fa
Feedback
OLDMONEY CRYPTO💸

OLDMONEY CRYPTO💸

رفتن به کانال در Telegram

Один канал замість тисячі... Тільки тут самі актуальні роздачі, на яких ти точно зможеш заробити😉 Власник: @Neolime82 Адмін: @Vlad777q Менеджери по рекламі(без оплати): @mugivara_crypto, @pifagor_dao Наш чат: https://t.me/oldmoneycryptochat

نمایش بیشتر
2 724
مشترکین
-324 ساعت
-227 روز
-15830 روز
آرشیو پست ها
Легкі 60$ від ByBit 📈 Сьогодні ByBit запустив прикольну промку для всіх корисутвачів. Також, всі хто зареєстровані за партне
Легкі 60$ від ByBit 📈 Сьогодні ByBit запустив прикольну промку для всіх корисутвачів. Також, всі хто зареєстровані за партнерський посиланням, додатково получать жирний куш. ⚫️Для всіх користувачів: ⚫️Реєструємось в акції - тик ⚫️Робимо депозит в токені TRC на суму від 100$. ⚫️Перші 1000 получать по 10 USDT ⚫️Для тих, хто зареєстрований за партнерським посилання: ⚫️Реєструємось в акції - тик ⚫️Просто зробіть депозит 100$ ⚫️Перші 1000 отримають по 50$ в токенах Дивіться не плутайте, TRC токен мається на увазі MetaTrace а не TRON. ‼️Якщо якимось дивом в вас ще не має акаунта на біржі, реєструйте по моєму партнерському посиланню, там вам дадуть купу різних бонусів - https://partner.bybit.com/b/cryptoukrainian — Всім профіту! 🚫 Крипто Скам | Чат |#ByBit

Гороскоп каже шо ти везунчик? Тоді залітай в раффл від Farcana x Tribe 🖼 Соланка стріляє, NFT ринок оживає, невже це такий б
Гороскоп каже шо ти везунчик? Тоді залітай в раффл від Farcana x Tribe 🖼 Соланка стріляє, NFT ринок оживає, невже це такий бичий ринок? Він не він, но поки дають заробити, використовуємо шанс на максимум. Зараз ми можемо взяти участь в фрішному рафлі NFT від Farcana x Tribe. В цих чуваків вже є дві колекції, які зараз торгується з флором 1.6 ETH та 9 ETH. ⚫️Як взяти участь: ⚫️Переходимо на дану площадку ⚫️Підключаємо свій гаманець ⚫️Підключаємо соц.мережі ⚫️Виконуємо легкі два завдання з твіттером Всього буде 777 переможців, а мінт буде 23 грудня. — Ну скажіть, що вам мішає взяти участь? Тільки лінь. То ж давайте піднесіть свою сраку з дивану і заженіть хоча б один акаунт в рафл, можливо саме вам повезе, хто зна. Як не будете мати грошей на комісію, пишіть мені, якось там домовимось. Дякую 🚫 Крипто Скам | Чат |#MintNFT

1EX вже на MEXC Global 📈 1ex Trading Board - це крута екосистема для професійних тредерів та ПРОП-компаній. В твіттері в них
1EX вже на MEXC Global 📈 1ex Trading Board - це крута екосистема для професійних тредерів та ПРОП-компаній. В твіттері в них 30к підписників, серед яких є не мало крутих інфлів. ⚫️Сама екосистема поділяється на такі п'ять основних продуктів: ⚫️Аналітична платформа AI News ⚫️Торгові боти та продукт для алгоритмічного трейдингу ALGO Trading ⚫️Стратегія ризик-менеджменту ⚫️Трейдинг борд для класичних та криптовалютних трейдерів ⚫️Токен, а в майбутньому і власна криптобіржа 1ex Exchange — Сьогодні відбувся лістинг токена даного проекту. Вийшло все не погано, но ціна заслуговує бути більшою. Екосистемою вже користується більше 10 000 людей, і ця цифра буде збільшуватись. Думаю і з цифрою користувачів, буде збільшуватись цифра ціни токена, тому можна спробувати по спекулювати на споті. Але пам'ятайте, завжди є ризики! 🚫 Крипто Скам | Чат |#лістинг

