OLDMONEY CRYPTO💸
رفتن به کانال در Telegram
Один канал замість тисячі... Тільки тут самі актуальні роздачі, на яких ти точно зможеш заробити😉 Власник: @Neolime82 Адмін: @Vlad777q Менеджери по рекламі(без оплати): @mugivara_crypto, @pifagor_dao Наш чат: https://t.me/oldmoneycryptochat
نمایش بیشتر2 726
مشترکین
-324 ساعت
-227 روز
-15830 روز
آرشیو پست ها
2 725
Клеймимо кешбек комісії на SOL 💸
Якщо ви часто користуєтесь Phantom'ом, зайдіть, заберіть кешбек комісії. Я ось мало що там робив але 0.7$ в солі завалялось. На пиво вистарчить )
🔷 Посилання - https://claimyoursol.com/xFjdORX3iKfdPrhTcboc
— Драйнера нема, але на всякий випадок відєднайте гаманець. Коротко для чайників, як відключити: Phantom>Три полоски>Шестерня>Підключення додатків>disconect.
🚫 Крипто Скам | Чат |#кешбек
2 725
Шо по Beoble? 👀
Зовсім недавно в Beoble вийшов анонс, що буде IDO на Ape Terminal. Тобто, вже скоро вийде токен і буде дроп. На даний момент в Beoble вже біля 750к зареганих користувачів і 20к щоденних юзерів. Більше анонсів в їхньому твіттері - тут.
⚫️Як отримати дроп — ТИК
— Нагадую, вкладень не потрібно, можна і трошки поворкати.
🚫 Крипто Скам | Чат |#airdrop
2 725
#Всеза10хв
Скучали? Дуже лінь писати цю рубрику, але якщо ви накидаєте 30 🔥 то буду писати далі!
MEXC:
⚫️Фестиваль ф'ючерсної торгівлі - ТИК
⚫️30 переможців по 10 USDT на ф'ючі
Дедлайн: 18 лютого
⚫️L2E - ТИК (тепер форма на біржі)
⚫️10 переможців по 10 USDT на ф'ючі
Дедлайн: 14 лютого, 23:59.
BitMart:
⚫️Розіграш CHEX - ТИК
⚫️1000 переможців розділять 80 800 $CHEX
Дедлайн: 14 лютого, 12:00.
⚫️Розіграш Reality - ТИК
⚫️419,000 $RMV ділимо пул
Дедлайн: 26 лютого
ByBit:
⚫️Quiz - ТИК (якщо є відповідь, кидайте в коменти)
⚫️Пул 1 000 USDT бонусу на ф'ючі
Дедлайн: 19 лютого
— На цьому все! Нехай щастить! Ви вибачайте якщо зараз мало постів, не дуже хочу постити те що всі, а якоїсь альфа інфи поки не бачу. Но як знайду щось цікаве то обов'язково кину вам.
🚫 Крипто Скам | Чат |#Всеза10хв
2 725
Playbux пам'ятаєте? 🎮
Олди тут? Хто пам'ятає Playbux? Скоро в проекта появиться свій токен $PBUX, і в честь цього вони разом з OKX запустили квест з фармом токенів.
⚫️Що робимо:
⚫️Переходимо на сайт
⚫️Підключаємо твіттер та виконуємо завдання
⚫️Встановлюємо гаманець OKX
⚫️Імпортуємо сідку з ММ в нього або просто новий акк
⚫️Що дня забираємо по 30 поінтів
Дедлайн: 7 березня
— Тєма вкладень не потребує, воркати можуть всі. Я ось думаю загнати 10-20 аків, бо за стартові завдання дають найбільше токенів. Можливо смарт.
Дякую
🚫 Крипто Скам | Чат |#Playbux
2 725
А ось і наші переможці 🎁
Учасників було не дуже багато, всього лиш 60. Шанси на виграш - 16%. Вітаю всіх хто виграв, завтра з ранку зв'яжусь з всіма і скину винагороди.
