fa
Feedback
Храм поезії (🖤)

Храм поезії (🖤)

رفتن به کانال در Telegram

зв'язок: @jessihalliwell чат t.me/uapoets1 прикраси t.me/inspiration_style_ua радіо t.me/virshoplitkarka поетка t.me/buryanpoetry колонія t.me/uapoets2 радіо t.me/uapoets_music творчість t.me/jessi_halliwell на каву: 4441 11103 966 1313

نمایش بیشتر
1 327
مشترکین
+124 ساعت
+107 روز
+3730 روز
آرشیو پست ها
Repost from N/a
⚙️ Нічого нікому ⚙️ Поезія нічого нікому не винна. Поезія чисто вимитих вікон, Поезія часу, поезія віку, Поезія ельфів, поезія ліній. Слово в ритмі живого серця, Слово несеться, вирує, б'ється, Або кольорове, або чорно-біле, Безмежна надмірність зіркового пилу. У храмі, в соборі, в домі культури – Сплетіння літер, акупунктура Живого сенсу в псалми та сури. Поезія часом альтернативна, Міряє вірші метром, дивно, Колись звучить, як вечірнє каркання, Колись спливає м'якими знаками. Переклад з мовчання, з легенди, з тиші, З якими усі наодинці лишаться, Коли приходить Оле-Лукойле, Коли пегаси не в стійлі – вволю Збирають мальви на ґанку, в полі, Коли достигають в садочку вишні, Коли в уламках живе та ніжне, Коли вино огортає істинно, Коли неофіти наживо ріжуть Словами, віршами та римозмістом. Хвилястий нотатник історії ери, Поезія тихо готує прем'єри, Поезія вірші повнить плітками, Поезія – оні й поезія – камі. Поезія – сніг на розпатлану голову, Слова, заціловані сонячним оловом, Поезія винна та синьоока, Екзистенційна, терапевтична, Поезія вічно іде до строку Разом із тими, хто п'є із вічністю. Квітень 2025 р. #небогослов ***

Уявляєш, як довго триває наша розлука, Що волосся відросло майже у половину. Уявляєш, як сильно можна хотіти людину Що рахувати дні у кожну вільну хвилину. Торкатись пальців  Наче цілуєш ти, Торкатись себе Наче твоїми словами своїх губ. Уявляєш, як міцно тримає обіцянка, Що неможливо спати без почутих тембрів Уявляєш, як тоскно крутити у мріях вигадку, Що станеться скоро у пісню З окремих семплів Торкатись талії Наче твоїми руками Співати цю пісню гучно Наче для тебе Віч-на-віч. Уявляєш, нарешті весна… Ця ніч нарешті прийшла @poetrypozharska #роніка

спільність двоє з одним хребтом, односпинні двоє в темні водойми лиця схиляють, тануть. чотирируко леліють сумісну рану. порозуміння між ними стоїть стіною. мали якби неспільне, то що б віддав ти? скільки б себе для мене відтяв, відкраяв? іншість – інакша, іншість не знає правил. це наша близькість нас розриває навпіл. плесо блазнює, плесо дрижить і дражнить. піниться подих, перетікають губи з лика на лик невпинно. котре з них любить? двоє дзеркал воюють за те, хто справжній. це за бажання сплівшися здатись помста. наша подібність плодить маленьких монстрів. наша подвійність схожа на нуль в квадраті. ми до останку маємо що втрачати – двох осоружних себе. але це не просто: з ранку до ночі спільність стоїть на чатах. Ірина Шувалова #ірина_шувалова

Repost from N/a
А ще я хочу повернутися до ведення інстаграм-сторінки, тому прошу підтримати мене активністю ❤️🫶 https://www.instagram.com/reel/DJFdPwls0G8/?igsh=MW05d3FpeHkxZG1idg==

