TRADE Seek
رفتن به کانال در Telegram
💸Канал про криптовалюту і форекс. Road to Freedom Менеджери: @MaksymLol Адмін: @ggllrr_777
نمایش بیشتر572
مشترکین
+1724 ساعت
+597 روز
+11730 روز
آرشیو پست ها
573
🔥 Arbiva - автоматичний крипто-арбітраж без ручної торгівлі
🗓 Система 24/7 аналізує ціни на біржах Bybit, Binance та понад 500 обмінниках Bestchange, знаходить розбіжності та автоматично відпрацьовує зв'язки. Ви тримаєте баланс - алгоритм робить усе інше.Як це працює: 🟢Поповнюєте баланс від 20 USDT 🟢Система знаходить арбітражну зв'язку між біржами 🟢Виконує операцію і повертає кошти з прибутком 🟢Повторює - без вашої участі
🔝 Цифри за останні 30 днів: 📊 Середній спред - 0.20% за зв'язку ✔️ Близько 60–70 зв'язок на тиждень 💵 800+ зв'язок виконано з моменту запускуЖодного трейдингу, жодних прогнозів. Прибуток виникає з різниці цін - не з угадування ринку. 🎁 Забирай 5 USDT за промокодом START в @Arbiva_bot та запускай арбітраж
573
🔥Arbiva - автоматичний крипто-арбітраж без ручної торгівлі
🗓Система 24/7 аналізує ціни на біржах Bybit, Binance, і більш ніж 500 обмінниках Bestchange, знаходить розбіжності та автоматично відпрацьовує зв'язки. Ви тримаєте баланс - алгоритм робить інше.
Як це працює:
🟢Поповнюєте баланс від 20 USDT
🟢Система знаходить арбітражну зв'язку між біржами
🟢Виконує операцію та повертає кошти з прибутком
🟢Повторює - без вашої участі
🔝Цифри за останні 30 днів:
📊Середній спред - 0.20% за зв'язку
✔️Близько 60–70 зв'язок на тиждень
💵800+ зв'язок виконано з моменту запуску
Жодного трейдингу, жодних прогнозів. Прибуток виникає з різниці цін — не вгадування ринку.
🎁Забирай 5 USDT за промокодом START в @Arbiva_bot і запускай арбітраж
573
Пробили планку в 500 підписників 🎉
🔥Всім дякую хто читає і проявляє активність, хотів б написати що ми тут аналізуємо та торгуємо форекс та крипту, в майбутньому плануємо домовлятися з різними проп компаніями на безкоштовні пропи для вас, тому буде цікаво точно
💳Канал робили більш для себе, типу такий великий блокнот, але думаю комусь також буде цікаво спостерігати, а можливо і повторювати дії за нами🤝
Рухаємось далі, буде цікаво🔞
573
😄При Байдені такої херні не було
💎Монета TON змінить назву на GRAM, — Павло Дуров оголосив про ребрендинг. Перехід займе ~ 3 тижні. А TON залишиться назвою блокчейну
573
GN. Знайшов достатньо цікаву закономірність раджу вам глянути на графік. Обидва DR достатньо похожі, тому я очікую утворення фракталу, зняття фракталу аж потім прихід до зони дискаунта. Спускатися по таймфрейму я не збираюся (не збираюся шукати голку в сіні) тому надіюся що я доніс до вас свою точку зору. Всім успіхів в торгівлі🫡
#EURUSD
573
GN. Надіюсь вас прекрасно почався тиждень. План по євро по маленько відпрацюовує, набрав поки тільки одну позу. Зроби для вас розбір $BTC
Враховувати що ціна протестувала Premium DR і дала реакцію і закріпилася нижче 0.5 + в місячному FVG.
Також можна звернути увагу як рухалася ціна - кінець березня і цілий місяць квітня даний рух не викликає сили.
Тому на даних фактах я буду розглядати пози до цілей в $60000
#BTC
573
😊Всім привіт.План по $EURUSD не змінються я очікую тест 0.5 DR і зняття D фракталів. Price Action настільки поганий аж тяжко дивитися.Тому я просто очікую формування сетапу.💧 Також є план по шорту євро опишу нижче!
$DXY
Ціна тестує 0.5 DR і знімає фрактал і дає реакцію Тому я буду очікувати закритися тиждня аж потім приймати якісь рішення . Так як dxy і eur корелюється.