Шо там по DFC?🤓 Я вже писав раніше про проект — ТИК. Він виявився не черговим щітком на один день, а активно розвивається та
Шо там по DFC?🤓 Я вже писав раніше про проект — ТИК. Він виявився не черговим щітком на один день, а активно розвивається та росте. На днях вони анонсували запуск свого власного гаманця. ⚫️Які в нього будуть можливості: ⚫️ Доступні свапи, бріджи, лендінги і т.д. ⚫️ Не потрібен KYC і в розробників не буде доступу до ваших ключів, а значить буде більш безпечно ⚫️ Всередині гаманця буде дуже багато розіграшів на Ton, що люди дуже люблять ⚫️Більш детально можна почитати в них на каналі 👉Гаманець знаходиться прям в тг, спробувати гаманець — ТИК — Проект швидко розвивається та планує грати в довгу, створення свого гаманця це серйозна така заявочка. Також в проекту є венчурний фонд, де вони відбирають і заносять в проекти на раній стадії. Тому качаємо гаманець та готуємось лутати призи з дропів всередині нього) 🚫 Крипто Скам | Чат |#ton

А де пости? Адмін лінива срака? ☺️ — Думаю, більшість з вас замітили що зараз менше постів на каналі. Справа в тому, що я собі набрав багато тасків до нового року і ось виконую. Я б вже давно виконав все, якби не моя лінива срака. Максимально борюсь з нею, але інколи вона сильніша за мене. Зараз вже майже все зробив, лишилось зовсім трішки. Думаю до 24 грудня вже все зроблю, тоді і буду жостко штампувати пости. Готуйте пальчики воркати )) До речі, хто що зараз робить? Що активно абузите? Я ось вчора тільки закінчив Binance заганяти в це промо - тик, воно ще сьогодні актуальне до 23:59, застрибуйте в останній вагон! 🚫 Крипто Скам | Чат |#чіназес

О це так гемчик! Лаунчпад проекту Moon App 🌝 Що ж це таке? Moon App - це такий проект, який надає доступ до ботів для копітрейдингу, різних прикалюх DeFi і так далі. Їхній додаток вже скачало понад 250 000 користувачів. Може така само скачати, глянути шо до чого App Store | Google Play. Зараз в нас є можливість взяти участь в лаунчпаді доного проекта. Лаунч не простий, а перший на площадці Injective. Думаю, щоб себе класно площадка зарекомендувала, їм потрібно файно так іксанути. Хто не хто, а INJ в іксах шарить. ⚫️Як взяти участь: ⚫️Переходимо на цей сайт на підтверджуєм пошту ⚫️Підключаємо гаманець Injective (KEPLR) ⚫️Проходимо KYC ⚫️Беремо участь — Ну ви самі бачите, як зараз все на ринку стріляє. Думаю таке скіпати не варто. Також проект анонсував AirDrop для ранніх користувачів, можете глянути - тут. 🚫 Крипто Скам | Чат |#Launchpad

Дропчик 🤤 Zkfair оголосили дропчик для всіх, хто спалював комісію в деяких L2 рішеннях в період з жовтня по грудень. Чим біл
Дропчик 🤤 Zkfair оголосили дропчик для всіх, хто спалював комісію в деяких L2 рішеннях в період з жовтня по грудень. Чим більше ви витратили комісії, тим більше токенів в вас є. Саме більше насипали за zkEVM. Тому хто робив квести, обов'язково чекайте. В мене 5000+ токенів. Що це за такий проект? Zkfair - це L2 рішення яке ось ось вийде в майнет. В проекту 100% токенів виділено на ком'юніті. В твіттері 27 тисячок підписників, серед яких є сам Polygon. 👉 Чекнути скільки в вас токенів можна - ТУТ (як глянете, відключіть гаманець для страховки) — На щось дуже жирне надіятись не варто, було вже багато подібних дропів і десь вони пропадали. Но можливо на якусь піцу тай дадуть, хто зна. 🚫 Крипто Скам | Чат |#дроп

Закуска до Mantle Journey! Лутаємо токени і MJ з Mantle Moonshot 👨‍💻 Про Mantle Journey я писав - тут, обов'язково берем уч
Закуска до Mantle Journey! Лутаємо токени і MJ з Mantle Moonshot 👨‍💻 Про Mantle Journey я писав - тут, обов'язково берем участь. Зараз доступна ще одна кампанія в добавку до цієї, це Mantle Moonshot. Суть в чому, потрібно виконувати завдання на Galxe пов'язані з проектом. Зразу кажу, завдання не легкі, але й винагорода нормік. 🤔 Шо по винагородах? Зараз доступний вже 3 тиждень, і на цей раз проекти MINU та FusionX. ⚫️FusionX роздасть 5 000 000 rFSX токенів на 3000 людей, ну і плюс NFT та MJ. ⚫️MINU розадсть 4 306 900 MINU на 500 тіпочків, і само собою NFT та MJ. Знаю, багато з вас зараз подумали шо дуже мало людей отримають. Ноооооо, на момент написання даного поста, взяли участь всього 2572 людини. А як ми знаємо, де менше людей, там і більше бабла. ⚫️Що робимо: ⚫️Спершу забираємо MJSBT - ТИК ⚫️Переходимо на Galxe MINU | FusionX ⚫️Виконуємо не легкі завдання ⚫️Забираємо винагороду 📅 Дедлайн: 28 грудня — NFT та MJ дадуть протягом тижня після дедлайну, а самі токени роздадуть після завершення події, це десь середина січня. Робити це варто як мінімум тому, що якийсь з цих проекті може насипати дроп за активність в ньому. А так, то може вийти дуже файна капуста з Mantle Journey, а для нього треба MJ, ось тут і фармимо. Всім профіту і малого гвей! 🚫 Крипто Скам | Чат |#Mantle #Ретродропи