Повнорядкова втеча Між "потрібним" і "важливим" димна прірва стигне, Ніж зі срібла жалить живо від порідних спину. Від облудного театру руки ловлять п'яти, Світ відлюднику, як ватра – лунко знов палати. Квіти серця — під ногами. Боже, де я винен? Вітер в'ється між словами, гожий – хрест нестиме. В ці ґрунти чим більше сієш – менше назбираєш, Всім годив, леліяв дії. Глушина безкрайня... Враз доречно заховатись в ніжній тиші тайни, Час до втечі: спрагла плаха, грішні миші грають: Мрій гризуть жертовні карти – першу їжу куцих. Мій тризýб любові вартий: брешуть – не діждуться. Я втомився від нещирих, йду піском повз пальці, Стяг втопив я, слід немилий, дух зісковз по капцях. Змін жадаю — крик жорстоких на затишшя лісу, Сліз немає — звикне спокій. Так, за тиждень, звісно. Сан міняю на свободу, маски й шовк — додолу! Сам до краю вчасно ходжу — враз пішов до волі! Край кайдани віровбивців — небеса вітають, Хай дістануть вірні лиця, не без нас, квіт Раю. *** Зараз затишок знаходжу за залізним зáмком, Фрази шляхти шок не створять – склав валізи знатно. Все скляне розб'ється славно, хай луна несеться, Це для них пап'є, забави. А для мене — серце... @real_dobrutskiy #добруцький

Цей неймовірний день настав!!! 💜💜💜 Світ побачила моя книга поезій "Віршолегіт безмежжя" Я щаслива, що наважилась! 180 стор
Цей неймовірний день настав!!! 💜💜💜 Світ побачила моя книга поезій "Віршолегіт безмежжя" Я щаслива, що наважилась! 180 сторінок моєї душі, 155 віршів мого серця, збірка моїх думок! Від видавництва: «Віршолегіт безмежжя» – третя збірка харківської поетки Олесі Репи. Для авторки вірші – не просто захоплення, а частина душі. Поезія інтелектуальна, наповнена змістами та потаємними сенсами. Входять тексти за період з 2022 по 2024 роки. Книга поділена на розділи, названі за вітрами різних видів та сили, що відкриватимуть нову тематику. Неодмінно віднесе вас у світ української сучасної поезії, змусить ставити питання та шукати відповіді. Тут романтичні переживання, біль війни, любов до природи та Всесвіту, філософські роздуми, рефлексії, цікаві літературні техніки, казкові та міфічні сюжети – все є у більш ніж півтори сотні поезій. Читайте з насолодою та знаходьте близькі собі рядки. Придбати книгу можна на сайті видавництва ТВОРИ, за посиланням: https://shop.tvoru.com.ua/books/item/8

Дуже вдячний Олесі за збірку. Вона наповнена любов'ю та теплом до рідного краю, дитини та чоловіка. Вірші про космос, сингуля
+9
Дуже вдячний Олесі за збірку. Вона наповнена любов'ю та теплом до рідного краю, дитини та чоловіка. Вірші про космос, сингулярність, кохання, війну, богів. Олеся Репа талановита авторка з Кіровоградщини, Слобожанщини та берегів Древньої Еллади. Ця географія пронизує збірку як сонячні промені літній день по обіді, десь у червні. Частиною збірки є ілюстрації, які є невід'ємною складовою доробку. Талановиті лапки Оксани Мовчан, її редакторські правки та зауваження органічно вплетені в книгу. Також можна виокремити в збірці їх спільний пронизливий вірш — Пташка. Можу зауважити, що мої конкурси, наповнили збірку багатьма талановитими роботами. Будемо відверті, не можливо уявити Олесю та її творчість без Храму поезії та пана Джессі, який наполегливо несе варту на користь сучасної української поезії, він як той мусон, що несеться поетичним світом, щоб зробити його кращим. Не дивлячись на хейтерський гомін, який він долає з високо піднятими чолом. Можу подякувати Олесю, за те що вона є в моєму житті. Її вірші займають окрему камеру в моєму серці поряд з віршами Оленки, Саші Хопти та Роми. Взагалі я написав би більше, бо говорити я можу довго. Залишу на наступну четверту збірку більш розгорнуту рецензію. Я тебе люблю. 🐳

Repost from N/a
Неведимки, одягнуті в піксель, Біль в ядрі заховали за мантію. Нас дратують невдачі, як піксі. Світ за дріт затягнула ця мані
Неведимки, одягнуті в піксель, Біль в ядрі заховали за мантію. Нас дратують невдачі, як піксі. Світ за дріт затягнула ця манія. Заховалися в рамці за стінки, Та четверту не виб'єш ударами. За нас Мебіус рухає стрічку, Де на плівці життя стало кадрами. Відкриваємо з вірою вікна, Що крізь сітку покине фрустрація. Не забуде акваріум рибка, Як не бий скло калічене пальцями. Нас Медуза пильнує постійно, Німі литки не встануть наказами. Ми ступаємо кроком без тіні, Лиш на плитки із білими знаками. Зачекалися схожої ниті Із цих ліній мережі кудлатої. Поки внутрішнє, голкою в сіні, Зшили з ліні та всипали латками. Форт пробили невдалості стрілки Та пробіли втискаються ранами. Білі бліки замінюють ліки – І в кінці ввімкнуть синій екранами.