#EURUSD
#DXY
573
😊Всім привіт. Достатньо довгий час нічого не постив канал, з 15 по 20 злив 3.5%на лайф акк. І також за останні два тижні не було ніяких можливостей по ринку тому зараз ми приступаємо до роботи.
$EURUSD
По євро лише два сценарії або від 0,5 DR або від 1.17207. Тому буду шукати конфірм на 4H. Якщо щось зміниться я обов'язково напишу пост.👋
#EURUSD
573
Всім привіт. Є ідея по $EURUSD
1W (EURUSD)
[-W1 FVG] виступає основною зоною опору на даний момент, при цьому ми не знаємо глибину занурення в нього, отже необхідно об'єктивно оцінити ймовірність реверсу або глибшого занурення в Premium.
1D(EURUSD)
Враховуючи, що продажі не змогли утримати [-W1 SNR], то розцінюю це як порушення Strong Order Flow, отже, ймовірність розширення Premium зростає. Поки що це лише гіпотеза і для її підтвердження необхідно перейти на 1 TF нижче.
У цій ситуації ціна формує Rejection від [-W1 FVG], але, поки що, тиск з боку покупців зберігається та формується потенційний [+D1 FVG/DR].
Отже, якщо ціна в ньому застрягне, то можна розглядати позиції на продовження як мінімум до YO і вище у разі індикаторів сили покупців (нових D1 KL).
Також є ідея по канадському долару публікує її трішки пізніше.
573
✋Всім Привіт! Маю надію, що ви так само встигли взяти якусь позу. Березень і початок квітня були достатньо неефективними місяцями. Але цей тиждень дуже сильно радує (як на зло, цього тижня я не склав план). Також по $BTC я закрив позицію по $67,965.1 (+1R). Буду ще набирати пози по бітку, в шорті. Пізніше скину план. Буде щось цікаве на графіку обов'язково сповіщу🤔
#EURUSD
#BTC
573
Складні періоди в кар'єрі трейдера і як з ними працювати
Березень був достатньо непередбачуваним і неефективним місяцем.
Багато хто переживають просадки або вже втратили свої акаунти.
У мене теж була просадка у розмірі -2.6%.
Отже, щоб залишатися на плаву навіть у складні часи, потрібно, по-перше, переорієнтувати своє бачення на довгострокове, а саме:
• Оцінювати проп-акаунт не як 500 доларів, а як систему. І якщо ваша система допускає прослиди до -10% на місяць, значить, її потрібно перебудовувати або змінювати.
• Дивитися на відстань у розмірі кварталу.
Приклад: у мене січень +10%, лютий 2.5%, березень -2.6%.
У сумі отримуємо +9.9% за квартал - це досить хороший результат.
• Контролювати свої емоції та реакції.
Ми, як люди, постійно "вібруємо": коли відбуваються хороші події, ми посилаємо в світ позитив і отримуємо його назад. Те саме працює і з негативом.
Оцінюйте свої просадки не як щось погане, а як урок або частину роботи.
Тоді ви не заганяєте себе в негатив, і як тільки ринок знову стає технічним, ви спокійно заробляєте своє і вирівнюєте криву прибутковості.
573
👏GN
$BTC
Не найкраща точка вход але як є. Поки що форекс не радує💧
Всім веселих вихідних👧
#BTC
573
❗️🗣🇮🇷Трамп: "Я радий повідомити, що США та Іран протягом останніх двох днів провели дуже хороші та продуктивні переговори щодо повного врегулювання нашого конфлікту на Близькому Сході.
Враховуючи характер і тон цих глибоких, детальних і конструктивних обговорень, які триватимуть протягом тижня, я доручив Міністерству оборони відкласти будь-які військові удари по іранських електростанціях та енергетичній інфраструктурі на п’ять днів — за умови успіху поточних зустрічей і переговорів."
573
😊Всім hello.
Надіюся що ви достатньо відпочили на вихідних. А тепер час до роботи. За останній тиждень в мене була одна позиція по GER40 і то я її закрив в мінус . На даний момент мені не подобається ні $EURUSD ні $GBPUSD що менш більш тільки виглядає то тільки $USDCAD.
Ціна знаходиться в преміумі і знімає W фрактал тому мене будуть цікавити любі позиції до 1.34820. Одну лімітку вже набрало по 1.37530, взяв 1,5% ризику.
На вихідних я читав один пост, і мені попалась достатньо цікаве речення "Ринок не рухається від новин. Він рухається від різниці між очікуванням і реальністю."
#USDCAD
573
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