Ділимо пул 700 000 $MNT в промо від ByBit 📈 — Рішив для вас кидати тільки жирні промо від ByBit, адже цих дефолтних і так ба
Ділимо пул 700 000 $MNT в промо від ByBit 📈 — Рішив для вас кидати тільки жирні промо від ByBit, адже цих дефолтних і так багато в всіх Тг каналах. Зараз доступна жирна промка, яку чомусь мало шилили. Пул промо 700 000 $MNT, що по даному курсу 380к$. Завдання не дуже складні, справиться кожен чайник. 1️⃣Complete Mantle and Bybit Tasks to Earn: ⚫️ByBit завдання: ⚫️Реєструємось в події - ЛЯП ⚫️Робимо файний ретвіт посту - ТИК ⚫️Робимо оборот 100$ в MNT ⚫️Mantle завдання: ⚫️Переходимо на цей пост і беремо участь в Mantle Journey ⚫️Заходимо сюди і підключаємо свій гаманець де є MJSBT ⚫️Вписуємо свій UID нижче 2️⃣ Торговий турнір: ⚫️Переходим сюди і реєструємось - БЕЕЕМС ⚫️Набиваємо об'єм в MNT на споті 📅 Дедлайн: 31 грудня (ніч чудес) — ОБОВ'ЯЗКОВО робимо хоча б з одного акаунта. Mantle Journey дуже годна тєма, може вийти дуже файна котлета в результаті. Також раджу приглянутись до турніру, потрібно всього 20к обороту і ви вже претендуєте на 200 MNT, а це 100$. 🚫 Крипто Скам | Чат |#ByBit #промо

ZIG заскамили з виплатами за промо, тому давайте дружно виносимо ZIG ⚠️ Давайте підтримаємо ретвіти що нижче, або робимо свої: Робимо ретвіт цих двох постів Перший Другий, також під ЦИМ постом залишайте наступний текст: ZIG team @zignaly that won the last ByVotes - SCAM ‼️ @Bybit_official We demand - to show the list of winners their medium promo or remove this scam from ByBit 🆘 🚫 Крипто Скам | Чат |#Scam

#Всеза10хв MEXC: ⚫️L2E - ТИК ⚫️10 переможців по 10 USDT бонусу Дедлайн: 16 грудня, 23:59 ⚫️MEXC Funny - ТИК ⚫️Буде 10 перемож
#Всеза10хв MEXC: ⚫️L2E - ТИК ⚫️10 переможців по 10 USDT бонусу Дедлайн: 16 грудня, 23:59 ⚫️MEXC Funny - ТИК ⚫️Буде 10 переможців по мерчу від MEXC Дедлайн: 18 грудня, 23:59 ByBit: ⚫️Gleam від Марічки - ТИК ⚫️Буде 1000 рандомних переможців по 1000 Марічки (15$) Дедлайн: за 5 годин! BitMart: ⚫️Розіграш в колабі з $CRC - ТИК ⚫️Буде 3 000 переможців Дедлайн: 29 грудня ⚫️Розіграш в колабі з Finschia - ТИК ⚫️Буде 5 000 переможців Дедлайн: 28 грудня ⚫️Розіграш в колабі з $ENO - ТИК ⚫️Буде 300 переможців по 3.49 $ENO Дедлайн: 21 грудня — Бачу останнім часом ви взагалі не активні, а ну накидайте вогників під пост 🔥 🚫 Крипто Скам | Чат |#Всеза10хв

