fa
Feedback
Cryptoshi | Crypto 🇺🇦

Cryptoshi | Crypto 🇺🇦

کانال بسته

Україномовний канал про світ крипти 🇺🇦 Адмін @Krutishaa 👨🏻‍💻 Менеджери по рекламі: (оплата адміну) @optar_cpa ,@ostapsmm ,@nftcriptahueta @Andryshaa_13, @cryptohoterr @pifagor_dao @killhpx @qzxsc13 @cryptojohans @kykysik00 @Sa4iz1k

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام Cryptoshi | Crypto 🇺🇦

کانال Cryptoshi | Crypto 🇺🇦 در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 14 639 مشترک است و جایگاه 7 636 را در دسته رمزارزها و رتبه 4 115 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 14 639 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 25 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر 57 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر 0 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 9.37% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 4.86% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 1 371 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 711 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 9 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند біржа, токен, mexc, мінус, гаманець تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
Україномовний канал про світ крипти 🇺🇦 Адмін @Krutishaa 👨🏻‍💻 Менеджери по рекламі: (оплата адміну) @optar_cpa ,@ostapsmm ,@nftcriptahueta @Andryshaa_13, @cryptohoterr @pifagor_dao @killhpx @qzxsc13 @cryptojohans @kykysik00 @Sa4iz1k

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 26 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته رمزارزها تبدیل کرده‌اند.

14 639
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
-657 روز
+5730 روز
آرشیو پست ها
MEXC r.i.p. 😮‍💨🩸🩸

на ринку крипти, все стабільно BTC по 44k чекаємо 🩸🩸🩸
+1
на ринку крипти, все стабільно BTC по 44k чекаємо 🩸🩸🩸

Polymarket в тг, є тут дрочери Полімаркету?? 😬 https://t.me/ipredict/app?startapp=Lz9yPTU0djVkdmw
+1
Polymarket в тг, є тут дрочери Полімаркету?? 😬 https://t.me/ipredict/app?startapp=Lz9yPTU0djVkdmw

Залутав 60$ з ізі фарму балів Пам’ятаєте від Telegram Wallet була роздача за друзів?? якщо ви виконали умови, і запросили дру
+3
Залутав 60$ з ізі фарму балів Пам’ятаєте від Telegram Wallet була роздача за друзів?? якщо ви виконали умови, і запросили друга, то у вас є змога відкрити бокси за бали, які ви можете самі набити торгівлею / т.д. Є 3 бокси за бали, до 500$ можна забрати. Я залутав 80$ з 3х боксів. Ізі лут) - Залітаєте в telegram wallet - запрошуєте друзів - виконуєте умови ( інструкція) - і залітаєте в сквад, там теж розділяють 500к$ за гарні місця 📍telegram wallet 📍залітаєте в сквад

трохи пораділи, і вистачить.. який єбаний ринок зараз в крипті, просто ужас. При Бітку в 25-35к було більше ворку і грошей, н
+1
трохи пораділи, і вистачить.. який єбаний ринок зараз в крипті, просто ужас. При Бітку в 25-35к було більше ворку і грошей, ніж зараз. яка піздєц насправді))

Kraken роздає 500 Ink Points за реферальну програму Біржа досі не має токена, але вже активно роздає бали - класика перед жир
Kraken роздає 500 Ink Points за реферальну програму Біржа досі не має токена, але вже активно роздає бали - класика перед жирним дропом. Як залутати поінти і $$$?? -Реєструйся за посиланням -пройди KYC - внеси депозит від 100$ -накручуй обсяг: від $100 на споті або $200 на ф'ючерсах у Kraken Pro. -Поінти нарахують лише після виконання умов.
Є старий акаунт - заведи новий на іншу пошту, документи підійдуть ті самі.
😮‍💨Додатково: зараз триває акція $50k на xStocks: де, за просто депозит дають x2 до поінтів, обсяг від $1000. Інструкція та деталі - у розділі дропів на сайті. Заходь, поки ще дають.

$GRAM (TON) по 1,1$ замовляли?🙂 хтось певно по стакану 200$ злив.. 🎁Поставити МЕХС НА ФЛІП ТУТ
$GRAM (TON) по 1,1$ замовляли?🙂 хтось певно по стакану 200$ злив.. 🎁Поставити МЕХС НА ФЛІП ТУТ

$GRAM (TON) по 1,1$ замовляли? 🎁Поставити МЕХС НА ФЛІП ТУТ
$GRAM (TON) по 1,1$ замовляли? 🎁Поставити МЕХС НА ФЛІП ТУТ

$GRAM (TON) по 1,1$ замовляли?
$GRAM (TON) по 1,1$ замовляли?

BACKPACK -0,7$ 😱 мда, продав усе по лоу ціні, і далі туземун..
BACKPACK -0,7$ 😱 мда, продав усе по лоу ціні, і далі туземун..

