fa
Feedback
OLDMONEY CRYPTO💸

OLDMONEY CRYPTO💸

رفتن به کانال در Telegram

Один канал замість тисячі... Тільки тут самі актуальні роздачі, на яких ти точно зможеш заробити😉 Власник: @Neolime82 Адмін: @Vlad777q Менеджери по рекламі(без оплати): @mugivara_crypto, @pifagor_dao Наш чат: https://t.me/oldmoneycryptochat

نمایش بیشتر
2 726
مشترکین
-324 ساعت
-227 روز
-15830 روز
آرشیو پست ها
Ось і пройшов лістинг DECHAT 📈 — Як на мене, лістинг пройшов доволі добре, на піку 5х. Шкода що не вийшло забрати тіло, але
Ось і пройшов лістинг DECHAT 📈 — Як на мене, лістинг пройшов доволі добре, на піку 5х. Шкода що не вийшло забрати тіло, але і так багато ще токенів є в лоці. Думаю далі буде тільки ріст, буду дивитись для покупки на короткі спекуляції. Рекомендую почитати твіт про партнерів і інвесторів, дуже цікаво розписано. Зразу видно що є перспективи росту. 🚫 Крипто Скам | Чат |#listing

Лістинг Dechat 🥳 — Вже завтра, в 12:00 пройде лістинг токена DECHTA на багатьох топ біржах, а саме: ByBit, Mexc, KuCoin, HTX
Лістинг Dechat 🥳 — Вже завтра, в 12:00 пройде лістинг токена DECHTA на багатьох топ біржах, а саме: ByBit, Mexc, KuCoin, HTX, PancakeSwap, Gate. Початкова ціна лістингу - 0.5$. Для тіла з алоки потрібно всього лиш 4$. Ринок зараз позитивний, ефір майже 3100, думаю ікси гарантовані. 🚫 Крипто Скам | Чат |#listing

Лутаємо WL для IDO від Toshipad 🤓 Що це за проект? Toshipad - це головна стартова платформа і інкубатор Ordinals Council, в
Лутаємо WL для IDO від Toshipad 🤓 Що це за проект? Toshipad - це головна стартова платформа і інкубатор Ordinals Council, в яку входять входять всі топ проекти в мережі нашого діда BRC20. Які переваги дає WL? Whitelist потрібний тут для того, щоб замінтити безплатну NFT, яка в свою чергу потрібна для участі в IDO. Саме IDO буде проходити в форматі FCFS (хто перший, того і шльопки). Сейл стартує 27 лютого, 02:00. За холд NFT дадуть 190 токенів $TSHX по ціні 0.1$. Також за холд 1 токена CNCL дають 240 $TSHX. Сам WL можна отримати в них в твіттері або спілкуючись в чаті проекта. Нам тут дуже повезло, бо для нашого ком'юніті виділили аж 10 таких WL. ⚫️Що робимо: ⚫️Скачуємо гаманець Unisat або OKX Wallet ⚫️Створюємо гаманець і беремо адрес BRC-20 в форматі taproot ⚫️Закидаємо цей адрес в коменти під цим постом 📅 Результати будуть завтра, в 16:00. — В принципі нічого важкого немає, до того мінт безплатний. Всього лиш буде потрібно 50$ на комісію та 100 SATS для викупу аллокації. Взагалі проект топовий, популярний в China, думаю ікси будуть хороші. 🚫 Крипто Скам | Чат |#IDO #WL

+86$ по його сигналу за 12хв 🤪 Деталі нижче 👇 ⏺https://t.me/+ZlAHEqTo-OA3ZjEy

UPD ⚙️ ⚫️В хроматіка стались трабли з пулами ліквідності, тому вони відкрили рефаунд. Переходьте і забирайте свої бабки назад. В знак вибачення вони роздадуть трошки своїх токенів на піцу. ⚫️В промо DYM про яке я писав - тут, потрібно холдити 10 DYM до кінця події. Але як я зрозумів, можна вивести в токенах, тільки підозрюю що не зарахує. Напишіть в коментарі як ви будете робити👇 ⚫️Reiki оголосять детальний анонс дропу 28 лютого. Перший дроп буде в виглядів NFT, а другий вже за самі листочки. Кажуть що не рекомендують оновлювати бота за допомогою листочків, тобто бережем на максимум. Нагадую, зараз в них проходиться зілі спрінт в якому хп буде конвертовано 1до1 з листочками - ТИК. — Тай усе, ворку зараз вистарчає. Ось вже за 3 дні дедлайн промо мавії на байбіт, хто ще не заганяв то бігом робіть це. Цитат зараз біля 150к, з таким показником прохідність буде як в шарп, а враховуюче те що багато акаунтів зробили новими для промо і вони мають мітки, то проходка може бути ще краща в тих хто робив все без міток. Також нагадую за лаунчпад байбіта, робимо 25к обороту в парі USDT/USDC і кайфуємо. 🚫 Крипто Скам | Чат |#UPD

