fa
Feedback
ПНД #протоукртґ

ПНД #протоукртґ

رفتن به کانال در Telegram

авторський гумористичний контент зроблений як сатира з частотою постингу раз в високосний тиждень будь якi збiги з реальнiстю на диво випадковi алло

نمایش بیشتر
355
مشترکین
+124 ساعت
+127 روز
+1430 روز

در حال بارگیری داده...

جذب مشترکین
ژوئن '26
ژوئن '26
+15
در 3 کانال‌ها
مه '26
+9
در 3 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '26
+2
در 2 کانال‌ها
Get PRO
مارس '26
+1
در 1 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '26
+20
در 2 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '26
+6
در 7 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '25
+8
در 5 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '25
+2
در 2 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '25
+6
در 4 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '25
+8
در 2 کانال‌ها
Get PRO
اوت '25
+56
در 14 کانال‌ها
Get PRO
ژوئیه '25
+5
در 2 کانال‌ها
Get PRO
ژوئن '25
+38
در 11 کانال‌ها
Get PRO
مه '25
+27
در 4 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '25
+5
در 2 کانال‌ها
Get PRO
مارس '25
+5
در 1 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '25
+5
در 2 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '25
+20
در 7 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '24
+20
در 3 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '24
+15
در 10 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '24
+3
در 0 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '24
+8
در 4 کانال‌ها
Get PRO
اوت '24
+21
در 4 کانال‌ها
Get PRO
ژوئیه '24
+161
در 10 کانال‌ها
تاریخ
رشد مشترکین
اشارات
کانال‌ها
23 ژوئن0
22 ژوئن+1
21 ژوئن0
20 ژوئن0
19 ژوئن0
18 ژوئن+11
17 ژوئن0
16 ژوئن0
15 ژوئن0
14 ژوئن+1
13 ژوئن0
12 ژوئن0
11 ژوئن0
10 ژوئن0
09 ژوئن0
08 ژوئن0
07 ژوئن+1
06 ژوئن0
05 ژوئن0
04 ژوئن0
03 ژوئن0
02 ژوئن+1
01 ژوئن0
پست‌های کانال
2
بدون متن...
25 423
3
بدون متن...
612
4
огляд на Медовуху "Бандерівська" придбану біля колії в м. Яремче ціна: Savage! загалом 100 гривнів за 0.3 (НЕ ХУЙОВОГО) сорок
огляд на Медовуху "Бандерівська" придбану біля колії в м. Яремче ціна: Savage! загалом 100 гривнів за 0.3 (НЕ ХУЙОВОГО) сорокаградусника це хороший цінник навіть з урахуванням націнки за туристичну локацію смак: Anarchic! явно не розбавлена спиртягою водичка, йде файно, запивати не треба - але й не надто легко щоб алкоголю не відчути а потім проснутись десь в Микуличині. смак медовий як має бути, не хімозний і не пізда який виражений пакування: SSSensational!!! кожна єдина деталь фляшки - то є золото. надпис без лапок дефолтним верхнім текстом в шрифті Roboto який є майже найдефолтнішим після Calibri i Times New Roman - це сама по собі прекрасна деталь, але вона стає тільки кращою в тандемі зі стоковими пнгшками прапору УПА і кліпарта меда. Ви не уявляєте наскільки дохуя в Яремчі серед етикеток товарів аі-слопа, тому така рукотворна наліпка робить кожну чарку лиш смачнішою. Вишенька на торті - їбучий надпис "HD" на склі, медовуха Full HD блядь від якої не те шо сліпнеш а прозріваєш нахуй от я дивлюсь на це пакування і навіть якось ображаюсь що до цієї хуйні додумався не я
489
5
досі продають
338
6
як і тут
391
7
сукаааа я опять забув з відкладених забрати пост який я тримаю для легкого доступу в отложку
384
8
іапкірркіркіі
401
9
😀
😀
529
10
بدون متن...
538
11
обзор в честь тисячі годин: [eqyz ',fyf lkz lfeysd rjyxtyb[ ,kzlm
обзор в честь тисячі годин: [eqyz ',fyf lkz lfeysd rjyxtyb[ ,kzlm
427
12
بدون متن...
414
13
мужики
мужики
408
14
мужики я їбу чи ви це робили деревяною сокирою чи лопатою чи просто палкою я грав на іванофранківському сервері кіберсало вам взагалі не пронюхати галичанського індастріалкрафта на 1.3.2
444
15
بدون متن...
593
16
дядя блять
дядя блять
422
17
я придумав
я придумав
933
18
нормально блять
нормально блять
0
19
...мені було тоді тринадцять років. Виходю, бля нахуй, з бункера - дивлю на кордон, блядь - бандитів куча, повно-повно блядь.
...мені було тоді тринадцять років. Виходю, бля нахуй, з бункера - дивлю на кордон, блядь - бандитів куча, повно-повно блядь. Я ж, блядь, взуваю, нахуй, свої кирзові чоботи, шнурки - пиздилиньк, зав'язав на три банти, блядь! Біжу, нахуй. Стріляють блядь! Киселя по коліна, курячий окорочок, блядь, в мене такий жарений ахуєнний був, а вони його вирвали нахуй з кісткоу, блядь, підараси йобані! Та то хуйня! Я ж, блядь, одбивався-одбивався, та й думаю, ну його нахуй! З'єбався за prop_btr, беру btr, блядь, сідаю на нього. В мене prop_knife маленький є, сів на btr та й їду. Махав тим knife, махав… Не повезло! Єбанув - prop_btr взірвався нахуй! Зліз нахуй з того btr. Бачу - пізда! Повзе один нахуй ,на мене прямо! Я йому тіки балаклаву на очі пиздилиньк! Ховфана як дав… ну пизда карочє… очі повистрелювали, плащ-пальто погнуло ,руки-ноги повідривало… Шо робити?! Тут ше толпа вилазе, нахуй… Я тіки гля, блядь - Грім на 5.45 з кармана достав, два патрона, блядь, з рюкзака-пиздик, і та-та-та-та-та...
0
20
такс шо пацанва література на літо
такс шо пацанва література на літо
0