Авторство: Неофітка Назва вірша: Розпаковка - чек Обрана тема: Зі скла летять уламки булих днів Пісня, альбом: THE UNSLEEPING О! А це що? Та це ж мотивчик популярної пісеньки, а ну його до надважливих речей! Хм, дні народженні друзів-колег можна й у календарі подивитися... Ах! Та це ж найпрекрасніший захід сонця! Забуду його пізніше... О, мої плани. Та все одно зміняться ще триста разів, нащо це пам'ятати? Це все непотрібні трати. Хто ти? Ти купа фактів, якимось чином поєднаних електромагнітними імпульсами. Що ти? Ти інформація, що постійно проходить перевірку на актуальність. Збираєш день за днем і годуєш ними вирву пам'яті, для чого? Для того, що в старості хрустіли не лише кістки, а і уламки того, що було колись. Хррррясь! Пройшло нове оновлення, але чи ти помітив? Скільки ж версій тебе вже загублено у цій вирві... Думаєш, що ефект Мандели десь там, серед полиць із нутеллою? Аби не так. Ефект Мандели у твоїй голові, і ти-сьогоднішній просто пройдеш мимо тебе-вчорашнього: Незнайомці в однакових білих сорочках з потенціалом на довгий рукав, Адже якщо тільки щось у цій системі піде не так, Якщо тільки вирва пам'яті перестане працювати, То ці рукава зав'яжуть за твоєю спиною. Розпакоооовка – чеееек! Цікаво, а що ти забув сьогодні? @zapyskyneofitky #неофітка

Добрий вечір. Провулок Графоманії — радикально проукраїнська спільнота. Ми не публікуємо авторів, які стосуються чогось російського, або мають приховану толерантність до російського. Ми маємо підстави вважати, що ви толеруєте принаймні російську культуру. З огляду на це, Провулок Графоманії в односторонньому порядку припиняє будь-яку співпрацю з вами. На все добре! Цурайтеся російського!

Вчора отримав таке повідомлення від Провулку Графманії (чи як там це повинно іронічно називатись). Це такі малолітні ідіоти, які люблять слухати русняві пісні в своєму поетичному чаті, а потім, їх зі страхом видаляти, бо раптом хто побачить їхнє справжнє українське обличчя. Але це просто діти, можливо, колись вони виростуть у повноцінних та адекватних дорослих та навчаться комунікації. А поки вони викликають тільки почуття розчарування, крінжі та тупості підлітків. Побажаємо їм віднайти частку здорового ґлузду. Далі покажу повідомлення творця цього дитсадку.

Сьогодні майже весь день створювала альбом декламацій на світлу пам'ять про мого батька Кучера Сергія, який боровся за Україн
Сьогодні майже весь день створювала альбом декламацій на світлу пам'ять про мого батька Кучера Сергія, який боровся за Україну й 2022 року загинув у бою на Донеччині (біля села Пречистівка). 🖤Мініальбом "Батько" доступний на YouTube: https://youtu.be/RjRXMb7Dvg0 У моїй книжці "Радіохвилі" є вірші, присвячені татові, моєму героєві, які мені досі важко читати на публіку, але вони бережуть спогади про нього, про моє усвідомлення й примирення з життям без нього. Я вирішила саме сьогодні, 30 квітня 2025 року, коли йому мало б виповнитися 60 років, записати ці вірші й відпустити їх у світ у вигляді декламацій. Цей мініальбом — мій подарунок на день народження батька. Люди живуть доти, доки є ті, хто про них пам'ятає. Треки альбому: 1. Батько. 2. Голий камінь. 3. Пречистівка. 4. Space. Буду вдячна поширенню та коментарям під відео на ютубі. Завдяки вам це відео стане доступним для більшої кількості людей. 🫰 @virshoplitkarka #олена_галунець