Інвестиція від Binance = ГЕМ 💸 Буквально вчора проект Tea запустив тестнет в якому присутня система поінтів. Хто не знає, Te
Інвестиція від Binance = ГЕМ 💸 Буквально вчора проект Tea запустив тестнет в якому присутня система поінтів. Хто не знає, Tea - це ініціатива, що спрямована на підвищення стійкості відкритого програмного забезпечення. Проект получив інвестиції в розмірі $16.9 млн від різних фондів серед яких є наш любимий Binance Labs. В токеноміці вказано що є 12.7% виділених для ранніх користувачів, і 3% на сейл (можливо лаунчпул) Вихід токена планують вже в другому кварталі цього року, тому обов'язково воркаємо і зустрінимо літо вже в новій тачці. ⚫️Що робимо: ⚫️Переходимо на сайт Tea ⚫️Підключаємо свій GitHub (підписуюсь взаємно - тик) ⚫️Переходимо в вкладку тестнету ⚫️Виконуємо всі завдання та фармим поінти 📅 Дедлайн: Десь в другому кварталі. — Завдання є різних складностей, є дуже легкі та дуже важкі. Я поки виконав найлегші, як не буде лінь розбиратись то і важчі зроблю. Сам тестнет вийшов тільки вчора, тому завдань там не густо, з часом будуть додаватись нові. Можна і по мультити 😁 🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи #тестнет

З 486$ до 8000$ за 2 місяці🤩 А я лише спостерігаю👀 за трейдами цього каналу ‼️ ⏺ https://t.me/+ZlAHEqTo-OA3ZjEy
З 486$ до 8000$ за 2 місяці🤩 А я лише спостерігаю👀 за трейдами цього каналу ‼️ ⏺ https://t.me/+ZlAHEqTo-OA3ZjEy

Launchpad на ByBit 📈 Як давно не було його, я вже встиг скучити. Хто лонгує MNT + в коменти. Деталі лаунчпаду: Підписка MNT
Launchpad на ByBit 📈 Як давно не було його, я вже встиг скучити. Хто лонгує MNT + в коменти. Деталі лаунчпаду: Підписка MNT ⚫️Загальний пул - 2,500,000 BBL ⚫️Максимум - 10,000 BBL на акаунт Лотерея USDT ⚫️Загальний пул - 2,500,000 BBL ⚫️На один виграшній білет - 250 BBL ⚫️Максимум білетів на користувача - 5 білетів ⚫️1 білет - холд 100$ ⚫️VIP статус - 4 білета ⚫️Оборот 5к на споті, або холд 1к USDT - 2 білета ⚫️Оборот 25к на споті, або холд 10к - 3 білета (ізі) ❗️Білети не стакаються. Період знімків: 23 лютого, 02:00 - 28 лютого, 01:59. Підписка: 28 лютого, 05:30 - 28 лютого, 12:59. Період розподілу: 28 лютого, 13:00 - 14:00. Лістинг: 28 лютого, 14:00. Як взяти участь в лотереї? ⚫️Робимо депозит 100 USDT ⚫️Холдимо весь період знімків балансів ⚫️В період підписки, підписуємось - ТУТ 🔗 Деталі — Сильно залітати не буду, більша частина моєї ліквідності в алоках, споті і зайшов трохи в лонг MNT. Як показує практика, лонг ментла більше годує ніж самі лаунчпади. Він просто дико починає рости під час періоду знімків. Після нього, можна брати короткий шорт, а потім шукати точку для ще жошчого лонга. В принципі проект не поганий, та і ринок дуже позитивний. Думаю лістинг буде хороший, можливо побачимо 10х. 🚫 Крипто Скам | Чат |#Launchpad

