на торті - їбучий надпис "HD" на склі, медовуха Full HD блядь від якої не те шо сліпнеш а прозріваєш нахуй
от я дивлюсь на це пакування і навіть якось ображаюсь що до цієї хуйні додумався не я | 489 |
| 5 | досі продають | 338 |
| 6 | як і тут | 391 |
| 7 | сукаааа я опять забув з відкладених забрати пост який я тримаю для легкого доступу в отложку | 384 |
| 8 | іапкірркіркіі | 401 |
| 9 | 😀 | 529 |
| 10 | بدون متن... | 538 |
| 11 | обзор в честь тисячі годин:
[eqyz ',fyf lkz lfeysd rjyxtyb[ ,kzlm | 427 |
| 12 | بدون متن... | 414 |
| 13 | мужики | 408 |
| 14 | мужики я їбу чи ви це робили деревяною сокирою чи лопатою чи просто палкою я грав на іванофранківському сервері кіберсало вам взагалі не пронюхати галичанського індастріалкрафта на 1.3.2 | 444 |
| 15 | بدون متن... | 593 |
| 16 | дядя блять | 422 |
| 17 | я придумав | 933 |
| 18 | нормально блять | 0 |
| 19 | ...мені було тоді тринадцять років. Виходю, бля нахуй, з бункера - дивлю на кордон, блядь - бандитів куча, повно-повно блядь. Я ж, блядь, взуваю, нахуй, свої кирзові чоботи, шнурки - пиздилиньк, зав'язав на три банти, блядь!
Біжу, нахуй. Стріляють блядь! Киселя по коліна, курячий окорочок, блядь, в мене такий жарений ахуєнний був, а вони його вирвали нахуй з кісткоу, блядь, підараси йобані!
Та то хуйня!
Я ж, блядь, одбивався-одбивався, та й думаю, ну його нахуй! З'єбався за prop_btr, беру btr, блядь, сідаю на нього. В мене prop_knife маленький є, сів на btr та й їду.
Махав тим knife, махав… Не повезло!
Єбанув - prop_btr взірвався нахуй!
Зліз нахуй з того btr. Бачу - пізда! Повзе один нахуй ,на мене прямо!
Я йому тіки балаклаву на очі пиздилиньк! Ховфана як дав… ну пизда карочє… очі повистрелювали, плащ-пальто погнуло ,руки-ноги повідривало…
Шо робити?!
Тут ше толпа вилазе, нахуй… Я тіки гля, блядь - Грім на 5.45 з кармана достав, два патрона, блядь, з рюкзака-пиздик, і та-та-та-та-та... | 0 |
| 20 | такс шо пацанва література на літо | 0 |
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