Переможці:
1. @timoschukd
2. @AndriyWhite
3. @lifelj
4. @OlegB3213
5. @DetectivConan12 (ти пздц фартовий)
6. @Dembyk
7. @Ghostic_13
8. @Blackholmuu
9. @Cla1sh
10. @Lifir4ik
🚫 Крипто Скам | Чат |#розіграш
2 725
Три кліки і ти учасник! 😱
— НАГАДАЮ! Зараз на каналі проходить розіграш, де тупо за пару кліків в тебе є шанс отримати халявні 50 грн. Все що потрібно це підписка на мій канал і заповнити форму, ВСЕ. Хіба так важко?
🔷 Детальніше - ТУТ
‼️Результати вже сьогодні в 21:00‼️
P.s Учасників зараз пздц як мало...
🚫 Крипто Скам | Чат |#розіграш
2 725
Дроп від Nibiru? Як залутати? 🤔
Nibiru — це блокчейн 1 рівня з екосистеми космос, який зібрав інвестицій на суму $26.5млн.
Зараз проект запустив квест, в якому за виконання завдань ми отримуємо пойнти. Пойнти в майбутньому конвертуються в токени, котрі ми зможемо продати на біржі.
⚫️Що робимо:
⚫️Для початку переходи в кран і клеймимо токени (потрібно гаманець Kepler)
⚫️Додаємо токени в свій гаманець (Manage Chain Visibility і там шукаємо Nibi)
⚫️Переходимо до Stake і стейкаємо свої тестові токени до валідатора нібіру-0
⚫️Переходимо на цей сайт та підключаємо твіттер
⚫️Виконуємо вказані завдання нижче
⚫️Чекаємо нових завдань
Твіттер потрібно мати від 50 підписників, інакше не зарахує.
📅 Дедлайн: 28 лютого
— В принципі робиться все дуже легко, може і по абузити. Твітери можете по прокачувати на взаємних площадках, тільки будьте акуратні а то банить страшно.
🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи
2 725
Нарешті вони проснулись! Коли дроп 5ire? 👇
Щось собі сьогодні нагадав, що в лютому ще має бути дроп 5irechain. Рішив глянути що вони там пишуть і знайшов дещо цікаве.
Коли дроп який обіцяли? Пишуть шо снепшот вже зроблено. Сам дроп буде 20 лютого і тривати кілька днів. Я вас обов'язково сповіщу. Скорим часом мають скинути чекер дропу.
Нагадаю, проект писав що дасть по 150 5ire всім Українцям які пройдуть КУС. Також 250 рандомних холдерів ролі аірдроп отримають по 20$ в токенах. Додатково будуть винагороди за зілі.
🔗 Деталі
— Також там буде якийсь додатковий дроп для Mercle юзерів. Хтось щось там робив?
🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи
2 725
Розіграш в якому ти точно виграєш 😮
Всіх заї*али розіграші де 100500 каналів і всього 3 переможці? Я рішив вас потішити і зробив розіграш де буде всього лиш 1 крутий канали і 10 переможців! Звичайно приз не настільки солодкий, але на пиво буде.
⚫️Умови:
⚫️Підписатись на Файного Криптана (мій другий канал)
⚫️Заповнити форму
10 рандомних тіпочків (тіпіц) отримають по 50 гривень.
📅 Дедлайн: 11 лютого
🚫 Крипто Скам | Чат |#розіграш
2 725
UPD по Chromatic protocol ⭕️
Ще на початку січня, я вам писав про такий проект як Chromatic Protocol (тик). Так ось, з того часу майнет перенесли на 21 лютого. Аірдроп пройде вже в цьому кварталі, скоріш за все також в кінці лютого.
Що б отримати дроп токенів, вам потрібно фармити кредити за які пізніше ми будемо відкривати бокси. В боксах будуть токени CHROM а також ще кредити та бусти для другого сезону дропу.
⚫️Як фармити кредити?
