Cryptoshi | Crypto 🇺🇦
Україномовний канал про світ крипти 🇺🇦 Адмін @Krutishaa 👨🏻💻 Менеджери по рекламі: (оплата адміну) @optar_cpa ,@ostapsmm ,@nftcriptahueta @Andryshaa_13, @cryptohoterr @pifagor_dao @killhpx @qzxsc13 @cryptojohans @kykysik00 @Sa4iz1k
نمایش بیشتر📈 تحلیل کانال تلگرام Cryptoshi | Crypto 🇺🇦
کانال Cryptoshi | Crypto 🇺🇦 در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 14 639 مشترک است و جایگاه 7 636 را در دسته رمزارزها و رتبه 4 115 را در منطقه أوكرانيا دارد.
📊 شاخصهای مخاطب و پویایی
از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 14 639 مشترک جذب کرده است.
بر اساس آخرین دادهها در تاریخ 25 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر 57 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر 0 بوده و همچنان دسترسی گستردهای حفظ شده است.
- وضعیت تأیید: تأیید نشده
- نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 9.37% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 4.86% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب میکند.
- دسترسی پستها: هر پست به طور میانگین 1 371 بازدید دریافت میکند. در اولین روز معمولاً 711 بازدید جمعآوری میشود.
- واکنشها و تعامل: مخاطبان بهطور فعال حمایت میکنند؛ میانگین واکنش به هر پست 9 است.
- علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند біржа, токен, mexc, мінус, гаманець تمرکز دارد.
📝 توضیح و سیاست محتوایی
نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاههای شخصی توصیف میکند:
“Україномовний канал про світ крипти 🇺🇦
Адмін @Krutishaa 👨🏻💻
Менеджери по рекламі: (оплата адміну)
@optar_cpa ,@ostapsmm ,@nftcriptahueta @Andryshaa_13, @cryptohoterr @pifagor_dao @killhpx @qzxsc13 @cryptojohans @kykysik00 @Sa4iz1k”
به لطف بهروزرسانیهای پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 26 ژوئن, 2026)، کانال همواره بهروز و دارای دسترسی بالاست. تحلیلها نشان میدهد مخاطبان بهطور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته رمزارزها تبدیل کردهاند.
در حال بارگیری داده...
| تاریخ | رشد مشترکین | اشارات | کانالها | |
| 25 ژوئن | +7 | |||
| 24 ژوئن | +2 | |||
| 23 ژوئن | +1 | |||
| 22 ژوئن | 0 | |||
| 21 ژوئن | +1 | |||
| 20 ژوئن | +4 | |||
| 19 ژوئن | +1 | |||
| 18 ژوئن | 0 | |||
| 17 ژوئن | 0 | |||
| 16 ژوئن | +3 | |||
| 15 ژوئن | +3 | |||
| 14 ژوئن | +2 | |||
| 13 ژوئن | 0 | |||
| 12 ژوئن | 0 | |||
| 11 ژوئن | +1 | |||
| 10 ژوئن | +1 | |||
| 09 ژوئن | +5 | |||
| 08 ژوئن | +5 | |||
| 07 ژوئن | +4 | |||
| 06 ژوئن | +4 | |||
| 05 ژوئن | 0 | |||
| 04 ژوئن | 0 | |||
| 03 ژوئن | +155 | |||
| 02 ژوئن | +57 | |||
| 01 ژوئن | +49 |
| 2 | на ринку крипти, все стабільно
BTC по 44k чекаємо 🩸🩸🩸 | 794 |
| 3 | Polymarket в тг, є тут дрочери Полімаркету??
😬 https://t.me/ipredict/app?startapp=Lz9yPTU0djVkdmw | 874 |
| 4 | Залутав 60$ з ізі фарму балів
Пам’ятаєте від Telegram Wallet була роздача за друзів??
якщо ви виконали умови, і запросили друга, то у вас є
змога відкрити бокси за бали, які ви можете самі набити торгівлею / т.д.
Є 3 бокси за бали, до 500$ можна забрати. Я залутав 80$ з 3х боксів. Ізі лут)
- Залітаєте в telegram wallet
- запрошуєте друзів
- виконуєте умови ( інструкція)
- і залітаєте в сквад, там теж розділяють 500к$ за гарні місця
📍telegram wallet
📍залітаєте в сквад | 790 |
| 5 | трохи пораділи, і вистачить..
який єбаний ринок зараз в крипті, просто ужас. При Бітку в 25-35к було більше ворку і грошей, ніж зараз. яка піздєц насправді)) | 803 |
| 6 | Kraken роздає 500 Ink Points за реферальну програму
Біржа досі не має токена, але вже активно роздає бали - класика перед жирним дропом.
Як залутати поінти і $$$??
-Реєструйся за посиланням
-пройди KYC
- внеси депозит від 100$
-накручуй обсяг: від $100 на споті або $200 на ф'ючерсах у Kraken Pro.
-Поінти нарахують лише після виконання умов.