Також в кого є акки BingX , з мінусовим PNL на фьючерсах, теж можемо відфліпати ваш мінус на плюс)) заберете копійку на такому ринку, пишіть)) 🎁Поставити МЕХС НА ФЛІП ТУТ

потрібні акки MEXC з 0% комси на BTC бажано від 5-30 лямов ліміта на економію комси заробити бабок можна більше чем звичайног
потрібні акки MEXC з 0% комси на BTC бажано від 5-30 лямов ліміта на економію комси заробити бабок можна більше чем звичайного і швидше акки фліпнемо, за пару годин пишіть @krutishaa 🎁Поставити МЕХС НА ФЛІП ТУТ

Можете зайти в бота, і глянути. мінімально від 5 тон фармілку можна взяти) https://t.me/mainet2_bot?start=r_6a2fe23a251d7ecdff5ca001

😈 Прикупив імпульсів на невеличкий балік від Mainet 2 за 20хв взяли імпульсів на 32к$ ностальгія прийшла?😄 ‼️взяв участь в
😈 Прикупив імпульсів на невеличкий балік від Mainet 2 за 20хв взяли імпульсів на 32к$ ностальгія прийшла?😄
‼️взяв участь в сейлі та купив імпульсів на $$$$, тепер в 18:00 стартує вже сейл паків з майнерами які ми зможемо купити за ці імпульси.
▪️ Сейл буде йти ще 2 години, тому у вас ще є час також взяти участь ▪️3 види паків - від ~5 TON/GRAM ▪️ Купити їх можна буде тільки під час продажу ▪️ Після завершення продажу нові паки випускати не будуть ▪️ Частина майнерів буде зникати через механіку крафту 🔥Про всі деталі та скільки вийде заробити з цього проекту старатимусь вам показувати 🎁Хто памʼятає скільки можна було залутати, хто залітав на початку

смачноо OKX BOOST погодувпв Мінімум 2х до витрат виходить, плюс ще 8 днів за які можуть дати дропи😄 RE можна вже клеймити ,
смачноо OKX BOOST погодувпв Мінімум 2х до витрат виходить, плюс ще 8 днів за які можуть дати дропи😄 RE можна вже клеймити , а USDC через годину😈

Рижий потужнічає?? клоун максимальний 🩸🩸🩸 ‼️Іран закрив Ормузьку протоку та безстроково призупинив переговори зі США після
Рижий потужнічає?? клоун максимальний 🩸🩸🩸 ‼️Іран закрив Ормузьку протоку та безстроково призупинив переговори зі США після ударів Ізраїлю по Лівану

😳Мемкоїн $ASTEROID у моменті зріс на +158% Причина: компанія SpaceX додала до свого магазину м’яку іграшку у вигляді персона
😳Мемкоїн $ASTEROID у моменті зріс на +158% Причина: компанія SpaceX додала до свого магазину м’яку іграшку у вигляді персонажа-логотипа мемкоїна Asteroid. Раніше Ілон Маск уже погодився зробити Asteroid талісманом SpaceX.

Забираємо свої $$$ на ОКХ Launch, де роздадуть $ уже 1,3ляма 🤤 Сьогодні біржа запустила одразу 2 нових LaunchX з призовим фо
Забираємо свої $$$ на ОКХ Launch, де роздадуть $ уже 1,3ляма 🤤 Сьогодні біржа запустила одразу 2 нових LaunchX з призовим фондом у 2 млн $RE та 450 000 USDC. ще є час зробити необхідний об’єм для участі. Що робимо: - Перекинути USDT у мережу X Layer - Закинути трохи OKB для комісій - Прокрутити необхідний об’єм через активності Давайте порахуємо: 📌Для LaunchX з $RE потрібно набрати від 8 000$ об’єму 📌Середній оборот виходить близько 600$ 📌Зараз активно крутять: XLAYER_USDT/USDT 📌Необхідний об’єм - 40 000$ 📌Комісії близько 32$ Звичайно знову потрібно наторгувать обʼєми, але відносно учасників не багато. 📌 Старт - завтра о 11:00 📌 Дедлайн - 20 червня о 11:00 📌 Клейм нагород - о 13:00 🕐 Реєстрація в OKX BOOST

панікуємо? USDT крах???🩸🩸 USDT може повністю піти з європейського ринку, оскільки Tether не отримали дозволу MiCA. Через це
панікуємо? USDT крах???🩸🩸 USDT може повністю піти з європейського ринку, оскільки Tether не отримали дозволу MiCA. Через це біржі змушені видалити всі торгові пари з USDT для користувачів з ЄС.
Також з 1 липня Binance може втратити дозвіл на надання послуг клієнтам з ЄС, оскільки заявку на продовження ліцензії MiCA в Греції планують відхилити.
🎁 МЕХС ФЛІП ТУТ

При кожній зміні ціни акції SpaceX на $1, оцінка капіталу Маска змінюється приблизно на $6,41 млрд. піздєц… Живіть з цим.