Repost from VlaDICK
Шо нового по Хроматіку? 📈 Знаю, вже заїбав з цим дексом але чуйка підказує шо це пздц який гем! І так, декс вийшов в майнет і зразу запустив компанію Liquidity Boost Round #0. Якщо коротко, це коли ви даєте ліквідність проекту і взамін получаєте токени. Всього виділено 300 000 $CHROM на 3 пула. Максимально в пулі може бути 400к$. При такому розкладі получається що за кожні ваші 4$ буде даватись 1 $CHROM. Тільки я думаю що не назбирають вони так багато грошей, і конвертація токенів вийде більше солодкою. Гроші які ви вкладуєте в пул, повернуться через 8 тижнів. До того часу рахуйте шо в вас їх немає)) Я трошки поспішив і закинув 300$ в пул де найбільший процент APR, там і найбільше додали ліквідності. Поганий мув, бо конвертація токена буде гіршою. Якщо цілитись суто на токени, смарт буде закинути в пул з 0% ARP, там взагалі ніхто нічо не вложив, тобто конвертація токена зараз максимльна (вже ні, я вложив свою сотку гииииии). Знаю що всім цікаво яка може бути ціна токена, так ось я трошки порахував і во шо вийшло. Якщо почитати роудмап, можна зрозуміти шо весь саплай токенів - 100 000 000. Врахуємо до цього капу 500кк (це топ 120 CMC), це вже получається що токен буде по 5$. Ясне діло що на лістингу не буде циркуляція всіх їхніх токенів, тобто в моменті ми сміло можемо побачити ціну по 10-15$ за штуку. Я розраховую що побачимо 6-7$ на лістингу де нам дадуть злити. Якщо взяти повністю заповнений пул ліквідності, то виходить що винагорода за кожні ваші 4$ - 6-7$. При чому ці гроші ви не втрачаєте, а просто лочете на два місяці. До тогооооооо, конвертація може бути на багато кращою бо на цей проект більшість ретро-хантерів просто забили великий хєр і насілують далі л0 та зксунк. 👉Як закинути: 🔴Переходите на DEX вже в майнеті 🔴Заходите в вкладку LP Boost 🔴Вибираєте собі пул який хочете (вище писав який смарт) 🔴Закидаєте свої USDT Дедлайн: 28 лютого або поки не набереться 400к — НЕ ФІН. РЕКОМЕНДАЦІЯ! Зразу кажу, всюди є ризики! Можливо це скам і всі гроші з пула вони заберуть собі на калік, хто зна. Но я сподівюсь шо це не так, адже декс реально класно виглядає і має перспективи. Що до боксів за зільку поки нічого не відомо, але я думаю що вже 28 ми зможемо їх відкрити. Також з 28 лютого почнеться компанія T2E, типу як KiloEx чи Merkl. Я точно там буду брати участь, хочу залутати всі соки з цого проекту. Включайте сповіщення і чекайте нових постів. Наш лайфчендж вже скоро! Канал | Чат | Twitter

11$/акк в новому промо на ByBit 📈 Не встигли ще всі проабузити Mavi'ю на максимум, як байбіт запускає знову подібне промо ті
11$/акк в новому промо на ByBit 📈 Не встигли ще всі проабузити Mavi'ю на максимум, як байбіт запускає знову подібне промо тільки в рази з меншим пулом. Сьогодні, в 12:00 стартувало промо з токеном DYM. Все так само як в мавії, через форму. Тут буде 20 000 переможців по 1.6 DYM. ⚫️Що робимо: ⚫️Логінимось | Реєструємось на ByBit ⚫️Робимо депозит $100+ ⚫️Купляємо та продаємо DYM ⚫️Підписуємось на твіттер ByBit і Dymension ⚫️Робимо цитований ретвіт цього поста - тик ⚫️Заповнюємо форму 📅 Дедлайн: 7 березня (виплата буде протягом 7 днів після завершення акції) — Так, винагорода не жирна, але якщо і так маєте ферму байбітів то чому б і не загнати? З витрат всього лиш депозит (з бінансу комісія 0.15$ в AVAX-C). Всім профіту! 🚫 Крипто Скам | Чат |#ByBit #промо

Дроп від 5irechain 🤑 Хто олд в 5irechani, заходьте сюди і клейміть дроп. До кінця не зрозумів за що це, модератор пише що за
Дроп від 5irechain 🤑 Хто олд в 5irechani, заходьте сюди і клейміть дроп. До кінця не зрозумів за що це, модератор пише що за тестнет, але я нот елігбл хоча робив його. Там прикол що треба ММ конектити а не 5ire гаманець, хоча тестнет робили на їхньому гаманці. Я чекав просто вставивши сідку з свого 5ire гаманця в ММ, але на жаль з трьох олдових акаунтів нот елігбл (заїбали). Бачив тіпам в чаті насипало по 400 - 600 токенів. Дроп, про який я писав раніше, оголосять трохи згодом. Про нього не забули. Надіюсь хоча б тут буду елігбл і лутану на який кусочок піци 🍕 🚫 Крипто Скам | Чат |#контора