Є старий акаунт - заведи новий на іншу пошту, документи підійдуть ті самі.
😮💨Додатково: зараз триває акція $50k на xStocks: де, за просто депозит дають x2 до поінтів, обсяг від $1000.
Інструкція та деталі - у розділі дропів на сайті.
Заходь, поки ще дають. | 895 |
| 7 | $GRAM (TON) по 1,1$ замовляли?🙂
хтось певно по стакану 200$ злив..
🎁Поставити МЕХС НА ФЛІП ТУТ | 1 072 |
| 8 | $GRAM (TON) по 1,1$ замовляли?
🎁Поставити МЕХС НА ФЛІП ТУТ | 152 |
| 9 | $GRAM (TON) по 1,1$ замовляли? | 1 |
| 10 | BACKPACK -0,7$ 😱
мда, продав усе по лоу ціні, і далі туземун.. | 1 176 |
| 11 | Також в кого є акки BingX , з мінусовим PNL на фьючерсах, теж можемо відфліпати ваш мінус на плюс))
заберете копійку на такому ринку, пишіть))
🎁Поставити МЕХС НА ФЛІП ТУТ | 1 142 |
| 12 | потрібні акки MEXC з 0% комси на BTC
бажано від 5-30 лямов ліміта на економію комси
заробити бабок можна більше чем звичайного і швидше акки фліпнемо, за пару годин
пишіть @krutishaa
🎁Поставити МЕХС НА ФЛІП ТУТ | 1 104 |
| 13 | Можете зайти в бота, і глянути.
мінімально від 5 тон фармілку можна взяти)
https://t.me/mainet2_bot?start=r_6a2fe23a251d7ecdff5ca001 | 1 036 |
| 14 | 😈 Прикупив імпульсів на невеличкий балік від Mainet 2
за 20хв взяли імпульсів на 32к$ ностальгія прийшла?😄
‼️взяв участь в сейлі та купив імпульсів на $$$$, тепер в 18:00 стартує вже сейл паків з майнерами які ми зможемо купити за ці імпульси.
▪️ Сейл буде йти ще 2 години, тому у вас ще є час також взяти участь
▪️3 види паків - від ~5 TON/GRAM
▪️ Купити їх можна буде тільки під час продажу
▪️ Після завершення продажу нові паки випускати не будуть
▪️ Частина майнерів буде зникати через механіку крафту
🔥Про всі деталі та скільки вийде заробити з цього проекту старатимусь вам показувати
🎁Хто памʼятає скільки можна було залутати, хто залітав на початку | 993 |
| 15 | смачноо OKX BOOST погодувпв
Мінімум 2х до витрат виходить, плюс ще 8 днів за які можуть дати дропи😄
RE можна вже клеймити , а USDC через годину😈 | 968 |
| 16 | Рижий потужнічає?? клоун максимальний 🩸🩸🩸
‼️Іран закрив Ормузьку протоку та безстроково призупинив переговори зі США після ударів Ізраїлю по Лівану | 1 079 |
| 17 | 😳Мемкоїн $ASTEROID у моменті зріс на +158%
Причина: компанія SpaceX додала до свого магазину м’яку іграшку у вигляді персонажа-логотипа мемкоїна Asteroid.
Раніше Ілон Маск уже погодився зробити Asteroid талісманом SpaceX. | 1 106 |
| 18 | Забираємо свої $$$ на ОКХ Launch, де роздадуть
$ уже 1,3ляма 🤤
Сьогодні біржа запустила одразу 2 нових LaunchX з призовим фондом у 2 млн $RE та 450 000 USDC. ще є час зробити необхідний об’єм для участі.
Що робимо:
- Перекинути USDT у мережу X Layer
- Закинути трохи OKB для комісій
- Прокрутити необхідний об’єм через активності
Давайте порахуємо:
📌Для LaunchX з $RE потрібно набрати від 8 000$ об’єму
📌Середній оборот виходить близько 600$
📌Зараз активно крутять: XLAYER_USDT/USDT
📌Необхідний об’єм - 40 000$
📌Комісії близько 32$
Звичайно знову потрібно наторгувать обʼєми, але відносно учасників не багато.
📌 Старт - завтра о 11:00
📌 Дедлайн - 20 червня о 11:00
📌 Клейм нагород - о 13:00
🕐 Реєстрація в OKX BOOST | 1 041 |
| 19 | панікуємо? USDT крах???🩸🩸
USDT може повністю піти з європейського ринку, оскільки Tether не отримали дозволу MiCA. Через це біржі змушені видалити всі торгові пари з USDT для користувачів з ЄС.
Також з 1 липня Binance може втратити дозвіл на надання послуг клієнтам з ЄС, оскільки заявку на продовження ліцензії MiCA в Греції планують відхилити.
🎁 МЕХС ФЛІП ТУТ | 1 387 |
| 20 | При кожній зміні ціни акції SpaceX на $1, оцінка капіталу Маска змінюється приблизно на $6,41 млрд.
піздєц… Живіть з цим. | 1 433 |
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