З цими каналами у тебе завжди будуть повні кишені грошей, бо адміни цих каналів знають як лутати гарну котлету🎅 Crypto Hetman - постить тільки те що робить сам, з цим каналом без профіту точно не залишишся BlackCryptos - автор каналу веде публічно свій портфель і показує шлях до успіху в світі криптовалюти, розбавляючи контент особистим життям та жартами Crypto Cristal — Лише за останній тиждень заробили 100$+. Адмін кожен день постить тільки найкращі темки, на яких реально можна заробити! Crypto UA - на каналі вийшла темка з профітом 20$/акаунт, мерщій до нього і воркаєм, тільки тсс 🤫 💎CRYPTO_TEMKA - Підняв 500 $ за цей тиждень, кожен підписник лутає від 1000 $

Лутаємо 40$ з Zealy від LayerBank 👀 LayerBank - це такий поротокол, призначений служити центром ліквідності для всіх EVM. В
Лутаємо 40$ з Zealy від LayerBank 👀 LayerBank - це такий поротокол, призначений служити центром ліквідності для всіх EVM. В проєкта є серйозні партнери, такі як: Linea, Scroll (пітухи кончені не дали мені епік нфт), Mantle. Зараз в них проходить кампанія на Zealy, в якій топ 50 учасників спринт лідерборду, отримають по 40$, та 20 рандомних по 50$. 🔷Що робимо: ⚫️Переходимо в Zealy ⚫️Виконуємо легкі завдання ⚫️Попадаємо в топи 📅 Дедлайн: 10 січня — Братва, зілі це п*здєц файно для лоу банків. Як не знаєте де набити балік з 0, то обов'язково залітайте сюди! 🚫 Крипто Скам | Чат |#Zealy

До 10$ від OKX для нових користувачів 📈 Хто не має ще акаунта на біржі, то це промо як раз для вас. Вкладень ніяких не потрі
До 10$ від OKX для нових користувачів 📈 Хто не має ще акаунта на біржі, то це промо як раз для вас. Вкладень ніяких не потрібно, всього пройти KYC і Quiz (відповіді в коментарях). 🔷Шо робити: ⚫️Реєструємо акаунт обов'язково по цьому посиланню - ТИК ⚫️Проходимо верифікацію (кус) ⚫️Заходимо сюди - ТИК ⚫️Проходимо квіз Перші 3000 отримають до 5 $TON (10$). — Друзі, в кого нема акаунта то саме час зробити його вигідно. До речі, хто не знав, на біржі є депозит і вивід в мережі старкнету, зксунк і т.д. А також крута штука, що можна створювати багато адресів депозиту і виводу. Акаунт має бути в кожного криптана! 🚫 Крипто Скам | Чат |#OKX #промо

Легкі 50$ на Galxe від Trust Wallet & Polyhedra 🤓 Trust Wallet і всіма любима Polyhedra, запустили квестик на Galxe з пулом
Легкі 50$ на Galxe від Trust Wallet & Polyhedra 🤓 Trust Wallet і всіма любима Polyhedra, запустили квестик на Galxe з пулом 50 000$! Всього буде 1 000 переможців по 50 USDT. 🔷Що до чого: ⚫️Переходимо на Galxe ⚫️Виконуємо легкі соціальні завдання ⚫️Робимо брідж в zkBridge (обов'язково на гаманці TWT) 📅 Дедлайн: 21 грудня — Учасників доволі мало як для такої винагороди, зараз всього ~2000 людей. Думаю до дедлайну набереться біля 10 000, але і так шанс на п'ядесяточку буде нормас. Витрати біля доллара, брідж можна в любій мережі. Дякую Маргаритці 💐 🚫 Крипто Скам | Чат |#Galxe #гем

Тобі не потрібні 300$?🤨 ‼️Якщо все ж таки потрібні, то переходь за посиланням і дивись останній пост! ⬇️ДАВАЙ БІГОМ ПІДПИСУЙСЯ⬇️ https://t.me/crypti_ua

