fa
Feedback
TRADE Seek

TRADE Seek

رفتن به کانال در Telegram

💸Канал про криптовалюту і форекс. Road to Freedom Менеджери: @MaksymLol Адмін: @ggllrr_777

نمایش بیشتر
572
مشترکین
+1724 ساعت
+597 روز
+11730 روز

در حال بارگیری داده...

کانال‌های مشابه
هیچ داده‌ای
مشکلی وجود دارد؟ لطفاً صفحه را تازه کنید یا با مدیر پشتیبانی ما تماس بگیرید.
اشارات ورودی و خروجی
---
---
---
---
---
---
جذب مشترکین
ژوئن '26
ژوئن '26
+276
در 15 کانال‌ها
مه '26
+311
در 17 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '26
+26
در 0 کانال‌ها
Get PRO
مارس '260
در 0 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '260
در 1 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '260
در 0 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '250
در 0 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '250
در 0 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '250
در 0 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '250
در 0 کانال‌ها
Get PRO
اوت '250
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژوئیه '250
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژوئن '250
در 0 کانال‌ها
Get PRO
مه '250
در 0 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '250
در 0 کانال‌ها
Get PRO
مارس '25
+2
در 0 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '25
+1
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '25
+1
در 0 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '24
+1
در 0 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '24
+26
در 0 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '24
+56
در 1 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '24
+4
در 0 کانال‌ها
Get PRO
اوت '24
+1
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژوئیه '24
+2
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژوئن '24
+92
در 0 کانال‌ها
Get PRO
مه '24
+5
در 0 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '24
+20
در 0 کانال‌ها
Get PRO
مارس '24
+63
در 1 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '24
+77
در 3 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '24
+371
در 6 کانال‌ها
تاریخ
رشد مشترکین
اشارات
کانال‌ها
23 ژوئن+4
22 ژوئن+22
21 ژوئن+57
20 ژوئن0
19 ژوئن0
18 ژوئن+2
17 ژوئن+4
16 ژوئن+25
15 ژوئن+32
14 ژوئن0
13 ژوئن+3
12 ژوئن+1
11 ژوئن+1
10 ژوئن0
09 ژوئن+7
08 ژوئن+2
07 ژوئن+4
06 ژوئن+4
05 ژوئن+30
04 ژوئن+42
03 ژوئن+9
02 ژوئن+9
01 ژوئن+18
پست‌های کانال
🔥 Arbiva - автоматичний крипто-арбітраж без ручної торгівлі 🗓 Система 24/7 аналізує ціни на біржах Bybit, Binance та понад
🔥 Arbiva - автоматичний крипто-арбітраж без ручної торгівлі
🗓 Система 24/7 аналізує ціни на біржах Bybit, Binance та понад 500 обмінниках Bestchange, знаходить розбіжності та автоматично відпрацьовує зв'язки. Ви тримаєте баланс - алгоритм робить усе інше.
Як це працює: 🟢Поповнюєте баланс від 20 USDT 🟢Система знаходить арбітражну зв'язку між біржами 🟢Виконує операцію і повертає кошти з прибутком 🟢Повторює - без вашої участі
🔝 Цифри за останні 30 днів: 📊 Середній спред - 0.20% за зв'язку ✔️ Близько 60–70 зв'язок на тиждень 💵 800+ зв'язок виконано з моменту запуску
Жодного трейдингу, жодних прогнозів. Прибуток виникає з різниці цін - не з угадування ринку. 🎁 Забирай 5 USDT за промокодом START в @Arbiva_bot та запускай арбітраж

