es
Feedback
Лутарня

Лутарня

Ir al canal en Telegram

Цей Telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШИХ ЗА 21 РІК

Mostrar más
443
Suscriptores
-124 horas
+17 días
+1230 días
Archivo de publicaciones
Та ну нахуй? 🙃
Та ну нахуй? 🙃

Mensaje de video00:15

«Не продавайте Україну!»: у Празі пройшов мітинг перед будівлею посольства США . Захід, за словами організаторів, є відповіддю на тиск США на Україну, щоб вона прийняла мирний план. Чого ці дауни зібрались в Празі, а не в Покровську?

Погоджуєтесь?

Зараз буде цинічно, але напевно це знову ж таки має хтось сказати. Прямо зараз на такій війні, як у нас - не важливі ракети, танки, дрони чи розвідка, на війні важливо чи готові люди помирати. У росії є валюта, яку ми не можем перебити. І це не нафта, не КАБи, не розвідка, і не військова наука. Це те, що вони готові покласти 30 тисяч людей за взяття Покровська. 50 тисяч за Бахмут. 20 тисяч за Авдіївку. І це не зупиняється. Вони готові будуть покласти 100 тисяч за Словʼянськ. 200 тисяч за Краматорськ. І це пояснити ніяк не можна. Ніяк ти не поясниш - чому вони біжать. Але вони біжать. І помирають. І потім нові біжать. І все. В коротростроковому варіанті - да, вони виграють. І тому нам потрібно зупинятись. У нас немає зайвих людей, яких варто відправляти на смерть. Ми не можемо собі дозволити це. Я розумію, що наші ліберальні друзі залюбки відправили б ще пару мільйонів на фронт, а потім привезли сюди таджиків і сказали, що так треба. Але нам треба залишити своїх людей. Не вбити їх. Не знищити всю країну. росія - сильна військова держава. Україна - сильна військова держава. Але у нас немає технологічної переваги над росією. А якщо її немає, то все зводиться до того, що наступає момент в якому хто готовий померти більше - той і перемагає. Тому нам треба зупинитсь. Тому нам треба МИР.

❗️ Українська делегація на чолі з Будановим в Абу-Дабі проводить переговори як з американською, так і з російською сторонами, — Axios. Керівники військової розвідки України та Росії планували зустрітися в Абу-Дабі з іншого питання. Поїздка міністра армії США до Абу-Дабі стала несподіванкою для сторін і змінила початковий план.

Як же дістало, тримають маси за повне бидло, якому можна годувати версію про те шо росіянам не подобається Єрмак. Так шо укра
+1
Як же дістало, тримають маси за повне бидло, якому можна годувати версію про те шо росіянам не подобається Єрмак. Так шо українці, якщо вам не подобається Єрмак, то ви росіяни ;)

Політика пішла
Політика пішла

Трохи Арку Потім політика https://www.twitch.tv/remboslav

Це я
Це я

Мали світло дати, вʼєбали екстрені відключення… кайф. Потім закінчаться екстрені, по графіку вимкнуть. Нада дожимать

photo content
+1

photo content

photo content

photo content

Трохи політики Потім Арк https://www.twitch.tv/remboslav
Трохи політики Потім Арк https://www.twitch.tv/remboslav

Давно ми його відео не дивились. Там мабуть така тряска, що його можна підключити замість ЗАЕС і буде живити всю країну.
Давно ми його відео не дивились. Там мабуть така тряска, що його можна підключити замість ЗАЕС і буде живити всю країну.

photo content
+1

Опа. Буданов вже каву в Криму пʼє?
+1
Опа. Буданов вже каву в Криму пʼє?

От вам і російський агент
От вам і російський агент