Лутаємо ~30$ за рeєстрацію на MEXC Global 😭 Знаю що більшість з вас вже в курсі, але може є хто не знає. За реєстрацію на бі
Лутаємо ~30$ за рeєстрацію на MEXC Global 😭 Знаю що більшість з вас вже в курсі, але може є хто не знає. За реєстрацію на біржі та верифікацію рівня - 1 можна отримати 15$ на ф'ючерси, з яких весь профіт ваш, а також 5 MX на спот, це вже 15$ на суші. І взагалі, хто не має акаунта на MEXC то бігом робіть. Біржа дуже топова! Бачите як багато від них розіграшів різних я пощу в #всеза10хв. Ось недавно чувак з нашого чату виграв в двох і залутав 35$. І це всього якийсь ретвіт і заповнення форми, ну не гем? 🔷Що робимо: ⚫️Реєструємось по даному посиланню ⚫️Проходимо KYC 1 ⚫️Робимо депозит більше 50$ і холдимо їх до понеділка ⚫️Робимо оборот 15 000$ на ф'ючах (відкрити три рази позицію на 25$ з 100х плечем і закрити) 🔷Важливо: ⚫️Робіть краще депозит 60-70$, це зменшить шанс на РК. ⚫️Так само робіть оборот більше 15 000. ⚫️Робіть вигляд реального користувача протягом тижня. Винагорода має прийти протягом наступного тижня. Шанс на те шо вам дадуть РК дуже великий, тому сильно не надійтесь, бриють страшно. — В любому випадку біржа гем, кожен криптан має мати там акаунт. Комісія на споті 0, на ф'ючах майже немає. А ще великий плюс, що тут багато пар на ф'ючерсні торгівлі. Ось вам прикольний смарт мув від вуйка Владіка: Шукаєте мало ліквідні хороші проекти, слідкуєте за ними. Як тільки бачити якусь велику колабу з кимось, або дуже хорошу новину, встаєте в лонг і забираєте серйозний кеш. Це так працює тільки з мало ліквідними токенами, де малі баланси сильно рухають графік. Користуйтесь, але і враховуйте всі ризики. 🚫 Крипто Скам | Чат |#MEXC #MEXCUkraine

Мій знайомий відкрив свій канал, але вхід обмежений!🤯 💰В ньому він публікує найактуальніші та найприбутковіші теми: 🟢+230$
Мій знайомий відкрив свій канал, але вхід обмежений!🤯 💰В ньому він публікує найактуальніші та найприбутковіші теми: 🟢+230$ — з абузу PlayBux 🟢+550$ — з промок Bybit 🟢+960$ — ????? (щось новеньке) 🍒Тому швидше підписуйтесь на канал, оскільки вхід обмежений, а на каналі поститься справжній гем на якому можна заробити! 🔴ПІДПИСАТИСЯ🔴

IDO на ByBit 📈 Сьогодні байбіт офційно випустив деталі нового IDO проекту Vapor Wallet. Проект доволі цікавий, лістинг мав б
IDO на ByBit 📈 Сьогодні байбіт офційно випустив деталі нового IDO проекту Vapor Wallet. Проект доволі цікавий, лістинг мав би бути жирний, до того ще й крутий ринок. 🔷Як взяти участь? ⚫️Реєструємось | Логінимось на ByBit ⚫️Створюємо ByBit Wallet ⚫️Підписуємось на сейл - ТИК ⚫️Закидаємо в мережу ВЕР20 250 USDT та 0.1 BNB ⚫️Холдимо в період снепшотів ⚫️Переможців: 250 ⚫️TGE: 100% ⚫️Виграш: Викупна аллокація токенів на 200$ ⚫️Період снепшотів: 12:00, 17 грудня - 20 грудня. ⚫️Період викупу: 12:00, 20 грудня - 12:00, 21 грудня. 🔗 Деталі — Думаю після лістингу $INSP, де на ізі фіксанули х2 від тіла, буде сильний ажіотаж. Тим більше, тут розлок зразу 100%, по суті це халява. Обов'язково беріть участь, якщо маєте вільний стейбл. В мене нажаль немає вільного, тому я скіп. P.s Вже за три дні закінчується промо з SHRAP, доробляйте аки! 🚫 Крипто Скам | Чат |#IDO #ByBit

Забираємо 40$ в новому крутому Zealy від Leadle 🥸 Буквально два дня назад, проект Leadle запустив Zealy з пулом 2500$ в їхні
Забираємо 40$ в новому крутому Zealy від Leadle 🥸 Буквально два дня назад, проект Leadle запустив Zealy з пулом 2500$ в їхніх токенх. Топ 50 в лідерборді спринта розділять 2000$, та 15 рандомних щасливчиків розділять 500$. Так як винагорода в їхньому токенів, а токен ніде не торгується, можуть бути хороші ікси і вийди файна котлета. 🔷Що робимо: ⚫️Переходимо на Zealy ⚫️Виконуємо всі доступні завдання ⚫️Забираємось в топ лідерборду спрінт 📅 Дедлайн: 25 грудня. Продовж цього часу будуть виходити нові завдання, моніторимо і робимо найпершими. — Зілька ще не дуже зашилена, конкуренція не велика. В фіналі капуста може вийти файна, лістинг повинен пройти класно, так як ринок зараз буліш. Дякую Файному Криптану 🚫 Крипто Скам | Чат |#Zealy