2
🔥Arbiva - автоматичний крипто-арбітраж без ручної торгівлі 🗓Система 24/7 аналізує ціни на біржах Bybit, Binance, і більш ніж 500 обмінниках Bestchange, знаходить розбіжності та автоматично відпрацьовує зв'язки. Ви тримаєте баланс - алгоритм робить інше. Як це працює: 🟢Поповнюєте баланс від 20 USDT 🟢Система знаходить арбітражну зв'язку між біржами 🟢Виконує операцію та повертає кошти з прибутком 🟢Повторює - без вашої участі 🔝Цифри за останні 30 днів: 📊Середній спред - 0.20% за зв'язку ✔️Близько 60–70 зв'язок на тиждень 💵800+ зв'язок виконано з моменту запуску Жодного трейдингу, жодних прогнозів. Прибуток виникає з різниці цін — не вгадування ринку. 🎁Забирай 5 USDT за промокодом START в @Arbiva_bot і запускай арбітраж
17
3
Пробили планку в 500 підписників 🎉 🔥Всім дякую хто читає і проявляє активність, хотів б написати що ми тут аналізуємо та торгуємо форекс та крипту, в майбутньому плануємо домовлятися з різними проп компаніями на безкоштовні пропи для вас, тому буде цікаво точно 💳Канал робили більш для себе, типу такий великий блокнот, але думаю комусь також буде цікаво спостерігати, а можливо і повторювати дії за нами🤝 Рухаємось далі, буде цікаво🔞
190
4
Салам✋ Очікую такий план дійтому просто чілю #EURUSD
221
5
Всім привіт. Ну тут без коментарів🫡 #BTC
200
6
😄При Байдені такої херні не було 💎Монета TON змінить назву на GRAM, — Павло Дуров оголосив про ребрендинг. Перехід займе ~
😄При Байдені такої херні не було 💎Монета TON змінить назву на GRAM, — Павло Дуров оголосив про ребрендинг. Перехід займе ~ 3 тижні. А TON залишиться назвою блокчейну
585
7
GN. Знайшов достатньо цікаву закономірність раджу вам глянути на графік. Обидва DR достатньо похожі, тому я очікую утворення фракталу, зняття фракталу аж потім прихід до зони дискаунта. Спускатися по таймфрейму я не збираюся (не збираюся шукати голку в сіні) тому надіюся що я доніс до вас свою точку зору. Всім успіхів в торгівлі🫡 #EURUSD
228
8
GN. Надіюсь вас прекрасно почався тиждень. План по євро по маленько відпрацюовує, набрав поки тільки одну позу. Зроби для вас розбір $BTC Враховувати що ціна протестувала Premium DR і дала реакцію і закріпилася нижче 0.5 + в місячному FVG. Також можна звернути увагу як рухалася ціна - кінець березня і цілий місяць квітня даний рух не викликає сили. Тому на даних фактах я буду розглядати пози до цілей в $60000 #BTC
366
9
😊Всім привіт.План по $EURUSD не змінються я очікую тест 0.5 DR і зняття D фракталів. Price Action настільки поганий аж тяжко дивитися.Тому я просто очікую формування сетапу.💧 Також є план по шорту євро опишу нижче! $DXY Ціна тестує 0.5 DR і знімає фрактал і дає реакцію Тому я буду очікувати закритися тиждня аж потім приймати якісь рішення . Так як dxy і eur корелюється. #EURUSD #DXY
313
10
😊Всім привіт. Достатньо довгий час нічого не постив канал, з 15 по 20 злив 3.5%на лайф акк. І також за останні два тижні не
😊Всім привіт. Достатньо довгий час нічого не постив канал, з 15 по 20 злив 3.5%на лайф акк. І також за останні два тижні не було ніяких можливостей по ринку тому зараз ми приступаємо до роботи. $EURUSD По євро лише два сценарії або від 0,5 DR або від 1.17207. Тому буду шукати конфірм на 4H. Якщо щось зміниться я обов'язково напишу пост.👋 #EURUSD
236
11
Флеш краш 👋 P.s там же втоплено два телефони
Флеш краш 👋 P.s там же втоплено два телефони
193
12
Gn Взяв невеликий шорт по каду, аналіз писав вище в пості😊
Gn Взяв невеликий шорт по каду, аналіз писав вище в пості😊
154
13
بدون متن...
140
14
Всім привіт. Є ідея по $EURUSD 1W (EURUSD) [-W1 FVG] виступає основною зоною опору на даний момент, при цьому ми не знаємо глибину занурення в нього, отже необхідно об'єктивно оцінити ймовірність реверсу або глибшого занурення в Premium. 1D(EURUSD) Враховуючи, що продажі не змогли утримати [-W1 SNR], то розцінюю це як порушення Strong Order Flow, отже, ймовірність розширення Premium зростає. Поки що це лише гіпотеза і для її підтвердження необхідно перейти на 1 TF нижче. У цій ситуації ціна формує Rejection від [-W1 FVG], але, поки що, тиск з боку покупців зберігається та формується потенційний [+D1 FVG/DR]. Отже, якщо ціна в ньому застрягне, то можна розглядати позиції на продовження як мінімум до YO і вище у разі індикаторів сили покупців (нових D1 KL). Також є ідея по канадському долару публікує її трішки пізніше.
133
15
✋Всім Привіт! Маю надію, що ви так само встигли взяти якусь позу. Березень і початок квітня були достатньо неефективними місяцями. Але цей тиждень дуже сильно радує (як на зло, цього тижня я не склав план). Також по $BTC я закрив позицію по $67,965.1 (+1R). Буду ще набирати пози по бітку, в шорті. Пізніше скину план. Буде щось цікаве на графіку обов'язково сповіщу🤔 #EURUSD #BTC
119
16
Складні періоди в кар'єрі трейдера і як з ними працювати Березень був достатньо непередбачуваним і неефективним місяцем. Бага
Складні періоди в кар'єрі трейдера і як з ними працювати Березень був достатньо непередбачуваним і неефективним місяцем. Багато хто переживають просадки або вже втратили свої акаунти. У мене теж була просадка у розмірі -2.6%. Отже, щоб залишатися на плаву навіть у складні часи, потрібно, по-перше, переорієнтувати своє бачення на довгострокове, а саме: • Оцінювати проп-акаунт не як 500 доларів, а як систему. І якщо ваша система допускає прослиди до -10% на місяць, значить, її потрібно перебудовувати або змінювати. • Дивитися на відстань у розмірі кварталу. Приклад: у мене січень +10%, лютий 2.5%, березень -2.6%. У сумі отримуємо +9.9% за квартал - це досить хороший результат. • Контролювати свої емоції та реакції. Ми, як люди, постійно "вібруємо": коли відбуваються хороші події, ми посилаємо в світ позитив і отримуємо його назад. Те саме працює і з негативом. Оцінюйте свої просадки не як щось погане, а як урок або частину роботи. Тоді ви не заганяєте себе в негатив, і як тільки ринок знову стає технічним, ви спокійно заробляєте своє і вирівнюєте криву прибутковості.
82
17
👏GN $BTC Не найкраща точка вход але як є. Поки що форекс не радує💧 Всім веселих вихідних👧 #BTC
95