Фомойобиш? Фомо - це найгірший ворог криптана. Потрібно все зберігати холодну голову і воркати далі. Рано чи пізно і ви зловите свій лайфчендж, головне щось робити. Що зараз актуально: ⚫️Blaster - Не дуже віру що буде багато коштувати, але активність займає 2хв, чому б і не зробити. ⚫️Chromatic protocol - Майнет стартує вже завтра і скоро ми зможемо відкривати бокси з яких будуть падати токени. Тестнет робити сенсу нема, за нього винагород не буде. А ось зільку є сенс, так як там за хп даються кредити за які в свою чергу ми будемо відкривати бокси. 1 бокс - 100 кредитів. ⚫️Reiki - Трошки зашилена тєма, але замітив що багато хто заходить і просто забиває болт на прокачку лвл в дс чи фарм листочків. До речі, там зараз в зілі запустили Sprint завдання. XP з них буде конвертовано в листки 1:1. ⚫️Nibiru - Завдання дуже легкі, гріх не зробити. Проект хороший, виходить на CL, можливо файно погодує. 🚫 Крипто Скам | Чат |#NoFomo

Пожежа яка мені подобається 🔥 Вчора DEFI анонусвав, що протягом наступних 8 тижнів будуть спалювати свої токени. Всього план
Пожежа яка мені подобається 🔥 Вчора DEFI анонусвав, що протягом наступних 8 тижнів будуть спалювати свої токени. Всього планують спалити понад 12млн $DEFI. Це доволі позитивний показник, так як зменшує цирукляцію токенів на ринку. Враховуючи те, що зараз ціна токена 0.28 а це нижче паблік сейлу, токен знаходиться на дні і далі повинен бути тільки ріст. Особисто я маю алокацію $DEFI, і скидати свої токени нижче 0.8$ не планую. Проект доволі перспективний, інвестиції аж 22млн. Не може бути все аж так погано. До речі, в De.Fi є купа інструментів, які дозволяють зручно відʼязувати гаманці від потенційно небезпечних смарт-контрактів. 🚫 Крипто Скам | Чат |#DeFi

Клеймим OG в Chromatic protocol ✔️ Детальніше писав про проект тут і тут. Якщо ще не робили, раджу поспішити. Бокси з токенам
Клеймим OG в Chromatic protocol ✔️ Детальніше писав про проект тут і тут. Якщо ще не робили, раджу поспішити. Бокси з токенами будемо відкривати вже в цьому кварталі, а лістинг токена буде в першій половині цього року (до червня) ⚫️Як забрати: ⚫️Переходимо в діскорд - ТИК ⚫️Проходимо верифікацію на бота ⚫️Переходимо в гілку announcemets ⚫️Нажимаємо Get OG 📅 Дедлайн: 21 лютого, 02:00. — Думаю поясняти вам що таке OG роль не потрібно, всі і так зняють. Забрати її займе 2хв вашого часу, обов'язково забираєм. 🚫 Крипто Скам | Чат |#роль

Забираємо халяву від BlasterSwap 🔫 Blasterswap — це децентралізована біржа на основі мережі Blast L2. Зараз ми маємо змогу з
Забираємо халяву від BlasterSwap 🔫 Blasterswap це децентралізована біржа на основі мережі Blast L2. Зараз ми маємо змогу залутати 300 поінтів за просту реєстрацію на платформі. Додатково можна залутати по 300 поінтів з кожного вашого реферала. В майбутньому дані поінти конвертуються в токени. Коротше, все по дефолту систем поінтів. ⚫️Що робимо: ⚫️Переходимо на площадку ⚫️Підключаємо гаманець ⚫️Підключаємо соц.мережі ⚫️Абузимо рефку Хто робив ретродроп по Blast або стейкав $Blur, гляньте чи вам насипали токенів. Получається стейкати Blur також смарт як атом, шкода що я не закинув. 📅 Дедлайн: TBA — Все дуже просто, діл на три хвилини. Далі по можливості абузимо. Потрібно всього лиш твіттер, гаманець і діскорд. Що до діскорду, хто не знав, одним номером можна верефіковувати 3 акаунта. Але це вам і так не потрібно, діскорд можна створити без номера тільки там нікуди не приєднаєшся. Но тут і таке підійде, адже треба всього лиш залогінитись через дс. Твіттери також робляться без номера. LFG! 🚫 Крипто Скам | Чат |#AirDrop