⚫️Переходимо в Zealy
⚫️Виконуємо завдання
⚫️Переходимо в вкладку AirDrop
⚫️Конвертовуємо XP в кредити
📅 Дедлайн: 21 лютого
— По суті це головна активність для отримання дропу. Звичайно можуть ще насипати за торгівлю на DEX, але думаю що більше насиплять з цих боксів. Активність без вкладень, тому знайдіть трошки вільного часу і зробіть.
🚫 Крипто Скам | Чат | #Ретродропи #zealy
2 725
На піцу 🍽
Вчора на OKX прийшов TON за цю акцію - ТИК. Щось вони довго виплачують але нормально, бритва не така жоска як в BingX чи ByBit.
Також, там MEME викатили результати перевірки на бота. Глянути можна тут - ТИК. В мене один антифомо акаунт, і він пройшов перевірку. Тепер лишається чекати дропу. Якщо зараз скинуть клейм, то комісія ERC точно буде більша ніж винагорода, гвеі просто дикий.
🚫 Крипто Скам | Чат |#винагорода
2 725
Ще майнете цей двіж? 👀
Я щось чисто забув про Grass. Сьогодні побачив пост, нагадав собі тай зайшов. А тут ого скільки нафармило повністю на пасиві.
Хто ще не фармить, обов'язково залітаємо - ТИК. Все на повному пасиві. Фармиться тоді, коли включений ваш браузер.
— По скільки маєте тих пойнтів?
🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи
2 725
Дроп від месенджера Beoble 💬
Beoble — це децентралізований WEB3 месенджер, який по функціоналу дуже похожий на наш рідний Telegram. Інвестиції не погані, зібрали 2млн$ від тір-1 та тір - 2 фондів.
Зараз ми маємо змогу підфармити пойнти, які в майбутньому конвертуються в токени. Тільки платформа зараз на закритому бета тестуванні, зайти можна суто по спеціальному інвайту. На щастя нам дали такий.
⚫️Що робимо:
⚫️Переходимо на сайт
⚫️Підключаємо гаманець
⚫️Вставляємо код -
66becd16-ef73-426e-85c7-cd9aa62f8dd1
⚫️Створюємо профіль
⚫️Виконуємо завдання
— Дана активність взагалі без вкладень, можна трошки побавитись на один акаунт. Думаю, на піцу вийде лутанути.
🚫 Крипто Скам | Чат |#дроп2 725
Ділимо 1 000 000 токенів Polyhedra 💸
А ви замітили, що банан останнім часом випускає рідко промки але вони +- нормальні. Ось наприклад нещодавня ця, де за оборот токенів дали 30$, вроді як гем. Зараз в них доступна промка, де за легку активність з zkBridge, ми можемо отримати до 200 токенів Polyhedra.
⚫️Що робимо:
⚫️Логінимось | Реєструємось на Binance
⚫️Реєструємось в промо - ТИК
⚫️На сторінці реєстрації нижче клацаємо на завдання і виконуємо
Все це треба робити за допомогою WEB3 гаманця Binance. В коментарях скину скрін де він знаходиться в додатку.
🔗 Деталі
📅 Дедлайн: 4 березня
— Я робив брідж BNB з BSC в opBNB і затрати вийшли мінімальні. Також якщо не маєте NFT, можна там створити свою нову і її бріджити, там комісія трошки більша. Зараз відкопаю всі свою акаунти, позаганяю трохи.
🚫 Крипто Скам | Чат |#Binance #промо
2 725
DEFI дроп вже скоро? 😮
DEFI анонсували в твіттері якусь подію, яка відбудеться 15.02. Для участі в події, нам потрібно відправити свою пошту для отримання вайтлиста.
⚫️Що робим:
⚫️Переходимо сюди
⚫️Вписуємо свою пошту
⚫️Відправляємо її на огляд
⚫️Чекаємо подальших анонсів
— Також, можете приглянутись до токена DEFI на спот. Зараз дуже в сильні просадці. Від моменту лістингу, ще норм пампу не було. Думаю зовсім скоро побачимо хороший ріст.
🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи
2 725
Фастом забираємо NFT від Polygon zkEVM 🥉
Забрати зможуть лише перші 50 000 людей.
Grandmaster NFT — За пройдених 6 квестів
Archon NFT — за пройдених 5 квестів
Vanguard NFT — за пройдені 4 квести
🔷Також є ще раффл для холдерів фінальної NFT - ТИК.
Якщо лагає то не переживайте, ви не одні )
— Що буде за це? Поки невідомо. Враховуючи те, що зараз багато хто сипе за NFT, може і за ню насиплять. Все ж таки Polygon в літі натякав що буде в них серйозний дроп.
🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи
2 725
1 хвилина - політ нормальний 😁
Ну впринципі витрати на акаунт не сильно великі. Буду заганяти, навіть якщо винагорода на акаунт буде біля 20-30$.
🚫 Крипто Скам | Чат |#ByBit
2 725
Ого, навіть не збрили 😱
Рішив чисто так для експеременту спробувати один акаунт загнати на мекс чи збриє, і в результаті виплатили. Хз як це так вийшло, так як раніше просто на всьо давали рк. Пам'ятаю що робив акаунт в суботу, а об'єм крутив реально торгуючи. Зловив один тейк і один стоп по +- 5$.
🔗 Детальний пост - ТИК
— Таке мені подобається, може спробувати ще загнати чи погана ідея?
🚫 Крипто Скам | Чат |#MEXC
2 725
Деталі промо Mavia на ByBit 👇
⚫️Як взяти участь:
⚫️Лоігнимось | Реєструємось на ByBit
⚫️Підписуємось на ByBit та Mavia в X
⚫️Робимо цитований ретвіт даного поста - тик
⚫️Робимо депозит $100+
⚫️Робимо трейд в парі MAVIA/USDT (скільки об'єму потрібно не пише, але краще зробити 100$+)
⚫️Заповнюємо форму - тут
Щоб отримати скрні бази, вам потрібно зайти сюда і скачати гру. Трошки розвинутись і скрінити екран з ніком в грі. Якщо хочете, можу написати пост як це абузити. Але з вас тоді 🔥 під пост.
30 000 рандомних переможців отримають по 40 MAVIA.
🔷 Також є промо для нових користувачів. Якщо ваш реферал зареєструється в період промо, та візьме участь в ньому, ви і ваш реферал отримаєте по 5 MAVIA.
Період проведення: 5 лютого, 10:00 - 26 лютого, 12:00.
Лістинг: Завтра в 14:00
— Холду 100$ вроді як не потрібно, так пише в деталях нижче. Думаю тут так само будуть брити всі аки з мітками, як і в минулій промці SHRAP. Тому, якщо в вас на акаунті є мітка, сенсу робити промо немає. Ціна лістингу токена буде 0.8$ + ікси і винагорода може бути навіть кращою ніж в SHRAP, хоча хто зна чи протримається токен.
🚫 Крипто Скам | Чат |#ByBit #промо
2 725
Легкі бабки від Ready To Fight 👊
Що це за проект? Це спортивна web3 спільнота зосереджена на боксі. Амбасадором даного проекту є наш Козак Олександр Усик! До речі, скоро в нього бій з Тайсоном, чекаю з нетерпінням. Також проект підтримує сам WBC.
Коротше кажучи, не ликом шитий. Зараз в них проходить кампанії в Zealy загальним пулом $40к.
⚫️Що робимо:
⚫️Переходимо в Zealy
⚫️Реєструємось в них на сайті - ТИК
⚫️Виконуємо завдання
⚫️Вибираємось в топи
Топ 1000 отримають від 25$ до 1000$ в токенах $RTF.
🔗 Також в них ще проходить розіграш з пулом $110к. Більше детально можете почитати тут - ТИК
— Братва, рекомендую залетіти, адже це просто халява! Учасників зовсім мало а мість як бачите багато. Легка піца, хіба ні?
P.s Накидайте 🔥 якщо вважаєте що усик ушатає того жиробаса!
🚫 Крипто Скам | Чат |#гем
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