майор Г'юлетт заздрить мертвим, бо їм не треба вставати щоранку, не треба нікуди йти, не треба вдягати червоне і перстень з п
майор Г'юлетт заздрить мертвим, бо їм не треба вставати щоранку, не треба нікуди йти, не треба вдягати червоне і перстень з печаткою. майор Г'юлетт дивиться на низку надгробків через віконну раму — його улюблені поети назвали б це почуття печаллю. ⠀ та чи солдату можна витрачати на таке час? ні, не можна. можна — це про мундири, листи, накази. «печаль» — що за красиве слово? хтось відчинив двері, і між білими стінами церкви гуляє протяг. «що в нас сьогодні? скарга? рапорт? підпал? знову?! ⠀ втім, чи не байдуже? хай горить, якщо комусь це аж так потрібно. ніхто не дізнається, що сталося в цьому місті, забутому королем і янголами». а надгробки — ось вони, за вікном, близько, близько. майор Г'юлетт заздрить мертвим, адже про них ще хтось пам'ятає. @gkruk_wirszi зима 2019р. ностальгувала за фандомним минулим. цей вірш був написаний про персонажа з серіалу «Turn: Washington's Spies». хто шарить, той шарить… а хто памʼятає — той взагалі ❤️

Repost from N/a
Кожний місяць новий розтікався розтягнутим почерком І по небу блукав, розгорнувши округлі боки. Придивлявся в пітьмі до нових непримушених фортелів Відчайдушного лицаря в замках сімох королівств. Той вогнем розмірковував, знищував тонкощі Всесвіту І загостреним розумом вежі міцні діставав, Зорепадами струшував сумніви, кидав їх лезами. Не із тисячі звуків мелодію брав – із октав. Де та сірість і хіть узялися – тлумачники тріскались, Не знаходили слів, відпускали дозрілі гріхи. Ненажерливість, жадібність, лінь і розгнівані вислови До гордині тулилися в заздрісних венах ламких. Поза колом в кутах – кілька тондо, які він сповідував: Умираючий старець і сурми страшні угорі, Унизу – райський сад із тонами йому відповідними, Чортовиння між люду в пекельній задушливій грі. Поміж замків по колу довкола пророцтв і буденності Королівства забуті відвідував лицар по днях, І у кожні ворота заходив спочатку невпевнено, І до кожної вежі гріхів заколочував цвях. У пекельних світах серед райських розбірливих вимірів, Через вигони років, крізь роду людського гілля, Серед сотень спокійних озер зі схвильованим вибором Інший лицар сімох королівств опановує шлях. Оксана Мовчан Конкурс «Зима близько», ліро-епос.

Я ллю на себе віск рожевої свічечки. Колись утворюсь скульптурою - лише треба надійного гнотика, із крамниці «усе для майстринь». Най виставлять на продаж, зітруть імʼячко маленькою гумкою. Забери додому, обігрій, запали, не згадуй, покинь. Я колись стану надто пластичною - три долоньки, аби ліпити те, чого забажаєш. Митець завжди правий в своєму концепті. Я для тебе сповідую чесність - здатна собі у формі відмовити та змінити, здатна переродитися вірністю чи набувати безсмертя. Я ллю на себе віск рожевої свічечки (оголеними пальчиками від шкіри) Себто, оголеними лініями звʼязку або ж фронту, що підкрадається вздовж кісток. Я більше не певна, що стане мені на освітлення сили. Я більше не певна, чи зможу сплести голоси серед стихлих стрічок. @mywithmylove

вечір теплим мейн-куном гуляє по літній веранді, мружить сонні смарагди, бо знає все наперед: дотики, вигини тіла відбитками
вечір теплим мейн-куном гуляє по літній веранді, мружить сонні смарагди, бо знає все наперед: дотики, вигини тіла відбитками на простирадлі, двоє злилися в єдиний тісний силует. створять всесвіт під ковдрою - в старості буде на спомин, іскри під віями скоять стрімкий зорепад, хвилями вниз мʼяко спускається човен, в морі спокус не знайде стежки назад. втома солодка огорне приблизно о шостій, пристрасті попіл здує легкий тиховій, млосним блаженством наповнений вранішній простір, когуте, милий, тих двох тривожить не смій! Поліна Шишлевська #поліна_шишлевська

в твої обійми хочу я невпинно розніжено пірнати до глибин, давай разом — триматиму сумлінно, аби годин щасливих став нешвидкий плин. твої очі кольору, мов сонце, між вій проміння сиплеться — ловлю! все наяву чи знову сон це? в моїх зелених теж читай: «люблю» чекай мене, хоч миті ці, як роки стискають серце гірше за судому але, коли до зустрічі лишається півкроку я вже сумую за тобою знову. 2024