Таке мені подобається 🤭 Винагорода за промо мавії вже становить 361$. Доволі не погано, дуже нагадує поведінку токена шарп.
Таке мені подобається 🤭 Винагорода за промо мавії вже становить 361$. Доволі не погано, дуже нагадує поведінку токена шарп. Але як ми можемо пригадати, тоді шарп перед нагородою впав, і вийшло з очікуваних 200$ — 150$. Так, рівняти ці два проекти безглуздо, але більшість хто набирав позицію по мавії на дні, будуть фіксувати профіт при дедлайні. Вони ж розуміють що ліквідність в токені мала, а тут ще й виплата 8лямів. До речі, токен є на ф'ючерсах байбіта. Ви ж розумієте до чого я клоню? Будемо шортити при виплаті якщо не заберуть пари. Думаю пролється смачно. — Ще хотів вас запитати. Як ви абузите гру? Який емулятор використовуєте? Чи підключаєте гугл акаунти до кожного ака? Чи робите промо також на акаунти де є мітки? Пишіть в коментарі 👇 🚫 Крипто Скам | Чат |#ByBit #промо

Лутаємо 15$ в новому промо на OKX 🥉 Вже зовсім скоро лістинг STRK, і в знак цього OKX випустили нову промку, яку може залута
Лутаємо 15$ в новому промо на OKX 🥉 Вже зовсім скоро лістинг STRK, і в знак цього OKX випустили нову промку, яку може залутати як і новий, так і старий користувач. ⚫️Що робимо: ⚫️Логінимось | Реєструємось на OKX ⚫️Підписуємось в промо (16-19 лютого) ⚫️З 19 лютого вносимо депозит від 100 STRK, або купляємо на споті від 100 STRK (можна зразу продати) ⚫️З 19 лютого робим три любі угоди на споті/ф'ючах ⚫️Ходимо $100+ на балансі до дедлайну За це 1000 перших отримають по 15 USDT на спот. 🔗 Деталі 📅 Дедлайн: 4 березня — Якщо маєте багато стейбла та якусь ферму OKX, залітайте. Думаю місця будуть триматись довго, адже промо доступне для України та СНД країн. Ну і до того, умова з холдом багато кого збриє. 🚫 Крипто Скам | Чат |#OKX

UDP по промо OKX 📈 Хто робив це промо на OKX, можете виводити свої бабки. Дедлайн був вчора, 14:00. Тепер залишається чекати 20 ZETA, по теперішньому курсу виходить ~53$/акк. Вийде дуже файна піца )) — Народ, вибачайте що вчора постів не було. Не мав часу, в вечір їздив на мітап солани в Тернополі. До речі, було дуже класно, всім рекомендую. Бургери, нагітси і пиво на халяву, солана годує. Вроді як на днях буде ще в Франику і в Львові, вхід безкоштовний - ТИК. 🚫 Крипто Скам | Чат |#чіназес

Dechat - те що тебе нагодує 🍽 Dechat — це web3 протокол децентралізованої взаємодії між користувачами. В додатку на даний момент вже 200к+ користувачів, а також він займає 4-те місце по скачуванням в японському AppStore. Вихід проекти планується на тір - 1 біржах а також на топових падах, таких як: Dao Maker, Ape Terminal, ChainGPT. Ринок зараз мега позитивний, ікси повинні бути хороші. Зараз ми маємо змогу залетіти в сейл на Ape Terminal і спробувати виграти алоку. ⚫️Що робимо: ⚫️Переходимо на площадку ⚫️Реєструємось в сейлі ⚫️На момент знімку балансів тримаємо $200+ Всього буде 1000 виграшних білетів по 250$ алоки. 📅 Дедлайн: через 8 днів — Якщо маєте вільну лікву то обов'язково залітайте. Ринок дуже хороший, любий токен який зараз виходить, файно іксує. Тим більше, цей проект не якесь там гавно, ви просто гляньте який в них твіттер, аж пів ляма підписників. 🚫 Крипто Скам | Чат |#IDO

Лудка від Bravos 🤑 Хто не получив дроп, я з вами 🫡 Гаманець Braavos запустив лудку, в котрій можна виграти трошки токенів S
Лудка від Bravos 🤑 Хто не получив дроп, я з вами 🫡 Гаманець Braavos запустив лудку, в котрій можна виграти трошки токенів STRK. Спіни доступні всім юзерам бравос, а також доступний ще один бонусний спін, якщо ваш score більше 70% або ви получили дроп від 100 STRK. ⚫️Що робимо: ⚫️Переходимо на сайт ⚫️Підключаємо гаманець ⚫️Підтверджуємо там всьо ⚫️Крутимо барабан Також як винагорода є не тільки токени STRK, а й OG ролі. Всього буде роздано 25 000. 🔗 Детальніше — В мене на основу випало цілих ні-ху-я за два спіни. Можливо вам комусь пощастить. 🚫 Крипто Скам | Чат |#лудка