Лутарня
رفتن به کانال در Telegram
Цей Telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШИХ ЗА 21 РІК
نمایش بیشتر443
مشترکین
-124 ساعت
+17 روز
+1230 روز
آرشیو پست ها
444
«Не продавайте Україну!»: у Празі пройшов мітинг перед будівлею посольства США .
Захід, за словами організаторів, є відповіддю на тиск США на Україну, щоб вона прийняла мирний план.
Чого ці дауни зібрались в Празі, а не в Покровську?
444
Repost from ГОНЧАРЕНКО
Зараз буде цинічно, але напевно це знову ж таки має хтось сказати.
Прямо зараз на такій війні, як у нас - не важливі ракети, танки, дрони чи розвідка, на війні важливо чи готові люди помирати.
У росії є валюта, яку ми не можем перебити. І це не нафта, не КАБи, не розвідка, і не військова наука. Це те, що вони готові покласти 30 тисяч людей за взяття Покровська. 50 тисяч за Бахмут. 20 тисяч за Авдіївку.
І це не зупиняється.
Вони готові будуть покласти 100 тисяч за Словʼянськ. 200 тисяч за Краматорськ.
І це пояснити ніяк не можна.
Ніяк ти не поясниш - чому вони біжать.
Але вони біжать. І помирають. І потім нові біжать.
І все.
В коротростроковому варіанті - да, вони виграють.
І тому нам потрібно зупинятись. У нас немає зайвих людей, яких варто відправляти на смерть.
Ми не можемо собі дозволити це.
Я розумію, що наші ліберальні друзі залюбки відправили б ще пару мільйонів на фронт, а потім привезли сюди таджиків і сказали, що так треба.
Але нам треба залишити своїх людей. Не вбити їх. Не знищити всю країну.
росія - сильна військова держава. Україна - сильна військова держава.
Але у нас немає технологічної переваги над росією. А якщо її немає, то все зводиться до того, що наступає момент в якому хто готовий померти більше - той і перемагає.
Тому нам треба зупинитсь. Тому нам треба МИР.
444
Repost from Лачен пише
❗️ Українська делегація на чолі з Будановим в Абу-Дабі проводить переговори як з американською, так і з російською сторонами, — Axios.
Керівники військової розвідки України та Росії планували зустрітися в Абу-Дабі з іншого питання. Поїздка міністра армії США до Абу-Дабі стала несподіванкою для сторін і змінила початковий план.
444
Repost from Синя кімнатка (ceh9)
Як же дістало, тримають маси за повне бидло, якому можна годувати версію про те шо росіянам не подобається Єрмак.
Так шо українці, якщо вам не подобається Єрмак, то ви росіяни ;)
444
Мали світло дати, вʼєбали екстрені відключення… кайф.
Потім закінчаться екстрені, по графіку вимкнуть.
Нада дожимать
444
Давно ми його відео не дивились. Там мабуть така тряска, що його можна підключити замість ЗАЕС і буде живити всю країну.
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
